Huawei FreeBuds Pro recenze

Příjemně překvapí svým originálním designem a kvalitním zvukem, ale nejsou vůbec bez chyb.

Huawei FreeBuds Pro jsou vlajková sluchátka TWS, která jsou považována za obdobu Airpods Pro. Model Huawei má velmi neobvyklý tvar a nestandardní ovládací prvky, má funkci aktivního potlačení šumu, režim průhlednosti a snímač vodivosti kostí.

Takový soubor funkcí dělá z FreeBuds Pro velmi zajímavé řešení, které vás však může odradit. Zda sluchátka stojí za vaše peníze a zda je lze považovat za konkurenta sluchátek Apple. řekněte nám v této recenzi.

Jaká sluchátka Bluetooth se hodí k iPhonu?

Co dělat, když iPhone nevidí sluchátka Bluetooth?

Bohužel se to občas stává. Nemohu vám doporučit nic nového a stoprocentně funkčního, ale mohu vám dát několik návrhů.

 • Nejprve se ujistěte, že jsou sluchátka zapnutá a dostupná pro vyhledávání a připojení k jiným zařízením. U každého sluchátka se to provádí jinak, ale indikátor Bluetooth by měl blikat modře. Bliká, nesvítí. Tento režim se nejčastěji aktivuje samostatným tlačítkem na samotných sluchátkách nebo podržením tlačítka napájení.
 • Vypnutí a opětovné zapnutí Bluetooth na iPhonu. Náhlavní souprava se pak může objevit v seznamu dostupných náhlavních souprav.
 • Umístěte náhlavní soupravu vedle telefonu nebo tabletu.
 • Pokud nic nepomáhá, je třeba hledat viníka. K tomu je třeba k iPhonu připojit jiné zařízení Bluetooth nebo sluchátka připojit k jinému telefonu, tabletu, notebooku apod. д.
 • Můžete také zkusit znovu načíst mobilní zařízení.
READ  Přístup k iPhonu zapomenuté heslo jak se odpojit. 3 stisknutí "home"

Pokud víte o dalších řešeních tohoto problému nebo jsem nějaké přehlédl, napište mi to prosím do komentářů. Ocenil bych to!

Další informace a odkazy

Níže uvádím odkazy na stránky s návodem, jak připojit některé konkrétní modely sluchátek a jak řešit případné problémy.

Jsem vždy k dispozici v komentářích. Nezapomeňte zveřejnit! Ptejte se, sdílejte tipy a řešení. Byl bych vděčný za užitečné informace v tomto článku a vždy rád něco navrhnu a pomohu.

Sergey

Bluetooth

Všechny komentáře jsou zkontrolovány. 2. Pokud chcete položit otázku, vysvětlete svůj problém co nejpodrobněji. Uveďte konkrétní informace o problému. 3. Komentáře obsahující nadávky, urážky a nesmyslné komentáře budou smazány. 4. Reklama na jiné webové stránky, skupiny na sociálních sítích, spam atd. není povolena. д. 5. Napište to prosím jasně. nepište velkými písmeny. 6. Při odpovědi na komentář stiskněte tlačítko „odpovědět“.

Windows 10. všechny pokyny pro nastavení internetu a řešení problémů

nastavení směrovače. Pokyny pro různé modely a výrobce

Užitečné programy. konfigurace HotSpotu, Wi-Fi, 3G/4G modemů.

192.168.0.1 / 192.168.1.1. Zadejte nastavení směrovače nebo modemu.

Jak připojit sluchátka Huawei Freelace?

Pohodlnější otevření sekce nastavení „Bluetooth“. Druhý způsob párování je standardní. na sluchátkách stiskněte tlačítko napájení, ve smartphonu otevřete sekci Bluetooth a vyberte příslušenství. Někdy může být pro připojení sluchátek v ručním režimu nutné vynutit odpojení (možnost Zapomenout zařízení).

Stiskněte a podržte tlačítko napájení na sluchátkách Bluetooth. Pro připojení sluchátek k iPhonu musíme na bezdrátových sluchátkách aktivovat režim párování. Podle toho, který model máte, povolíte a automaticky aktivujete Bluetooth. Můžete mít také sluchátka s jiným připojovacím tlačítkem.

Odpojte sluchátko od starého zařízení

Jedna poznámka: pokud plánujete v budoucnu používat s tímto zařízením sluchátka, nemusíte je odpojovat (budete je muset připojit později). ale jednoduše zakázat nebo vypnout Bluetooth v tomto zařízení.

Na všech zařízeních můžete otevřením nastavení Bluetooth a následně vlastností připojených sluchátek tato sluchátka zakázat nebo odstranit (zapomenout). Nyní vám ukážu, jak to udělat na smartphonu se systémem Android, na iPhonu a na systému Windows 10.

READ  Jak vložit heslo na iPhone WhatsApp

Android

Otevřete sekci Bluetooth v nastavení. Najděte tam svá sluchátka, klikněte na ně (nebo na tlačítko naproti) a vyberte, co chcete udělat: „Odstranit“ nebo „Zakázat“.

iPhone

Přejděte do nastavení a přejděte na „Bluetooth“. Stiskněte tlačítko (i) naproti sluchátkům. Vyberte možnost „Odpojit“ nebo „Zapomenout toto zařízení“.

Windows 10

Přejděte do nabídky Start. Nastavení. V části „Devices“. „Bluetooth and other devices“ se po stisknutí sluchátek objeví dvě tlačítka: „Disconnect“ a „Remove device“.

připojit, sluchátka, huawei, iphonu

Pokud možnost zakázat/odstranit nefunguje, můžete zkusit resetovat sluchátka (pokyny pro TWS). Pokud máte normální sluchátka Bluetooth (jako na obrázku níže). Možná bude nutné aktivovat režim připojení.

Obvykle se to provádí tak, že na několik sekund stisknete ikonu Bluetooth nebo tlačítko napájení.

Jak zapnout sluchátka Huawei?

Stiskněte funkční tlačítko na nabíjecím pouzdře na 2 sekundy, dokud nezačne blikat kontrolka. Stiskněte tlačítko napájení na 4-6 sekund, dokud nezačne blikat bílá kontrolka LED. Stisknutím funkčního tlačítka na 2-4 sekundy sluchátka zapnete.

Stisknutím kombinace kláves WinI vstupte do „Nastavení“:

 • Přejděte na zařízení.
 • Zapněte funkci „Bluetooth“.
 • Zapněte si sluchátka.
 • Stiskněte tlačítko „Přidat zařízení Bluetooth nebo jiné zařízení“.
 • Vyberte první typ.
 • Tím se spustí vyhledávání. Po zjištění bezdrátové náhlavní soupravy ji vyberte ke spárování.
 • Proces dokončen.

Náhlavní souprava je připojena, ale funguje pouze jeden prvek

Tento problém má dva zdroje, první se týká výhradně TWS: jsou přepnuty do režimu monofonních sluchátek, ve kterém je aktivována pouze jedna položka. Způsob vypnutí této funkce se liší podle výrobce a modelu, proto je nejlepší podívat se do uživatelské příručky nebo hledat na internetu.

Druhým důvodem, proč jedno ze sluchátek nefunguje, je hardwarová závada. ta je bohužel společná všem variantám bezdrátových sluchátek. V případě TWS by to mohlo znamenat, že jedna ze sad nenabíjí (je třeba zkontrolovat kontakty na ní i odpovídající kontakty v pouzdře), a v případě klasických by to mohlo znamenat problémy s elektronikou nebo propojovacími vodiči. Takové poruchy obvykle nelze opravit doma, takže je lepší odnést zařízení do servisního střediska nebo jej vyměnit.

READ  Je možné obnovit zprávy na iPhone

Jak zjistit, proč telefon nevidí bezdrátová sluchátka?

Protože v tomto obvodu máme dvě zařízení (telefon a sluchátka). Musíte zjistit, co je příčinou problému. Toho můžete dosáhnout následujícími způsoby:

 • Zkuste připojit sluchátka k jinému zařízení. Váš další telefon, tablet, notebook atd. д. Nejlépe 2 nebo 3 různá zařízení. Pokud se sluchátka nedetekují, je problém ve sluchátkách. A pokud řešení uvedená v tomto článku nefungovala, pravděpodobně se jedná o chybu hardwaru.
 • Zkuste k telefonu připojit jiné zařízení přes Bluetooth. Může to být jiné bezdrátové sluchátko, reproduktor, jiný telefon atd. д. A pokud je vidí, jsou to určitě sluchátka.

Snažil jsem se, aby byly pokyny co nejsrozumitelnější a nejjednodušší. Protože však existuje mnoho telefonů a sluchátek, je velmi obtížné napsat konkrétní pokyny k tomuto tématu.

Vždy můžete napsat o svém problému do komentářů, položit otázku a získat odpověď. Jen nezapomeňte uvést model sluchátek, která telefon nevidí, a vše podrobně popsat. Bude pro mě mnohem snazší vám pomoci. Vše nejlepší!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS