Seznam již obsahuje dálkový ovladač, který byl dodán se zařízením Xiaomi Mi Box. Musíme zvolit „Přidat zařízení“ a počkat, až TV Box najde bezdrátová sluchátka přes Bluetooth. Zobrazí se v seznamu. Kliknutím na tyto položky vytvoříte připojení.

Zapněte sluchátka Airpods stisknutím krytu na několik sekund.

 • Aktivovaný režim vyhledávání
 • Pokud se v nabídce TV nezobrazí, stiskněte tlačítko aktualizovat
 • Jakmile se sluchátka Airpods zobrazí v seznamu dostupných zařízení, připojte se k nim

Připojení sluchátek Airpods k telefonu se systémem Android je snadné. Zapněte také Bluetooth v telefonu a otevřete kryt nabíjecího pouzdra. Stiskněte tlačítko na zadní straně pouzdra a počkejte, až indikátor nabíjení začne bíle blikat. Náhlavní souprava se objeví v seznamu dostupných zařízení, připojte se k ní.

Adaptér USB-C na 3,5mm sluchátka umožňuje připojit 3.5 mm pro sluchátka a další audio zařízení s portem USB-C. Zapojte konektor USB-C do 3,5mm adaptéru náhlavní soupravy do portu USB-C na zařízení a druhý konec zapojte do náhlavní soupravy.

Jak nastavit Airpods v systému Android: 5 snadných kroků

Speciálně pro naše čtenáře jsme připravili jednoduché a jasné pokyny, jak nastavit Airpods v systému Android. Je to jednoduché. zvládne to každý!

Zkontrolujte, zda jsou pouzdro a náhlavní souprava nabité. Umístění sluchátek Airpods do pouzdra.

Přejděte do Nastavení na svém zařízení se systémem Android a stiskněte tlačítko Bluetooth.

Otevřete pouzdro náhlavní soupravy a stiskněte tlačítko na zadní straně. Podržte jej stisknutý, dokud se kontrolka LED mezi sluchátky nerozsvítí bíle.

Zkontrolujte, zda se náhlavní souprava Apple zobrazuje v seznamu zařízení Bluetooth dostupných pro párování. Pokud se Airpods zobrazí, stiskněte tlačítko „Pair“.

Vše je hotovo, můžete zavřít nastavení a přehrávat hudbu.

Airpods můžete tímto způsobem nastavit na zařízeních se systémem Android a Windows, pokud má přístroj podporu bezdrátového připojení Bluetooth.

Vezměte prosím na vědomí! Airpods nelze ovládat ze zařízení se systémem Android pomocí Siri, protože tam není.

Kontrola Airpods v systému Android

Nastavení sluchátek Airpods v systému Android jsme zvládli, nyní přejděme k dalším důležitým bodům. Zbývající nabití zařízení se systémem Android můžete zkontrolovat pomocí aplikace Air Battery. Uživatel musí otevřít víko nabíjecího pouzdra a software zobrazí stav nabití. Stáhněte si rozšířenou verzi aplikace, která uživateli umožní přijímat údaje o poplatcích, aniž by musel spustit samotnou aplikaci.

Nastavení sluchátek Airpods pomocí iPhonu

Pokud Airpods nastavujete poprvé, ujistěte se, že máte v zařízení nejnovější verzi softwaru. Pak postupujte podle následujících kroků.

 • Přejděte na domovskou obrazovku.
 • Otevřete pouzdro se sluchátky Airpods a položte je vedle iPhonu.
 • Na iPhonu se zobrazí animovaná úvodní obrazovka procesu nastavení.
 • Připojení k tisku.
 • Pokud máte sluchátka Airpods Pro, postupujte podle pokynů na obrazovce.
 • Pokud máte sluchátka Airpods Pro nebo Airpods (2. generace) a na iPhonu jste si již nastavili funkci Siri Hello, můžete ji s Airpods používat. Pokud Siri Hello ještě není nastavena a máte Airpods Pro nebo Airpods (2. generace), otevře se průvodce nastavením.
 • Klikněte na tlačítko „Hotovo.
 • Po přihlášení k iCloudu se sluchátka Airpods automaticky nastaví tak, aby fungovala s jakýmkoli podporovaným zařízením připojeným k iCloudu pomocí stejného Apple ID.
READ  Jak nainstalovat Whatsapp na inteligentní hodinky

Jak připojit Redmi AirDots a Xiaomi Earbuds k telefonu? Jak používat sluchátka?

Pokyny pro připojení sluchátek Bluetooth TWS Xiaomi Mi True Wireless Earbuds basic a Xiaomi Redmi AirDots. Ukážu vám, jak správně připojit tuto náhlavní soupravu Bluetooth k telefonu nebo tabletu se systémem Android nebo k iPhonu/iPadu. Ukážeme také, jak tato sluchátka používat, jak ovládat hudbu a hovory pomocí tlačítek na sluchátkách a jak je resetovat v případě, že sluchátka nejsou připojena nebo funguje jen jedno sluchátko. Mnoho lidí má problém s propojením sluchátek Earbuds/AirDots, aby fungovala dvě sluchátka. Vzhledem k tomu, že sluchátka jsou ve formátu TWS a někdy se navzájem nespojí, zvuk vychází pouze z jednoho sluchátka.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds basic a Xiaomi Redmi AirDots jsou naprosto identická sluchátka. Ty jsou jednoduše vyráběny pro čínský trh, proto se liší názvem. Koupil jsem si tato sluchátka od nás, takže mám sluchátka do uší. Kdybych si objednal z AliExpressu, pravděpodobně by to byly Redmi AirDots. Ale na tom nezáleží. Jediné, co s AirDots s největší pravděpodobností nebude dodáváno s manuálem v ruštině.

Jedná se pravděpodobně o jedny z nejdostupnějších a nejoblíbenějších sluchátek formátu TWS. Bez problémů je připojíte k jakémukoli smartphonu a mohou fungovat jako plně bezdrátová stereofonní sluchátka i jako náhlavní souprava Bluetooth (mají vestavěný mikrofon). Funguje dobře se zařízeními se systémem Android a iOS. Všechny funkční klávesy fungují a zobrazují úroveň nabití sluchátek. Také sluchátka Xiaomi Earbuds/Redmi AirDots nemají problém s připojením k počítačům se systémem Windows.

Jak připojit sluchátka Redmi AirDots ke smartphonu?

Model bezdrátových sluchátek Redmi AirDots, známý také jako Mi True Wireless Earbuds Basic. Zvažte možnost připojit ke smartphonu dvoje sluchátka najednou a také možnost připojit jedno jako mono headset.

Před použitím zařízení je třeba odstranit ochrannou fólii z kontaktních ploch sluchátek, vložit je do pouzdra a nabít. Během nabíjení svítí LED červeně. Při plném nabití se barva změní na bílou a po 1 minutě zhasne.

Vyžaduje chytrý telefon s podporou Bluetooth a sluchátka Redmi AirDots pro připojení. Sluchátka se po vyjmutí z pouzdra automaticky zapnou. Připojení dvou sluchátek ke smartphonu:

 • Vyjměte obě sluchátka z nabíjecího pouzdra a počkejte 2 sekundy, než se zapnou.
 • Po zapnutí se levé sluchátko automaticky připojí k pravému a kontrolka začne blikat bíle.

Přesun do smartphonu: v nabídce Bluetooth vyhledejte dostupná zařízení.

V seznamu dostupných zařízení najdeme Redmi AirDots_L. Toto je levé sluchátko. Stiskněte jméno a přijměte žádost o spárování, která vám umožní výměnu kontaktů. V závislosti na verzi sluchátek: Redmi AirDots nebo Mi True Wireless Earbuds Basic se může název v seznamu dostupných zařízení lišit. Pokud máte sluchátka Mi True Wireless Earbuds ve verzi Basic, budou uvedena jako Mi True Wireless EBs Basic_L. Jediný rozdíl mezi oběma verzemi je ten, že jedna je určena pro domácí trh v Číně, zatímco druhá pro globální trh. Funkčnost a provoz nejsou nijak ovlivněny. Balení a specifikace jsou totožné. Cena se však může lišit.

připojit, sluchátka, airpods, systému

Po úspěšném připojení se v nabídce spárovaných zařízení zobrazí stav zařízení a úroveň jeho nabití. Sluchátka jsou připojena a připravena k použití. Po prvním úspěšném spárování se Redmi AirDots automaticky připojí k dříve spárovaným zařízením, pokud je na nich povoleno Bluetooth.

READ  Jak nahrát fotografie ze zařízení Huawei do počítače. Lze Honor 10 připojit k televizoru?

Беспроводные наушники Xiaomi Air 2 / Прощай, Apple AirPods!

Pokud se vám z nějakého důvodu nedaří spárovat se sluchátky, vyjměte sluchátka z nabíjecího pouzdra a ujistěte se, že jsou vypnutá. Stiskněte a podržte tlačítka na obou sluchátkách po dobu 15 sekund. Poté, co indikátor LED třikrát střídavě blikne červeně a bíle (a pak opět blikne), uvolněte tlačítka a vraťte sluchátka do závěsu. Odstranění Redmi AirDots ze seznamu spárovaných zařízení ve smartphonu, pokud tam jsou. Poté znovu spárovat.

 • vyjměte libovolné sluchátko z pouzdra a počkejte, až se automaticky zapne;
 • Kontrolka sluchátek bude nejprve rychle a poté pomalu blikat bíle;
 • Vyhledejte dostupná zařízení v nabídce Bluetooth;
 • V závislosti na vybraných sluchátkách se zařízení bude jmenovat Redmi AirDots_L nebo Redmi AirDots_R;
 • vlevo stiskněte název zařízení a přijměte požadavek na spárování.

Co dělat, když se sluchátka navzájem nespárují?

Párování mezi sluchátky lze dosáhnout resetováním modulů Bluetooth.

 • Odpojte obě sluchátka. Stiskněte a podržte tlačítka, dokud se nerozsvítí červená světla;
 • nyní znovu stiskněte tlačítko na 30-50 sekund, počkejte, až se sluchátka zapnou. mělo by se objevit bílé světlo, po dalších 10-20 sekundách se rozsvítí indikátory a dvakrát bíle a červeně bliknou (tlačítko neuvolňujte) a poté ještě dvakrát bliknou a zhasnou
 • Obě sluchátka vložte do pouzdra;
 • Nyní je vyjměte z pouzdra, počkejte na dokončení synchronizace a znovu připojte sluchátka ke smartphonu.

Pokud je po resetování smartphone schopen vidět levé a pravé sluchátko zvlášť, stačí připojit pravé a po spuštění přehrávání zvuku je třeba stisknout tlačítko napájení na levém sluchátku, mělo by se připojit k pravému.

Pokud to napoprvé nefungovalo, zkuste resetovat znovu. V krajním případě je také vhodné vymazat data aplikace Bluetooth v zařízení.

Jak připojit sluchátka Xiaomi Redmi AirDots k telefonu nebo jak je správně synchronizovat?

Co může být složitějšího na připojení sluchátek ke smartphonu?? Praxe však ukazuje, že některé modely sluchátek nejsou tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. V tomto článku se podíváme na připojení velmi populárního zařízení Xiaomi AirDots.

Dodávají se v pěkné krabičce, která se zároveň používá k jejich nabíjení:

Jaký je skutečný problém? Může existovat více než jeden. Některým uživatelům se například nedaří připojit sluchátka k chytrému telefonu, jiní mají připojená pouze jedny sluchátka, u dalších nejsou AirDots vůbec detekovány. Jak být?

Je důležité dodržovat jednoduché, ale zásadní pokyny. Pokud tedy zaznamenáte problémy s připojením, nejprve proveďte reset AirDots tak, že zrušíte párování se sluchátky ve smartphonu:

Poté proveďte reset, při kterém stiskněte tlačítka na obou sluchátkách a podržte je po dobu asi jedné minuty.

Poté vložte sluchátka do krabičky alespoň na 30 sekund, aby se sluchátka vzájemně detekovala. Důležité! Ujistěte se, že jsou nabitá alespoň na 50 % a že mezi jednotlivými sluchátky není výrazný rozdíl v nabití baterie, jinak nemusí fungovat.

Zatímco čekáte 30 sekund nebo déle, zvedněte smartphone, zapněte Bluetooth a přejděte do Nastavení.

Zobrazí se dostupné zařízení, které má obvykle název Redmi AirDots_R, stiskněte název (R vpravo, pravé sluchátko, je zodpovědné za spárování obou sluchátek). Pokud se v názvu zobrazí písmeno L (levé), připojí se pouze levé sluchátko.). Pokud se tak nestane, stiskněte tlačítko Obnovit.

Dále zkontrolujte, jak sluchátka fungují, pokud obě přehrávají! Otevřete libovolný přehrávač a zkontrolujte například:

Pokud se vám to nepodaří, zkuste to samé znovu.

READ  Jak používat bezdrátová sluchátka na Androidu

Pro následné připojení AirDots ke smartphonu by mělo stačit zapnout samotná sluchátka a Bluetooth v telefonu, aby se zařízení automaticky spárovalo.

Jak připojit nová bezdrátová sluchátka Airpods k telefonu Xiaomi (Redmi)

Airpods jsou velmi populární, mnoho lidí si je chce koupit a používat každý den, ale internet mylně předpokládá, že fungují pouze s produkty Apple.

Беспроводные Наушники Xiaomi QCY T3. AirPods ПОКА!

Ukážu vám, jak připojit bezdrátová sluchátka Airpods k telefonu Xiaomi, aby fungovala.

 • Otevřením krytu pouzdra Airpods aktivujete režim párování. Pokud byste měli iPhone, byl by již připojen ke sluchátkům, ale vy máte Xiaomi, takže musíte udělat další krok: najděte tlačítko na zadní straně pouzdra, stiskněte jej a držte, dokud LED indikátor umístěný mezi sluchátky nezačne blikat bíle.
 • Nyní vstupte do obecných nastavení Xiaomi, najděte nabídku „Bluetooth“, vstupte do ní, přejděte na spodní část obrazovky, kde uvidíte řádek „Dostupná zařízení“. Pod ním by se měl objevit název Airpods. Klepněte na jméno.
 • Airpody jsou připraveny k práci se zařízením Xiaomi, postup párování byl úspěšný, pokud se model přesunul do režimu „Párování zařízení“.

Při dalším vyjmutí sluchátek z pouzdra se sluchátka automaticky připojí k vašemu smartphonu.

Nezapomeňte, že většinu funkcí sluchátka implementují pomocí speciálního čipu H1, který v nich byl vyvinut společností Apple. Proto je aktivní pouze při spárování s miniaplikací od stejné společnosti.

 • Dlouhá provozní doba. Při spárování se systémem Android přehrávají sluchátka hudbu přibližně o 10-15 % kratší dobu
 • Funkce hlasového asistenta
 • Možnost změny příkazů dotykového ovládání
 • Současné připojení ke dvěma zařízením
 • Maximální vzdálenost od zdroje zvuku bez narušení jeho přenosu se výrazně sníží

Xiaomi Air Mi True Wireless Earphones VS Apple Airpods. Самые новые беспроводные наушники Xiaomi

Hudbu však můžete poslouchat i pomocí telefonu se systémem Android.

Podle výše uvedených pokynů lze sluchátka připojit ke smartphonu se systémem Android od jiného výrobce, algoritmus se nezmění.

Připojení bezdrátových sluchátek Xiaomi a Redmi AirDots k chytrému telefonu se systémem Android pomocí aplikace pro nastavení Bluetooth

V tomto návodu chci popsat, jak připojit bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Earbuds a Redmi AirDots k telefonu se systémem Android přes Bluetooth a nastavit ovládání hudby a hovorů gesty prostřednictvím mobilní aplikace ve smartphonu. Proč jeden článek pro dvě značky najednou? Jde o to, že jde v podstatě o stejná sluchátka, ale vyráběná pro různé trhy. Sluchátka obvykle kupuji na AliExpress pro domácí čínský trh a tyto úpravy se častěji označují jako Redmi AirDots. Pokud je získáte v oficiálním obchodě v Rusku, pak tam zpravidla najdete mezinárodní verzi s názvem Xiaomi Mi Earbuds. V jejich připojení a nastavení není žádný rozdíl. Je toho ale hodně, protože pokročilé modely Xiaomi a Redmi podporují mobilní aplikaci, pomocí které lze měnit naprogramované funkce na ovládacích tlačítkách prostřednictvím telefonu. A bude fungovat s jakýmkoli smartphonem se systémem Android Samsung, Huawei, Honor, Realme, Poco, Meizu, Oppo, Vivo atd.д. V tomto podrobném návodu v ruštině se podrobně dozvíte, jak připojit sluchátka Xiaomi a Redmi k telefonu a nastavit jejich funkce přes Bluetooth.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS