Jak připojit Airpods Max k MacBooku nebo Macu

připojit, sluchátka, airpods, ipadu

Pokud jste sluchátka připojili k iPhonu nebo iPadu a zároveň se přihlásili do iCloudu pomocí Apple ID, Mac automaticky nastaví a připojí Airpods Max. Pokud jsou sluchátka blízko počítače, zobrazí se v systému macOS oznámení s výzvou k připojení k Airpods Max.

Pokud připojení nefunguje, zkuste:

Jak připojit sluchátka Airpods Pro k iPhonu nebo iPadu

Po vyjmutí nových sluchátek Airpods Pro z krabice a ujištění se, že jsou nabité, začněte s následujícími kroky.

 • Na obrazovce se zobrazí informace o tom, jak používat ovládací prvky sluchátek a aktivovat režim potlačení šumu a rozlišování.
 • Poté můžete aktivovat oznámení Siri (pokud nejste v Rusku).
 • Na konci se zobrazí aktuální úroveň nabití sluchátek Airpods Pro a nabíjecího pouzdra. Klepnutím na Hotovo dokončete.

Sluchátka Airpods Pro se automaticky připojí k vašemu zařízení a vy je můžete začít používat.

Jak připojit sluchátka Airpods k jakémukoli iPhonu a iPadu

Pohodlí sluchátek Airpods je nejen bezdrátové a snadné použití. Nová sluchátka představují jiný způsob interakce s gadgety Apple. Přehrávání můžete zastavit pouhým vytažením jednoho sluchátka z ucha. Pokračování. vložte zpět. Dvojitým klepnutím na sluchátko vyvoláte hlasového asistenta Siri. Se sluchátky Airpods Siri vytočí vaše kontakty, určí vám trasu, přehraje „tuhle písničku“ a odpoví na spoustu dalších otázek.

Obsahuje ochranné pouzdro s vestavěnou dobíjecí baterií. Jedno nabití stačí k napájení sluchátek až na 24 hodin. Samotná sluchátka vydrží až 5 hodin poslechu hudby a až 3 hodiny hovoru.

Chcete-li přijmout příchozí hovor, musíte dvakrát klepnout na sluchátko. Je jednoduchý a intuitivní. Ještě snazší pochopení připojení Airpods k iPhonu a iPadu. Mimochodem, s určitými omezeními, ale Airpods, dokonce i druhá generace, funguje s iPhone 5s a iPad mini 2. Sdílení zvuku“ nebude u těchto modelů k dispozici.

Jak připojit sluchátka Airpods k iPhonu?

Abyste mohli spojení navázat, postupujte podle následujících tipů:

 • Zapněte Bluetooth na zařízení, ke kterému chcete příslušenství připojit.
 • Odemkněte iPhone (iPad nebo iPod) a otevřete pouzdro na sluchátka.
 • Na obrazovce se okamžitě zobrazí oznámení s výzvou k připojení.
 • Stiskněte tlačítko „Connect“ na obrazovce smartphonu a podržte tlačítko na pouzdře. Připojení je rychlé a snadné.
READ  Televizace není zapnutá poprvé

Takto se připojují všechna bezdrátová sluchátka Apple. Pokud iPhone nevlastníš, přečti si, jak Airpods připojit k Androidu a využívat všechny funkce.

Jak připojit sluchátka Airpods?

Sluchátka Airpods samozřejmě nefungují jen s produkty Apple. Fungují se systémy Android, Windows a dalšími zařízeními podporujícími technologii Bluetooth. Kouzlo společnosti Apple se však aktivuje až po spárování s iPhonem, iPadem nebo Macem.

How to setup Airpod On ipad pairing mode

Sluchátka se připojují okamžitě, „nevypadávají“ a gesta fungují bezchybně. Když vyndáte jedno sluchátko Airpods z ucha, přehrávání se zastaví a pouzdro můžete jednoduše přiložit k iPhonu a zjistit, kolik energie v něm je. Tady je návod, jak připojit Airpods k zařízením Apple.

Jak se Airpods připojují k iPhonu?

Přiložte pouzdro Airpods ke smartphonu (aniž byste je vyndávali).

Když se na iPhonu zobrazí animovaná úvodní obrazovka, stiskněte tlačítko Připojit. Připojení sluchátek Airpods Pro proveďte podle pokynů na obrazovce.

Pokud chcete se sluchátky Airpods používat Siri, postupujte podle průvodce nastavením.

Konfigurace sluchátek Airpods pro použití se zařízením iPad

Airpods můžeš s iPadem používat k poslechu hudby, sledování filmů, chatování přes FaceTime atd.д. K tomu je třeba nastavit sluchátka:

V iPadu otevřete nastavení a zapněte Bluetooth.

Pokud máte Airpods Max: Stiskněte tlačítko pro regulaci hluku na pravém náušníku a přiložte sluchátka k iPadu. Pokud máte sluchátka Airpods 1, 2 nebo Pro: Otevřete pouzdro na sluchátka a přiložte je k tabletu.

Pokud jste již přihlášeni k iCloudu, sluchátka Airpods se automaticky nakonfigurují tak, aby fungovala se všemi podporovanými zařízeními, která jsou k iCloudu připojena pomocí stejného Apple ID.

Airpods lze k notebooku připojit dvěma způsoby.

Pokud už máte sluchátka připojená k iPhonu nebo iPadu, můžete je používat i na MacBooku. K tomu musí mít notebook funkci Handoff. Chcete-li ji aktivovat, přihlaste se k iCloudu pomocí stejného Apple ID. Další:

 • Otevřete pouzdro Airpods;
 • V počítači Mac klikněte na panelu nabídek (na horním okraji obrazovky) na ovládání hlasitosti (ikonu reproduktoru) a vyberte možnost Airpods.

Pokud sluchátka nebyla předtím spárována s iPhonem nebo iPadem, musíte Airpods spárovat přímo s Macem. Za tímto účelem:

 • Otevřete pouzdro Airpods bez vyjmutí sluchátek.
 • Stiskněte a podržte tlačítko na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne blikat bíle.
 • V počítači Mac přejděte do Předvoleb systému a klikněte na položku Bluetooth.
 • V seznamu zařízení vyberte možnost Airpods.
READ  Nezobrazuje zvuk LG TV

Po připojení sluchátek Airpods k počítači budete vyzváni k zavolání Siri frází „Hello, Siri“ (když jsou sluchátka zapnutá).

Airpody 2. generace, Pro a Max si můžete koupit v obchodech iPoint. Cena. od ₸ 79 890 Kč.

V případě sluchátek Airpods stačí otevřít nabíjecí pouzdro s „kapkami“, které v něm leží před odemčeným zařízením.

Kompatibilní zařízení pro sluchátka Airpods 1. generace:

How To Connect And Pair Bluetooth Headphones To iPad Pro 2020

 • iPhone, iPad nebo iPod Touch s nainstalovaným systémem iOS 10 nebo novějším;
 • Apple Watch s watchOS 3 nebo novějším;
 • Mac s nainstalovaným systémem macOS Sierra nebo novějším.

Kompatibilní zařízení pro sluchátka Airpods 2. generace:

 • iPhone, iPad nebo iPod touch s nainstalovaným iOS 12.2 nebo novější;
 • Apple Watch s nainstalovaným watchOS 5.2 nebo novější;
 • Apple TV s nainstalovaným systémem tvOS 12.2 nebo novější;
 • Mac s nainstalovaným systémem macOS Sierra 10.14.4 nebo novější.

Zařízení zobrazí rozhraní nastavení. Vyberte možnost „Připojit“ a stiskněte tlačítko „Hotovo“. Po připojení sluchátek Airpods 2 se také otevře průvodce funkcí „Hello Siri“ (pokud jste tak neučinili dříve na iPhonu).

Pokud je v zařízení povolen iCloud, sluchátka Airpods se automaticky spárují s jakýmkoli kompatibilním zařízením, které je k iCloudu připojeno pomocí podobného účtu Apple ID.

Zapnutí funkce Bluetooth v telefonu prostřednictvím ovládání nebo nastavení zařízení.

Na telefonu se zobrazí obrazovka s náhlavní soupravou.

Po kontrole stavu sluchátek a pouzdra stiskněte tlačítko Hotovo.

Následná připojení se provedou automaticky, pokud jsou sluchátka uložena v seznamu Moje zařízení, který můžete zobrazit a změnit v nastavení iPhonu na kartě Bluetooth.

Chcete-li provést párování, upgradujte na iOS 10 (pro Airpods 1. generace) nebo iOS 12.2. (pro Airpods 2. generace a verze Pro).

Jak připojit jedny sluchátka Airpods Pro ke dvěma iPhonům, iPadům a iPodům současně?

Nová bezdrátová sluchátka Apple jsou pohodlná i proto, že když si chcete s kamarádem poslechnout skvělou skladbu, můžete k iPhonu připojit dva Airpody Pro z různých párů a také dva páry Airpodů Pro najednou. Pokud navíc chceš poslouchat různé skladby, můžeš připojit jedny Airpods Pro ke dvěma iPhonům najednou.

Na rozdíl od většiny skutečně bezdrátových modelů, které mohou v režimu párování Bluetooth spolupracovat pouze s jedním přehrávacím zařízením, běžné Airpody i Airpody Pro podporují připojení Bluetooth se dvěma zařízeními iOS současně.

READ  TV Samsung se nepřipojuje k internetu

To znamená, že jeden Airpods může poslouchat různé skladby z různých zařízení. A tak tato sluchátka mohou fungovat nejen s iPhonem, ale také s iPadem a iPodem, s jejich různými kombinacemi.

Jak připojit jedny sluchátka Airpods Pro ke dvěma iPhonům, iPadům a iPodům současně?

Connect Airpods to iPad How To

Jak jsme řekli, nic složitého. Vezměte si jako příklad jedny sluchátka Airpods Pro a dva iPhony a proveďte následující kroky

 • vložte obě sluchátka Airpods Pro do pouzdra a zavřete víko;
 • otevři víko pouzdra a připoj Airpods Pro k prvnímu iPhonu (jako obvykle);
 • Po úspěšném připojení sluchátek k prvnímu iPhonu vyjměte jedno sluchátko Airpods Pro z pouzdra (levé nebo pravé, jak si vyberete) a na chvíli ho z pouzdra odložte;
 • nyní opět zavřete kryt pouzdra (jedno sluchátko zůstane uvnitř) a přiblížíte druhý iPhone;
 • vezmi pouzdro, otevři víko a stiskni tlačítko pouzdra na několik sekund, dokud se obrazovka druhého iPhonu nezeptá, zda chceš připojit Airpods;
 • Povolte párování a druhý iPhone automaticky přijme sluchátko.

To je vše. Dvě sluchátka Airpods Pro ze stejného páru budou nyní přijímat zvukové signály ze dvou různých iPhonů. Místo jednoho z iPhonů můžete samozřejmě připojit také iPad nebo iPod. Stejným způsobem můžete připojit dvoje sluchátka ke dvěma iPadům nebo dvěma iPodům.

První připojení sluchátek Airpods

Proces připojení nových sluchátek (poprvé). Nebo po vyjmutí sluchátek na iPhonu. Jednoduše odemkněte iPhone, otevřete pouzdro na sluchátka (kontrolka na pouzdře by měla blikat bíle, pokud ne, stiskněte a několik sekund podržte tlačítko na pouzdře). Na iPhonu se poté zobrazí zpráva s výzvou k připojení Airpods. Stačí stisknout tlačítko Připojit.

Indikátor na pouzdře se rozsvítí zeleně a na iPhonu se zobrazí informace o připojených sluchátkách (úroveň nabití sluchátek a pouzdra).

Stiskněte tlačítko „Hotovo“ a můžete používat sluchátka. Odteď se automaticky připojí k iPhonu, když je vyndáte z pouzdra a nasadíte si je do uší.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS