Proč je nahrávání obrazovky na iPhonu tiché

Do iOS 11 bylo přidáno nahrávání obrazovky. Lze ji použít k nahrávání a odesílání snímků z mobilního zařízení. Bylo to především kvůli streamování a sociálním sítím a také kvůli nastavení a provozu softwaru.

Chcete-li spustit nahrávání obrazovky, musíte:

  • Přejděte do nastavení a vyberte možnost „Ovládání“;
  • V otevřené nabídce vyberte možnost „Upravit ovládací prvky“;
  • Vstup do menu. Na obrazovce je v podstatě svítilna, časovač, kalkulačka a fotoaparát. Chcete-li otevřít nahrávání obrazovky telefonu, je třeba do seznamu ovládacích prvků přidat položku „Nahrávání obrazovky“;
  • Do ovládací nabídky bylo přidáno tlačítko pro záznam obrazovky. Z formuláře nastavení je třeba přejít na domovskou obrazovku. tlačítko „Domů“. V položce správy (stažením pravého dolního rohu) bude přidána nová funkce pro nahrávání obrazovky mobilního telefonu;
  • Po stisknutí tlačítka se na obrazovce mobilního telefonu spustí nahrávání.

Chcete-li nahrávání vypnout, musíte znovu stisknout toto tlačítko v hlavní nabídce. Ve výchozím nastavení je obraz zaznamenáván rychlostí 50 snímků za sekundu (dostatečná pro plynulé přehrávání videa s drobnými chybami). Po nahrání videa jej můžete upravovat v libovolném editoru (stříhat, zrychlovat, zpomalovat, překrývat dalším zvukem atd.).).

Standardní funkce iPhonu (iOS 14. 11) se zvukem i bez něj

Potřebujete rychle nahrávat obrazovku iPhonu bez počítače, počítače Mac a aplikací třetích stran? Třeba návod krok za krokem pro vaši práci nebo způsob, jak ukázat mamince, jak se co dělá na vašem smartphonu. V každém případě je to velmi snadné. Pomocí této metody můžete povolit nahrávání obrazovky na iPhonu se zvukem i bez něj.

READ  jak nastavit vyzváněcí tón v iPhonu pomocí iTunes. Jak přidat vyzváněcí tón do iPhonu pomocí aplikací

Přidání snímku obrazovky na ovládací panel

Nejprve je třeba přidat tlačítko pro záznam obrazovky do ovládacího bodu, pokud jste tak ještě neučinili.

1) Otevřete Nastavení a vyberte možnost Ovládací prvky.

2) Klepněte na položku Upravit. Ovládací prvky.

3) V sekci Další položka. Klikněte na znaménko plus vedle obrazovky Nahrávání.

Tlačítko se nyní zobrazí v položce Ovládání. Tlačítko můžete v Nastavení přetáhnout na vyšší místo v seznamu a změnit tak jeho polohu.

Zapnutí nahrávání obrazovky iPhonu

1) Otevřete ovládací panel.

2) Klepněte na tlačítko Nahrávací obrazovka.

Poté se na tlačítku zobrazí odpočet tří sekund. Během této doby můžete zavřít Ovládací panely a přejít na obrazovku, ze které chcete začít nahrávat.

Po zahájení nahrávání se stavový řádek změní na červený. Chcete-li nahrávání zastavit, dotkněte se stavového řádku. Zobrazí se potvrzení o ukončení nahrávání, stiskněte tlačítko „Stop“. Chcete-li pokračovat v nahrávání, stiskněte tlačítko „Cancel“.

Po ukončení nahrávání se zobrazí oznámení, že je záznam uložen do aplikace Fotografie v telefonu.

Jak nahrávat obrazovku se zvukem

Pokud potřebujete nahrávat obrazovku iPhonu se zvukem, máte dvě možnosti. Zvuk můžete nahrávat pouze ze svého iPhonu nebo také s externím zvukem z mikrofonu.

Interní a externí zvuk

To je skvělé, když potřebujete zároveň vysvětlit, co děláte.

1) Otevřete Ovládací panely.

2) Pevně stiskněte (nebo stiskněte) tlačítko nahrávání obrazovky.

3) Klepnutím na ikonu mikrofonu povolte externí nahrávání zvuku.

nahrávání, obrazovky, iphonu, pokud

4) Klikněte na tlačítko Spustit nahrávání.

Pouze systémové zvuky

Pokud nechcete, aby se ve videu objevoval vnější šum, postupujte následovně:

1) Otevřete ovládací panel.

2) Pevně stiskněte (nebo stiskněte) tlačítko nahrávání obrazovky.

3) Klepnutím na červenou ikonu mikrofonu vypnete externí nahrávání zvuku.

4) Klikněte na tlačítko Spustit nahrávání.

READ  Jak aktivovat tmavé téma v aplikaci Instagram iPhone. Nastavení tmavého motivu v systému iOS - chytrá inverze

V obou případech musíte klepnout na červený stavový řádek, abyste zastavili nahrávání obrazovky.

S novými funkcemi společnosti Apple je život den ode dne jednodušší a nahrávání obrazovky je toho dalším důkazem. Tuto metodu můžete použít pro články, prezentace, výukové programy a další.

QuickTime Player pro Mac

Nejlépe se hodí, když: potřebujete natočit výukové video o tom, jak používat aplikaci nebo hru pro iPhone a iPad, a nepotřebujete příliš upravovat hotové video.

  • Mac (macOS Yosemite a novější).
  • iPhone, iPad nebo iPod Touch (iOS 8 nebo novější).
  • Kabel Lightning. kabel USB, který používáte k nabíjení iPhonu nebo iPadu.
  • QuickTime Player (ve výchozím nastavení je k dispozici v systému Mac).

Pokyny:

Připojení zařízení iOS k Macu pomocí kabelu. Pokud se na zařízení zobrazí okno s žádostí o důvěru, stiskněte tlačítko „důvěřovat“.

Otevření přehrávače QuickTime. Klikněte na ikonu vyhledávání Spotlight v pravém horním rohu obrazovky (nebo použijte klávesu CTRLSpace), zadejte „QuickTime“ a dvakrát klikněte na první výsledek.

Proč nahrávat obrazovku?

Tato možnost je užitečná zejména pro uživatele, kteří vytvářejí vlastní výukové programy. Uložené video všeho, co děláte na iPhonu, vám umožní ukázat někomu jinému například používání aplikace nebo další fázi hry.

Screencast se také často používá, když chcete do prezentace přidat videozáznam místo snímků obrazovky. Toto řešení bude prezentovat konkrétní informace v přístupné formě, která bude pro mnoho posluchačů vhodná.

Co dělat, pokud máte operační systém iPhone nižší než 11?

Nyní vám řekneme, jak pořídit záznam obrazovky na iPhonu 6. Pokud nemáte přístup ke standardním nástrojům, musíte si stáhnout speciální nástroj z obchodu App Store. Jednou z dostupných aplikací je DU Recorder. Je zdarma a lze jej použít nejen k nahrávání obrazovky, ale také ke streamování na sociálních sítích: Twitch. YouTube.

Program se vyznačuje jednoduchým rozhraním, které neobsahuje nic osobního. Blogeři si ji oblíbili, protože na videostopu můžete pomocí nastavení použít vlastní vodoznak. To ostatním ztíží kopírování vašeho videa a jeho použití.

READ  Nevýhody telefonu Samsung Galaxy s10

Nyní víte, jak nahrávat obrazovku na iPhonu pomocí různých nástrojů. Sdílejte tento článek se svými přáteli, aby mohli vysílat a sdílet video ze svých obrazovek. Pokud máte nějaké potíže, můžete se ptát v komentářích pod článkem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS