Mohu iPhone používat jako mikrofon pro počítač??

Společnost Nuance vydala aplikaci pro operační systém iOS s názvem Dragon Remote Microphone. Umožňuje používat smartphone iPhone jako bezdrátový mikrofon pro osobní počítač.

 • Propojení telefonu a počítače pomocí kabelu USB
 • V chytrém telefonu otevřete aplikaci WO Mic a vstupte do nastavení.
 • V podnabídce Možnosti přenosu vyberte možnost Komunikace USB.
 • V počítači otevřete aplikaci WO Mic a v hlavní nabídce otevřete možnost Připojit.
 • Vyberte komunikaci USB.
připojit, mikrofon, iphonu, počítači

Jak používat sluchátka jako mikrofon v počítači?

Odpověď: v žádném případě. Tato funkce je implementována především v mobilních zařízeních. Protože jsou mobilní. V počítači musíte přepínat mezi konektory pro sluchátka, což není žádoucí.

Jak připojit mikrofon USB k MacBooku?

Připojení mikrofonu k počítači Připojte mikrofon ke zvukovému vstupu počítače (je-li k dispozici) a jako zdroj stopy vyberte vestavěný vstup. Připojte mikrofon USB k portu USB počítače. Jako vstupní zdroj vyberte mikrofon USB.

připojit, mikrofon, iphonu, počítači
 • Klikněte na nabídku Apple v levém horním rohu a vyberte možnost Nastavení systému.
 • Dvakrát klikněte na ikonu Zvuk.
 • Kliknutím na kartu Vstup zobrazíte seznam dostupných mikrofonů.
 • Vyberte mikrofon, který chcete použít
 • Nastavte vstupní hlasitost posunutím posuvníku doprava.

Co dělat, když na iPhonu nefunguje mikrofon??

Co dělat, když na iPhonu nefunguje mikrofon?

 • Vyčistěte mikrofon Může to být způsobeno tím, že je mikrofon zanesen prachem a nečistotami
 • Zakázat příslušenství Bluetooth.
 • Zkontrolujte, zda nic neblokuje mikrofon.
 • Deaktivace potlačení hluku
 • Povolení přístupu aplikace k mikrofonu.
 • Vynucený restart iPhonu
 • Obnovení všech nastavení iPhonu
 • Aktualizace firmwaru iPhonu.
READ  Jak připojit Apple Watch k telefonu

Jak vytvořit mikrofon z telefonu přes USB?

První metoda. USB. Připojte svůj gadget k počítači pomocí kabelu USB. Spusťte aplikaci ve smartphonu a jako typ připojení vyberte USB. Totéž proveďte v počítači: Otevřete klienta WO Mic, v okně „Select transport“ (Vybrat transport) vyberte USB a stiskněte „OK“.

V postranním seznamu naproti položce iPhone vyberte možnost Povolit. Cokoli řeknete do mikrofonu smartphonu, se nyní odešle přímo do Macu. Když nemáte přístup k plnohodnotnému mikrofonu, můžete iPhone používat jako další zvukové zařízení.

Jak používat telefon jako mikrofon pro jiný telefon?

Někdy Discord nevidí váš mikrofon kvůli potížím se softwarem. Ovladače nejsou nainstalovány nebo instalace nebyla provedena správně. Zkontrolujte, zda se ve Správci zařízení systému Windows u ikony zvukového zařízení nezobrazuje vykřičník nebo otazník.

Jak vyrobit mikrofon ze sluchátek iPhone?

Chcete-li používat mikrofon ze sluchátek iPhonu, musíte je zapojit do konektoru pro sluchátka. Na obrázcích níže vidíte, že panel nastavení zvuku MacBooku Pro rozpozná přítomnost mikrofonu a přepne „Vestavěný mikrofon“ na sluchátka, pokud jsou ve zdířce pro sluchátka.

Aby bylo možné používat mobilní telefon jako mikrofon pro počítač, je třeba do přístroje nainstalovat mobilní aplikaci WO Mic, zatímco v počítači je navíc potřeba speciální ovladač (kromě stejné aplikace, ale pouze verze pro stolní počítače).

Mohu v počítači používat mikrofon pro sluchátka??

Sluchátka USB se používají nejsnáze. funguje jakýkoli konektor verze 2.0, z nichž každý stolní počítač má alespoň tři Pokud mají sluchátka a mikrofon společný kabel a mini jack, budete potřebovat kombinovaný konektor pro připojení.

Samozřejmě s připojením přes Bluetooth. Pokud tedy nemáte notebook (kde je Bluetooth obvykle již zabudován), ale stolní počítač, budete k připojení bezdrátových sluchátek od společnosti Apple potřebovat adaptér Bluetooth.

READ  Jak změnit velikost písma na počítači

Skutečná jablečná noční můra

Pár z Atlanty v Georgii se stal obětí chyby vyhledávače iPhonu. Porucha způsobila, že se u dveří domu manželů zhruba rok objevovali rozzlobení lidé a žádali o vrácení svých smartphonů. Fusion informuje o situaci.

Podle Christiny Lee a Michaela Saba se neobvyklý problém objevil měsíc poté, co spolu začali žít v malém domku.

Lidé se začali objevovat u jejich dveří a požadovali ukradené smartphony. Někdy nezvané hosty doprovázela policie. Majitelé domů se museli policistům ospravedlnit a vysvětlit jim problém.

Jednou byli Lee a Saba dokonce zapojeni do trestního vyšetřování. Služba „Najít iPhone“ odhalila, že telefon pohřešované dívky byl v domě milenců. Policie přijela na místo a donutila majitele domu stát asi hodinu venku, zatímco uvnitř probíhala prohlídka.

Doposud nebylo nalezeno žádné jasné vysvětlení nebo řešení tohoto problému. Nemá to nic společného s mobilními operátory, protože ztracené smartphony, které Lee a Saba údajně měli, fungovaly se SIM kartami ATT, Verizon, T-Mobile, Sprint a dalších poskytovatelů služeb.

Majitelům domů nepomohla ani společnost Skyhook, poskytovatel geolokačních údajů pro různé aplikace, včetně aplikace Najít iPhone.

Podle analytika Kena Westona by problém mohl spočívat v chybě v procesu triangulace pomocí mobilních věží. Podobný případ byl zaznamenán v roce 2015 v Las Vegas: operátor společnosti Sprint označil dům místního obyvatele jako místo, kde se nacházejí ztracené telefony.

Podle jednoho ze čtenářů serveru Ars Technica by mohlo existovat jednodušší vysvětlení. V některých případech geolokalizační systémy z důvodu nedostatku informací o oblasti standardně používají jako základní bod zeměpisný střed oblasti s daným poštovním směrovacím číslem. Tam je pravděpodobně dům Leeho a Saby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS