MI Band 5 a iPhone

Xiaomi produkuje rozpočtové fitness uzávěry, které jsou oblíbené nejen mezi uživateli Androidu. Majitelé iPhone však někdy nevědí, jak správně nastavit takový gadget, protože je údajně navržen pro Android. V tomto materiálu najdete podrobný průvodce pro použití Xiaomi Mi Band 5 na iOS. Budeme diskutovat o kompatibilitě, spojení a základních funkcích.

Sledovače z řady MI Band se páří s iOS. Minimální parametry připojení. Bluetooth 4.2 a iOS 10 verze firmwaru.0 a vyšší. Na modelech, jako je iPhone 4, 4s, 5c (S), 6, dojde k významným problémům během synchronizace. Doporučuje se aktualizovat software telefonu.

Iphone SE, 7, 8, 10, 11 podporují vylepšenou specifikaci bezdrátové sítě, takže připojení bude stabilní a rychlé. Některé funkce však nemusí fungovat, protože jsou navrženy pouze pro Android.

Správná synchronizace náramku

Většina uživatelů hovoří o problémech s oznámeními. Chcete.li si vybrat, z nichž žádosti obdrží varování, navštivte MI Fit V některých situacích nefungují nastavené parametry a zprávy pocházejí ze všech programů, navzdory filtrům. Pokud k takovým poruchám dojde, restartujte mid a znovu.synchronizujte s MI fit.

Dalším problémem je vyhledávání zařízení. Hlasitý signál a vibrace jsou zapnuty na Androids, ale na iPhone pouze zpoždění vibro. Navíc, abych mohl začít najít funkci telefonu, MI Fit by měl pracovat na telefonu.

Funkce Android ios
Oznámení
Název volajícího
Odmítnutí hovoru
Cíle
Sledování spánku
Nepřetržité měření pulsu
Několik typů školení
Oznámení o nečinnosti
Synchronizace dat s telefonem
Vytočení
Inteligentní budík
Stopky
Časovač
Inteligentní odemknutí
Hledejte telefon
Počasí
Oznámení o rozpadu komunikace
Alipay
Přepravní karta (ve verzích NFC) (ve verzích NFC)
Hlasový asistent (ve verzích NFC) (ve verzích NFC)

29 komentářů

Bude to naznačeno, od koho volání nebo pouze to je hovor nebo SMS? Dík.

Pokud zvolíte angličtinu jako hlavní věc na smartphonu (veškerá nabídka bude v angličtině), objeví se možnost MI Fit (v každém případě je to tak vyřešena na Android. instalace upravené verze aplikace, což není pro iPhone).

Ahoj. Smartphone přes Bluetooth se připojuje k náramku, ale program Mifit ho nevidí. Jaký by mohl být problém?

Dobré odpoledne. Jaký je model smartphonu? Nyní aplikace MIFIT podporuje smartphony, které nejsou starší než iPhone 5S (iPhone 5 není podporováno) s nainstalovaným operačním systémem alespoň iOS 9.0. Další problém, pokud MI Band není nový, je možné, že náramek je již svázán s jiným účtem.

Aplikace MiFit není kompatibilní s tímto zařízením. Iphone 5, co dělat? Řekni mi prosím.

Bohužel nyní můžete nainstalovat MIFIT na smartphony, které nejsou starší než iPhone 5s s nainstalovaným operačním systémem alespoň iOS 9.0.

Dobrý den, nemohu nainstalovat program na iPhone 5. Píše: „neodpovídá zařízení“.

Dobré odpoledne. Kliknutím zde musíte nainstalovat aplikaci MIFIT z App Store kliknutím.

Ahoj. Řekněte mi, prosím, co dělat, pokud na iPhone 5S píše „nepodařilo se najít náramek“, ale pár v nastavení Bluetooth najde.

Dobré odpoledne. Existují dvě možnosti: 1. V nastavení Bluetooth to opravdu nenajde, ale jednoduše ukazuje dříve zachované zařízení. S hledáním můžete zkontrolovat pomocí jiného smartphonu, který tento náramek ještě „neviděl“. 2. Pokud opravdu najde náramek, ale program je buggy a nechce se s ním spojit, pak je řešením jedno. k pečlivějšímu pokusu hledat MI Band ve vašem vlastním bytě.

READ  Jak připojit bezdrátová sluchátka k telefonu Huawei. Připojení k tabletu se systémem Android

Je možné připojit tento náramek k iPhone 6s pomocí iOS 12?

Je možné se připojit k iPhone 5? Dík ?

Ahoj! Nemohu připojit MI Band 3 C iPhone 6s Plus. Bluetooth ho nevidí. Co dělat?

Dobré odpoledne! Miband 2 nový z DNS, neexistují žádné známky falešného. Pokusil jsem se vytvořit účet prostřednictvím aplikace, nedává se po výběru země.“Žádné připojení“. Vytvořil účet na webu. U vchodu do aplikace píše „nedokončeno“. Vyzkoušel jsem na třech různých zařízeních s iOS a Android. Přesto a také „nedokázal splnit“. Po dobu 6 hodin.

Dobré odpoledne. Zkuste nainstalovat nějaký VPN na smartphone. Nedávno kvůli činnostem Roskomnadzorů se takové problémy objevují při autorizaci v mifit.

Dmitry, díky! Nainstalovaná Thunder VPN na Android, aplikace funguje. Kolik času je kvůli nim ztraceno!

Mám také stejný problém s DNS. Přemýšlím o nich, abych řekl, aby oni sami byli připojeni nebo změněni.

Prosím, řekněte mi, co mám dělat, když jsem udělal vše správně ve všech bodech, to znamená, staženo aplikaci MI Fit, registrované a jakmile to přijde na připojení samotného náramku, vyřadí chybu a napište: „Zkontrolujte, zda nejste propuštěn, zda je náramek propuštěn nebo že je daleko na umístění “.

Zdá se, že telefon nevidí náramek. Jaký je váš smartphone? Nepotřebuje nižší iPhone 4s. Náramek je nový? Pokud ne, musí být odvedeno ze starého účtu. No, samozřejmě, když je náramek plný, měl by být nabitý a zůstat vedle telefonu.

Proč není aplikace Mifit stažena do mého iPhone 5?

Soudě podle popisu v AppStore již program iPhone 5 není podporován programem. K instalaci aplikace potřebujete iPhone 5s nebo novější a iOS ne nižší než verze 9.0.

Pomozte mi, prosím. Stáhl jsem si program pro sebe na iPhone 5Se, vytvořil jsem účet, ale druhý den nemůžu jít do programu, píše: „Nemohl jsem dokončit vchod. Zašlete protokoly chyb a pomozte nám najít problém?“A další okno se objeví“ chyba autorizace „. Co dělám špatně?

Je těžké říci, ale chyba autorizace znamená, že přihlášení nebo heslo je zavedeno nesprávně.

VPN vám pomůže. Ale pro připojení náramku to nestačí. Šel jsem do programu s VPN a pak

Dobré odpoledne. Řekněte mi, jestli bude pracovat s iPhone 4? Chci si koupit, ale obávám se, že se se zařízením nebudou dívat! Velmi obavy!

Ahoj. Náramek Xiaomi Mi Band 2 Fitness nebude s iPhone 4 fungovat, protože telefon má zastaralou úpravu komunikačního modulu Bluetooth 2.1, ale v iPhone 4s již byla nainstalována verze 4.0 a náramek s tím bude pracovat.

Dobré odpoledne! Řekněte mi, dobří lidé, podle synchronizace náramku MI Band 2 C iPhone 6 (také jsem vyzkoušel iPhone 5 a Samsung). Problém je v tom, že telefon jednoduše nevidí přes MI fit a prostřednictvím jedné aplikace tento nešťastný náramek. Vytvořil nový účet, ale pokud by došlo k závaznému k účtu předchozího vlastníka, jak chápu, zpráva by byla zobrazena, například „Zařízení je již synchronizováno s jiným telefonem“. Ano, a sám Bluetooth ho nevidí. Dobře, přečtěte si radu! Staženo aplikaci NRF Connect- Najde náramek a připojí se k ní. V tuto chvíli se s pomocí fit také snažím spojit s náramkem, ale stále ho nevidí! Současně je prostřednictvím nastavení telefonu a na obrazovkách náramku jasné, že připojení je nastaveno (prostřednictvím NRF Connect), ale z toho žádný smysl. Neexistuje také způsob, jak projít nastavením Bluetooth na náramek. jen píše, že vše je připojeno a všechno. Pokud vypnete Bluetooth na telefonu, pak náramek smutně zavěsí třikrát a ukáže ikonu Blutuz s křížem na obrazovce, říkají, že spojení je roztrhané, ale nebudete naštvaní. Všechny tyto operace jsem nezkoušel na jiných telefonech, protože nejsou moje, ale zdá se mi, že všechno bude stejné. Na radu na některých stránkách se sledovač při pokusu o synchronizaci téměř tlačil na obrazovku telefonu, účinek nuly! Otázka! Možná je to kvůli aktualizaci aplikace některých nebo možná něco s firmwarem samotného gadgetu? Nebo jen vyhodit tento zatracený náramek?

READ  Jaké barvy iPhone 11 pro

Dobré odpoledne. V případě, že náramek je vázán na jiný účet (prostřednictvím MI Fit), prostě jej nebudete moci svázat se svým vlastním, protože se neobjeví v seznamu dostupných zařízení, a proto to nebude hlásit je již svázáno s jiným majitelem. Ale skutečnost, že v seznamu Bluetooth chybí, je další otázkou. Možná to není MI Band, ale jeho kopie v seznamu zařízení se nějak zobrazuje jinak? Podívejte se na tento článek, v něm jsem testoval originál a falešný. Pro „kopii“ bylo nutné použít jinou aplikaci.

Jak připojit MI Band 4 k telefonu

Instrukce

Chcete.li připojit Xiaomi Mi Band 4 k telefonu, budete potřebovat aplikaci MI Fit. Rovněž stojí za to zajistit, aby váš smartphone splňoval následující požadavky:

Požadavek na OS. podpora Android 4.4 a více. Pro iOS. verze 9 a vyšší.

Požadavek Bluetooth. podpora Bluetooth verze 5.0.

Krok.by.krok pokyny k připojení:

připojit, band, iphone

Stáhněte si a nainstalujte aplikaci MI Fit do obchodu Google Play nebo App Store.

Zapněte Bluetooth na svém smartphonu.

Spustíme aplikaci MI Fit.Pokud máte účet MI-A-Account nebo, klikněte na „Enter“. Pokud takové účty nemáte, klikněte na „Registrace“, vytvořte si účet a zadejte aplikaci.

Vyberte způsob, jak vstoupit prostřednictvím jednoho z účtů.

Povolujeme přístup k aplikaci k fotografii, multimédii a souborům.

Ve spodní části obrazovky uvidíte zprávu, že neexistují žádná připojená zařízení. lpí na ní.

Otevře se okno výběru zařízení. Samo o sobě označují „náramek“.

Souhlasíme se shromažďováním dat a potvrzujeme přístup k geolokačním službám.

Hledání zařízení začne. v tuto chvíli přiveďte MI Band 4 co nejblíže telefonu. Po nalezení zařízení budete muset potvrdit připojení na náramku.

Zbývá počkat, až nebudou načteny všechny aktualizace. Navíc, pokud jste si koupili náramek na Aliexpress a máte ve výchozím nastavení anglický jazyk. bude přeložen do ruštiny.

Připraveno. MI Band 4 je synchronizována s vaším smartphonem.

Pokyny k připojení:

Nejprve musíte stáhnout a nainstalovat aplikaci MI Fit do obchodu Google Play nebo App Store.

READ  Jak obnovit iPhone bez Apple ID

Spusťte aplikaci MI FIT a zadáme účet. Můžete vstoupit prostřednictvím MI, Google nebo účtu. Pokud je nemáte, klikněte na „Vytvořit si účet“, předáme registrační postup, po kterém zadáme aplikaci.

Další „mi fit“ se vás zeptá na řadu povolení. Po přijetí politiky důvěrnosti bude první věc, kterou budete muset otevřít přístup k režimu „Nerušit“. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení:

Otevře se seznam aplikací nainstalovaných na vašem Xiaomi. Najdeme mezi nimi „mi fit“ a umožňuje přístup, jak je uvedeno na níže uvedeném obrazovce.

Dále budete muset umožnit přístup k následujícím údajům:

  • Kontakty
  • Volání
  • Seznam hovorů
  • Přístup k údajům o fyzické aktivitě
  • Umístění
  • Fotografie, multimediální soubory

Počáteční nastavení aplikace je dokončeno, nyní zapneme Bluetooth na smartphonu. Samotný „mi fit“ nabídne to.

Ve spodní části obrazovky uvidíte zprávu, že v současné době neexistují žádná připojená zařízení. klikněte na ni.

Výběr náramku ze seznamu zařízení.

Souhlasíme se shromažďováním dat a potvrzujeme přístup k geolokačním službám.

Vyhledávání zařízení začne. Během vyhledávání přiveďte MI Band 5 co nejblíže k smartphonu. Po detekci budete muset potvrdit konjugaci na samotném náramku.

Připraveno. MI Band 5 je synchronizována s vaším smartphonem.

Připojte MI Band 3 k telefonu

Chcete.li připojit MI Band 3 Zapněte Bluetooth na telefonu.

Pokud jste již byli připojeni MI Band 2, pak to budete muset odvádět. Přečtěte si více o tomto procesu a o tom, jaké problémy lze nastat zde: Jak odplatte MI Band 2 z telefonu.

Stručně řečeno, otevřený mi fit, přejděte do profilu MI Band 2.

Nyní v MI fit do sekce sekce na položce „Zařízení není připojeno“ a vyberte náramek.

Dále máme náramek co nejblíže telefonu. Jakmile MI Band 3 vibruje. klikněte na tlačítko pod obrazovkou a jste hotovi.

Registrace a oprávnění v MIFIT

Po instalaci aplikace by měla být otevřena a povolena.

Přirozeně, pokud jej zadáte poprvé, vytvořte nový účet.

Pokud byl pro to požadován účet MI, nyní stačí mít poštu Gmail, účet v nebo, kdo v naší oblasti nestačí, WeChat.

Na konci registrace vyplňujeme naše osobní údaje (jméno, pohlaví, datum narození, výška a hmotnost) a minimální počet kroků, které byste chtěli probíhat po celý den (doporučená hodnota je 8000 kroků).

Stojí za zmínku, že vyplňování údajů na sobě by mělo být co nejpřesněji, protože na jejich základě bude provedeno výpočet spálených kalorií a vzdálenost ujetá vzdálenost.

Jak vytvořit pár mezi hodinami Apple Watch a novým zařízením pro iPhone

Honor Band Jak se připojit k telefonu: Pokyny a řešení problémů s konjugací

Jak připojit MI Band k telefonu. Xiaomi Mi Band: Pokyny v ruštině

Jak připojit hodinky Xiaomi Ahamafit Bip k smartphonu: Pokyny Připojte AmazFit Bip k telefonu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS