Soundbar: Jak se připojit k televizi a počítači

V současné době je výběr reproduktorů, které lze připojit k televizi nebo systémové jednotce, jednoduše obrovský. To je 2.1/4.1/8.1 sloupce, kde je subwoofer zodpovědný za zajištění nízkoúrovňových frekvencí a standardních stereofonních a získání popularity zvukových panelů. Posledně jmenované lze zakoupit nejen v hotové podobě, ale také se shromažďovat vlastními rukama. Podívejme se, proč bude zvukový panel pro váš počítač dobrým řešením a zároveň zjistíme, jak jej připojit k systémové jednotce.

Během připojení zařízení byste měli věnovat pozornost následujícím nuancím:

  • Ve většině případů je proces připojení zvukového panelu s televizorem prováděn počítač bez jakýchkoli obtíží. Ale někdy uživatelé čelí takové nepříjemnosti, jakou špatně nainstalovanou v hnízdě zástrčky. Označit tuto nuanci bude rachot, který pochází ze sloupců. Důvodem je nemožnost vysoce kvalitního zvukového signálu kvůli chudým sousedstvím zástrčky dovnitř hnízda.
  • Dalším obtěžováním, ke kterému se může stát při připojení zvukového panelu, je porušení sekvence v procesu vstupu do drátů, například zelená v růžové barvě. Často to vzniká buď kvůli nepozornosti, nebo se spěchem. Naopak nebude zařízení „tiché“ naopak žádné nepříjemné signály, naopak „ticho“. Pro opravu této situace je nutné se zdvojnásobit, pokud se dráty shodují na barvách, ať už je zástrčka v hnízdě dobrá.
  • Soundbar připojený k televizoru nebo počítači je zpravidla schopný fungovat normálně po dlouhou dobu. Ale když poruchy v operačním systému, zvuk zmizí. Pro obnovení práce zvukového panelu je nutné znovu načíst systém. Díky této technice bude možné zjistit, zda je v hardwaru příčina nebo ne.
  • Zvuk může také zmizet, když je elektřina vypnuta. Chcete-li znovu načíst systém s pracovními parametry, musíte jej nejprve vypnout a po chvíli jej zapnout (5-10 minut).

Je možné připojit sloupec JBL k televizi

Vzhledem k tomu, že všechny více či méně nové modely televizních přijímačů jsou vybaveny moduly Bluetooth, můžete připojit bezdrátové příslušenství, jako jsou reproduktory nebo sluchátka (více si v článku o připojení bezdrátových sluchátek s televizí přečtěte více)). Pokud se televize vztahuje na rok předchozího vydání, pak je také možné spojení v zásadě, ale konjugace Bluetooth bude vyžadovat speciální převodník nebo pokud má TV port USB, dongl.

READ  jak připojit Wi-Fi direct k televizoru. Jak přeložit obrázek pomocí mediálního serveru?

Kromě Wireless je také vždy možnost kabelového způsobu zobrazování zvuku z televizoru do externího systému.

Základní spojení

Když je již jasné, jak přesně uspořádat zvukový panel, měli byste přemýšlet o tom, jak k ní připojit televizi a další zařízení. V případě nástěnné držáky byste měli nejprve vše propojit a poté zavěsit zvukový panel.

Níže uvedená fotografie ukazuje konektory, které lze nalézt na zvukovém panelu. Umístění a podpisy se samozřejmě mohou lišit v závislosti na značce a modelu, ale tato fotografie ilustruje možnost „průměr v nemocnici“.

Zleva doprava jsou odpovídající kabelové zástrčky digitální optický vstup, digitální koaxiální vstup a analogové stereo a pod konektory. Digitální připojení je nejvhodnější pro přenos signálu z televize na zvukový panel. Pokud je televizor, s jakou je plánován zvukový panel, neví, jak používat analogové připojení. Pokud je televizor připraven připojit se podle čísla i analogového, pak byste si měli vybrat podle svého vkusu.

Nyní se musíte ujistit, že televizor odešle zvukový signál na zvukový panel, se kterým je připojen kabelem. Chcete.li to provést, přejděte do nabídky Nastavení zvuku v televizi, vypněte vytvořenou akustiku televizoru a umožňte možnost pracovat s externí akustikou. Tam, pravděpodobně, televizor nabídne vybrat si, jakou cestu ven pošle zvukový signál. digitální nebo analogový. Ale chytré televizory samotné určují, který vstup a co se připojili.

Teoreticky je vnější akustika vybírána pouze jednou. Pokud chcete něco sledovat ve vestavěném zvukovém systému televizoru, budete se muset znovu dostat do nastavení, vypnout zvukový panel a zapnout vestavěné reproduktory. A pak znovu proveďte všechny manipulace.

Digitální koaxiální vchod lze použít k připojení Blu-ray, DVD přehrávačů a dalších digitálních zdrojů, které mají takovou cestu ven. Pokud jsou zbaveni koaxiálního výstupu, mají s největší pravděpodobností optiku nebo analogové.

Další možnost připojení (není na obrázku).3,5 mm minijack. Nahrazuje analogové stereo, nebo je sousedí s nimi. Minijek je vhodný pro připojení přenosných digitálních zvukových zařízení. Ale mohou být také připojeny pomocí adaptéru RCA Minijack, který se prodává samostatně.

Připojení počítače s televizí a zvukovým panelem

Chcete.li se seznámit s pokyny, vyberte soubor v seznamu, který chcete stáhnout, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a přejdete na stránku, kde budete muset zadat kód z obrázku. Se správnou odpovědí na webu obrázku se zobrazí tlačítko pro získání souboru. Pokud v poli je tlačítko „prohlížení“ se souborem, znamená to, že si můžete prohlížet pokyny online, aniž byste je museli stáhnout do počítače. Pokud materiál není úplný nebo potřebuje další informace o tomto zařízení, jako je například ovladač, další soubory, firmware nebo mikroprogram, můžete se zeptat moderátora a účastníků naší komunity, kteří se pokusí rychle reagovat na tvá otázka. Pokyny na zařízení Android si můžete také prohlédnout.

READ  Logitech představuje 4 nové myši a klávesnice určené pro Mac

Přejít na obsah. Máte odpojený JavaScript. Některé funkce nemusí fungovat. Zapněte JavaScript a získejte přístup ke všem funkcím. Odesláno 17. Srpna.

Co potřebujete použít HDMI ARC?

Chcete-li využít výhody protokolu HDMI ARC, budete potřebovat televizi a zařízení (AV-Resort nebo Soundbar) s odpovídajícími vadami HDMI podporujících oblouk ARC.

Pečlivě se podívejte na zadní panel televize. Pokud má tři nebo čtyři lamely HDMI, najděte ten podepsaný „(ARC)“. Označení není vyžadováno, ale pokud bylo vaše zařízení uvolněno na konci roku 2009 nebo později, musí být takový port k dispozici. Pokud to nemůžete najít, konzultujte správu uživatelů.

Přečtěte si, jak připojit myš USB k počítači

Některé modely HDMI ARC TV mohou fungovat automaticky. Pokud se nejedná o váš případ, budete muset vzít dálkové ovládání a nakonfigurovat několik parametrů, včetně vypnutí vestavěných reproduktorů TV a umožnit mu odeslat zvukový signál do externího akustického systému nebo AV-Resort.

Chcete-li používat oblouk HDMI, nemusíte si kupovat nový kabel HDMI-K dispozici bude s požadavky na něj. Problém může nastat pouze při přechodu na EARC; Přečtěte si více o tomto dalším.

V rámci tohoto procesu můžete zvážit možnost propojení HDMI CEC (Consumer Electronics Control), která umožní televizi a upravit hlasitost na zvukovém panelu nebo AV-resortu bez použití několika dálkových kontrol. Stojí však za zmínku, že použití HDMI CEC může vést k nežádoucím vedlejším účinkům. takže zpočátku stojí za to experimentovat.

Jmenování a princip přijímače

Audio/Video Resort je ve skutečnosti vícekanálový zesilovač vybavený digitálním zvukovým dekodéry, tunerem a signálovým přepínači, které se používají v domácím kině. Toto multifunkční zařízení je právě zařízení, ze kterého začíná objemový zvuk.

Nejoblíbenější modely jsou pět kvalitních přijímačů podporujících základní zvukové systémy. Existuje také sedm a deneterální systémy, které mohou posílit a komunikovat nejnovější formáty, jako jsou Dolby Atmos a DTS X. Přijímače se také používají k poslechu hudby, zajištění posílení a přenosu do reprodukčního vybavení streamování sítě obsahu. Pomocí přijímače můžete dokonce poskytnout signály pro zvukové systémy umístěné v různých místnostech. více kontrolní systémy. Takto vypadá zadní panel prodejce AV, například Pioneer VSX-LX503.

připojit, soundbar, počítači

Je zřejmé, že takový vícesložkový AB-Resort je poměrně komplikovaným zařízením, takže při jeho připojení vyžaduje určité znalosti a pozornost.

READ  Fotoaparát Samsung Galaxy s8 nezaostřuje

Jak připojit zvukový panel

Chcete.li získat pozitivní výsledek výstupu, doporučujeme se seznámit s funkcemi připojení zvukového panelu s televizí, podrobněji počítač. Samotný proces je docela jednoduchý.

Jak připojit zvukový panel k televizi

Nejjednodušší způsob, jak propojit zvukový panel pomocí digitálního optického nebo koaxiálního kabelu. Pro nedostatek takových konektorů byste měli používat analogový stereo. Ale neměli byste očekávat zvuk vysoké třídy.

Když je zařízení připojeno, je nutné zkontrolovat potvrzení signálu

Pokud neexistuje žádný zvuk, pak prostřednictvím nastavení televizního přijímače proveďte odstavení postavené akustiky a předepište zvukový výstup externímu zařízení.

Komentář! Stává se, že si musíte vybrat typ signálu. digitální nebo analogový.

Jak připojit zvukový panel k počítači

Nejprve musíte zapnout zvukový panel stisknutím tlačítka napájení. Poté přeneste do režimu rozhraní, otevřete „centrum akce“ a povolte Bluetooth.

Když systém najde zvukový panel, bude počítač připojen

Typy vstupů a konektorů v LG TVS

Zpočátku bude nutné pochopit, které výstupy jsou přítomny v televizi. Teprve poté můžete připojit akustiku.

Při výrobě moderních televizorů jsou zapojeny typy zvukových a televizních vad, díky které můžete propojit různé akustiky pro sledování televize:

První možnost se používá k připojení aktivních reproduktorů, ve kterých je postavený zesilovač. Možnosti.3 jsou zapojeny, pokud v zařízení nejsou žádné speciální konektory. To znamená, že sloupy jsou připojeny k vytvořenému zesilovači v televizi.

Použití oblouku HDMI je ideální pro více nových technologií. Například zvukový systém domácího kina, který má zvuk s vysokou kvalitou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS