Je možné připojit kytaru k garážovému pásmu iPad?

Chcete.li propojit kytaru k garážovému pásmu, připojte počítač se zvukovou interia, jako je Scarlett 2i2. V nastavení garážového pásma nainstalujte „vstup“ na „Inte Wee“ a „výjezd“ do „postaveného výstupu“. Po připojení kytary a výběru zvukové cesty stisknutím tlačítka monitorování ji uslyšíte.

 • Připojte zařízení k příjmu zvuku, jako je Irig HD 2, pomocí Thunderbolt k mikro-USB kabelu.
 • Zapněte svůj iPhone.
 • Otevřete garážový pás a vyberte typ zesilovače.
 • Připojte kytaru k zvukové interia.
 • Zapněte tlačítko monitorování.

Získání garážového pásma na všech vašich zařízeních

Než začneme, musíte se ujistit, že máte na svých zařízeních garážový pás. Je k dispozici pro Mac, iPhone a iPad, a pokud máte jedno z těchto zařízení, pravděpodobně již máte aplikaci. Pokud ne, přejděte do obchodu s aplikacemi a stáhněte si jej.

Když to poprvé spustíte, může vás požádat o stažení dalších zvukových souborů. To je dobrý nápad je vzít je, protože vám poskytnou více příležitostí k vytvoření vlastní hudby.

Také si všimnete, že mnoho nástrojů nebude načteno zpočátku. Pokud vidíte nástroj nebo smyčku se šedou záhlaví a vedle šipky nasměrované dolů, stačí kliknout na šipku a nahrajte potřebné soubory.

Proč neslyším svou kytaru v garáži?

Během nahrávání v GarageBand neslyšíte, protože tlačítko monitorování nebylo zahrnuto do inteligentních ovládacích prvků ani do záhlaví stopy. Dalším důvodem může být to, že nastavení vstupů / výstupu nebylo správně nakonfigurováno v nastavení garážového pásma.

Odpověď: Ano, potřebujete příjem zvuku, i když píšete netopýry nebo elektronickou hudbu. Hlavním důvodem je to, že kvalita zvuku je nezbytná pro profesionální produkci hudby. Tato kvalita chybí ve většině zvukových karet dodávaných do přenosných a stolních počítačů.

Vytvoření doprovodu pro kytaru.

Pokud potřebujete načrtnout bicí, basy a další doprovod pro vaši kytaru, bude garážový pás nejlepší a jediné možnosti. Pro celou svou jednoduchost jsou tyto sekvence velmi, velmi funkční, a to je důležité, opravdu pohodlné. Pokud se chystáte hrát na čistý zvuk nebo velmi lehké přetížení, můžete se bezpečně obejít bez jamupu, GarageBand má také příležitost připojit kytaru a okamžitě ji zapisovat. Ale pokud chcete něco víc, budete muset připojit jamum a garážovou kapelu. Bohužel existují problémy. Nejprve se podívejme, jak by to všechno mělo fungovat teoreticky.

připojit, kytaru, ipad, garageband

Zejména pro společné použití různých hudebních programů existuje vynikající aplikace Audiobus. Program je řetězem tří odkazů: vstup. Účinky. Výstup. Pro každý z odkazů můžete zavěsit samostatnou aplikaci pro práci se zvukem. V našem případě spojujeme Jamup ve vstupu, necháme smyčku efektů a na výstupu spojujeme garážovou pásmo. Pak otevřeme uspořádání, které jsme vytvořili v garážové kapele, a napíšeme kytaru do doprovodu z GarageBand. Současně je zvuk kytary převzat z Jamupu a je psán samostatnou cestou k garážovému pásmu.

Ale v praxi JamUM, místo toho, aby vydával pouze zvuk kytary. To znamená, že pokud máte pedál reverb a pedál, pak skrz ně projde také zvuk vaší podložky v kytaru a vše v kaši bude zapsáno ve zvukové stopě. Co dělat? Napište kytaru pod metronome a poté vložte audiokopií do garážové kapely. Pokud to chcete jen nalít, ponechte své uspořádání na iTunes, pak si ho stáhněte do jamupu a hrajte. Buď hrajte přímo na garážové kapele, obsah s velmi průměrným kytarovým zvukem. Zatím budeme čekat na aktualizace a opravy.

READ  Který iPad je nejlepší pro učení. Co je to miniled a microled? Jaký je v tom rozdíl?

Mohu hrát na kytaru přes iPad?

Stačí připojit džem k portu dokovacích stanic na iPadu pomocí připojeného kabelu pomocí technologie Apogee Puredigital, Jam nastaví přímé digitální spojení s vaším iPadem a poskytuje dokonalý zvuk vašich kytar. Připojte také jam k iPhone a Garageband.

 • Dotkněte se tlačítek „Institut Pararts“ a poté přetáhněte posuvník „vstupní úroveň“ doleva nebo doprava, abyste nastavili úroveň
 • Chcete.li automaticky nastavit úroveň, dotkněte se přepínače „automaticky“ vedle posuvníku „Úroveň vstupního signálu“.
 • Pokud vstupní zařízení podporuje levé a pravé kanály, stiskněte „Levý“ nebo „pravý“ a vyberte vstupní kanál.

Co musíte připojit

Výrobci základní desky po dlouhou dobu vybavili své výrobky najednou několika zvukovými porty: One-Audio-Out (obvykle zelená) pro výstup zvukových a spojovacích sloupců nebo sluchátek, druhý audio v (často červené) pro připojení mikrofonu a lineárního východu z jiných zařízení pro reprodukci zvuku. Apple dodržoval stejný princip a celou řadu notebooků a počítačů byl také vybaven dvěma porty: mikrofon a řada lineárního východu.

S vstupem na trh na leteckém trhu MacBook se společnost musela postarat o maximální ergonomii a absenci podrobností, které vyžadovaly další místo v miniaturním případu notebooku. Rozhodli se opustit mikrofonní port a kombinovat dvě celá čísla v přístavu sluchátka najednou: pro nahrávání a pro reprodukci zvuku. Během několika příštích let lze oba přístavy nalézt pouze u 15 a 17palcových modelů MacBook Pro (do poloviny roku 2012), vydání Mac Mini a IMAC v roce 2011 a Old Mac Pro. Pokud jste majitelem jednoho z těchto počítačů, vše, co potřebujete pro připojení elektrické kytary.

S obratným zacházením s páječkou je taková šňůra snadno vyrobitelná sama. Nicméně,

V případě, že váš Mac je vybaven pouze jedním zvukovým portem, nebude to fungovat bez dalších akvizic. Port nainstalovaný v nových notebookech a IMAC, lze použít nejen přímo k propojení sluchátek nebo sloupců, ale také pro periferii zvuku nahrávání. Připojením standardní náhlavní soupravy iPhone obdržíte pracovní mikrofon a sluchátka v jedné sadě. Bohužel, pokud propojíte kytaru přes adaptér popsaný výše nebo šňůrou jako „Jack-Mini-Jack„ Táta “, nebudete moci zaznamenat zvuk. Veškerá složitost spočívá v mazaném letáku portu a odpovídající adaptér pomůže tento problém vyřešit.

Před nákupem se ujistěte, že adaptér je určen speciálně pro rozdělení kombinovaného zvukového portu na „vstup“ a „výstup“. Abychom se s výběrem neudělali chybu, věnujte pozornost návrhu PIN mini-Jack: Zajímá nás čtyřkolíková verze.

Pomocí podobného adaptéru a (nebo) šňůry připojte kytaru ke vstupu mikrofonu. Vložte kabel ze sloupců do portu volného portu. Při připojení kytary může být také vyžadován adaptér z velkého jacku.

A konečně, jednou z nejspolehlivějších a nejvhodnějších možností propojení elektrické kytary je použití externí zvukové karty. Na jedné straně bude taková akvizice vyžadovat další finanční zpronevěra. Na druhou stranu obdržíte úplně jinou úroveň zvuku, bez jakýchkoli zpoždění a sípání způsobených přetíženým systémem. Jako bonus za utracenou krev získáte příležitost připojit několik hudebních nástrojů najednou.

Před výběrem externího zvukového integse USB se okamžitě rozhodněte, zda v budoucnu plánujete propojit klávesnici MIDI, mikrofon a další příslušenství. Pokud je odpověď kladná. věnujte pozornost následujícím modelům:

 • Focusrite Scarlett 2i2;
 • Steinberg UR22;
 • Pressonus audiobox 22VSL;
 • Nativní nástroje Komplete Audio 6;
 • Akai Eie Pro;
 • Mackie Onyx Blackjack;
 • Roland Duo Capture Ex UA-22;
 • Tascam us2x2.

Navrhovaný seznam není zdaleka úplný, ale sestavený v rámci rozpočtu 5 000. 12 000, což odpovídá nákupu mléka střední úrovně. Zakoupením příjmu zvuku USB nejen získáte možnost připojit další zvukové zařízení k Mac, ale také se připojte k počtu znalců lepšího zvuku. Poslouchejte hudbu prostřednictvím všech výše uvedených zařízení (pokud existuje adekvátní As) je řádově příjemnější.

READ  Jak odstranit účet iPad

Zařízení, jak používat irig?

Dobrý den, vážení čtenáři blogu kytarové školy, řeknu vám krátce o zařízení Irig, které se používá k připojení kytary k mobilním zařízením Apple (iPad, iPod, iPhone).

Toto zařízení má konektor pro připojení kytary, konektor pro připojení sluchátek a kabeláž s Jack 3.5 pro připojení k vašemu zařízení. V sadě v malé krabici je samotné zařízení a stručná instrukce. Kompatibilita s různými zařízeními je uvedena na obrázku

Jak vidíte, Irig lze použít se všemi moderními modely zařízení Apple. Kromě toho můžete kytaru připojit k vstupu linky notebooků a počítačů. Pokud pár slov o kompatibilitě s programy, pak neexistují žádné problémy.

Pokud máte útěk z vězení na svých záležitostech Apple, můžete plně cítit veškerou univerzálnost Iriga. Použil jsem jen několik programů, z nichž se mi líbilo nejvíce Amplitube (IK Multimedia, vývojář společnosti Irig) a Garage Band, což je program od Apple.

připojit, kytaru, ipad, garageband

Tuto věc jsem si koupil rychle, opravdu jsem neváhal. A dnes to není tak drahé. Zvuk samotného zařízení byl zajímavý, zvuk byl vydán, že vydané zesilovače a efekty zabudované do programu garážové kapely.

Neočekával jsem, že je příliš cool a vysoce kvalitní zvuk, protože ani garážová skupina ani Irig nejsou ve své kategorii první třída, zejména to vše se hodí na mobilní zařízení. Obecně jsem neočekával zázrak. A víte, nejsem zklamaný. Když je kytara připojena, při prvních zvucích mě toto zařízení potěšilo jako garážová kapela. Některé účinky velmi připomínají zvuk v programu kytarové soupravy. Pokud máte počítač s normální zvukovou kartou, doporučuji stahovat kytarovou soupravu a místo procesoru kytara použít počítač místo počítače. Budete velmi zamýšleni jednoduše obrovským množstvím různých efektů a zesilovačů. Můžete také použít program T-Racks Custom Shop Equalizer.

Různé modely zesilovačů, různé účinky. a to vše se točí a změny jsou při otočení držadla skutečně slyšitelné. Neexistují žádná zvláštní nastavení pro připojení, pouze vy musíte stisknout tlačítko „Monitorování“ tak, aby zvuk přešel na sluchátka.

Snažil jsem se zaznamenat několik témat. všechno se ukázalo bez problémů. Zvuk je slušný, alespoň není špatný. Garážová skupina má tlačítko snižování hluku. Opravdu funguje a může vás částečně zachránit před pozadím z jediných senzorů.

Nejvíc ze všeho jsem se bál zpoždění, kterým hudebníci čelí, když spojují své nástroje do různých zvukových intekcí pro nahrávání. Ale víš, a tady jsem nebyl zklamaný! Vynikající návrat, pohodlí při hraní. není pochyb o zpoždění.

Obecně, shrnutí, můžeme říci, že je to vynikající zařízení, pokud to považujete za levně. to je dvojnásobně dobré. Vezměte si tuto věc s sebou, protože vaše zařízení Apple je vždy s sebou. Najednou se ocitnete, kde bude kytara. budete zářit svou hrou před svými přáteli. Hrajte doma a udělejte náčrtky ve volném čase.

Existuje nějaký analog k tomuto zařízení? Pokud ano, pošlete odkaz.

Ještě nevím analogy. Irig se dobře vyrovnává se svým úkolem, takže byste neměli hledat jeho analogy.

Roland Go: Mixer. Má kabel pro telefony iPhone a Android.

Proč ne?Mám to samé, rád bych vyzkoušel něco nového s panelem LED.Podle mého názoru jsem na některých stránkách viděl novou úpravu.Možná má někdo komentář!!

Nyní existuje analog s vyšší kvalitou se nazývá Irig HD.

Ahoj. Chtěl bych vědět o adaptéru Irig a kompatibility s Garagebandem. Můžete je použít ve spojení?

READ  Jak připojit Smart TV k telefonu. Jak se připojit pomocí kabelu HDMI

Ahoj. Nejlepší je používat přesně garážový pás nainstalovaný na iPhone nebo iPad. To vás nahradí velkou sadou pedálů a efektů.

A zvuk jde pouze skrz sluchátka nebo prostřednictvím reproduktorů, které můžete také?

Místo sluchátka můžete připojit běžné počítačové reproduktory.

Dobré odpoledne, budu moci připojit toto zařízení k akurční kytaru pomocí fzone FCP21 Samp Samp. Díky.

Ahoj. Ano, jakákoli kytara se standardním hnízdem z jacku může být připojena přes IRIG k počítači nebo smartphonu.

Dobrý den! Koupil jsem si Irig na Aliexpress za 200. Při nahrávání v garážové kapele (například kytary) došlo k problému. Irig odstraní zvuk z jiných, již zaznamenaných cest/metronomu. Otázka: Tento bod není vysoce kvalitní čínský Irig nebo možná kytarový kabel nebo vstup do zařízení iPad (co pochybuji). Děkuji předem!

připojit, kytaru, ipad, garageband

Ahoj. Přejděte do nastavení garážového pásma/ audio-midi a ve vstupním zařízení vyberte vestavěný vstup.

Dobrý den, je možné zobrazit zvuk ne po 3.5 v Irigu a například přes sloupec Bluetooth?

Ahoj. Ano, nastavení garážového pásma má funkci displeje na zařízeních Airplay nebo Bluetooth.

připojit, kytaru, ipad, garageband

Grig HD2 v Garagebandu je zpoždění prostřednictvím Irig HD2

Dobrý den, vyzkoušel jsem Iriga 2 a pár čínských Irigů na iPhone 11 prostřednictvím adaptéru Lightning na minija. Všechny 3 sundají hluk místnosti, mluvím s Irigem a slyším hlas v sluchátkách. Nechápu, co mám dělat. Vyzkoušel jsem všechny programy. Co by mohlo být? Kytara je odstraněna mikrofonem. Zeptal jsem se, řekli vadný Irig, ale vyzkoušel jsem 5 nových irig2 od jednoho prodejce kusů. Pomozte, pokud to není obtížné

Dostali jsme se k nejchutnější otázce, mám stejné potíže, takže neexistuje žádná odpověď.Jak připojit tento zasraný Iryg

Exportujeme

Když se rozhodnete, že je vaše skladba připravena a můžete ji uložit nebo ji dokonce sdílet na sociálních sítích, klikněte na „Ready“ v pravém horním rohu. Poté „zvolte“, vyberte kompozici, klikněte na tlačítko se známou ikonou sdílení a například SoundCloud.

Užitečné: Co poslouchat skladbu, než ji ukážou veřejnosti:

Možná mnozí z nás tajně sní o hudbě, ale bojí se, že je to velmi obtížný úkol. Ale ve skutečnosti Je to opravdu obtížná záležitost, ale GarageBand se dělá tak, aby i ten nejnejistnější hudebník mohl snadno unést vytvářením skladby a vnímat jej jako hru. A toto je nejsprávné přístup. Je možné, že je ve vás, že se ve vás skrývá nový Jimmy Hendrix nebo Jean-Michel Furry.

„Jakmile osvobodíte své vědomí od konceptu harmonie a„ korektnosti “hudby, můžete dělat cokoli“. Giorgio Moroder

P.S.: Chcete vědět ještě více o jablku a hudbě? Klikněte zde.

Do záložek

Uděláme to společně. Aplikace GarageBand nedávno přijímá každého nového uživatele s nákupem jakéhokoli zařízení Mac nebo iOS. Pojďme zjistit, o jaký je to program. Budeme jednat s kluky, kteří vědí všechno o Apple. Velice vám děkuji za vzdělávací program. Spuštění na prvním spuštění stahování stáhne hlavní balíček nejpotřebnějších hudebních nástrojů. Bude to trvat docela dost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS