Jak připojit kabelovou klávesnici k iPadu

Špinavé malé tajemství hardwaru Apple je, že druh iPadu má port USB, který lze použít k připojení periferního vybavení. Lightning Connector používaný k nabíjení iPadu se také používá ke komunikaci s jinými zařízeními, jako je váš počítač nebo notebook. Pro práci s kamerami, které často používají připojení USB s počítači, Apple vydal soupravu pro připojení kamery, která změnila původní 30pinový konektor na port USB. A když Apple skočil ze starého 30-konektoru konektoru na tenčí konektor blesku, změnili název připojení kamery na adaptér kamery Lightning na USB. A ačkoli to zahrnuje slovo „kamera“, adaptér v podstatě mění port blesku na port USB.

Aby byl užitečný, port USB potřebuje dvě věci. Chcete.li se k němu připojit, je vyžadováno zařízení, jako je kabelová klávesnice nebo flash disk a hostitelské zařízení musí podporovat toto periferní zařízení. V tomto případě je toto hostitelské zařízení iPad. A bohužel nemůžete použít tento trik k připojení flash disku nebo externího pevného disku, protože iPad jednoduše nepodporuje zařízení tohoto typu.

Ale podporuje klávesnici. Již podporuje bezdrátové klávesnice a bez ohledu na to, zda je tato funkce určena nebo ne, je tato podpora přenesena na kabelové klávesnice.

Vítejte na podpoře Logitech

Naše telefonní linky sloužící Rusku nejsou v současné době k dispozici z technických důvodů. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím našeho chatu, který pracuje v režimu 24/7 nebo nám napsat e.MAIL.

Klávesnice může být připojena k zařízení iPad nebo iPhone pod kontrolou iOS 5.0 nebo novější verze. Chcete.li to provést, postupujte podle následujících akcí:

READ  Mohu k iPadu připojit hodinky Apple Watch?

Zapněte zařízení iPad nebo iPhone a dotkněte se ikony Nastavení (Nastavení).

Na obrazovce Nastavení (Nastavení) se dotkněte obecné položky (hlavní), poté Bluetooth.

připojit, klávesnici, bluetooth, ipadu

Pokud přepínač obrazovky vedle položky Bluetooth není nainstalován v poloze ON (.), dotkněte se ho jednou a povolte to.

Zapněte klávesnici přesunutím napájecího přepínače na dolní panel doprava.

Pomocí kola zapamatování zařízení umístěných v horní části klávesnice vlevo vyberte 1, 2 nebo 3. V paměti klávesnice můžete uložit až tři zařízení.

Stiskněte tlačítko I I, které je umístěno v horní části klávesnice vpravo, a podržte ji, dokud se žárovka napravo od tlačítka nezačne rychle blikat modrá.

V seznamu zařízení na iPadu nebo iPhone vyberte klávesnici Logitech K480 pro konjugaci.

Konjugace klávesnice lze provádět automaticky nebo s požadavkem kódu PIN k dokončení akce. Zadejte na klávesnici kód zobrazený na obrazovce a poté stiskněte klávesu návratu nebo zadejte.

POZNÁMKA. Kód připojení je vytvořen pokaždé, když náhodně. Ujistěte se, že zadáte přesně kód zobrazený na obrazovce iPadu nebo iPhone.

Po stisknutí Enter (je.li to požadováno), okno vyskakovacího okna zmizí a vedle názvu klávesnice se v seznamu zařízení (zařízení) objeví slovo připojené (připojeno).

Nyní je klávesnice připojena k iPadu nebo iPhone.

připojit, klávesnici, bluetooth, ipadu

POZNÁMKA. Pokud navzdory přítomnosti konjugace s klávesnicí K480 existují problémy s připojením, můžete jej odstranit ze seznamu zařízení a znovu jej připojit podle výše uvedených pokynů.

připojit, klávesnici, bluetooth, ipadu

Pár magické klávesnice s iPadem

Jdeme do iPadu v nastavení Bluetooth a poté zapneme Bluetooth.

Když se objeví v seznamu jiných zařízení, klikněte na klávesnici a poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jakmile je spárována, klávesnice se připojí k iPadu, když je v rozsahu. přibližně až 33 stop (10 metrů). Když je připojen, klávesnice obrazovky se neobjeví.

Další články

Postavte se na svůj iPad Pro

Přeložte klávesnici k typu typu:

READ  Jak připojit sluchátka Airpods k systému Xiaomi Android

Sklopte inteligentní klávesnici v trojúhelníku z klávesnice v přední části gadgetu.

Chcete.li použít klávesnici, vaše potřeby pro iPad Pro budou v drážce nad digitálními klíči a složte typ typu.

Diktát hlasu

Kdo potřebuje klávesnici? Jednou z příjemných výhod Siri je schopnost používat rozpoznávání hlasu kdykoli, když obvykle používáte klávesnici. Stačí kliknout na tlačítko mikrofon a začněte mluvit. Toto není nejlepší řešení pro intenzivní použití, ale pokud chcete jen čas od času představit velký text, aniž byste hledali nebo špehovali na této klávesnici obrazovky, rozpoznávání hlasu může pomoci. A protože Siri je zdarma, není třeba utrácet skutečné peníze.

Rozpoznání hlasu je k dispozici téměř pokaždé, když je klávesnice zapnuta. A můžete použít Siri k obcházení i otevření některých aplikací. Například místo otevření aplikace Poznámky k vytvoření nové poznámky můžete zadat Siri „Vytvořit novou poznámku“.

Nebudete však chtít psát aféru pomocí hlasového diktátu. Pokud máte vážné potřeby tisknout, hlasový diktát není nejlepší trasa. A pokud máte velmi silný přízvuk, Siri může být obtížné pochopit, o čem to sakra mluvíš.

Jak nastavit klávesnici na iPadu

Jsou povoleny změny a přidání nových vstupních jazyků, včetně ruštiny. V tomto případě se slovník, který se používá pro korekci, počet písmen a umístění klíčů, automaticky změní. Jazyk klávesnice určí slovník použitý pro prediktivní textovou sadu.

Chcete.li provést změny, musíte provést řadu akcí:

  • Po vstupu do hlavní nabídky se přesunou do „Universal Access“ a „klávesnice“.
  • Funkce se působí: Zobrazení pouze horních klíčů registru, frekvenci jejich opakování, lepení atd.

Poznámka! Interval můžete připojit mezi stisknutím kláves pomocí „Slow Keys“.

Spínač klávesnice softwaru

Možná budete muset použít klávesnici klávesnice místo klávesnice Folio nebo inteligentní klávesnice, abyste mohli dělat věci jako typ diacritických značek, nebo použít diktát. Programy programů pro klávesnici stiskněte klávesu se šipkou dolů na klávesnici nebo folio inteligentní klávesnice, poté stiskněte a podržte, dokud software klávesnice. Chcete.li klávesnici skrýt, stiskněte znovu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS