Naučit se svázat telefonní číslo s bankovní kartou

V moderním světě se na internetu koná mnoho akcí: Lidé aktivně nakupují v internetových obchodech, používají internetové bankovnictví. Pro bezpečnost operací SMS s potvrzovacími kódy přicházejí k počtu buněčných. Zvažte, jak svázat kartu k telefonu.

Vazba karty k telefonu je nezbytná pro každého, kdo spojuje službu mobilní banky. Službu jsou poskytovány všemi velkými bankami a zákazníci je velmi žádán. Výhody „mobilní banky“:

 • Schopnost přijímat zprávy SMS o všech operacích na účtu.
 • Schopnost potvrdit operace kódy, které přicházejí do telefonu klienta. Kód pak musí být zadán do platebního internetu nebo při internetovém bankovnictví.
 • Schopnost platit za „připojené“ číslo bez provize.
 • Některé banky (například v Sberbank) mají příležitost platit pomocí mobilního telefonu, převádět peníze přátelům a příbuzným, dělat další manipulace v účtu bez přístupu k počítači a bez návštěvy oddělení.

Při připojení „mobilní banky“ se musíte seznámit s tarify! V některých bankách stojí služba klienta velmi drahá.

Metody změny vázaného telefonního čísla

Když má klient nové telefonní číslo, vyvstává řada obtíží: k telefonnímu číslu je připojeno mnoho moderních služeb, proto musíte provést posun. Služba Sberbank nebyla výjimkou: Při změně telefonního čísla musíte bezpochyby reagovat na nové číslo na nové číslo. V opačném případě může nový majitel starého čísla snadno přistupovat k vašim penězům.

Nápověda: Mobilní operátoři neopravují čísla pro určitou osobu. Při změně SIM karty i s její nečinností po dobu delší než šest měsíců počet opět vstupuje do databáze bezplatných čísel. V souladu s tím bude někdo schopen uspořádat SIM kartu pro číslo, které bylo kdysi vaše. Proto je při změně operátora nebo SIM karty nutné změnit číslo, na které jsou vaše účty v Sberbank svázané.

 • To lze provést osobně v pobočce banky;
 • Přes bankomat;
 • Přes Sberbank Online;
 • Nakonec to lze provést telefonicky horké linky Sberbank.

Na oddělení Sberbank

Toto je nejjednodušší způsob, jak odpovědět na otázku, jak změnit číslo vázané na kartu Sberbank. Zaměstnanci banky musí nutně uspokojit požadavky zákazníka pro bankovní službu. tyto služby zahrnují a obnovují telefonní číslo.

Stačí ukázat svůj pas zaměstnanci banky a vyjádřit jeho žádost. Provozovatel vás požádá o uvedení nového čísla, na které si účet navážete. Operace se provádí za minutu, operátor vám okamžitě řekne o svých výsledcích.

Přes bankomat

Vše, co je potřeba, je najít odpovídající terminál. Vložte jakoukoli kartu SberBank do samoobslužného přístroje, ke kterému máte staré mobilní číslo. může to být kreditní karta, debetní karta a kartu s kontokorenci.

Zadejte čtyřmístný PIN kód. Dále jsou možné dvě možnosti: Instalace nového čísla přímo nebo prostřednictvím vypnutí nasuzování mobilní banky. Výběr jedné nebo druhé metody závisí na funkčních schopnostech bankomatu. V prvním případě musíte jít do části „Osobní údaje“ nebo „Osobní správa účtu“. Tam najdete část „Změna mobilního čísla“. Uveďte nové číslo a potvrďte operaci.

Ve druhém případě v hlavní nabídce najděte možnost „Připojte online a mobilní banku SBERBANK“. V nabídce otevřené klikněte na kartu „Zakázat mobilní banku“. Poté zadejte tuto nabídku znovu, ale tentokrát klikněte na tlačítko „Connect Mobile Bank“. Uveďte své nové mobilní číslo a potvrďte operaci. Připraveno. účty v Sberbank jsou již spojeny s novým mobilním číslem.

připojit, kartu, telefonnímu, číslu

Prostřednictvím Sberbank Online

Pojďme přijít na to, jak svázat kartu Sberbank s jiným telefonním číslem přes internet. Dříve byla tato možnost z bezpečnostních důvodů nepřístupná, ale nyní může klient stále změnit nastavení. Jen proto musíte projít vylepšený systém ochrany. to se provádí tak, aby se zákazníci nestali oběťmi podvodníků.

READ  Horní tlačítko na iPhonu je rozbité. Domovské tlačítko na iPhonu nefunguje - jak ho zobrazit

Zpočátku se může zdát, že je obtížné provést takovou operaci, ale pokud jednáte podle pokynů, pak i s malými dovednostmi k používání počítače, může být změna čísla provedena za pět minut.

 • Přejděte na svůj osobní účet zadáním přihlášení a hesla;
 • V nabídce napravo půjdete do sekce „Nastavení Sberbank Online“;
 • Dále vyberte položku „Mobilní banka“;
 • V možnostech najděte „Změna připojeného čísla“;
 • Po zadání nového čísla vás systém požádá o potvrzení vaší identity. Chcete.li to provést, nejprve pro nový a poté bude SMS odeslán do starého telefonu. SMS obsahuje kód, který je třeba zadat do odpovídajícího pole;
 • Pokud je vše zavedeno správně, je nové číslo přiřazeno k účtu.

Horká čára

Je to jednoduché. vytáčejte číslo 900 nebo 8 800 555 55 50 (obě místnosti se podávají zcela zdarma, pokud hovor pochází z území). Poté v robotickém menu půjdete k živému operátorovi. Řekněte mu, že chcete změnit číslo, na které jsou svázané karty a účty.

Provozovatel z bezpečnostních důvodů nejprve se ujistí, že jste vlastně ten, pro kterého si dáte. Za tímto účelem požádá o pojmenování jména, čísla a série pasu a odpovědi na kontrolní otázku. Pokud si nepamatujete kontrolní informace, lze je odečíst ze smlouvy o servisním.

Po kontrole osobnosti vyslovte operátora novou digitální kombinaci, na kterou budou účty svázány. Zaměstnanec splní žádost za pár minut.

Existují tři způsoby, jak můžete propojit službu MB

Použití pomoci operátora v pobočce banky

Chcete.li to provést, musíte navštívit jakoukoli bankovní kancelář, mít s sebou všechny potřebné dokumenty a vyplnit formulář žádosti, uvést požadované informace a poté aktivovat MB.

Používání automatického automatu samoobsluhy

Buďte opatrní, ne všechny terminály a bankomaty podporují tuto službu.

Chcete.li to provést, musíte najít bankomat vhodný pro tento účel, přihlásit se do systému, zavést kód PIN, připojit MB v části stejného názvu, na kartě „Stanovte podrobnosti“, uveďte požadovaný tarif. zadejte číslo buňky a potvrďte operaci v publikaci SMS.

Využití pomoci podpůrné služby Sberbank

Chcete-li to provést, kontaktujte jedno telefonní číslo 8 (800) 555-555-0, pojmenujte osobní údaje (F.A.Ó., Passport, Číslo účtu a celulární), odpovězte na kontrolní otázku a požádejte o propojení požadované služby.

V průměru je vazebná doba asi tři dny, ale v některých případech může přetáhnout až dva týdny. Není možné tyto akce podniknout přes internet, práce s Sberbank-online může být spuštěna až po vazbě a připojení telefonu k účtu v jedné z výše uvedených metod.

Jak svázat kartu s jiným telefonem

Pokud chce předplatitel změnit počet telefonu vázaného na plast, může to udělat následujícím způsobem:

 • Zavolejte do střediska podpory, poskytněte zaměstnanci stejná data, jako při stanovení posledního telefonního čísla, přepínání může trvat až 3 dny, po kterém výsledek obdrží oznámení o výsledku;
 • Chcete.li provádět postup prostřednictvím bankomatu a terminálu, jsou akce stejné jako během prvního připojení, budete muset místo aktivace nové SIM karty vybrat pouze část „Změna čísla“.
 • Chcete.li přijít do kanceláře banky a kontaktovat zaměstnance, pomohou problém vyřešit, musíte mít s sebou pas, SIM kartu a kartu;
 • Číslo můžete také změnit na Sberbank-Online, v seznamu funkcí, namísto aktivace nové SIM karty musíte vybrat náhradní číslo.

Než provedete provoz připojení nového čísla, musíte vypnout předchozí SIM kartu, jinak bude za připojený tarif účtován dvojitý poplatek. To lze provést takto:

 • Přejděte na svůj osobní účet na bankovním portálu;
 • Vyberte číslo, které potřebujete odmítnout a potvrdit své akce pomocí přicházejícího hesla;
 • Vyplňte proces a vystoupte z profilu.

Důležité. Pokud klient neví, jak změnit číslo, musíte se poradit s specialisty na technickou podporu.

Vložte kartu Sberbank k telefonu v bankovním oddělení

Klient, který se rozhodl svázat telefonní číslo s plastovou kartou nebo nahradit jedno číslo jiným, může za tímto účelem navštívit bankovní kancelář. Zatímco v bance, můžete jednat dvěma způsoby:

 • Vezměte si lístek, postavte se ve frontě k odpovědnému specialistovi. Když je řádka vhodný, musí manažer poskytnout toto toto toto toto toto toto totožnosti a bankovní kartu. Specialista vyzve klienta, aby podal žádost o propojení mobilní bankovní služby. Zaměstnanec vezme písemnou žádost o posouzení. Odpověď by měla být očekávána do jednoho dne. Přijde ve formě SMS.
 • Kontaktujte konzultanta pracujícího v hale. Pomůže to propojit službu prostřednictvím bankomatu. Klient musí pouze zadat kód PIN. Všechny ostatní akce provede zaměstnanec.
READ  Jak nahrát fotografie ze zařízení Huawei do počítače. Lze Honor 10 připojit k televizoru?

Pokud chce klient připojit telefonní číslo a několik bankovních karet nebo změnit aktuální připojený telefon k jinému, pak před žádostí byste měli o jeho záměru nahlásit zaměstnanci banky. To varuje zbytečné akce, zkrátí dobu provozu.

Spojení karty na telefon je pohodlný způsob, jak rychle převést peníze z účtu na telefonní zůstatek, sledovat peněžní zůstatek a finanční transakce. Chcete.li službu propojit, budete muset zavolat provozovateli služeb podpory klientů nebo jít do bankovního oddělení, protože postup prostřednictvím SBERBANK Online je nemožný kvůli prevenci podvodných akcí třetích stran.

Vazebné pokyny

Najdete různá doporučení pro propojení karty Sberbank s telefonním číslem a naopak. Nejsou však vždy správné, protože autoři identifikují koncepty. svázat „kartu s číslem“ a „Telefon k mapě“. Na první pohled zde nejsou žádné rozdíly. Ve skutečnosti jsou velmi významné.

 • S bankovní kartou Sberbank lze vázat pouze jedno číslo mobilního telefonu, ale na mobilní telefon. až 8 bankovních karet.
 • Pokud je číslo závazné na kartu, je bankovní bezpečnostní služba povinná, pro kterou je vydána SIM karta (ve skutečnosti je vydána mobilní bankovní služba). Pokud je číslo zaznamenáno na outsiderovi, bude vazba odmítnuta. Počet možností takové vazby je proto omezený:
 • Navštívit pobočku Sberbank;
 • Prostřednictvím terminálu nebo bankomatu (v obou případech má banka příležitost zkontrolovat, pro koho je telefon zaregistrován).

Jiné metody. prostřednictvím Sberbank Online nebo Support Center. nejsou k dispozici.

Pokud je karta vázána na telefon, což automaticky znamená přítomnost mobilní banky, není taková kontrola nutná, a proto jsou možnosti takové operace mnohem širší.

Prostřednictvím Sberbank Online

Jak svázat telefonní číslo s kartou Sberbank přes internet? Bohužel taková služba není k dispozici z výše uvedených důvodů.

Ale svázat kartu s telefonem přes internet a bez opuštění domu je jednoduché:

 • Na webových stránkách banky zadejte svůj osobní účet;
 • Najděte okno s sekcí mobilní banky a přejděte na jeho stránku;
 • Aktivujte polohu „podrobnosti o připojení“ a vyplňte formulář, který se objevil;
 • Zadejte číslo karty, které musí být připojeno;
 • Odeslat objednávku do banky stisknutím odpovídajícího tlačítka;
 • Zkontrolujte vyplněný tvar na obrazovce monitoru;
 • Potvrďte operaci;
 • Kód, který je dodáván s SMS, je vložen do příslušného pole;
 • Dokončit operace.

Připojení dojde do 10-20 minut.

připojit, kartu, telefonnímu, číslu

Přes bankomat nebo terminál

Jak svázat číslo s kartou Sberbank na vlastní pěst, přes bankomat? Výuka je uvedena níže a skládá se z několika po sobě jdoucích akcí:

 • Karta je vložena do přijímače bankomatu.
 • Je zaveden kód PIN;
 • Přechod do hlavní nabídky je provedeno.
 • Funkce „mobilní banka“ je aktivována.
 • Telefonní číslo se nachází na otevřené stránce.
 • Prostřednictvím klíče „Connect Basic Card“ je přechod k tarify služby proveden.
 • Je vybrán tarifní plán.
 • Tlačítko „Připojit“ je stisknuto.
 • Chcete.li operaci potvrdit, musíte počkat na zprávy SMS s kódem.
 • Výsledný kód je odeslán na krátké číslo 900.

K připojení dojde do jednoho dne, který bude hlášen prostřednictvím SMS zpráv.

Pro informaci: Banka nabízí dvě tarifní letadla: „ekonomika“ (není hodnocena, je nutné při placení přes internet dostávat bezplatná hesla) a „plné“ (placené, navíc přichází zprávy SMS o operacích a také možnost kontroly zbytků finančních prostředků na osobním účtu). Majitelé sociálních a důchodových karet platí každý 30, všichni ostatní. 60

Telefonicky prostřednictvím kontaktního centra

Jak svázat kartu Sberbank k telefonu prostřednictvím kontaktního centra? Dost na to, aby zavolal na podpůrné centrum na horké lince. Můžete použít mobilní telefon, volejte na 900. A z městského (stacionárního) telefonu musíte zadat 7 (495) 500-55-50. Podpůrná služba funguje nepřetržitě, výzvy na území Ruské federace jsou zdarma.

Podle pokynů záznamníku byste měli počkat na připojení k operátorovi. Po stanovení call centra do call centra budete muset odpovědět na jeho otázky, abyste identifikovali osobnost:

 • Celé jméno;
 • Údaje o pasu: číslo a série, od koho a při vydání;
 • Místo registrace;
 • Číslo bankovní karty, které podléhá vazbě;
 • Kódové slovo.
READ  Mohu k iPadu připojit hodinky Apple Watch?

Reference: V řadě regionů Ruska začal fungovat program pro rozpoznávání volacího hlasování. Poté, co v budoucnu prošel identifikací jednou, i když volal z telefonu někoho jiného, ​​počítač okamžitě vydá jméno volání.

Poté, co je operátor přesvědčen, že volání a majitel osobního účtu je stejná osoba, bude kompetence vázána na mobilní telefon během několika minut.

V pobočce banky

Zaměstnanec banky vás požádá o předložení obecného pasu a bankovní karty (takže by měli být s vámi). Poté budete muset vyplnit formulář žádosti, ve kterém je nutné označit:

 • Jméno žadatele;
 • Série a číslo pasu;
 • Kdy a kým byl vydán;
 • Místo registrace (trvalé nebo dočasné);
 • Číslo vázaného telefonu;
 • Číslo karty;
 • Tarifní plán.

Prohlášení Sberbank je považováno za až 24 hodin. S pozitivním rozhodnutím o mobilním telefonu uvedeném v aplikaci přijde zpráva SMS z krátkého čísla 900.

Funkce mobilní banky od Sberbank

Mobilní banka je užitečná služba, která vám umožní sledovat různé pohyby na účtu:

Kromě toho s pomocí MB obdrží osoba okamžité varování v telefonu, požádá o zůstatek a provede jakékoli transakce při převodu a platbě různých služeb. Mobilní banka je dnes nepostradatelnou službou, která se velmi doporučuje připojit se k jakémukoli klientovi Sberbank.

Kromě sledování určených operací MB zaručuje lidem, aby využívali řadu dalších výhod, a to:

 • Přijímání předběžných nabídek na půjčky a splácení aktuálních dluhů.
 • Doplnění elektronických peněženek.
 • Zobrazit historii finančních transakcí na účtu.
 • Informace o odvolání.
 • Účast v bonusovém programu „Děkuji“.

Službu můžete připojit jakýmkoli pohodlným způsobem, protože existuje několik možností aktivace. Před provedením operace se však doporučuje seznámit se s tarifními plány mobilní banky. Protože to je s výběrem TP, že se seznámení s online bankovnictví začíná.

Výběr tarifního plánu mobilní banky

Když se osoba rozhodne propojit užitečnou bankovní službu, bude vyzván, aby si vybral dva balíčky. První se nazývá „ekonomický“ a druhý je „plný“. Chcete.li pochopit, jaká omezení platí při nejjednodušším tarifu, zvažte stůl.

Ekonomický balíček mobilní banky zahrnuje významná omezení získávání informací na kartě Sberbank. Majitel tedy nebude moci dostávat oznámení SMS o doplnění a jiných operacích a bude také nucen zaplatit za každou žádost o výpis na účtu. V tomto ohledu se zdá, že použití balíčku „kompletní“.

Pokud není touha platit peníze za používání úplného balíčku mobilní banky, doporučuje se stáhnout online aplikaci Sberbank na telefonu. Program je zcela zdarma a jeho funkčnost není vůbec podřadná MB.

Bezpečnostní předpisy

Pokud je karta připojena k telefonu Sberbank a karta SIM je ztracena (nebo samotný telefon), potřebujete:

připojit, kartu, telefonnímu, číslu
 • Odpojte službu mobilní banky v call centru, s bankovním provozovatelem v jedné z jeho kanceláří, v Sberbank Online nebo v samoobsluze,
 • Blokujte všechny karty Sberbank, i když nebyly spojeny se službou jedné z výše uvedených metod;
 • Blokujte SIM kartu a kontaktujte telefonní operátor.

Neměli byste ukládat zprávy SMS přicházející z čísla 900: Obsahují dostatečné množství informací tak, aby podvodníci, když obdržíte přístup k SIM kartě, mohou spravovat karty připojené k této službě.

Pokud se telefonní číslo změnilo, i když telekomunikační operátor zůstává stejný, musíte zakázat službu mobilní banky starým číslem a připojit se novým způsobem. Telefonní společnosti praktikují přenos telefonních čísel, které nepoužívají předchozí předplatitelé, další klienti. Pokud tedy neuděláte retortu, služba bude stále posílat zprávy SMS na staré telefonní číslo, ale jiný občan je již obdrží.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS