Jak připojit počítač s internetem

Často existuje mnoho problémů, pokud je nutné připojit počítač přes bezdrátovou síť k routeru nebo routeru. A pokud se pro tento proces používá síťový kabel, pak obvykle neexistuje žádná překážka. Mějte na paměti, že takové spojení vyžaduje aktivní připojení k internetu.

Zároveň by mělo být pochopeno, že i při takových jednoduchých manipulacích, některé potíže a chyby, které se promění v skutečnost, že i při připojení kabelového internetu přes kabel LAN neobdrží přístup k světovému webu.

V článku zváží, jak můžete připojit internet kabelem k počítači nebo notebooku. Všechny manipulace jsou zvažovány na příkladu operačního systému Windows 7, ale budou také spravedlivé pro pozdější verze.

Bezdrátový internet

Není vždy vhodné používat kabelový internet: Počítač nebo notebook je „svázán“ s pracovištěm s dráty a přenos do jiné místnosti budete muset tvrdě vyzkoušet. Je mnohem logičtější připojení zařízení k bezdrátové síti; Notebook již má vše, co potřebujete, a pro PC si budete muset zakoupit speciální adaptér. postavený. nebo ve formě flash disk.

Chcete-li nakonfigurovat domácí síť Wi-Fi, budete potřebovat, jako při připojení kabelového internetu, utratit drát od poskytovatele do bytu, ale nyní to není připojit k počítači, ale k routeru, nezapomenout na to zahrnout ten druhý do výstupu a poté:

 • Zadejte své uživatelské jméno a heslo do odpovídajících polí nového okna (ve výchozím nastavení je nejčastěji admin/admin), přihlaste se do „Nastavení“ a přesuňte se ke seznámení s informacemi na hlavní stránce nabídky.
 • Na nové stránce vyberte svou zemi, město, poskytovatele a typ připojení v seznamech Drop.Up a poté použijte tlačítko se stejným názvem.
 • V upravených polích zadejte uživatelské jméno (můžete použít libovolné) nastavené poskytovatelem přihlašovací a heslo a vyberte typ adresy IP: statická nebo dynamika.
 • Nainstalujte oblast používání routeru, přijďte s názvem bezdrátové sítě, nakonfigurujte typ ochrany přenášených dat, hesla, režimu, šířky a počtu kanálů.
 • Zavedením přihlašovacího a hesla uživatele získá přístup do globální sítě; Přítomnost internetu můžete ověřit tím, že věnujete pozornost ikoně: Nyní to musí být odlišné vlny bez dalších znaků.

Důležité: Obvykle pro připojení bezdrátového internetu na počítači nebo notebooku existuje dostatek „rychlého nastavení“. Pokud po všech manipulacích spojení stále nejsou, stojí za přepracování PC a routeru a opakujte celou sekvenci akcí.

USB modem

Pro připojení bezdrátového internetu pomocí modemu USB připojeného k portu stačí vložit zařízení do konektoru, nainstalovat speciální software nebo jít, jako v příkladu s routerem, podle IP adresy uvedené v Výrobce a zadejte své uživatelské jméno a heslo a poté klikněte na „Přístupová ikona na internet“, zveřejněná v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte svou síť. Posloupnost akcí se prakticky neliší od spojení routeru a nemá smysl je zvážit samostatně.

Pokud je to žádoucí, může uživatel přistoupit k jemnému nastavení modemu Megafonu, MTS nebo jakéhokoli jiného operátora. po procesu věnoval trochu více času, bude schopen optimalizovat dobu odezvy a zvýšit zabezpečení připojení k internetu internetu.

Z smartphonu

Můžete poskytnout stabilní připojení k internetu na stacionárním počítači nebo notebooku a pomocí smartphonu. Pokud se Wi-Fi nezapne v telefonu, vlastník zařízení stále zapne přenos mobilních dat; Tak proč jej nepoužívat k zajištění provozu PC?

 • Nyní musíte opakovat na počítači nebo notebooku přesně stejné akce, které byly popsány v předchozích dvou částech: Najděte vytvořený přístupový bod a připojte se k němu, zavedení dříve nastaveného hesla. Dokud nebude navázáno připojení, část „připojených zařízení“ na smartphonu zůstane prázdná.
 • Práce v přístupovém bodě vede k rychlému vybití baterie telefonu. Abyste se vyhnuli problémům, musíte v pravém horním rohu obrazovky stisknout tři svislé body.

Důležité: Do seznamu můžete přidat tolik zařízení; Je důležité si uvědomit, že zatímco je tato možnost povolena, žádná „neproduktivní“ technika se nemůže připojit k distribuovanému signálu.

Nastavení počítačového připojení k routeru přes LAN

Nyní nastavíme parametry pro naši síť Wi-Fi v Home-IP a Maska routeru. Pro tento trend, stejná položka (viz. Obrázek 1, zvýrazněn zeleně), pro Asus. sekce WAN LAN. na samém dolní části stránky Nastavení. V prvním případě jsem se zeptal IP 192.168.Deset.1, ve druhém. 192.168.Jeden.Jeden. Tato adresa uvnitř místní sítě, skrze kterou můžeme projít prohlížečem do panelu správce. A skrze které budou počítače kontaktovat internet. Maska. ve výchozím nastavení 255.255.255.0

To byly všechny květiny, nyní nejzajímavější je nastavit externí spojení routeru na internet. Existuje několik typů v závislosti na nastavení poskytovatele. To se děje v nabídce WAN.

 • V online, které jsem použil včas, byla IP vydána automaticky. To znamená, že nebylo nutné úmyslně nastavit. Stačí nalepit šňůru, postavit skříňku a to je vše, Wi-Fi odešel. V souladu s tím pro tento typ v poli typu WAN jsme vložili automatickou IP.
 • V rostelecom a podobných jako jiný typ. nazývaný pppoe. Zde máte přihlášení a heslo a abyste se mohli připojit k internetu, musíte je představit pokaždé. Chcete.li nakonfigurovat vybrané PPPOE a vytvořit instalace: uživatelské jméno, název serveru (název služby), heslo, primární DNS, sekundární DNS. Všechny hodnoty pro tyto parametry jsou poskytovatelem vydávány při podpisu smlouvy. Podívejte se na to, všechno by tam mělo být-možná nemusíte vyplňovat některé parametry. Vypadalo to takto: v trendu (položka nabídky WAN)
READ  Jak deaktivovat předváděcí režim na televizoru LG. Sdílení obrazovky s dalšími nastaveními

Existuje několik dalších možností pro připojení pro vybavení poskytovatele, ale nesetkali se ke mně. Proto o nich ještě nebudu mluvit.

Možné problémy při připojení internetu s počítačem kabelem z routeru

Pokud internet fungoval dobře před novým nastavením, bude nejprve nutné zkontrolovat nastavení IP a DNS pro připojení k konkrétní místní síti.

Důvody neúspěšného spojení se mohou lišit. Chcete.li je odstranit, budete muset studovat všechny problémy a metody jejich řešení.

 • Nemohu se připojit přes kabel, protože počítač nevidí internet. Problém lze vyřešit kontrolou, zda je vodič správně připojen k hlavnímu konektoru.
 • Na panelu hlavního panelu zařízení se objeví červená, křížový kříž. Říká, že s největší pravděpodobností kabel nebo signál nepřijímá síťovou kartu, port LAN zařízení. Ale když zjistíte, že problém není s dirigentem, musíte se ujistit, že samotný počítač je připojen k samotné internetové síti. Možná budete muset změnit síťovou kartu.
 • Neustále blikající indikátor říká, že spojení se sítí je nemožné. Důvodem selhání bude s největší pravděpodobností u řidičů, které se můžete pokusit znovu nainstalovat.
 • Pokud po výměně ovladače neexistuje připojení, musíte jít do online připojení a zapnout tlačítko internetu, pokud je zakázáno.
 • Když je směrovač vadný nebo v něm byla ztracena nastavení, budete muset rekonfigurovat router. Chcete.li to provést, musíte přímo připojit kabel k počítači.

S ohledem na všechny možné problémy a bez dosažení požadovaného připojení musíte zavolat poskytovateli, je možné připojit dráty a je nemožné získat síť kvůli poruše na řádku nebo nepřítomnosti platby za internet.

Obecný schéma přístupu k internetu prostřednictvím routeru

Někdy se objevují problémy v důsledku přítomnosti virů v počítači. Eliminovat problém lze zkontrolovat pomocí spolehlivého antivirového systému. Po odstranění selhání nebo škodlivých souborů bude nutné znovu vybudovat operační systém.

V každém případě, s absencí síťového připojení, budete muset provést řadu akcí, které vám umožní získat požadovaný přístup k síti. Jsou následující:

 • Najděte a stiskněte klávesnice Win R na klávesnici počítače.
 • Jeden ve vyhledávacím panelu: NCPA.Cpl.
 • Po vstupu do okna připojení k síťovému připojení přejděte na „Vlastnosti“.
 • Poté přejděte na „připojení na místní síti“ (Ethernet).
 • Po nalezení linky IP vyberte příkaz „Vlastnosti“.
 • Opravte nastavení pro automatické přijetí adresy serveru, po kterém ukončete příkaz.

Pokud to nepřinese výsledek, budete muset zkontrolovat nastavení samotného routeru. Budete muset jít na web poskytovatele, zadat odpovídající přihlášení a heslo a přejít na nezbytnou kartu.

Po provedení připojení zůstává síťová značka červená a není přístup k internetu, znamená to, že je to s největší pravděpodobností v kabelu. Je nutné pečlivě zkontrolovat, jak pevně bylo možné jej kombinovat s portem LAN a zkontrolovat správnost napájecího adaptéru, aby jej vypnul.

Kabel může vypadat neporušeně, ale na místech silného ohybu nemusí signál projít. Je lepší okamžitě nahradit takový vodič.

S problémem s konektory není kabel vložen do portu. Měli byste počkat na charakteristický zvuk signalizující hustotu kontaktu. Pokud existují problémy, takový signál nebude následovat.

Při kontrole adaptéru budete muset přejít do sekce připojení k síťovému připojení a ručně vypnout kartu. Je lepší to provést prostřednictvím správce zařízení: Otevření ve vyhledávači devmgmt.MSC, poté karta „Síťové adaptéry“ a výběr požadovaného routeru, vypněte jej.

Jak se dostat do vlastností připojení

Nastavili jsme internet na počítači pod Windows 10

Po výběru poskytovatele a uzavření smlouvy s ním přijdou specialisté na váš dům, kteří se spojí a nastaví všechno. Ale v průběhu času bude váš domov doplněn novými zařízeními a schopnost nastavit internet na počítači pomocí vlastních rukou nikdy nebude bolet.

Přímé připojení drátem

Začněme tím, že zvažujeme nejjednodušší možnost-když stacionární počítač nebo notebook (vybavený hnízdem pro kabel Ethernet) je jediné zařízení, na kterém bude internet. Tak:

 • Připojte síťový kabel poskytovatele přímo k konektoru Ethernet na zadním panelu systémové jednotky.
 • Zapněte počítač. Pokud síťový adaptér rozpoznal připojení, LED bude blikat poblíž Ethernet Gnesza.
 • Po načtení Windows spusťte nástroj Parametrů (klikněte na jehněčí ve formě spuštění) a vyberte síť „Síť a internet“.
 • V části „Stav“ klikněte na Středisko pro správu sítě “
 • Nebo přejděte na „sadu čísel“ a vyberte „Nastavení nového připojení“. Je to kratší způsob, ale budeme považovat ten, který je delší, protože je vizuální.
 • V okně „Control Center“, které se otevře při výběru této položky v části „Stav“, klikněte na „Vytváření a nastavení nového připojení“
 • V „Možnosti připojení“ vyberte “ Na internet„.
 • Pokud počítač dosud nakonfiguroval připojení k síti stejného poskytovatele, všimněte si „Ne, vytvořte nový“. Pokud ano, můžete si vybrat jednu z nich. Výběr stávajícího připojení eliminuje další potřebu zadat přihlašovací a heslo. Windows se pokusí dosáhnout sítě s uloženými daty v době vytvoření tohoto připojení.
 • Při vytváření nového připojení vyberte jeho typ. Téměř vždy to bude „vysoká rychlost (s PPPOE)“.
 • A nyní nejdůležitějším okamžikem je autorizace. položka přihlášení (název uživatele) a heslo, které jste obdrželi od poskytovatele služeb. Poskytovatelé je obvykle uvádějí ve smlouvě.

Buďte opatrní, většina problémů, které uživatelé mají během nastavení připojení k internetu, je při zadávání těchto dat spojena s chybami. Například výběr nesprávného rozložení klávesnice, ignorování registru symbolů, použití „L“ namísto „i“ (spodní písmeno „L“ místo kapitálu „i“), „o“ místo „0 0 “(„ O “místo nuly) atd. D.

 • Uveďte jakékoli smysluplné jméno. Chcete.li nezadat heslo ručně pokaždé, nastavte vlajku „Pamatujte“ “. Pokud má počítač účty ostatních uživatelů, kteří také potřebují přístup k internetu, označte „Povolit“ ve spodní části okna.
 • Klikněte na „Připojit“ a počkejte na instalaci komunikace s globální sítí. Při prvním spojení s tím někdy trvá trochu více času než obvykle.
 • Pokud jste udělali vše správně, další okno vás oznámí, že „připojení k internetu je připraveno k použití“. Poté může být okno zavřeno.
 • Chcete.li nainstalovat komunikaci s internetem, klikněte na ikonu sítě v zásobníku systému (na hlavním panelu). Najděte v seznamu dostupných připojení, které jste právě vytvořili, klikněte na něj dvakrát a vyberte „Connect“.
READ  Jak přenášet okna do jiného počítače

Chcete.li zobrazit vlastnosti připojení, klikněte na tlačítko sítě v seznamu sítí. Pokud tato část nemá tlačítko volání vlastností, spusťte nástroj Parametrů, přejděte do „Sítě a internetu“. „Sada čísel“ a klikněte na název připojení v pravé polovině okna. V nabídce Open klikněte na „Další parametry“.

Chcete.li upravit nastavení, stiskněte tlačítko „Změnit“ v okně Vlastnosti. A pokud chcete smazat uloženého uživatele a heslo, klikněte na „Vyčistit data pro vstup“.

V okně měnících se vlastností můžete opravit informace, které jste zadali při vytváření připojení, a také uvést název/adresu serveru (pokud je poskytovatel neposkytl, pak nemusíte nic uvádět), Typ VPN (pokud je použit) a typ dat pro zadání. V posledním poli jsou ve výchozím nastavení nainstalovány přihlášení a heslo, ale je k dispozici také chytré karty, jednorázové heslo a certifikát.

Pokud se v seznamu sítí nezobrazí nové připojení nebo nevytváří spojení s internetem, ujistěte se, že:

Chcete.li zkontrolovat stav připojení, otevřete „síť a internet“ v nástroji „Parametry“ a v pravé polovině okna jakékoli sekce klikněte na „Nastavení adaptéru“.

V otevřeném okně jsou všechny síťové klouby počítače. Jejich stavy. „připojené“ nebo „deaktivované“ se zobrazují vedle jmen a ikon. Chcete.li povolit neaktivní připojení, otevřete svou kontextovou nabídku kliknutím pravým tlačítkem a vyberte „Připojit“.

Kabelové připojení přes router

Tato metoda připojení počítačů s internetem se používá častěji než přímka, protože použití routeru (routeru) přístupu na světový web přijímá všechna zařízení domácí sítě najednou. Vytváří se jednodušší a rychlejší a nejtěžší v něm není zmást hnízda a kabely.

Typický domácí router má 2-5 konektorů Ethernetu. Jeden z nich. určený „WAN“ nebo „Internet“, je navržen tak, aby se spojil s kabelem poskytovatele. Zbytek. označený jako „LAN“ je určen pro klientská zařízení. PC, notebooky, televize atd. D.

První krok k váženému cíli je zřejmý bez náznaků. toto je spojení kabelu poskytovatele s hnízdě „WAN/ Internet“.

Proč po připojení nepracovat internet

Kořenová příčina, kterou nelze získat kabelové připojení, se liší. Proto, abyste mohli eliminovat některý z nich, budete muset provést řadu určitých akcí:

 • Není nalezeno žádné připojení kabelu. Chcete.li to provést, měli byste pochopit, zda je vodič připojen k požadovanému konektoru.
 • Na hlavním panelu se objeví Červený kříž, což ukazuje na vadný kabel, síťovou kartu nebo port LAN zařízení. Pokud obtíže nejsou ve vodiči, měli byste se ujistit, že počítač je připojen k síti. Pokud je vše normální, budete muset opravit síťovou kartu.
 • Indikátor blikání, nedostatek síťové práce. V tomto případě musíte ovladač nainstalovat nebo znovu nainstalovat.
 • Nový ovladač je nainstalován, ale připojení nedošlo. Měli byste jít do ovládacího panelu, centra správy sítě. Na online spojení s nápisem: „Zakázáno“ klikněte na tlačítko napájení.
 • Směrovač je vadný. Pokud vodič není připojen přímo k počítači, ale prostřednictvím routeru může být problém způsoben skutečností, že nastavení ztratilo router. V takové situaci musíte tento okamžik zkontrolovat a připojit síťový kabel přímo k PC.
 • Spojení chybí. Pokud byly všechny výše uvedené body uvedeny správně, ale porucha zůstala, pak možná důvod při dokončení období zaplaceného poskytovateli. Měli byste kontaktovat technickou podporu poskytovatele a zkontrolovat stav zůstatek. Pokud je to nutné, zaplaťte účet a znovu připojte internet.
 • K spojení nedošlo kvůli působení virů. Je nutné zkontrolovat celý systém antiviru, smazat zbytečné soubory a v případě potřeby znovu nainstalovat operační systém.
připojit, kabelový, internet, počítači

V případě nedostatku spojení se sítí je vyžadováno podrobné vysvětlení a průvodce krokem.krok.krok. Pokud tedy vykřičník „Burns“ na ikoně internetu, pak není přístup k síti žádný přístup. V tomto případě jsou vyžadovány následující akce:

 • Klikněte na Win R (Win. Windows Icon).
 • V otevřeném vyhledávači vložte příkaz: NCPA.Cpl.
 • V okně se síťovým připojením vyberte „Vlastnosti“.
 • Poté najděte připojení „místní sítě“ nebo „ethernet“ “.
 • Dále otevřete řádek IP a klikněte na jeho „Vlastnosti“.
 • Uveďte automatické přijetí adresy serveru a uložte nastavení.

Pokud tyto akce nepomohly, můžete zkontrolovat nastavení routeru. Chcete.li to provést, musíte jít do integrace poskytovatele, zadat uživatelské jméno a heslo, zadejte příslušnou kartu.

Pokud po připojení na ikoně sítě, Červený kříž „Burns“, to znamená, že musíte zkontrolovat stav kabelu, těsnou vložku kabelu do portu LAN a zkontrolovat zahrnutí síťového adaptéru. V prvním případě může mít kabel celou strukturu, ale kvůli silným excesům lze měděné žíly uvnitř zabít. Proto by měl být vodič vyměněn. Ve druhém případě, vzhledem k tomu, že během výroby konektorů portů mohou být viditelné malé odchylky, není kabel vždy vložen do portu. Je to ideální při spojení, abyste slyšeli kliknutí a viděli se opalování. V případě manželství nebude existovat žádné spojení. Ve třetím případě, abyste zkontrolovali síťový adaptér, musíte přejít na síťové připojení a použít pravé tlačítko myši Otevřete kartu. Dále klikněte na ikonu „Zapněte“.

READ  Jak obnovit heslo Samsung, pokud jste ho zapomněli. Kódy Samsung pro odblokování různých modelů

Prostřednictvím správce zařízení, který lze otevřít příkazem ve vyhledávači devmgmt.MSC, musíte najít kartu „Síťové adaptéry“ a pokusit se kliknout na „Zakázat zařízení“ výběrem příslušného routeru.

Jak přímo připojit kabel k počítači

Začněte s Ethernet Cabel, který monitor poskytovatele přinesl do bytu. Na konci má konektor RJ45. Protože nemáme router, musí být tento kabel připojen k síťové kartě počítače nebo notebooku. mají pro to také vhodný port. V PC se nachází za pouzdrem, kde jsou umístěny všechny ostatní porty a konektory a všechny ostatní.

Na notebookech je port LAN obvykle umístěn na levé straně pouzdra, přibližně ve své střední části. Je třeba přímo připojit internetový kabel k počítači a na mapě síťové mapy se rozsvítí zelený nebo oranžový indikátor. V notebooku nemusí být indikátor. pak se podívejte na reakci operačního systému Windows 10. ukazatel sítě po dobu asi hodin by měl být nahrazen z světa na ikonu ve formě monitoru.

připojit, kabelový, internet, počítači

Dalším krokem je nakonfigurace připojení k PC. Dnes jsou dvě z nejběžnějších možností, které lze nalézt u poskytovatelů, IPOE a PPPOE. Zvažte, jak podrobněji nakonfigurovat každou z nich.

Nastavení připojení IPOE (dynamická IP adresa)

K dnešnímu dni se připojení IPOE používá ve většině větví Beline (s výjimkou těch, které dosud neprošly ze starého schématu s L2TP-tonnel) na TTK-Uralu, stejně jako v některých větvích RosteleCom.

Nastavení připojení IPOE v systému Windows 10 je, že musíte přejít do sítě a internetu v parametrech systému a poté vyberte položku Ethernet v nabídce, poté klikneme na nastavení adaptéru nastavení odkazu. Takže se dostaneme do okna připojení Windows Network:

Tam klikneme na pravé tlačítko myši, abychom se připojili v místní síti Ethernet a zavolejte na kontextovou nabídku. Výběr položky „Vlastnosti“. Otevře se okno Nastavení adaptéru:

V seznamu komponent najděte řádek IP verze 4 (TCP/IPv4) a dvakrát na něj klikněte pomocí myši. Objeví se okno Vlastnosti protokolu, bude třeba zkontrolovat GDA tak, aby kontrolní body „získaly automaticky IP adresu“ a „získejte automaticky server DNS“. Klikněte na tlačítko OK tak, aby byla nastavení zachována. Můžete zkontrolovat přístup k internetu.

Připojení PPPOE s Windows 10

Tento protokol používá dům.Ru, MTS i ve většině větví Rostelecom a TTK. Nastavení PPPOE v systému Windows 10 se scvrkává na skutečnost, že musíte přejít do parametrů operačního systému, otevřít síť a sekci internetu a vybrat číslo nastavené v nabídce.

Protože vytváříme nové připojení, musíte kliknout na odkaz „Nastavení nového připojení“ a spustit speciální master. Vyberte možnost. „připojení k internetu“.

Dále musíte postupně projít všemi kroky Master, vybrat typ „Vysoká rychlost (s PPPOE)“ a zadat přihlašovací a heslo, které poskytovatel poskytl při uzavření smlouvy.

Pozornost! Nezapomeňte dát pole „Pamatujte si toto heslo“, jinak při připojení systému bude neustále požadovat zadání znovu.

Po vytvoření připojení k internetu bez routeru bude muset být spuštěno pokaždé, když potřebujete jít na globální web. No, nebo pokaždé, když zapnete počítač.

Chcete.li to provést, otevřete se znovu v sekci parametrů Windows 10 „Síť a internet“. „Číslo“ a výběrem připojení s vysokou rychlostí vpravo klikněte na tlačítko „Připojit“.

Síť funguje a není přístup k internetu

Takový scénář obvykle obecně přináší uživatele v šoku. Zdá se, že síťové připojení je aktivní, nedává žádné chyby, ale neexistuje internet. Zpravidla je důvod v serverech DNS: jsou buď nesprávně označeny, nebo vůbec nejsou vysvětleny. Malí komunikační operátoři také dochází, že samotný server nefunguje. Kontrola je to jednoduché. Kliknutím na kombinaci klíče Winr „Spusťte“ okno a zadejte příkaz:

Zde IP adresa 8.Osm.Osm.8 je veřejný server Google, který je vždy k dispozici, a případy, kdy to nefungovalo, můžete se spolehnout na prsty.

Klikněte na tlačítko OK a podívejte se na výsledek. Pokud je odpověď z IP adresy přijata bez ztráty, pak je přístup k internetu a důvod je jasně v DNS. Jdeme do síťových připojení Windows 10 a otevíráme vlastnosti protokolu IP verze 4 4.

Pokud potřebujete buď dát automatické přijetí adresy DNS, nebo pokud to nefunguje, předepisujeme ručně:

Preferovaný server: 8.Osm.Osm.8 Alternativa. 77.88.Osm.Osm

Stiskněte tlačítko OK a zkontrolujte přístup na globální web.

Nezapomeňte na další možný viník, kvůli kterému přístup k internetu je počítačový zabezpečovací systém: antivirový, firewall, různé ochranné aplikace. Zkuste to plně deaktivovat během diagnózy. Pokud problém zmizí, musíte pečlivě zjistit, proč se to děje.

Pokud ping neprojde a jako odpověď dostanete zprávu „překročena čekáním na žádost“ nebo „neidentifikovaná síť“, musíte zkontrolovat nastavení routeru, pokud jste přes ni připojeni, nebo zavolat poskytovateli, pokud kabel LAN kabel Zahrnuto do bytu je součástí PC síťové desky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS