Proč počítač nevidí sluchátka?

Často je nutné sledovat film, poslouchat hudbu na PC nebo uspořádat konferenci v Skype. Může však nastat vážný problém: počítač nevidí sluchátka na Windows 10 nebo 8. To je běžný problém pro všechny typy sluchátek, když si uživatelé stěžují, že nic neslyší, i když reproduktor normálně funguje.

Tyto a mnoho dalších problémů se neustále zajímají o uživatele. A pod nimi dám odpovědi:

 • Co dělat, pokud notebook nebo počítač nevidí sluchátka Windows 10, 8, 7?
 • Proč počítač nevidí uvízlé nadpisy?
 • Co dělat, pokud počítač nevidí sluchátka s mikrofonem?
 • Proč PC nebo notebook nevidí sluchátka Bluetooth?

Naštěstí existuje několik způsobů, jak zjistit, jak opravit sluchátka, pokud je počítač Windows 10 nevidí nebo notebook.

připojit, sluchátka, počítači

Jaké jsou konektory pro připojení, jejich značení?

V naší modernitě se sluchátka používají jak kabelové, tak bezdrátové. Metody propojení prvního i posledně jmenovaného jsou ze své podstaty pochopitelné ze jmen.

Bezdrátové jsou připojeny vzduchem. Bluethered. DATA DONTŘEDNÍCH KANTRY. Zde jsou zapotřebí pouze vhodná zařízení a v některých případech jsou zapotřebí další programy.

V situaci s kabelovými sluchátky potřebujete zvukové jednotky a počítač.Počítač by měl mít konektory pro připojení sluchátek. Z těchto zdrojů by měl být zvuk dodáván nebo odebrán ze zvukové karty na nich. Zvuková karta je z velké části integrována do základní desky. V těchto možnostech, kdy k tomu nedochází, jsou zapotřebí další sloučeniny na jednotkách. Ale to je nyní velmi, velmi vzácné.

Ve standardní sadě jsou obvykle na panelu systémové jednotky obvykle tři konektory: lineární výstup, stejný vstup a pro digitální zařízení, která by měla fungovat v režimu příjmu a zpětného rázu. v režimu zařízení s mikrofonem. Ve všech možnostech musíte vycházet z orientace gadgetu. Nejčastěji jsou spojeny konektorem, který je vhodný pro sestavy s mikrofonem.

připojit, sluchátka, počítači

Jak připojit bezdrátová sluchátka?

Bezdrátová náhlavní souprava má řadu nepopiratelných výhod, takže jeho popularita rychle roste. Neexistují žádné problémy s tím, jak připojit bezdrátová sluchátka USB k počítači, vše je jednoduché:

 • Na předním panelu systémové jednotky najděte porty USB.
 • Vložte adaptér do konektoru USB.
 • Operační systém detekuje zařízení a rozdá informace o připravenosti na práci.
 • Pokud automatické připojení nebylo možné, nainstalujte ovladač. Jednotka s ovladačem obvykle přichází s náhlavní soupravou nebo si ji lze stáhnout na internetu.
 • Nezapomeňte vložit baterie a zapnout napájení.

Při řešení problému, jak připojit sluchátka Bluetooth k notebooku, PC neexistují žádné potíže. To vyžaduje:

 • Aktivujte Bluetooth na zařízení.
 • Počkejte, až budou sluchátka identifikována počítačem.
 • Vyberte příslušnou síť, ve většině případů se nazývá podle značky produktu.
 • Stiskněte tlačítko „Připojit“.
 • Zadejte heslo do zobrazeného okna, musí být uvedeno v dokumentaci.
 • Počkejte několik sekund, dokud se provede automatické nastavení.
READ  Jak nakonfigurovat notebook připojit k televizi

Jak připojit Bluetooth Nashens k notebooku?

Ne každý model notebooku je vybaven vestavěným bezdrátovým modulem. Tento problém je vyřešen pomocí externího modulu Bluetooth s nainstalovanými ovladači.

Jak připojit sluchátka k notebooku s Windows 10?

Nebojte se, můžete připojit bezdrátová sluchátka k notebooku Windows 7.8 a další verze. Stačí použít níže uvedené pokyny. Tvůrci nejběžnějšího operačního sálu na světě se ujistili, že uživatelé nemají potíže s připojením náhlavní soupravy Bluetooth.

Jak připojit sluchátka k notebooku Windows: Step.By.krok pokyny

 • Zapněte Bluetooth na notebooku.
 • Zapínáme sluchátka a převést je do režimu dostupnosti pro vyhledávání. Někdy je třeba zařízení konkrétně přepínat, ale nejčastěji po zapnutí jsou k dispozici pro konjugaci.
 • Otevřete panel na notebooku pro správu zařízení Bluetooth, klikněte na „Přidat zařízení“ a poté vyberte požadovaný typ zařízení (položka Bluetooth).
 • Spusťte hledání nového zařízení.
 • Na konci vyhledávání vyberte náš model v navrhovaném seznamu. Po páření budou sluchátka automaticky nakonfigurována tak, aby pracovala s vaším notebookem.
 • V systému Windows 10. pomocí kombinace horkých klíčů nebo v nabídce poblíž hodinek.
 • V systému Windows 10 je ikona Bluetooth chována ve společném zásobníku vlevo od hodin.

Jak připojit sluchátka TWS k notebooku?

Zajímá vás, jak připojit sluchátka AirPods (nebo jejich analogy) s notebookem? V jakýchkoli zařízeních se dvěma zcela bezdrátovými sluchátky se proces mírně liší od výše popsané metody. Pro ně musíte vytvořit dvě samostatné připojení.

 • Jednáme podle výše popsaného algoritmu.
 • Vytváříme spojení pro přední sluchátka (obvykle správné).
 • Sluchátka odstraníme v případě nabíjení.
 • Vytáhneme z toho levá (neznámé) sluchátka a opakujeme postup propojení.
 • Notebook jej definuje stejným způsobem jako vedoucí sluchátka. Pro pohodlí se doporučuje přejmenovat druhé spojení, aby se nezaměnila zařízení.

Co dělat, když sluchátka připojená TWS nefungují?

I když jasně postupujete podle pokynů, sluchátka mohou fungovat nesprávně nebo vůbec nefungovat. V tomto případě se můžete pokusit eliminovat problém následujícími způsoby:

 • Zkontrolujte nastavení zvuku, pokud je zcela vypnuto.
 • Restartujte notebook (některé chyby v práci mohou opravit i tak jednoduchý způsob).
 • Pokud restartování nepomohlo, otevřete správce zařízení.
 • Hledáte položku Bluetooth a v případě potřeby aktualizujte ovladač.
 • Znovu načtěte notebook.

Jak připojit sluchátka k notebooku

Každé elektronické zařízení se znaky komplexního počítače (PC, notebook, tablet, mobilní telefony atd.D.), může zobrazit zvuk. V souladu s touto funkcí je poskytován konektor náhlavní soupravy. Obvykle. Vedle takového konektoru byl vymačkán obraz stereofonu na plastu. Níže jsou uvedeny možnosti pro připojení sluchátek k počítači.

Nejběžnějším způsobem, jak připojit sluchátka k notebooku, je použití kabelu (za předpokladu, že toto stereo používá dráty). Chcete.li zadat kabelovou náhlavní soupravu do počítače, stačí připojit zástrčku výstupního vodiče náhlavní soupravy a vstupní díra na zařízení. V tomto případě by se v systému mělo objevit oznámení o používání sluchátek.

Bezdrátové připojení. Používá se, když je bezdrátová náhlavní souprava a notebook podporuje takovou funkci. Chcete.li se o tom dozvědět, přejděte do „Správce zařízení“ (začněte, hledejte „dispečer“) a na kartě Bluetooth (pokud existuje) vyberte jeden z modulů, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a panel bude panel a panel bude Otevřeno vpravo. Tento panel má pole „Stav zařízení“, ve kterém by mělo být napsáno „zařízení Fungs Fine“. Takový rozvoj událostí je zobrazen přítomností a správnou prací modulu Bluetooth. Pokud je modul přítomen v seznamu, ale funguje „ne normální“, pak by měli být ovladače aktualizováni. Pokud na seznamu vůbec není žádný modul, pak jeho instalace bez rušení do architektury nebude fungovat.

READ  Meta odstraňuje zavádějící informace z Facebooku z Ruska a Číny

Chcete.li připojit náhlavní soupravu nebo herní sluchátka k notebooku, musíte vylézt do jeho nastavení (představte Bluetooth ve vyhledávání. V okně, které se otevírá, je nutné přenést bezdrátovou hodnotu na polohu ON ON a poté zapněte náhlavní soupravu. Na obrazovce počítače by se mělo zobrazit nové zařízení, které je třeba potvrdit komunikací. Poté by sluchátka měla začít fungovat.

Připojení k počítačovým sluchátkům s mikrofonem přes USB

Předpokládejme, že z nějakého důvodu auditoři na počítači nepracují. Nebo se používají k řešení jakýchkoli konkrétních problémů. Jedním slovem, pokud sluchátka nemohou být připojena k hnízdě určeným k tomu, pouze jedna cesta ven je adaptér USB vlevo použití USB. V některých obchodech se prodávají pod názvem „karta USB-Audio“.

  USB adaptér pro připojení sluchátek „klasického“ designu se standardními konektory Jacku 3.5 „.

Stejně jako v předchozím případě, pro fungování tohoto schématu musíte nejprve nainstalovat ovladač. S dalším připojením sluchátka přes USB je vše jasné: vložíme adaptér do jakéhokoli portu USB a připojíme k němu zástrčky v souladu s barvou a/nebo obrázky aplikovanými na pouzdro (pokud adaptér pro běžná sluchátka se dvěma zástrčkami).

Nastavení zvuku pomocí systému Windows 10

Jeden z nejčastějších problémů mnoha uživatelů, jak se říká, je strašně jednoduchý. Stává se, že při připojení sluchátek nebo hlav uživatelé jednoduše nevěnují pozornost ovládání hlasitosti. Problém je v tom, že při změně reprodukčního zařízení, když je aktivováno místo hlavního, může se úroveň zvuku vypnout. Nejprve zkontrolujte stav odpovídajícího regulátoru na mixéru (a pro všechny aktuálně aktivní aplikace, které používají zvukové schémata). Obvykle je pro mikrofony jakéhokoli typu vstupního signálu nejlepší nastavit na polovinu objemu a posilování se vůbec nepoužívá.

Otázky o tom, jak zahrnout zvuk do sluchátek na notebooku, však mohou mít další řešení, které je vybrat váš model sluchátek nebo náhlavních souprav ze seznamu v reprodukčních zařízeních a poté jej nastavit ve výchozím nastavení (mělo by to být na něm zeleně Objeví se kruh s zaškrtnutím). Poté můžete zvuk zkontrolovat přímo ve stejné sekci pomocí prostředků operačního systému.

Jak připojit bezdrátová sluchátka k PC

Poté, co se rozhodl připojit náhlavní soupravu Bluetooth ke stacionárnímu počítači, vyvstává první otázka. zda má tento modul postaveného. Na rozdíl od notebooku je ve vzácných drahých systémových jednotkách. Pokud neexistuje žádný modul, bude muset být zakoupen samostatně.

Při výběru náhlavní soupravy pro PC byste měli věnovat pozornost jeho parametrům. Přítomnost Bluetooth není ručitelem, že mohou spolupracovat. Existují určité profily a kodeky pro technologii Bluetooth, určené pro různé práce. Někteří vám umožňují volat, jiní poslouchat hudbu, jiné jsou navrženy pro výměnu souborů. Dobrou zprávou je, že moderní modely podporují všechny profily, takže je docela obtížné setkat se s náhlavní soupravou, že náhlavní souprava nebude schopna reprodukovat hudbu pomocí PC.

připojit, sluchátka, počítači

Spojení sluchátek

Chcete.li provést synchronizaci PC na Windows 7 nebo 10 (neexistují žádné významné rozdíly pro různé OS) s náhlavní soupravou Bluetooth, musíte provést následující.

 • Ujistěte se, že PC má Bluetooth. Chcete.li to provést, můžete vidět v triu, vedle hodin by měla existovat vhodná ikona.V ovládacím panelu v části „Zařízení“ zjistěte, zda existuje tento typ připojení. Můžete také otevřít příkazový řádek (WinR) a zadat „MSC“. Seznam by měl být napsán bezdrátový modul.
 • Pokud není postaven.v Bluetooth, pak se získá externí adaptér. Připojuje se přes USB, je nutné nainstalovat ovladač pro práci. je nejlepší jej stáhnout z webových stránek společnosti, kterou je vydán. Aktuální verze ochrany bude provedena z možných poruch.
 • Na náhlavní soupravu musíte zapnout režim vyhledávání. Jak to udělat, najdete v pokynech, ale obvykle se to provádí s dlouhým tiskem na jídlo. Doprovázeno rychlým blikáním LED.
 • Nyní na PC zadáme nastavení Bluetooth. Kliknutím na ikonu v zásobníku přejděte na „Zařízení“. „Bluetooth“ a klikněte na „“. Na seznamu se objeví náhlavní souprava. Po jeho zvolení se otevře okno se zadáním kódu, zpravidla je to „1234“ nebo „0000“, ale možnost se může lišit. v tomto případě je zaregistrováno v pokynech. V některých případech nemusí být kód vyžadován.
READ  Před Prime Day se vrací nabídka Amazon Music Unlimited na čtyři měsíce zdarma

Problémy při připojení

Během konjugace někdy může dojít k selhání. V tomto případě jsou možné možnosti řešení problému.

 • Neexistuje žádný postavený modul. Používáme externí adaptér USB.
 • Žádný řidič. Lze stáhnout na webových stránkách společnosti, která vydala adaptér. Při instalaci musíte vzít v úvahu verzi OS a jeho výboje.
 • Multimediální klávesnice mohou mít horké klíče pro zapnutí/vypnutí Bluetooth. Toto je kombinace klíčů FN a jednoho z funkčních F. Někdy se tlačítko napájení provádí samostatně.
 • Zařízení nevidí sluchátka. Poté, co je vypnete/zapnete, znovu aktivujte režim vyhledávání na sluchátkách. Někdy není náhlavní souprava pro nové zařízení viditelná, pokud je již spojena s jiným.
 • Nedostatek zvuku. Zkontrolujte hlasitost na PC a sluchátkách. Pokud to nepomohlo, stojí za to zadat „přehrávací zařízení“ prostřednictvím ikony hlasitosti v zásobníku a přepněte na náhlavní soupravu. Pokud se situace opakuje, pak při aktivaci sluchátka je nutné zadat jejich nastavení a označit položku „Použití ve výchozím nastavení“.

Rada! Rovněž stojí za to zkontrolovat, zda je Bluetooth na PC zapnutý, ať už je náhlavní souprava vypouštěna, existuje nějaké rušení z jiných zařízení. Ujistěte se, že rozsah mezi PC a náhlavní soupravou není více než 10 metrů.

Nejčastěji je selhání při připojení způsobeno banálními problémy, které nevyžadují složitá řešení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS