Sony Bravia: Wi-Fi Direct a zrcadlení obrazovky. Jak připojit iPhone k televizoru Samsung: jak dostat video z iPhonu do televizoru

iPhone není v dnešní době žádným překvapením. Každý rok si stále více lidí kupuje gadgety Apple. Kvalita obrazu na displeji je skvělá, ale stále je mnohem pohodlnější sledovat fotografie a videa na větším displeji. Mnoho lidí má problémy s připojením iPhonu k televizoru nebo systému domácího kina. V tomto článku vám ukážeme několik způsobů, jak to můžete udělat snadno a správně.

připojit, iphone, televizoru, sony, bravia, mohu

HDMI na pomoc

HDMI je dnes také poměrně populární a používá se k propojení různých elektronických zařízení. Jeho výhodou je, že dokáže přenášet digitální signál s vysokou přesností. Je tedy ideální, pokud se rozhodnete sledovat video ve vysokém rozlišení.

Připusťme, že připojení iPhonu k televizoru tímto způsobem je trochu komplikované, protože všechna zařízení Apple používají vlastní konektory Lightning. Tento problém lze vyřešit pomocí speciálního digitálního AV adaptéru, Lightning na HDMI „MiraScreen“ apod., vybaven konektorem HDMI.

Jak nastavit vysílání z iPhonu do televize? Je třeba provést následující kroky:

 • Vložte adaptér do iPhonu.
 • Připojte jeden konec kabelu HDMI k adaptéru.
 • Zasuňte druhý konec kabelu do televizoru. Používáme konektor HDMI, který je k dispozici ve všech moderních televizorech od všech výrobců, jako jsou Sony, Samsung, LG, Philips atd.
 • V nastavení televizoru vyberte režim, ve kterém se bude obraz zobrazovat z příslušného portu. V našem případě je to HDMI. Ale pozor, moderní televizory mají více konektorů HDMI. Vyberte tedy ten, ke kterému jste připojili zařízení Apple.
 • Po těchto operacích se na televizní obrazovce zobrazí displej iPhonu. Ale pouze pokud máte moderní model smartphonu Apple, jako je 5, 5s, 6, 7 atd. Na stejném zařízení 4s (a nižším) se místo displeje zobrazí pouze zkratky pro spuštění videa, zvuku a zobrazení galerie obrázků. To vám ale nebrání ve sledování oblíbených filmů nebo poslechu několika hudebních skladeb.
READ  iPhone je mrtvý, co mám dělat?. Co můžete dělat, když iPhone nefunguje kvůli vybité baterii?

Na pozadí! Po připojení HDMI a zapnutí napájení by se měla všechna potřebná nastavení načíst automaticky. Někdy to však musíte udělat ručně. K tomu je třeba, aby iPhone i televizor byly nastaveny na „HDMI“ jako hlavní zdroj signálu. Po úspěšné synchronizaci se na velké obrazovce začne kopírovat obraz ze smartphonu.

Bezdrátové připojení AirPay (přehrávání obrazovky)

AirPay. nejmodernější technologie zrcadlení obrazovky. Pokud jste se rozhodli koupit televizor Sony, bude k dispozici nejnovější model. Princip použití:

 • Stáhněte si do telefonu program AirServer, který po instalaci najdete v možnostech;
 • Na obrazovce TV v softwaru AirPay vyberte přijímač, ve kterém je umístěn AirServer. Nyní se televizor automaticky spáruje s vaším zařízením.
 • Odtud se vše, co se zobrazí na displeji telefonu, bude vysílat na televizoru

Jak vytvořit zrcadlo na obrazovce televizoru Sony?

Mnoho uživatelů se zajímá o to, jak připojit iPhone k televizoru Sony, aby mohli sledovat videa na velké obrazovce a využívat další možnosti internetové televize. Připojení i starého televizoru k mobilnímu zařízení z něj udělá nejmodernější Smart TV. Chytré telefony Apple nabízejí bohatou nabídku online prohlížení, videa, zvuku a dalšího mediálního obsahu.

Je možné připojit iPhone k televizoru pomocí analogového kabelu??

iPhone můžete k televizoru připojit také pomocí známého připojení „tulipán“. Ano, to je kompozitní kabel z 90. let a z roku 2000. Jak si možná vzpomínáte, v té době byl tento standard široce používán v audio a video zařízeních.

Dnes jej tedy můžete použít k připojení iPhonu k televizoru. Jedinou nevýhodou je, že nebudete moci sledovat videa ve vysokém rozlišení.

Analogové připojení mezi iPhonem a televizorem můžete vytvořit pomocí několika druhů adaptérů najednou. Zaměřte se na model svého smartphonu Apple:

 • Kompozitní AV kabel Apple. Má 3 standardní zástrčky cinch a jednu zástrčku USB. Vhodné pro iPhone 4s a starší verze.
 • Komponentní kabel AV společnosti Apple.Připomíná první verzi šňůry. Obsahuje další konektory pro synchronizaci obrazu a zlepšení kvality přenášeného obrazu. Určeno také pro iPhone 3G, 4 a 4s.
 • Adaptér VGA Lightning Apple.Slouží k připojení k modelu televizoru nové generace. iPhone 5, 5c, 5s atd. Má 15kolíkový analogový konektor pro kabel VGA.
READ  Časový limit příběhu na Instagramu se zvýšil z 15 na 60 sekund

Bez ohledu na to, kterou možnost použijete, je postup připojení co nejjednodušší. Postup spočívá pouze v propojení vodičů a příslušných konektorů na obou zařízeních. Pokud jde o televizor, v jeho nabídce nastavení stačí vybrat režim AV vstupu.

Jak připojit iPhone k televizoru přes Bluetooth?

Jak duplikovat obraz z obrazovky iPhonu na televizor?

 • A jako přijímač vyberte Apple TV.
 • Obrazovka iPhonu se pak zkopíruje na televizoru
 • Zobrazit výsledky.
 • Stejným způsobem můžete vyvést fotografie nebo hudbu, které jsou v iPhonu
 • Poté přejděte do nabídky „AirPlay a zařízení Bluetooth“
 • A vyberte si televizi
připojit, iphone, televizoru, sony, bravia, mohu

Jak mohu přehrávat iPad na televizoru?

iPad můžete připojit k televizoru pomocí AV kabelu (HDMI nebo VGA). Budete potřebovat vhodný kabel adaptéru od společnosti Apple. Chcete-li připojit iPad, stačí připojit adaptér k iPadu, připojit adaptér k televizoru pomocí příslušného kabelu a přepnout televizor na správný vstup.

Pokud nemáte chytrý televizor, zejména velmi starý, ale má slot HDMI, nejjednodušší způsob, jak zrcadlit obrazovku smartphonu a streamovat obsah do televizoru, je pomocí bezdrátových klíčů, jako je Google Chromecast nebo Amazon Fire TV Stick. zařízení.

Popis technologie Smart TV

Smart TV umožňuje propojit chytrý telefon a internet v televizoru. Pro plnou funkčnost vyžaduje připojení k internetu.

Se Smart TV můžete začít pracovat dvěma způsoby. buď si můžete koupit televizor Sony s funkcí Smart TV, nebo můžete ke svému starému televizoru připojit set-top box. Získáte následující příjemné bonusy:

 • Sledujte libovolné televizní seriály, kreslené filmy a filmy kdykoli během dne. Stačí do vyhledávacího pole zadat název požadovaného filmu a nabídnou se vám všechny dostupné možnosti. Můžete si také nainstalovat speciální aplikaci pro sledování filmů.
 • Hry můžete hrát na větší obrazovce televizoru.
 • Televizor je možné používat jako počítač. Můžete chatovat na sociálních sítích, kontrolovat e-maily a surfovat na webu.
 • Sledujte videa na YouTube na celou obrazovku a vychutnejte si výtvory svých oblíbených blogerů.
READ  Jak nastavit Smart TV v televizoru haier. Které modely televizorů mají Bluetooth

Vezměte prosím na vědomí, že pro správnou funkci Smart TV musí váš televizor splňovat specifické požadavky. Doporučujeme se předem ujistit, že.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS