Jak připojit chytré hodinky k telefonu

Plná funkčnost hodinek Smart Watch je k dispozici po synchronizaci s chytrým telefonem. Uživatelé, kteří s hodinkami Smart Watch začínají, mohou využít pokyny krok za krokem a tipy, jak je připojit k telefonu.

Při výběru věnujte pozornost systémovým požadavkům zařízení, jejich kompatibilitě, verzím kanálů Bluetooth. Úspěšné párování závisí také na včasných aktualizacích softwaru.

Chytré hodinky musí být kompatibilní s telefonem. Většina modelů náramkových miniaplikací se synchronizuje s libovolnými telefony se systémem Android 4.2, iOS 8 a vyšší.

Před připojením hodinek k telefonu je třeba provést operace společné pro všechna zařízení:

 • Zapněte obě zařízení;
 • zkontrolujte, zda jsou baterie plně nabité;
 • Když je hladina nízká, proveďte dobití;
 • Pokud byla zařízení nedávno připojena k jiným miniaplikacím, zrušte všechna předchozí připojení;
 • aktivovat možnost Bluetooth na obou zařízeních.

Funkce nastavení chytrých hodinek Jet Kids

Každý model chytrých hodinek Jet Kids má své specifické nastavení. Uveďme si tři modely jako příklad toho, z čeho se skládá:

Jet Kids Scout

Po aktivaci SIM karty a zapnutí chytrých hodinek bude uživatel vyzván, aby si sám nastavil čas a datum a aby si při nastavování zařízení sám definoval zeměpisné hranice. Když se dítě vzdálí z bezpečnostních zón, spustí se alarm.

Aplikace

Nejoblíbenější aplikací pro dětské chytré hodinky je SeTracker. Od dnešního dne je russified a zdarma. Provede všechna potřebná nastavení včetně připojení hodinek k telefonu. Stáhněte si aplikaci z Play Marketu (Google Play), pokud váš smartphone používá Android. Pro iPhone. stažení z Apple Store. Nainstalujte si ji do smartphonu. Spuštění. Vyberte oblast (Evropa a Afrika) a požadovaný jazyk. Poté se musíte zaregistrovat (Registrace. tlačítko v pravém dolním rohu):

 • Zadejte licenční kód (REG kód). Nachází se na zadní straně hodinek. Buď ho zadejte ručně, nebo naskenujte kód QR.
 • Přihlášení (účet). Zadejte svou e-mailovou adresu.
 • Jméno dítěte.
 • Telefon. Na toto číslo obdržíte SMS zprávu pro obnovení hesla, pokud ho zapomenete.
 • Přiřaďte heslo (6-12 znaků).
 • Potvrzení hesla.
 • Na konci stiskněte tlačítko OK. V otevřeném okně znovu zadejte jméno účtu a heslo pro konečné přihlášení.

Po registraci je aplikace k dispozici:

Aplikace SeTracker tak umožňuje každému uživateli provádět nastavení:

Poslední dva body nebudou podrobně popsány, protože.к. to se provádí jednoduše výběrem příslušné sekce v nabídce. Podívejme se blíže na funkce aplikace pro dětské hodinky s GPS.

READ  Jak zakázat nouzový režim v telefonu lenovo. Vyjmutí baterie

Funkce, výhody a nevýhody

Mezi tyto funkce patří přítomnost kamery, mikrofonu, reproduktoru. Jako každé elektronické zařízení mají i chytré hodinky své výhody a nevýhody.

Když už víte, jak Jet Connect nastavit, je užitečné prostudovat recenze a tipy uživatelů, abyste plně pochopili „obraz“. Soudě podle ohlasů je zařízení užitečné a praktické. Průměrná cena trackeru. v rozmezí 1,5 tis

Mezi výhody zařízení uživatelé řadí funkčnost, design, možnost používat zařízení v režimech telefonu, navigace, sportovního náramku.

Mezi nevýhody patří chybějící ochrana displeje, rychlé vybíjení baterie, absence plnohodnotného fotoaparátu.

Jak připojit chytré hodinky Jet Kids k telefonu?

Pro aktivaci základních funkcí chytrých hodinek je třeba stáhnout do chytrého telefonu aplikaci, kterou pak musíte nainstalovat. Stáhněte si aplikaci Jet Kids pomocí QR kódu uvedeného na obalu nebo na zadním krytu chytrého zařízení. Níže je k dispozici také odkaz ke stažení.

Před připojením hodinek SmartWatch k telefonu je třeba aktivovat kartu SIM. Za tímto účelem je třeba ji vložit do chytrých hodinek. Jakmile se rozsvítí symbol „E“, lze kartu vložit do hodinek.

Po registraci v aplikaci postupujte podle následujících kroků:

 • Spusťte aplikaci, fotoaparát chytrého telefonu by měl být namířen na zadní stranu hodinek, kde se nachází identifikační číslo.
 • V části „Přihlášení“ musíte zadat svůj e-mail.
 • Dále je třeba zadat jméno vlastníka hodinek.
 • Je třeba vymyslet heslo a zadat ho.

Změna obecných nastavení. Nejprve je třeba nastavit správné datum a čas. Funkce sportovního režimu mohou požadovat fyzické parametry dítěte.

Po připojení telefonu k zařízení WatchKids je třeba uskutečnit zkušební hovor. Telefonní hovory je třeba uskutečnit z telefonu do dětské miniaplikace

Na chytrých hodinkách lze volat pouze na telefonní čísla uložená v paměti.

Kontrola signálů SOS a SOS z telefonu dítěte. Nouzový režim se aktivuje pouhým stisknutím tlačítka s nápisem „SOS“. Do paměti chytrých hodinek lze zadat tři čísla nejbližších osob vašeho dítěte.

Další funkce aplikace

Další funkce pro sledování pohybu a chování dítěte jsou k dispozici prostřednictvím aplikace SeTracker nebo podobného softwaru vyvinutého pro jiné modely hodinek.

Název Popis
Geolokace Zobrazuje polohu vašeho dítěte na mapě. Systém GPS funguje bez problémů ve venkovním prostředí, ale v interiéru může mít poruchy, které ztěžují sledování. Pokud jsou chytré hodinky Smart Watch vybaveny modulem Wi-Fi, je lepší je v budovách používat k lokalizaci dítěte.
Elektronický plot Aplikace nastaví hranici povolené trasy a bezpečné zóny. Hodinky upozorní rodiče, pokud dítě opustí nastavený „plot“.
SMS a hlasové zprávy Možnost posílat krátké SMS na hodinky dítěte, odpovídat textovou nebo hlasovou zprávou, když je připojen internet.
Zdraví Funkce, která sleduje stav, akce a kroky vašeho dítěte.
Vyhledávání Pro vyhledání hodinek stačí v aplikaci stisknout tlačítko. Chytré dětské hodinky okamžitě pípnou.
Zprávy Umožňuje kdykoli zobrazit trasu nebo přehrát záznam.
READ  Jak aktualizovat iPhone bez Wi-Fi
Zajímavé : Proč nefungují dětské chytré hodinky Jet Kid Sport. průvodce nastavením Jet Kid Swimmer Smart Watch. funkce, možnosti, nastavení

h2 8,0,0,0,0.-

Nabídka pokročilých nastavení

Menu v podobě kapky se třemi pomlčkami, které se nachází v levém horním rohu hlavní stránky aplikace SeTracker 2. Slouží ke konfiguraci funkcí, jako je stav, nerušit, alarm, zprávy a odměny.

Zdraví

Zde můžete zadat nastavení svého dítěte a získat údaje o počtu kroků a vydaných kaloriích, jakož i o ujeté vzdálenosti a kvalitě spánku.

Nerušit

Nastavení časového období, během kterého jsou blokovány všechny příchozí hovory a zprávy. Například když vaše dítě spí nebo je ve škole.

Budík

Vyberte příslušnou položku v softwaru. Zde můžete nastavit budík: čas a frekvenci opakování budíku podle dnů v týdnu. Stisknutím bílého tlačítka SOS ztlumíte alarm na hodinkách Smart Watch.

Zprávy

Sekce, ve které se zobrazuje datum a čas zpráv přijatých aplikací v chytrém telefonu, abyste byli upozorněni, když se hodinky nacházejí mimo geooblast, byly sejmuty z ruky nebo když je baterie vybitá (viz „Nastavení času“ na straně 31). Nastavení oznámení SMS).

Odměny

Tato funkce je určena k motivaci dítěte. Rodič rozhoduje, kdy a za co dítě odmění, zatímco speciální počítadlo na domovské obrazovce hodinek zobrazuje počet získaných lajků.

Pokyny krok za krokem pro iPhone

Majitelé Apple Watch budou moci své hodinky spárovat bez námahy. Spárování Apple Watch a iPhonu je poměrně snadné.

Zapnutí Wi-Fi a Bluetooth na obou zařízeních.

Nasaďte si hodinky na ruku a zapněte je, zatímco držíte stisknuté tlačítko. Jakmile se na displeji zobrazí logo značky, uvolněte jej.

Přeneste chytré hodinky do svého smartphonu. Na obrazovce se zobrazí nastavení chytré miniaplikace. Stiskněte tlačítko „pokračovat“. Pokud se zpráva náhle nezobrazí, otevřete aplikaci Apple Watch a vyberte možnost „spárovat“.

Nasměrování fotoaparátu smartphonu na ciferník hodinek. Čekání na signál úspěšného připojení. Zadejte ID zařízení, pod kterým bude zaregistrováno.

připojit, dětské, chytré, hodinky, telefonu

Pokud hodinky používáte poprvé, klepněte na možnost „nastavit Apple Watch“. Budete muset zadat své Apple ID. Pokud se žádost nezobrazí okamžitě, otevřete ji prostřednictvím softwaru výběrem možnosti „Basic“.

Pokud na hodinkách není nainstalován nejnovější software, budete vyzváni k jeho aktualizaci. Před odsouhlasením zkontrolujte úroveň nabití.

Vytvoření užitečného hesla, například pro Apple Pay. Tento krok lze vynechat. Provádění nastavení zařízení.

READ  Častá otázka: Jak připojit telefon s průkopníkem rádia přes Bluetooth?

Funkce jako vyhledávání v chytrém telefonu, GPS, přístup k internetu jsou na hodinkách Apple Watch dostupné v automatickém režimu. Siri lze navíc připojit, i když není v telefonu povolena. Uvědomte si, že synchronizace zařízení může chvíli trvat, zejména pokud již máte ve smartphonu uloženo velké množství dat. Na konec procesu budete upozorněni mírným pulzováním.

Pokud se na hodinkách Apple Watch zobrazí „aktivační zámek“, je třeba zadat e-mailovou adresu a heslo. Problém může nastat, pokud hodinky vlastnil někdo jiný. Pak by se měl odemknout aktivační zámek.

Nastavení dětských hodinek Smart Watch

Synchronizace chytrých hodinek dítěte s aplikací

Pro synchronizaci doporučujeme aplikaci SeTracker 2 (App Store / Play Market) Jakmile si aplikaci stáhnete, přejděte do ní a klikněte na „registrovat“

Na řádku ID. stiskněte tlačítko na pravé straně linky a naskenujte QR kód na zadní straně hodin

Účet (přihlášení). vymyslet uživatelské jméno pro aplikaci (doporučujeme použít jako základ vlastní telefonní číslo)

Přezdívka (jméno dítěte). Napište jméno svého dítěte v angličtině.

Heslo. vymyslet si heslo (pro snadnější použití doporučujeme použít vaše telefonní číslo)

Potvrzení hesla. Duplikovat heslo

Chcete-li aplikaci sdílet s dalšími členy rodiny, stáhněte si aplikaci (SeTracker 2) do jiného zařízení a zadejte uživatelské jméno a heslo, které vytvořil první člen rodiny. (všechna nastavení a předvolby budou mezi aplikacemi synchronizovány).)

Po úspěšné registraci se zobrazí hlavní obrazovka aplikace. Poté stiskněte tlačítko „obnovit polohu“, a pokud poté uvidíte, kde se hodinky nacházejí, znamená to, že jste je úspěšně zaregistrovali.Pokud ne, je třeba odeslat nastavení internetu a regionu ručně Nastavení internetu na hodinkách a nastavení regionu.

Pokud se na domovské obrazovce aplikace zobrazí oblast Číny, je třeba odeslat dvě textové zprávy na telefonní číslo na hodinkách.

Během několika minut vám bude na váš telefon zaslána odpověď SMS. Pokud by nedorazil:

1) Kontrola zůstatku na hodinkách, minimálně 300 MB/internet kladný zůstatek. 2) Na kartě SIM. karta musí mít aktivovanou funkci vzájemné zprávy.

Stisknutím velkého ozubeného kola uprostřed obrazovky se dostanete do sekce nastavení, kde se nastavuje telefonní seznam, datum, čas a funkce „klepnutí“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS