Připojení bezdrátových sluchátek k počítači nebo notebooku

Mnoho lidí tráví u počítače obrovské množství času. Aby se jim s touto technologií pohodlně pracovalo, používají nejrůznější příslušenství, mezi něž patří sluchátka. Je důležité vybrat si produkt s pohodlnými náušníky a šňůrou, která vám nebude překážet při práci na počítači.

Bezdrátová sluchátka jsou nejpohodlnější. Tato zařízení jsou velmi oblíbená, a tak není divu, že je vyrábí mnoho zavedených značek, jako jsou Sony, BT, Dell, Tonsmart. Důležité je však nejen koupit správný přístroj, ale také vědět, jak bezdrátová sluchátka připojit k počítači, aby správně fungovala.

Mohu připojit sluchátka JBL ke konzoli PlayStation 4??

Sluchátka Bluetooth nebo dokonce reproduktor Bluetooth samozřejmě nemůžete připojit přímo ke konzoli PlayStation 4. Nepodporuje pouze zvuková zařízení Bluetooth. Řešení: Připojte bezdrátová sluchátka k televizoru (který má výstup zvuku přes HDMI).

Zda je vaše zařízení kompatibilní s konzolí, můžete snadno zkontrolovat.

 • Přepnutí zařízení Bluetooth do režimu párování.
 • V nastavení systému PlayStation 4 vyberte možnost „Zařízení“.
 • V otevřeném okně přejděte do části „Zařízení Bluetooth“ a klikněte na možnost.
 • V zobrazeném seznamu vyberte zařízení, ke kterému se chcete připojit.

Odpojení nebo odebrání připojených sluchátek Bluetooth?

Sluchátka se zobrazí v nastavení v části „Bluetooth a zařízení“.

Nebo v doplňkové sekci „Zobrazit další zařízení“ na kartě „Zvuk“ (pokud je systém správně rozpoznal).

Systém také zobrazí bezdrátové nabíjení sluchátek. Chcete-li sluchátka odpojit, jednoduše je vypněte (nebo je schovejte do pouzdra). Nebo klikněte na nabídku (tři tečky) naproti sluchátkům v nastavení a vyberte možnost odpojit. Stejná nabídka umožňuje také úplné odebrání sluchátek v systému Windows 11, tj. zrušení párování.

READ  Jak nainstalovat viber na Samsung Duos

Po vyjmutí je třeba je znovu připojit. Podle výše uvedených pokynů.

Co potřebujete k připojení sluchátek bluetooth k počítači nebo notebooku?

A samozřejmě potřebujeme samotná sluchátka, která se mohou připojit k připojení Bluetooth. Obvykle je to uvedeno na obalu, ve specifikacích apod. д.

Proč počítač nevidí sluchátka Bluetooth?

A pokud notebook nevidí sluchátka Bluetooth (nebo cokoli, co se tam snažíte připojit), pak je s největší pravděpodobností problém na straně sluchátek. Někdy je samotný modul zakázán nebo nejsou nainstalovány ovladače (pak není v oznamovací oblasti žádná ikona). Pokud je vedle ikony šipka, je vypnutá. Klikněte pravým tlačítkem myši a zapněte.

 • Zapněte sluchátka a modul Bluetooth ve smartphonu.
 • Přejděte do nabídky telefonu, najděte kartu Bluetooth a zadejte ji.
 • Zobrazí se seznam zařízení, která jsou v dosahu signálu
 • Klepněte na název zařízení. smartphone se s ním pokusí spárovat.

Jak připojit kabelová sluchátka k počítači?

Pro připojení náhlavní soupravy k počítači je třeba zakoupit nebo připájet adaptér oddělující kanál mikrofonu od kanálů sluchátek a pomocí něj připojit náhlavní soupravu ke standardním audio konektorům a případně změnit přiřazení vstupů/výstupů v nastavení zvukové karty.

Jak připojit sluchátka JBL Harman k počítači

Sluchátka JBL Harman můžete k počítači připojit následujícím způsobem

 • Stiskněte tlačítko napájení na náhlavní soupravě. Stiskněte a podržte tlačítko, dokud vás kontrolka neinformuje o aktivitě.
 • Pravým tlačítkem myši aktivujte ikonu Bluetooth v dolním aktivním řádku (ve Windows 10).
 • Poté vyberte možnost „Přidat zařízení“.
 • Počítač automaticky vyhledá dostupná zařízení. Musíte si z nich vybrat sluchátka.

Ovladače pro sluchátka se nainstalují automaticky. Pokud se to nepodaří, můžete použít speciální vyhledávač a instalátor ovladačů nebo si ovladače najít sami.

připojit, bezdrátová, sluchátka, počítači, náhlavní, soupravu

Jak připojit bezdrátová sluchátka Bluetooth k systému Windows 7?

Nejprve vám ukážu postup připojení. Ve většině případů se sluchátka připojí během minuty a fungují dobře. Žádné poruchy nebo chyby.

Pokud je váš notebook nebo počítač vybaven technologií Bluetooth (fyzické zařízení) a jsou nainstalovány ovladače, měla by se v oznamovací oblasti zobrazit ikona Bluetooth. Pokud máte počítač, podívejte se na tento článek: Jak vytvořit Bluetooth v počítači, pokud jej nemáte. A toto: Nastavení Bluetooth v počítači.

připojit, bezdrátová, sluchátka, počítači, náhlavní, soupravu

Pokud ve správci zařízení není žádný adaptér Bluetooth a v oznamovací oblasti není žádná ikona, stáhněte a nainstalujte ovladač Bluetooth z webových stránek výrobce notebooku nebo adaptéru. K tomuto tématu jsem také nedávno publikoval skvělý článek: Jak zjistit, zda má váš notebook nebo počítač Bluetooth, a jak ho najít.

 • Přidání nového zařízení.
 • Přepnutí sluchátka nebo reproduktoru do režimu připojení. To se obvykle provádí stisknutím a podržením tlačítka napájení po dobu několika sekund nebo samostatného tlačítka s ikonou Bluetooth. Například u sluchátek Airpods je třeba podržet tlačítko na pouzdře asi 3 sekundy. Když je zařízení v režimu připojení. kontrolka aktivně bliká.
 • Systém Windows 7 by měl sluchátka vidět a zobrazit je ve vyhledávacím poli. Vyberte je a stiskněte tlačítko „Další“. Pokud náhlavní souprava není detekována, podívejte se na řešení v tomto článku: Notebook nevidí zařízení Bluetooth. Podle zkušeností může být stejný problém způsoben zastaralým ovladačem adaptéru Bluetooth. Před aktualizací ovladače systém Windows 7 neviděl mou myš Bluetooth.
 • Tím se spustí proces připojení bezdrátové náhlavní soupravy a instalace ovladačů. To se podařilo: Je možné, že jeden ovladač pro „Bluetooth Peripheral“ není nainstalován, ale ostatní ano. V tomto případě by sluchátko mělo fungovat. Všechna okna lze zavřít.
 • Pokud se zvuk v systému Windows 7 automaticky nevysílá z bezdrátových sluchátek, je třeba přejít do nastavení zvuku v části „Zařízení pro přehrávání“. Zkontrolujte, zda je vedle položky „Sluchátka Bluetooth“ zobrazen stav „Výchozí zařízení“. Pokud se vedle položky „Sluchátka Bluetooth“ zobrazí „Připraveno“, klikněte na ně pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Použít výchozí“. Zvuk by se měl přepnout do sluchátek. Pokud je u položky „Sluchátka Bluetooth“ uvedeno „Připojení přerušeno“, „Odpojeno“ nebo žádné takové zařízení není přítomno, zkontrolujte, zda jsou sluchátka připojena k počítači. Pokud vše proběhne v pořádku, podívejte se na následující řešení v tomto článku.
 • Aby mikrofon fungoval ve sluchátkách Bluetooth v systému Windows 7, je třeba v nastavení zvuku nastavit zařízení „Sluchátka Bluetooth“ jako výchozí komunikační zařízení (klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte tuto funkci). Pokud v nastavení není položka „Náhlavní souprava Bluetooth“ nebo se zobrazí chyba „připojení přerušeno“ nebo „odpojeno“, přečtěte si následující článek.
 • Mikrofon můžete zkontrolovat na kartě „Nahrávání“ v okně „Zvuk“. U sluchátek JBL je to tak, že mikrofon fungoval ve Windows 7 bez problémů, ale mikrofon na Airpodech se mi nikdy nepodařilo nastavit.
READ  Proč iPhone nezobrazuje fotografie v počítači.

Jak ale ukazuje praxe, proces připojení bezdrátové náhlavní soupravy neprobíhá vždy tak hladce. Nejčastěji se jedná o problém se zvukovým výstupem na sluchátkách nebo samotným mikrofonem. Zdá se, že je vše připojeno, ale není slyšet žádný zvuk.

Výrobci hardwaru dělají vše pro to, aby zjednodušili používání svých produktů. Připojení náhlavní soupravy nebo sluchátek Bluetooth k počítači je poměrně jednoduchá operace a po přečtení tohoto článku nebude činit potíže ani nezkušeným uživatelům.

Jsem rád, že jsme mohli pomoci.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici dalších 12 750 užitečných návodů. Přidat webové stránky Lumpics.Záložka (CTRLD) a určitě vám budeme opět k užitku.

Poděkujte autorovi sdílením tohoto článku na sociálních sítích.

Popište, co se vám nepodařilo. Naši specialisté se vám budou snažit pomoci co nejdříve.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS