Klepněte na možnost „Sdílet zvuk“ (pod názvem sluchátek). Přilož svůj iPhone k iPhonu, iPadu nebo iPodu touch svého kamaráda. Klepněte na možnost Sdílet zvuk na iPhonu. Požádejte přítele, aby se dotkl možnosti „Připojit“.“Ve vašem zařízení.

Nejčastěji však zdroj zvuku nepodporuje funkci Multipoint a v takovém případě existuje pouze jedno řešení, které se týká pouze počítače. K telefonu nebo televizoru nelze připojit 2 páry sluchátek.

Sdílení hudby na jiných zařízeních Airpods

1) Přibližte sluchátka Airpods nebo Airpods Pro k iPhonu nebo iPadu a otevřete kryt pouzdra. Sluchátka by měla být připojena k zařízení.

2) Nasaďte si sluchátka, pusťte hudbu a klepněte na ikonu AirPlay na ovládacím panelu přehrávání. Vyberte možnost Sdílet zvuk nebo Dočasné sdílení zvuku.

3) Nyní musíte k zařízení připojit druhá sluchátka. Měly by být uvnitř pouzdra. Tvoje musí být v uchu.

připojit, páry, sluchátek, airpods, iphonu
 • Airpods: Požádejte kamaráda, aby přiblížil svá sluchátka Airpods nebo Airpods Pro k vašemu zařízení. Musí být v kufříku s otevřeným víkem.
 • Beats Studio3 nebo Solo3 : Požádejte svého přítele, aby stiskl tlačítko napájení na svých sluchátkách, když je v blízkosti vašeho zařízení.
 • Jiná bezdrátová sluchátka: Požádejte přítele, aby na svých sluchátkách aktivoval režim připojení a přiblížil je k vašemu zařízení.

Co dělat, když už máte sluchátka v uchu svého přítele nebo když jsou připojena k jinému zařízení??

How To Connect 2 Wireless Headphones to iPhone (Dual Sound Output)!

V takovém případě jednoduše podržte své zařízení v blízkosti zařízení svého přítele a klepněte na možnost Sdílet zvuk nebo Dočasné sdílení zvuku na svém zařízení. Váš přítel by měl vybrat připojení na svém zařízení.

READ  Jak změnit tmavé téma pro iPhone

4) Jakmile se na vašem zařízení objeví sluchátka vašeho přítele, klepněte znovu na možnost Sdílet zvuk nebo Dočasně sdílet zvuk a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Při přehrávání hudby nebo filmu se nyní zvuk přenáší do obou párů sluchátek.

Níže vysvětlíme, jak ovládat hlasitost sdíleného zvuku.

Jak připojit dva páry sluchátek Airpods k iPhonu

Jak připojit dva páry sluchátek Airpods k iPhonu a bezdrátově sdílet hudbu s přáteli. Pomocí Bluetooth a AirPlay můžete k jednomu iPhonu připojit dva páry sluchátek Airpods. K iPhonu můžete připojit dva páry sluchátek Airpods, pokud se jedná o iPhone 8 nebo novější s iOS 13 nebo novějším.

Jeden pár Airpodů by se připojil k iPhonu přes Bluetooth, zatímco druhý pár by se připojil přes AirPlay. Airpods nejsou jediná sluchátka s touto funkcí. můžete používat i různé typy sluchátek Beats.

Sdílení věcí, jako je hudba, bylo tak snadné, jako vzít sluchátka a posadit se. Protože se však bezdrátová sluchátka stávají normou a stále platí společenská opatření pro vzdálenost, je užitečné mít více párů sluchátek.

Nové iPhony mají naštěstí možnost streamovat hudbu a další zvuk současně do dvou párů sluchátek Airpods (nebo Beats). Pokud máte iPhone 8 nebo novější s iOS 13 nebo novějším, můžete jej nastavit během několika minut.

připojit, páry, sluchátek, airpods, iphonu

Jak připojit dva páry sluchátek Airpods k jednomu iPhonu nebo iPadu

Ve většině případů uživatelé, kteří chtějí sdílet svou oblíbenou skladbu nebo film s někým jiným, jednoduše sdílejí jedny sluchátka. Existuje však i jiné řešení. Ne každý ví, že k iPhonu nebo iPadu lze připojit dva páry sluchátek Airpods. Jediným požadavkem je, že zařízení musí mít systém iOS 13.1 nebo iPadOS 13.1.

Stojí za zmínku, že k iPhonu nebo iPadu lze připojit nejen dva páry Airpodů. Stejná metoda funguje i u jiných bezdrátových sluchátek. Patří mezi ně Powerbeats Pro, Beats Solo 3, Beats X, Beats Studio 3 a Powerbeats 3.

Chcete-li na iPhonu nebo iPadu používat funkci „Sdílet zvuk“, potřebujete jedno z následujících zařízení se systémem iOS 13 / iPadOS 13 nebo novějším.

 • iPhone 8 nebo novější
 • iPad Pro 12,9″ (2. generace) nebo novější, iPad Pro 11″ a 10,5
 • iPad Air 3. generace nebo novější
 • iPad mini 5. generace a novější
 • iPad 5. generace nebo novější
READ  Co dělat, když v iPhonu ztratím zvuk?. Část 2. Řešení pro opravu zvuku iPhonu

Funkce Share Audio funguje s níže uvedenými sluchátky:

 • Jakýkoli pár sluchátek Airpods včetně Airpods Max.
 • Powerbeats, Solo Pro, Powerbeats3 Wireless
 • Beats Solo3 Wireless, Beats Studio3 Wireless, BeatsX a Beats Flex

Jak znovu připojit sluchátka k jinému iPhonu nebo iPadu

Často jsou k iPhonu nebo iPadu připojeny druhé Airpody, takže mohou sdílet hudební skladby nebo sledovat filmy a pořady. V takovém případě však mohou sluchátka patřit jinému uživateli, takže je třeba je po zákroku znovu připojit k zařízení majitele. K tomu je třeba provést následující kroky:

Hướng dẫn cách reset tai nghe Airpod 2 kết nối với iphone mới

 • Otevřete kryt nabíjecího pouzdra a stiskněte tlačítko aktivace režimu párování.
 • Přibližte sluchátka Airpods co nejblíže ke svému smartphonu nebo tabletu.
 • Počkejte, až se zobrazí zpráva Párování.
 • Klikněte na tlačítko připojit a jste připojeni.

Jak připojit dva páry bezdrátových sluchátek k počítači Mac. Fungují nejen Airpods, ale i jakákoli jiná sluchátka

Mobilní operační systémy iOS a iPadOS již dlouho podporují výstup zvuku do dvou párů připojených sluchátek. MacOS má tuto funkci také, ale její nastavení není tak intuitivní a jednoduché jako v iPhonu.

K Macu můžete tímto způsobem připojit nejen sluchátka značky Apple nebo Beats, ale i jakákoli jiná sluchátka Bluetooth.

Chcete-li připojit více zařízení najednou, přejděte do nabídky připojení v nastavení. Dále vyberte možnost Bluetooth. Kliknutím na ikonu se třemi tečkami v pravém horním rohu zobrazíte položku Duální zvuk. Posledním krokem je aktivace funkce.

Chcete-li k jednomu zařízení Apple připojit dva páry sluchátek, musíte se ujistit, že je v zařízení nainstalován systém iOS 13 beta 4 nebo novější. Po spárování vlastních sluchátek připojte sluchátka druhé osoby k mobilnímu zařízení a připojte se k nim obvyklým způsobem prostřednictvím nabídky nastavení Bluetooth.

Nová technologie nyní propojuje dva páry sluchátek Airpods nebo zařízení Beats s bezdrátovým čipem H1 s iPhonem nebo iPadem. Velmi vhodné pro poslech stejné hudby ze stejného zařízení společně s přáteli. Film si můžete vychutnat i ve čtyřech, pokud všichni používají stejná sluchátka. Tato možnost je užitečná v jakémkoli druhu dopravy. Můžete se bavit sledováním komedie, aniž byste rušili ostatní cestující.

Automatický režim

Recepce vyniká tím, že je navržena ve stylu „minimálního rozruchu“ společnosti Apple. Je to však vhodné pouze v případě, že jsou k dispozici dva iPhony se systémem iOS 13. Každý z nich musí být spárován s Airpods. Vzor:

READ  Jak přenést data ze Samsungu do iPhonu.

Jak připojit drátová nebo bezdrátová sluchátka k iPhonu

 • Na jednom ze zařízení je spuštěna aplikace pro přehrávání hudby.
 • Přineste ji na druhou stranu.
 • Když vás displej vyzve ke sdílení hudby s jiným iPhonem, souhlaste.

Prostřednictvím ručního nastavení

Alternativní metoda nefunguje na základě blízkosti dvou zařízení. Bude to vyžadovat určité osobní úsilí. Pokyny krok za krokem:

 • První Airpods připojíte standardním způsobem tak, že otevřete kryt sluchátek vedle iPhonu a klepnete na tlačítko „Připojit„.
 • Otevřete panel Nastavení.
 • Přejděte do sekce Bluetooth.
 • Stiskněte a podržte párovací tlačítko na druhém páru. dokud se kontrolka nerozsvítí bíle.
 • Jakmile se v nabídce „Ostatní zařízení“ zobrazí informace o bezdrátovém zařízení, klikněte na něj a počkejte na připojení.

Pro vaši informaci!

Během testů nebyly zjištěny žádné prodlevy mezi sadami sluchátek. Každé zařízení má možnost nastavit hlasitost, což je podobné jako u reproduktorů podporujících AirPlay 2.

Jak se znovu připojit

Pokud druhý pár sluchátek Airpods nepatří uživateli, musí být po skončení relace vrácen majiteli připojením k jeho zařízení.

 • Otevřením krytu nabíjecího pouzdra a stisknutím příslušného tlačítka aktivujte režim párování na sluchátkách.
 • Držte sluchátka v pouzdře u iPhonu nebo iPadu.
 • Stiskněte tlačítko „Připojit“ a počkejte, až se na obrazovce zobrazí nabídka „Párování“.
 • Počkejte na dokončení operace.

Osobní bezdrátová síť rozšiřuje možnosti použití vašeho zařízení. K jednomu zařízení můžete snadno připojit dvoje sluchátka a užívat si oblíbené soundtracky, filmy a přátele.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS