Jak připojit a nakonfigurovat 20 bezplatných digitálních televizních kanálů

„Jak připojit a nakonfigurovat 20 bezplatných digitálních kanálů v televizi?„. Častá otázka po několika akcích k vypnutí analogové televize. Vzhled digitální televize vytvořil hodně vzrušení, protože kvalita televize je mnohem vyšší a dostupná všem. Můžete se připojit k moderním zařízením a starým modelům. Obyvatelé Ruska mohou používat kabelovou televizi i satelitu. Ale postava vám umožňuje zobrazit 20 kanálů zdarma. Mnoho společností nabízí spojovací služby. O tom, jak nezávisle nakonfigurovat obrázek v tomto článku.

Po zakoupení přijímače nebo televize s postavenými digitálními vysílacími funkcemi můžete připojit 20 digitálních televizních kanálů zdarma. Digitální televize je rozdělena do dvou multiplexů, které se nazývají balíčky. První zobrazení novinek a informačních kanálů, druhá zábava. Následující 10 kanálů je vysíláno na prvním multiplexu:

 • Za prvé;
 • Rusko 1;
 • Zápas TV;
 • NTV;
 • Pátý kanál;
 • Rusko-K;
 • Rusko 24;
 • Kolotoč;
 • OTR;
 • TVC.

Druhý multiplex dosud nepracoval ve všech regionech, někdy existují zpoždění, které by měly být v průběhu času vyloučeny. Zahrnuje následující kanály:

Chcete.li určit počet dostupných kanálů v konkrétní oblasti, můžete otevřít speciální kartu na RTRS. Na mapě, speciální ikony označené regiony s vysíláním a oblastmi, kde je signál nainstalován pouze.

Brzy by se měly objevit 3 multiplex. Seznam kanálů určuje každou oblast samostatně.

televizi, digitální, televize

Co potřebujete pro přechod?

Nejprve musíte zjistit, zda je digitální televize podporována ve vašem regionu. Otevřeme tento odkaz a jdeme do našeho města nebo okresu. Hledáme nejbližší ikonu rozhlasové stanice, klikneme na ni, poté vyberte první nebo druhý balíček kanálů a podívejte se na oblast s jeho podporou.

Pokud je vaše oblast podporována, přejdeme do dalšího bodu. Digitální vysílání se provádí podle standardu DVB-T2. V souladu s tím byste měli mít buď televizi s podporou tohoto standardu, nebo samostatnou předponu Doporučuji vybrat předponu s připojením HDMI a ne zavěsit na další funkce, pak bude možné splnit dokonce 1 000. Pokud však máte starou televizi, pak je lepší vzít předponu s konektorem RCA (tulipány), nezapomeňte zkontrolovat, zda k tomu také kabely jdou také.

Pro digitální televizi budete potřebovat anténu pro digitální televizi. Obvyklá domácí anténa je teoreticky vhodná, která má téměř všechny, ale ve skutečnosti se ukáže, že téměř vždy je tato anténa již spojena s kabelovou televizí, a nikoli s anténou na střeše. V tomto případě nemůžete nakonfigurovat digitální televizi s jeho pomocí. Takže si budete muset koupit externí decimetr nebo brilantní anténu. Stojí asi 200-500.

Jaká anténa je potřebná pro přijetí 20 digitálních kanálů

Bez ohledu na to, zda se používají analogové kanály nebo digitální kanály, jakýkoli televizní signál je přenášen pomocí rádiových vln. Jedinou výjimkou je obdržet signál pomocí technologie kabelu nebo Wi-Fi.

READ  Jak nakonfigurovat inteligentní televizi na TCL

Analogové vysílání má malou vlnovou délku, proto se při použití používají antény rozsahu měřiče. Chcete.li připojit televizi k digitálnímu vysílání, potřebujete vyšší frekvenci a překládat se přes rozsah decimetrů. Existují také brilantní antény, které jsou charakterizovány několika prvky vyrobenými ve formě „kníru“.

Nejoblíbenější odrůdou pro užívání digitální televize je kolektivní anténa, která je instalována v hustém rozvoji měst. Jeho použití umožňuje přijímat digitální signál v budově s výškou více než 5 pater. Odcházející rádiové vlny jsou zesíleny prostřednictvím specializovaného zařízení a vysílání do každého bytu na anténním kabelu.

Výrazné výhody a výhody kolektivní antény:

Obyvatelé budovy s více kryty netráví další množství času a úsilí na individuální ladění antény

Vysoké náklady, a proto ve většině případů nájemci domu společně platí za instalaci digitálního vybavení.

televizi, digitální, televize

Můžete také připojit digitální vysílání doma pomocí jednotlivé antény. Tato odrůda se obvykle používá ve vesnicích nebo městském poli s malou hustotou populace. K tomu musíte použít jakoukoli anténu, která má rozsah decimetru.

Kromě výše uvedených odrůd se můžete připojit k „číslu“ pomocí antény vnitřního typu. Takové zařízení se vyrábí ve formě kulatého rámu a lze jej nainstalovat uvnitř. Jedinou nevýhodou je slabý signál.

Co hledat při výběru antény

Než nakonfigurujete 20 kanálů v televizi, musíte se dozvědět o specifikách výběru antény. Bez ohledu na to, které zařízení se používá k připojení k digitálnímu signálu, musí uživatel vzít v úvahu řadu důležitých faktorů:

 • .
 • Bariéry mezi anténou a relé.
 • Vzdálenost mezi televizním přijímačem a anténou.
 • Napájení.

Kromě výše uvedených faktorů je nutné správně připojit a konfigurovat anténní zařízení. Zařízení by mělo být vždy nasměrováno ve směru, kde se nachází věž. Data o umístění relé naleznete na internetu.

Pokud je odtahová věž v dostatečné vzdálenosti od antény, musíte si koupit anténu s externím zesilovačem. Pokud je signál stále špatný, měli byste zvýšit přijímací zařízení na speciální stožár. Za tímto účelem je lepší jej nainstalovat na balkon nebo střechu domu.

Když to nefunguje pro připojení digitální televize bez předpony

Takové situace jsou také možné. Například zastaralé zařízení, které nemá vložený modul evropského standardu:

Pak neobdrží signál. Takové televizory zahrnují zastaralé modely, které byly vydány později než v roce 2012. V tomto případě je povinná přítomnost předpony klíčovým faktorem v pořadu digitálních kanálů v televizi.

televizi, digitální, televize

Připojení digitální kabelové televize

Chcete.li připojit kabelovou televizi v „Number“, měli byste použít univerzální přijímač. V některých situacích si uživatelé kupují digitální kabelovou konzolu. Taková zařízení jsou vybavena dalším konektorem PCMCIA pro připojení modulu CAM, ve kterém je přístupová karta pro placené televizní kanály. Jeden z tarifů nabízených poskytovatelem je přirozeně předběžně dopředu.

Mnoho moderních „inteligentních“ televizorů je již vybaveno postaveným slotem PCMCIA, takže není třeba kupovat další vybavení.

Pro správné čtení desky CAM je vhodné používat vysoce kvalitní kartu, ale zařízení tohoto typu se používají mnohem méně často, protože uživatelé často preferují hybridní digitální přijímače.

Chcete.li připojit digitální televizi k televizi, postupujte podle pokynů od poskytovatele. Pokud jde o nastavení kanálů, můžete použít doporučení uvedená dříve. Hlavně přijímače pracují na podobném principu, problémy by neměly nastat. Jediný rozdíl je v tom, že při připojení digitální kabelové televize se používá vodič, ale šňůra poskytovatele.

READ  Jak nainstalovat Skype do inteligentní televize

Nastavení Philips

Akce pro nastavení 20 digitálních televizních kanálů na televizích Philips se ve skutečnosti neliší od akcí popsaných výše uvedených. Chcete.li to provést, měli byste také připojit anténu, zadat nabídku a poté provést následující akce:

 • Projděte nabídku do části „Konfigurace“;
 • V okně, které se otevírá, vyberte položku „Instalace“;
 • Poté se zobrazí další nabídka. V něm musíte vybrat položku „Nastavení kanálu“;
 • Dále se objeví další pomocné menu. Zde potřebujete kartu „Automatická instalace“;
 • Poté, co se na to dostanete, se před vámi objeví okno s varováním, že seznam kanálů bude aktualizován;
 • Klikněte na tlačítko „Start“ a v novém okně vyberte položku „kanál reinstack“;
 • Pak musíte kliknout na bod „země“ a nainstalovat Německo nebo Finsko;
 • Poté se musíte rozhodnout o metodě připojení. Toto je bod „kabel“;
 • Dále byste měli zavést další změny. Chcete.li to provést, stiskněte tlačítko „Instalace“;
 • V okně, které se objeví, klikněte na „Rychlost přenosu“ a vyberte 314.00;
 • Teprve poté byste měli kliknout na tlačítko „Start“ a vaše televize najdete a nastaví na 20 vzduchových kanálech sami.

Seznam kanálů bezplatné éterické digitální televize

Digitální vysílací systém DVB-T2 vám umožňuje přenášet až deset kanálů najednou na jedné frekvenci ložiska, na rozdíl od analogové televize. Seznam kanálů schválených pro bezplatné vysílání je proto rozdělen do skupin po deseti kanálech v každém.

Vzorkování deseti kanálů je vysíláno vzduchem pomocí jedné sady zařízení zvaného multiplex. Pro vyloučení vzájemného vlivu pracuje každý multiplex na své podpůrné frekvenci v rozsahu decimetru (DMV) 470-862 MHz, ve kterém byly vysílány analogové programy

televizi, digitální, televize
Seznam multiplexů RTRS-1
Číslo Název kanálu Logo Žánr Zakladatel
jeden za prvé Hlavní televizní kanál Ruska. Zprávy, politika, kognitivní a zábavní programy, filmy VGTRK
2 Rusko 1 Vlajková loď VGTRK. Má jedno éterická okna pro všechny regionální pobočky. Zprávy, politika, kognitivní a zábavní programy, filmy VGTRK
3 Shodujte televizi Sportovní programy a o všem souvisejícím se sportem Gazprom-Media Holding
4 NTV První soukromý televizní kanál je vážným konkurentem státních kanálů v profesionalitě a kvalitě programů Gazprom-Media Holding
5 Pátý kanál Je nástupcem televize Leningrad. Zprávy, politika, kognitivní a zábavní programy, filmy Vláda národních mediálních skupin v Petrohradě
6 Rusko-kultura VGTRK
7 Rusko 24 Zprávy, politika, finance, analytické programy VGTRK
osm Kolotoč Televizní pořady pro děti a mládež, karikatury, kognitivní programy VGTRK, JSC Channel One
devět Veřejná televize Ruska Platforma pro diskusi o nejnaléhavějších problémech, které vzrušují společnost, a také prostředky otevřené a přímé interakce mezi úřady a občany Ruska Ano „Veřejná televize Ruska“
deset Televizní centrum Většina „televizního centra“ vysílacího času věnuje pokrytí politického, sociálního a kulturního života Moskvy Vláda Moskvy
READ  Jak nastavit televizní televizi Samsung UHD

V prvním multiplexu RTRS-1 jsou v televizních kanálech stále vysílány tři rozhlasové stanice.

Seznam rozhlasových stanic multiplexní RTRS-1
Číslo Název rozhlasové stanice Logo Žánr Zakladatel
jeden Olovo FM Zprávy, rozhovory o relevantních tématech se slavnými politiky, veřejnými osobnostmi, publicisty. Kognitivní a zábavní programy VGTRK
2 Maják Státní vysílací společnost. Novinky, kognitivní a zábavní programy VGTRK
3 Rádio Ruska Vytváří všechny typy rozhlasových programů-informovaných, sociopolitických, hudebních, literárních a dramatických, vědeckých, kognitivních a dětí VGTRK
Seznam multiplexních kanálů RTRS-2
Číslo Název kanálu Logo Žánr Zakladatel
jeden Ren TV Specializuje se na materiály, které jsou alternativou k historii, konspiračních teoriích a ufologii LLC „Přijmout“ skupina National Media CJSC
2 Uložené Vytváří světonázor a systém morálních souřadnic na základě ortodoxních hodnot Ruská pravoslavná církev LLC SPAS-Media
3 STS Zábava ruského federálního televizního kanálu JSC „Síť televizních stanic“ STS Media
4 Domov Zaměřeno na ženské publikum od 25 do 59 let, filmy, televizní pořady JSC „New Channel“ STS Media
5 TV-3 Zábava a první mystický televizní kanál specializující se na série, umělecké a pseudo.dokumentární filmy mystické povahy LLC „Telecamine TV3“ Gazprom-Media Holding JSC
6 pátek! LLC „Telecopany Friday“ JSC Gazprom-Media Holding
7 Hvězda Ojsc „Trk sts“ hvězda „“
osm Svět Představuje publikum modernímu životu a historii zemí bývalého Sovětského svazu, vytváří kulturní, sociální a ekonomické vazby CJSC „Interstate Television and Radio Company“ Mir „
devět TNT Kanál má orientaci na zábavu, základem obsahu je televizní show a komediální seriál TNT-Telezet JSC JSC Gazprom-Media Holding JSC
deset Muz-tv Ruský federální zábavní hudební televizní kanál Operační společnost MUZ-TV LLC

V Moskvě se v současné době zkouší testovací vysílání třetího multiplexního RTRS-3 při frekvenci 578 MHz (34 kanál) z Ostankino Tower, která se v budoucnu plánuje pořádat po celém Rusku.

Díky spuštění digitálního vysílání DVB-T2, téměř kdekoli v Rusku můžete sledovat 20 televizních kanálů ve vysoké kvalitě a poslouchat tři rozhlasové stanice.

Lhaní melodie pro PC

Bnech, melodie na hodiny Neexistují žádné zmocnění na stejnou dobu, kdy je CXMEMA přibližně stejná, bude tam dobrá práce. Přečtěte si, že je to lych, která se má zapojit do té doby, Tkie Avermedia Avertv Nova T2.

Je tu šelest Ir Datchik, který je nudný současně. Blogování práce.

Z dolů je nutné mít totéž a poprvé.

Mi Paccom.Has.Added, který musí použít počet číslic. Hraní na rybník intoxikace. Vezměte.in.time. Je hodně mít odstavec a antén a pouze všechno.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS