Jak přenášet fotografie do iPhone z úložiště ICLOD

Fotografie na moderních chytrých telefonech zpravidla zabírají hodně paměti. Abychom udrželi soubory a ne ucpali paměť telefonu, a existují cloudové úložiště. Pro milovníky iPhone musíte přesně vědět, jak nahrávat fotografie z iCloud do iPhone.

Stáhněte si všechny fotografie z cloudu iCloud

Na vašem iPhone a Mac s pravděpodobností 99%je uloženo pouze několik fotografií a videí. Zbytek ve skutečnosti „lže“ v cloudu. To se provádí ve výchozím nastavení pro uložení paměti zařízení. Takže v případě nepřístupnosti iCloud ztratíte přístup ke všemu, co jste kdy na iPhone a iPad, vázané na váš účet Apple ID.

Ujistěte se, že máte na pevném disku počítače co nejvíce dostupné volné místo. Podle těchto pokynů můžete použít externí jednotky, včetně na MacOS. přenést textovou fotografii média na externí disk podle těchto pokynů.

Čím dříve začnete dělat kopii fotografie a videa z „cloudu“, tím lepší. Nahrávání fotografie s největší pravděpodobností bude trvat více času než jiné body pokynů dohromady. Například jsem měl 48 tisíc obrázků a videí a jejich „zálohování“ trvalo den a půl rychlostí Wi-Fi v 700 megabitech a výkonném Mac.

Stáhněte si vše na iPhone, Mac nebo iPad

Předpokládejme, že došlo k předplatnému pro IClod, kde byly fotografie uloženy v původní kvalitě a na iPhone byly komprimovány, aby se ušetřilo místo. Pak lze fotografii a video nahrávat do paměti zařízení, pokud je v ní dostatek místa. Pokud, řekněme, že v cloudu jsou uložena data 300 GB a v iPhone nebo iPaded 128 GB paměti, pak se objeví problémy.

Cesta pro údržbu dat je následující: „Nastavení“ → „Foto“ → iCloud → „Zachování originálů“.

READ  Jak zjistit místní IP adresu počítače

Další možností je stáhnout počítač Mac prostřednictvím fotografie „Fotografie“. Cesta zní: „Nastavení“ → „Fotografie“ → „Stáhnout originály do tohoto počítače Mac“.

Pokud je počítač na Windows, v tomto případě musíte stáhnout aplikaci iCloud, přejděte na „Parametry“ a vyberte „Fotografie“.

přenést, cloudu, počítače

Ilustrace: Svetlana Chuvileva / Wylsacom Media

Jak uložit data z iCloud Drive do smartphonu nebo počítače

Vytvoření místní kopie dat je poměrně jednoduché, hlavní věc je, že na použitém smartphonu nebo počítači je dostatek volného prostoru pro uložení všech potřebných dat.

Dostupný prostor si můžete prohlédnout podél cesty nastavení. hlavní. obchod iPhone (na smartphonu) nebo  . o tomto úložišti Mac (na počítači). Chcete.li uložit data z cloudu, jednat podle níže uvedených pokynů.

přenést, cloudu, počítače

Na smartphonu nebo tabletu Apple musíte provést následující:

V sekci Review Otevřete složku ICloud Drive.

Vyberte jednu nebo více složek, které chcete uložit. Nezapomeňte na pohodlné gesto uvolnění se dvěma prsty.

Otevřete libovolnou místní složku na iPhone, klikněte na prst od nuly a vyberte položku nabídky.

Počkejte na konec procesu a nezavřete aplikaci. Kopírování dat na pozadí lze přerušit kvůli funkcím iOS.

V počítači Mac proveďte následující:

Spusťte aplikaci Finder a přejděte do sekce ICloud Drive z boční nabídky. Sekce je zapnutá a odpojena v nastavení aplikace Finder Application, zatímco Mac by měl být povolen pro synchronizaci dat s cloudem (Nastavení systému. Apple. iCloud. iCloud Drive)

Najděte jednu nebo více požadovaných složek v cloudu a zkopírujte je jakýmkoli pohodlným způsobem (kombinace příkazů C, kontextová nabídka, drag-and-drop).

Otevřete libovolnou místní složku do Finder a vložte zkopírovaná data z cloudu (kombinace příkazů v klávesy, kontextová nabídka).

Při použití webové verze iCloud musíte provést následující:

Otevřete sekci ICloud Drive a vyberte data, která potřebujete uložit.

READ  Jak přenést hudbu do iPhonu přes iTunes. Na počítači Mac nebo PC

Stisknutím tlačítka Uložit stáhněte data na smartphonu nebo počítači.

Jak stáhnout všechny fotografie z fotografie Google najednou

Pokud chcete nahrát celou knihovnu fotografií z fotografie Google, máte dvě možnosti:

 • Pokud není mnoho fotografií, můžete přidat všechny obrázky do jednoho alba (složky) a stáhnout je jako archiv. Chcete.li to provést, otevřete album a klikněte na tři body v pravém horním rohu okna. Vyberte „Stáhnout všechny soubory“.
 • Pokud máte mnoho fotografií (například několik tisíc), je lepší použít ke stažení vývoz dat z Google. O tom, jak to udělat, přečtěte si v další části.

Používání webu-Intese

Nejjednodušší způsob, jak přenést fotografie do počítače, je nahrát je z iCloud:

 • Spusťte prohlížeč na počítači.
 • Otevřete web iCloud, přihlaste se podle Apple ID, který se používá v telefonu.
 • Přejděte do sekce „Foto“.
 • Klikněte na „Vyberte fotografie“. Zvýrazněte obrázky, které chcete uložit na počítači.
 • Klikněte na „Stáhnout“ a uložit místo a uložit místo.

Hlavním nepříjemnostem v webu je absence tlačítka „zvýraznit vše“. Pokud si chcete stáhnout všechny fotografie, vyberte první soubor s myší, pak přejděte dolů na poslední obrázek, klikněte na klávesu Shift a klikněte na něj. Takže zvýrazníte všechny soubory na stránce.

přenést, cloudu, počítače

Pokud chcete přijít na to, jak přenášet kontakty, pak zde není nic komplikovaného. Na webu iCloud je část „Kontakty“, která se zobrazuje synchronizované z iPhone Records.

Můžete si je stáhnout všechny nebo samostatně ve formě souborů VCard a poté je otevřít v kontaktu se systémem Windows.

Stahování prostřednictvím oficiálního webu

Nejjednodušší způsob, jak se podívat na fotografii v cloudovém úložišti prostřednictvím PC nebo stahovat soubory ve složkách počítačů, je použití oficiální stránky iCloud. Tato metoda se hodí těm uživatelům, kteří nemají po ruce svého iPhone nebo kabelu, aby přenesli soubory do PC a obcházeli instalační programy.

Informace! Fotografie z gadgetu budou automaticky přesměrovány na cloudové úložiště až po aktivaci funkce „můj tok fotografií“

READ  Jak zjistit kód pro Samsung

Přenos obrázků prostřednictvím webové stránky vývojáře bude trvat méně než minutu, pokud použijete jednoduché pokyny.

 • Otevřete v jakémkoli prohlížeči na počítači nebo notebooku oficiální web iclod. Můžete jít na stránku prostřednictvím Apple.
 • Autominovat ve službě. Vložte svůj identifikátor Apple ID a heslo do označeného pole označeného v terénu.
 • V integrované integraci klikněte na ikonu s květinou, pokud neexistuje podpis „Photo“.
 • Foto galerie se otevře na obrazovce.
 • Zvýrazněte požadovaný obrázek dvěma kliknutími myši nebo stiskněte klávesu Alt a podržte jej po celém poli.
 • Klikněte na ikonu „cloud“ se šipkou nasměrovanou. Tlačítko je umístěno v pravém horním rohu obrazovky.

Automatické načítání označených obrázků do složky PC začíná. Nejčastěji se jedná o složku „načítání“, která je ve výchozím nastavení v počítači.

Jak vyložit „fotografii“ na Mac?

Změna dat z galerie s počítači Apple je mnohem snazší než ti, kteří pracují na operačním systému Windows, a proto je algoritmus akcí mnohem kratší:

 • Aktivujte funkci „můj tok fotografií“ na iPhone, iPod nebo iPad;
 • Otevřete nabídku systémových parametrů na Mac a opakujte postup (tj. Umístěte zaškrtnutí proti položce „můj tok fotografií“);
 • Posledním krokem je otevřít dirigent a najít adresář Photocheat (snadnější vyhledávání). Nové fotografie a videa se začnou objevovat za pár minut, načte se z cloudu.

Synchronizace, stejně jako v případě klienta ICLUD, dochází automaticky a nevyžaduje uživatele zásahy. Hlavní věc je zapamatovat si. pro rychlou výměnu dat potřebujete stabilní internetový internet.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS