Table of Contents

Pokyny pro přenos zpráv WhatsApp z iPhone do Androidu

Pokaždé, když Samsung vydá nový vlajkový smartphone, někteří lidé přejdou z iOS na Android a hledají způsob, jak přenést zprávy WhatsApp z iPhonu do Androidu. Stejně jako posun, když Apple vydá nový iPhone.

WhatsApp se nyní stal hlavní sociální sítí a komunikačním kanálem mezi mileniály a ostatními generacemi. Mnoho lidí ji používá k udržování kontaktu s přáteli, rodinou a partnery po celém světě. Na rozdíl od Instagramu ukládá WhatsApp konverzace do smartphonu lokálně, ale ne do vašeho účtu. To je důvod, proč lidé chtějí vědět, jak přenést WhatsApp chaty z iPhone na Android nebo z Androidu na iPhone. Naštěstí v tomto příspěvku naleznete několik způsobů.

Proč mají lidé potíže s přenosem dat WhatsApp z iPhonu do Androidu?

V telefonech se systémem Android zálohuje aplikace WhatsApp vaše data na Disk Google, zatímco na iPhonu je zálohuje na iCloud. Při přechodu z iPhonu na Android tedy nemáte přístup k souborům WhatsApp z účtu iCloud v telefonu se systémem Android.

Existují tři hlavní metody. Všechny se zdají být složité, ale my jsme jednotlivé kroky rozdělili a snažili se, aby byl proces co nejsrozumitelnější.

Přenos zpráv WhatsApp z iPhone do Androidu pomocí WhatsApp Transfer

Stejně jako „Dveře kamkoli“ pro vaše data WhatsApp, WhatsApp Transfer může přenášet jakýkoli obsah WhatsApp z iPhone na Android, z Androidu na iPhone, z iPhone / iPad na iPad / iPhone, z Androidu na Android. (Podporuje více než 7000 mobilních telefonů).

Zde jsou pokyny krok za krokem pro přenos dat WhatsApp z iPhone do Androidu

Stáhněte a nainstalujte aplikaci WhatsApp Transfer do počítače. Funguje na počítačích Mac i Windows. Win Stáhnout Mac Stáhnout Win Stáhnout Mac Stáhnout Po instalaci se v horní liště nabídky zobrazí tyto možnosti aplikace Sociální sítě. Klikněte na něj a po připojení obou telefonů k počítači nebo Macu pomocí kabelu USB vyberte modul WhatsApp.

READ  Nahrávání hovorů Galaxy s10

icarefone pro přenosové rozhraní WhatsApp

Všimněte si, že aby tento postup fungoval, je třeba podle pokynů na obrazovce povolit ladění USB v telefonu se systémem Android.

Ujistěte se, že jsou oba telefony v programu pro přenos WhatsApp správně identifikovány. Po klepnutí na tlačítko „Přenést“ se data aplikace WhatsApp v iPhonu začnou rychle přenášet do telefonu se systémem Android.

V závislosti na velikosti dat aplikace WhatsApp může tento proces trvat několik minut. Měli byste si také uvědomit, že všechny zprávy WhatsApp, které již máte v telefonu se systémem Android, nebudou odstraněny.

Přenos aplikace WhatsApp z iPhone do Androidu pomocí Wazzapmigrator

Wazzapmigrator. Nejstahovanější aplikace pro přenos aplikace WhatsApp do služby Google play. Tato aplikace v podstatě přebírá všechna data aplikace WhatsApp iPhone a převádí je do formátu, který dokáže přečíst telefon se systémem Android.

Tato placená aplikace stojí 6.99 USD. Ale je to jistý způsob, jak zajistit přenos WhatsApp z iPhone do Androidu, pokud budete postupovat podle pokynů krok za krokem.

K tomu však potřebujete asistenční software a postup je poměrně složitý. Chcete si zkrátit cestu?

Zde je návod, jak přenést WhatsApp z iPhone do Androidu pomocí Wazzapmigrator:

Zálohování dat iPhonu do počítače pomocí iTunes

Zálohování iPhonu do místního počítače v nešifrovaném formátu. Chcete-li to provést, při zálohování iPhonu do počítače pomocí iTunes jednoduše zrušte zaškrtnutí políčka „šifrovat zálohu“.

Musíte si do počítače stáhnout program iTunes Backup Extractor. To vám pomůže blíže se podívat na soubory WhatsApp v záloze iPhonu a získat je zpět. Doporučujeme použít program iBackUp Viewer, který je zdarma.

Můžete také zvolit iPhone Backup Extractor‘, který je zdarma, pokud nejsou extrahovány žádné soubory 4 (stačí stáhnout záložní soubor WhatsApp).

Výpis dat z úložiště ChatStorage.sqlite, AKA WhatsApp v počítači

S iBackUp Viewer můžete extrahovat soubory WhatsApp ze zálohy iTunes. Vaše konverzace budou uloženy v následujícím umístění:

AppDomainGroup. Skupina.Net.WhatsApp.WhatsApp.Sdílené stránky. ChatStorage.sqlite

AppDomainGroup. Skupina.Net.WhatsApp.WhatsApp.Sdílené stránky. Média (bude to jako složka, zkopírujte celou složku)

Přenos dat aplikace WhatsApp do systému Android

Po extrakci můžete importovat historii aplikace WhatsApp (ChatStorage).sqlite) z počítače do systému Android různými způsoby.

-Přes USB pomocí standardní kopie systému Windows s ovladačem USB pro systém Android

Po přenosu dat aplikace WhatsApp z počítače do systému Android je také nutné stáhnout aplikaci WazzapMigrator z Google Play do telefonu se systémem Android.

Závěrečný krok

Připojení telefonu se systémem Android k počítači. Zobrazí se interní soubory. Jedním z těchto souborů bude složka WaszzapMigrator, Zkopírujte dříve extrahované soubory z iPhonu pomocí nástrojů uvedených v kroku 4 do této složky a stiskněte tlačítko přehrávání na Androidu. Pak můžete nechat aplikaci dělat svou práci a všechny zprávy WhatsApp z iPhonu v telefonu se systémem Android.

I když je tato aplikace nejstahovanější aplikací pro přenos WhatsApp na Google Play, proces se nezdá být snadný a ne vždy se ukáže jako nejspolehlivější způsob přenosu zpráv WhatsApp z iPhonu do Androidu.

Jak přenést aplikaci WhatsApp z iPhonu do Androidu pomocí funkce Obnovit sociální sítě

Obnovit sociální aplikace je uznávána jako nejefektivnější způsob, jak importovat WhatsApp z iPhone na Android, stejně jako na iPad / iPod touch / Android zařízení.

Kromě přenosu aplikace iOS WhatsApp může aplikace Obnovit sociální sítě zálohovat také další data sociálních médií, jako je LINE / Viber / Kik / Wechat, a to pouhým kliknutím.

Zde je několik kroků, které budou fungovat při přenosu WhatsApp iPhone na Android:

Přenos aplikace WhatsApp do iPhonu ze systému Android pomocí zálohy

WhatsApp má také nástroj, který umožňuje vytvářet zálohy. Jeho výhodou je, že k přenosu nepotřebujete obě mobilní zařízení, to znamená, že můžete zálohovat chaty ze smartphonu se systémem Android, aniž byste měli iPhone, a přenos provést až po zakoupení posledně jmenovaného.

Pořadí kroků při přenosu aplikace WhatsApp touto metodou:

 • spusťte aplikaci WhatsApp ve smartphonu se systémem Android;
 • Přejděte do Nastavení a klikněte na Chaty;
 • vyberte ze seznamu dostupných akcí možnost „Zálohování živého chatu“;
 • Pokud jste již dříve zálohovali své chaty, na další obrazovce se zobrazí seznam všech dříve zálohovaných chatů. Máme zájem vytvořit novou verzi, a proto stiskneme tlačítko „Zálohovat“;
 • počkat na dokončení procesu kopírování dat;
 • Pokud plánujete přenést svůj starý smartphone do jiných rukou (i když jde o vašeho blízkého příbuzného nebo člena rodiny), důrazně doporučujeme odstranit aplikaci WhatsApp spolu se všemi daty. Tato operace se v různých verzích systému Android provádí různě, přibližná cesta je následující: Nastavení. Aplikace. WhatsApp-„Odstranit“;
 • Pokud máte iPhone, stáhněte si jej z obchodu, nainstalujte a spusťte aplikaci WhatsApp;
 • přihlaste se ke svému účtu pomocí telefonního čísla (předchozího čísla v systému Android);
 • aplikace najde zálohu uloženou na Disku Google, stačí kliknout na „Obnovit“ a počkat na dokončení přenosu dat.

Metoda je opravdu dobrá, ale jakákoli chyba při vytváření kopie nebo ve fázi obnovy může mít za následek nenávratnou ztrátu dat.

Obejití. Přenos aplikace WhatsApp z Androidu do iPhonu pomocí aplikace pro obnovu sociálních médií.

Existuje však i jiný způsob, jak v tomto úsilí uspět. Technologie je vzrušující, protože se neustále posouvá kupředu, neustále se zdokonaluje. Někteří techničtí guruové někde na světě tento problém viděli a vyřešili ho pomocí softwaru, který vyvinuli.

iCareFone pro přenos WhatsApp. jeho jméno.

 • Po stažení a instalaci do počítače PC nebo Mac jej spusťte a ujistěte se, že jsou Android a iPhone současně připojeny pomocí kabelů USB.
 • V rozhraní se zobrazí „Co je nového“ nebo „Co je nového“?“Z nabídky vyberte požadovaný a pokračujte v přenosu WhatsApp(Kromě aplikace WhatsApp můžete tento program použít také k přenosu dat z jiných sociálních aplikací, jako je LINE, Kik, Viber a Wechat, mezi iPhonem a Androidem.)
 • Software detekuje zařízení Android a iPhone. Ujistěte se, že Android je na levé straně, to je zdroj pro přenos a iPhone je cílové zařízení.
 • Stisknutím tlačítka Přenést zahájíte proces.
 • Nechte svá zařízení připojená a počkejte na dokončení přenosu zpráv WhatsApp.
READ  jak najít Viber v iPhonu. Jak najít smazané zprávy ve službě Viber?

Jakmile to uděláte, vaše konverzace budou na iPhonu viditelné!

Jedná se o poměrně technickou možnost, ale pokud budete postupovat podle pokynů, dosáhnete svého cíle.

V technologickém průmyslu je jen velmi málo věcí, které nemají řešení. Internet je vytvořen člověkem, a proto ho můžeme změnit svou vůlí. Kdybych chtěl nový typ. kdybych ji opravdu chtěl, její vytvoření by bylo záměrné, ale velmi možné. Taková je krása modernosti, nic není nemožné. Vezměte si například, jak přenést WhatsApp z Androidu do iPhone na začátku tohoto článku vypadalo nemožné.

Jak přenést aplikaci WhatsApp z Androidu do iPhonu pomocí e-mailu

Vytváření záloh zahrnuje uložení všech dat messengeru jako celku. Pokud však nechcete do nového iPhonu přenést všechny zprávy, ale pouze aktuální zprávy, měli byste použít jinou funkci. Jedná se o přenos textových a mediálních souborů prostřednictvím e-mailu. K provedení této metody budete potřebovat registrovaný účet a platný e-mailový účet (nebo nejlépe dva).

Chcete-li odeslat data ze zařízení se systémem Android do iPhonu, postupujte podle následujících kroků.

 • Spusťte aplikaci WhatsApp na starém smartphonu a klikněte na ikonu tří svislých teček.
 • Zvolte a přejděte na kartu „Nastavení“ a poté na kartu „Chaty“.
 • V dolní části stránky vyberte kategorii „Historie chatu“.
 • V seznamu dostupných operací spusťte „Exportovat chat“ a zaškrtněte konverzace, které chcete přenést do nového zařízení.
 • Když se zobrazí zpráva „Přidáním mediálních souborů se zvětší velikost exportovaného chatu“, musíte zaškrtnout jednu ze dvou možností: schválit nebo zamítnout. Všimněte si, že v případě odesílání mediálního obsahu bude proces odesílání trvat déle.
 • Když se zobrazí okno s nastavením pro odeslání chatu, je třeba rozhodnout o příjemci. Pokud je příjemcem cizí osoba nebo náhradní e-mailová adresa, vyberte možnost „Nová zpráva“. Chcete-li e-mail odeslat do stejné schránky, ze které jste jej odeslali, musíte vybrat možnost „E-mail sobě“. Do vstupního pole napište text a stiskněte tlačítko „Odeslat“.
 • Nyní je třeba zapnout nový iPhone a přihlásit se k e-mailovému účtu. Mezi obsahem doručené pošty by se měl objevit nový e-mail s připojeným chatem WhatsApp.
 • Chcete-li je obnovit, spusťte messenger, přejděte do „Nastavení“ a vyberte stejnojmennou funkci.

Tato varianta přenosu dat messengeru je jednoduchá, ale má některé značné nevýhody. Za prvé, v rámci jednoho e-mailu můžete odeslat pouze jeden chat, takže přenos velkého počtu kontaktů může být časově náročný. Za druhé, ačkoli můžete přenášet textové a mediální soubory ze systému Android do iPhonu, nebudete je moci synchronizovat s přístrojem Apple.

„WhatsApp můžete použít k přenosu z Androidu do iPhonu pomocí aplikace WhatsApp Backup“.

Pokud se váš telefon z nějakého důvodu pokazí a vy si pořídíte nový, můžete do něj stále ukládat všechny své konverzace spolu s fotografiemi nebo čímkoli jiným. To se děje u všech telefonů se systémem Android.

Nicméně. U iPhonu je to jinak, což znamená, že myšlenka zálohování selhává. Vzhledem k tomu, že systémy Android a iOS nejsou vzájemně kompatibilní. Tyto konverzace nelze obnovit z jednotky Google a získat vše, co jste tam uložili.

Místo toho iPhone podporuje věci na iCloudu, Všichni víme, jak přísná je společnost Apple, pokud jde o zabezpečení, takže nemohou dát Androidu přístup k iCloudu. Většina lidí zkouší tuto metodu znovu a znovu, ale nikdy nepochopí, proč pokaždé selže. Teď už to víte!

 • Nainstalujte a spusťte dr.V počítači je třeba nastavit telefon se systémem Android a poté připojit smartphone se systémem Android a iPhone k počítači. Na domovské obrazovce aplikace vyberte možnost „Obnovit chatovací aplikaci“ → WhatsApp → „Přenést zprávy WhatsApp“.

Pokud vám první dvě metody nevyhovují, zkuste přenést zprávy WhatsApp pomocí zálohy.

 • V zařízení se systémem Android zálohujte zprávy. Po dokončení procesu přejděte do nabídky „Nastavení“ a klepněte na položku „Nastavení chatu“. V zobrazeném rozevíracím seznamu vyberte možnost „Odeslat chat e-mailem“.
 • Instalace aplikace WhatsApp do iPhonu. Pro aktivaci stávajícího účtu v novém zařízení použijte své stávající telefonní číslo. Poté se zobrazí vyskakovací okno s informací, že záloha zprávy byla nalezena.
 • Klepněte na příkaz „Obnovit“. Zprávy WhatsApp se přenesou ze zařízení se systémem Android do iPhonu. Proces přenosu bude trvat určitou dobu v závislosti na velikosti zálohy.

(a). Důležité: Přejděte do aplikace WhatsApp v systému Android, přejděte do „Nastavení““Chaty““Zálohovat chaty““Zálohovat na Disk Google“ a poté vyberte možnost „Nikdy“.

Aplikace WhatsApp získala v posledních několika letech celosvětovou popularitu a uznání a v dnešní době jí mnoho lidí dává přednost před tradičními SMS zprávami. Tým WhatsApp odvádí skvělou práci, ale přechod z Androidu na iPhone může být stále složitý. Chcete si zachovat přístup k historii zpráv i v novém iPhonu, ale není to možné. takto?

Ne, není. Nyní existuje vynikající program, který vám umožní přenést historii zpráv WhatsApp z Androidu do iPhonu. vše, co musíte udělat, je nainstalovat jej do počítače Mac nebo jednoduchého počítače a postupovat podle níže uvedených kroků.

Zálohování chatů ve WhatsApp a povolení režimu ladění USB v systému Android

(a). Důležité: Přejděte do aplikace WhatsApp v systému Android, přejděte do části „Nastavení““Chaty““Zálohování chatu““Zálohovat na disk Google“ a poté vyberte možnost „Nikdy“.

(b). Nejprve musíte spustit aplikaci WhatsApp v zařízení se systémem Android a zálohovat zprávy tak, že přejdete do Nastavení Chaty Zálohování Chaty Zálohování. Nezapomeňte v zařízení se systémem Android povolit režim ladění USB.

Jak povolit režim ladění USB v systému Android: Přejděte do Nastavení, klepněte na „O telefonu“, sedmkrát klepněte na „číslo sestavení“ pro odemknutí režimu pro vývojáře, poté se vraťte do Nastavení Pokročilé pro vývojáře a povolte režim ladění USB v systému Android.

Odpojení aplikace WhatsApp od Disku Google

Za tímto účelem otevřete stránku http://drive.Google.com v prohlížeči a přihlaste se pomocí e-mailové adresy a hesla, které používáte v Obchodě Play v zařízení se systémem Android. Nyní přejděte do sekce Můj disk. Nastavení. Správa aplikací. Vyberte WhatsApp ze seznamu a klikněte na „Možnosti“ a poté na „Odpojit od jednotky“.

Krok 3: Spusťte aplikaci a připojte systém Android k počítači

Nyní je čas připojit zařízení se systémem Android k počítači. Telefon se systémem Android může začít zobrazovat podivné zprávy, ale pokud stisknete tlačítko „Zálohovat moje data“, nic špatného se nestane.

Zálohování chatů ve WhatsApp do místní databáze

Všechny vaše zprávy WhatsApp by nyní měly být viditelné na obrazovce počítače a vše, co musíte udělat, je vybrat zařízení Android a kliknout na „Zálohovat zprávy“ na panelu nástrojů. Možnost „Zálohovat zprávy“ najdete také v nabídce „Soubor“.

Jak přenést aplikaci WhatsApp z iPhonu do Androidu přes iCloud

Vzhledem k tomu, že Messenger není schopen ukládat informace na speciální servery, není možné vrátit ztracené zprávy, fotografie nebo videa odeslaná před mnoha lety. Takové zázraky dokáže jen cloudové úložiště iCloud. Bezpečně skrývá všechny informace, zálohy aplikace WhatsApp a dalších aplikací vytvořené v různých časech. Přenos kontaktů a historie zpráv z iPhonu do iPhonu nebo do jiného zařízení podporujícího jiný operační systém než iOS by tedy neměl být problém.

Před zahájením procesu přenosu dat je třeba zkontrolovat tři věci

 • iPhone musí podporovat iOS verze 7 nebo novější;
 • Službu iCloud aktivujete v nastavení telefonu;
 • K dispozici je dostatek volného místa pro uložení korespondence.

Rozdíl v kapacitě úložiště je odhalen předem, ještě před zahájením kopírování, takže by vás nemělo nic překvapit (a ani vás to nepřekvapí), protože inteligentní systém vás na to předem upozorní.

 • Pokud jsou tyto podmínky splněny, přejděte přímo k postupu.
 • Spusťte aplikaci Messenger a dlouhým klepnutím na spodní lištu vyvolejte nabídku „Nastavení“.
 • V seznamu dostupných funkcí zvýrazněte řádek „Chaty“ a na stránce rozšířené karty vyberte možnost „Zálohovat“ (u některých modelů se nazývá „Vytvořit kopii“).
 • Aplikace analyzuje množství dostupného úložného prostoru a navrhne, zda ukládat pouze textová data, nebo všechna data včetně obrázků, zvukových a video souborů.
 • Pokud je dostatek místa, systém nabídne automatické generování nových kopií pro synchronizaci, a to denně, týdně nebo měsíčně.
 • V dalším kroku je třeba aktivovat možnost „Zálohování“ a počkat na dokončení operace.

Pro úspěšné dokončení postupu je třeba provést poslední krok, kterým je obnovení korespondence v novém telefonu. Algoritmus je jednoduchý:

 • Při inicializaci účtu zadejte platné telefonní číslo;
 • autorizovat svůj účet iCloud;
 • Po výzvě vyberte jedinou možnou možnost.

Postup může vyžadovat určitý čas (v průměru tři minuty až půl hodiny) v závislosti na rychlosti nahrávaného obsahu a jeho objemu.

Poslední krok se týká výhradně zařízení Apple, protože k přenosu dat se používá stejné virtuální úložiště. Chcete-li v systému Android zrušit historii korespondence, musíte mírně změnit algoritmus.

 • Spusťte aplikaci Messenger a na panelu rychlého přístupu v dolní části obrazovky otevřete sekci „Chaty“.
 • V rozhraní kontaktů a zpráv, které se otevře, vyberte hledanou korespondenci a klepněte na jméno kontaktu.
 • Dále vyberte možnost „Exportovat chat“ a vyberte formát odeslání s mediálními soubory nebo bez nich.

Nakonec je třeba vybrat možnost přenosu. Nyní je k dispozici několik způsobů: odeslání zprávy na e-mailovou adresu, uložení do Souborů, přesun do blízkého messengeru. Jedinou nevýhodou této metody je, že rutinní provedení trvá dlouho.

Přenos e-mailem

V jednom okamžiku můžete odeslat pouze jednu konverzaci, takže tato metoda je užitečná pouze v případě, že chcete přenést zprávy některých kontaktů, nikoli všech.

 • Otevřete aplikaci WhatsApp v zařízení se systémem Android, přejděte do části „Nastavení“ a klepněte na položku „Nastavení chatu“. V rozevíracím seznamu vyberte možnost „Odeslat chat e-mailem“.
 • Vyberte konverzaci WhatsApp, kterou chcete přenést. Zobrazí se vyskakovací okno s upozorněním: „Připojením multimédií se zvětší velikost e-mailu. Můžete vybrat možnost „Bez multimédií“ nebo „Připojit multimédia“.
 • Zadejte svou e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Odeslat“.
 • Přihlášení do poštovní schránky iPhone. Tam si budete moci prohlížet zprávy přenesené ze služby WhatsApp, ale nebudete je moci synchronizovat se svým účtem v samotném komunikátoru.

Přenos aplikace WhatsApp do nového iPhonu pomocí e-mailu

Upřímně řečeno, iCloud a iTunes. je snadný způsob, jak přenést WhatsApp do nového iPhone. Musíte zálohovat a obnovit data aplikace WhatsApp spolu se všemi ostatními aplikacemi, soubory a nastaveními. Jinými slovy, měli byste do nového iPhonu přenést veškerý obsah. Pokud chcete do aplikace WhatsApp přenést jen některé konverzace, je lepší použít e-mail.

Krok 1 : Otevřete aplikaci WhatsApp na předchozím iPhonu, přejděte na kartu „Chaty“ a najděte chat WhatsApp, který chcete přenést do nového iPhonu. Klepněte na chat a přejetím doleva zobrazte možnosti nabídky.

Krok 2 : Klepnutím na „Více“ aktivujte panel nabídek a poté vyberte „E-mailová konverzace“. Poté se zobrazí vyskakovací dialogové okno s dotazem, zda chcete „Připojit média“ nebo „Bez médií“. Rozhodněte se pro další krok. Zadejte svou e-mailovou adresu a klepnutím na „Hotovo“ uložte chat do svého e-mailového účtu.

Krok 3 : Pokud chcete přenést více konverzací WhatsApp do e-mailu, přejděte do „Nastavení“ „Nastavení chatu“ a vyberte možnost „Email Chat“. Poté můžete vybrat požadované konverzace WhatsApp a vybrat možnost „Připojit multimédia“ nebo „Bez multimédií“ podle vašich potřeb. Nakonec zadejte svůj e-mailový účet a klepněte na tlačítko „Odeslat“.

Krok 4 Nyní můžete přistupovat ke svému e-mailovému účtu na novém iPhonu a zcela přenést aplikaci WhatsApp do nového iPhonu.

Tato metoda vám umožní zobrazit zprávy WhatsApp prostřednictvím e-mailu na novém iPhonu, ale nemůžete synchronizovat historii chatu WhatsApp zpět do aplikace WhatsApp v novém zařízení.

V tomto průvodci jsme popsali několik způsobů, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového iPhonu v různých situacích. iCloud dokáže přesunout aplikaci WhatsApp a další obsah z předchozího zařízení do nového iPhonu prostřednictvím sítě Wi-Fi. iTunes to umožňuje prostřednictvím kabelu USB. E-mail může přenést některé konverzace WhatsApp do nového iPhone. A také jsme se podělili o dvě nejlepší možnosti. Apeaksoft iOS Data Backup Restore vám pomůže kdykoli přenést aplikaci WhatsApp do počítače a přenést ji do nového iPhonu. A Apeaksoft iPhone Transfer vám umožňuje současně přenášet určité zprávy WhatsApp z iPhonu do iPhonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS