nejlepší způsoby přenosu hudby a videí z iPhone 4/5/6/7 do iPhone 8/X

Pokud se z nějakého důvodu rozhodnete přejít na nový iPhone, nezapomeňte, že všechna data uložená ve starém iPhonu můžete snadno přenést do nového. Existuje několik způsobů, jak to provést. Nejjednodušší je použít Tenorshare iCareFone. Navíc existují standardní metody přenosu hudby a videí z iPhonu 4/5/6/7 do iPhonu 8/X. přes iTunes a iCloud. A jak přenášet hudbu a videa do iPhonu bez iTunes?

Nejprve vám podrobně popíšeme nejjednodušší způsob, jak přidat hudbu a videa z iPhonu do iPhonu pomocí nástroje Tenorshare iCareFone. Nástroj umožňuje nejprve přenést hudbu a video ze starého iPhonu do počítače a také přenést fotografie, hudbu, video z počítače do iPhonu, iPadu. A poté zkopírujte dříve uložené soubory v počítači do nového iPhonu. Zde je uveden postup.

Stáhněte si Tenorshare iCareFone do počítače, nainstalujte jej a spusťte. Připojení starého iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.

Jak přenést hudbu ze služby itunes do počítače

Když software rozpozná vaše zařízení, klikněte na tlačítko „Spravovat“. Pak vyberte Hudba nebo Videa. Záleží na tom, jaký typ souborů potřebujete přenést ze starého iPhonu do nového.

Vyberte požadované soubory a pomocí tlačítka „Exportovat“ je uložte do počítače.

Po přenosu hudby a videí z iPhonu do počítače připojte nový iPhone 8 k počítači. Postupujte stejně, ale místo kliknutí na „Exportovat“ klikněte na „Importovat“ a zadejte dříve uložené video a hudební soubory, které chcete přenést do iPhonu 8.

Jak vidíte, Tenorshare iCareFone umožňuje přenášet hudbu, videa z iPhonu do iPhonu na několik kliknutí bez iTunes.

Synchronizace hudby z PC/Mac s iPhonem bez iTunes

Stáhněte a nainstalujte Tenorshare iCareFone z oficiálních webových stránek. Spusťte ji. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

V hlavním okně aplikace se zobrazí výzva k výběru typu přenosu. Z 8 dat, která chcete přenést, musíte vybrat „Hudba“.

Pak stiskněte tlačítko „Exportovat“. Spustí se export dat do počítače PC/Mac, nejprve je třeba vybrat požadované soubory a složku pro uložení na pevný disk. Složku pro uložení si můžete vytvořit také sami.

Jak nastavit vyzváněcí tóny na iPhone

Když do iPhonu nebo iPadu přidáte vyzváněcí tón prostřednictvím iTunes, bude jeho instalace velmi snadná. Zde je návod, jak to udělat:

Krok 1: Přejděte do Nastavení na iPhonu.

Krok 3: V části Zvuky a vibrace Vyberte typ oznámení, na který chcete nastavit vyzváněcí tón.

Krok 4: Zobrazí se seznam všech dostupných zvuků. V horní části seznamu najdete vyzváněcí tóny přidané prostřednictvím iTunes. Klepnutím na jeden z nich jej nastavíte jako zvuk oznámení nebo hovoru.

Pokud chcete nastavit jakoukoli skladbu v knihovně médií iPhonu jako vyzváněcí tón, nikam se nedostanete. Důvodem je omezení délky vyzvánění. po dobu 30 sekund nebo kratší.

Výchozí vyzváněcí tón můžete změnit jedním z následujících způsobů:

Spusťte aplikaci iTunes Store na iPhonu a klikněte na kartu Zvuky. Zde najdete obrovskou knihovnu předpřipravených vyzváněcích tónů v několika stylech za cenu ₽19 za vyzvánění.

Výhodou této metody je jednoduchost. Nevýhoda. předpřipravený vyzváněcí tón nemusí obsahovat požadovanou skladbu nebo se může jednat o jiný vyzváněcí tón, než jaký jste si vybrali.

Skladba musí být zakoupena v iTunes Store a stažena do iPhonu. Skladby Apple Music jsou digitálně chráněné, takže nejsou vhodné.

Vytvoření vyzváněcího tónu v aplikaci GarageBand pro iPhone

Krok 1: Spusťte GarageBand na iPhonu. Před vámi bude několik hudebních nástrojů. Vyberte si libovolný na začátek.

Krok 2: Klepněte na tlačítko „Nahrát“ a přehrajte několik not.

Krok 3: Zastavte nahrávání stopy opětovným stisknutím tlačítka „Record“. V levém horním rohu se zobrazí ikona „Režim sledování“. Klepnutím na něj přepnete do tohoto režimu.

Krok 4: Stisknutím znaménka plus v pravém horním rohu se dostanete do nabídky sekcí.

READ  Tlačítko na iPhonu nefunguje.

Krok 5: V nabídce sekcí je třeba zvýšit počet úderů. Klepnutím na oddíl A přejdete do jeho nastavení.

Krok 6: Zde je třeba ručně zvýšit počet úderů. Dotykem šipek zvýšíte počet úderů na 60. Stiskněte tlačítko „Hotovo“.

Krok 7: Nyní přejděte do nabídky smyček kliknutím na příslušnou ikonu smyčky.

Krok 8: Přepněte na kartu Hudba a vyberte skladbu, kterou chcete nastavit jako vyzváněcí tón.

Skladba musí být zakoupena v iTunes Store a stažena do zařízení.

Krok 9: Podržte prst na názvu a přetáhněte skladbu do samostatné stopy.

Krok 10: Máte před sebou dvě stopy. Vaše nahraná skladba a vybraná skladba. Vyberte nahranou stopu a odstraňte ji.

Krok 11: Zkraťte skladbu na obou stranách tak, aby zůstal pouze požadovaný 30sekundový úsek. Pokud je stopa větší, GarageBand ji automaticky zkrátí.

Krok 13: Vyberte možnost „Ringtone“, pojmenujte skladbu a klepněte na „Exportovat“.

Krok 14: Po dokončení exportu můžete výslednou melodii nastavit jako vyzváněcí tón, zvuk příchozí zprávy nebo ji přiřadit konkrétnímu kontaktu.

Exportovaná melodie se zobrazí v části Zvuky. Jak ji najít:

Pokud vás zajímá, jak nastavit vyzváněcí tón na iPhonu 5, pak jste na správném místě, protože tento článek se zabývá právě tímto.

V mnoha chytrých telefonech se to provádí jednoduše, ale ne v iPhonech, zde musíte provést několik dalších kroků.

Nejprve je třeba poznamenat, že není možné jednoduše stáhnout iPhone 5, protože lze stáhnout pouze soubory ve formátu M4R, a to pouze v případě, že smartphone zjistí, že se jedná o vyzváněcí tóny.

Z obchodu si můžete také stáhnout zvukový záznam, ale tato služba je zpoplatněna.

V tomto článku se dozvíte, jak zdarma nastavit vyzváněcí tón na iPhonu 5.

Pro začátek je třeba vytvořit vyzváněcí tón z obyčejného souboru. a není to těžké, pokud víte, jak to udělat správně.

Recenze na iMazing

Dokud nemáte iMazing, nemáte své zařízení Apple pod kontrolou. Funkce a možnosti, které nabízí, jsou pozoruhodné. Původně jsem si koupil iMazing, abych mohl vytvářet čistý a podrobný záznam textových zpráv pro soudní spor, který jsem vedl. Nebylo by nespravedlivé říci, že v tomto ohledu zachránil situaci a měl by být v arzenálu každého advokáta. Ale postupem času jsem pro něj našla mnohem více využití a nyní je pro mě nepostradatelnou pomůckou.

Vynikající produkt a špičkový zákaznický servis.

Tento produkt používám již několik let a je to fantastický zdroj pro ukládání pro mě důležitých textových zpráv a zpráv hlasové pošty z mého telefonu do počítače. The customer service experience I have had has been great- my emails are responded to quickly and you work with the same person during the entire process which helps immensely if you have additional questions. Overall, very satisfied with the product and service! Highly recommend!

iMazing is by far the best software program and people I have been blessed with during chaos. iMazing blows it’s competitors away in every aspect from what you can do, get access to, and store from your own iPhone that you didn’t even know existed or was capable, including the service from real human beings that are kind, respond to emails, and want to help.

Before using iTunes and any other Apple software you MUST do a backup with this software. It is fast, simple, inexpensive and easy to use. Po vytvoření zálohy bez ohledu na to, jak moc se iTunes snaží zničit váš iPhone nebo iPad, budete mít vždy úplnou zálohu všeho. Also make SURE you get a backup using imazing BEFORE EVER upgrading your iOS.

Truly a great software with rugged capabilities. I have been using it for years alongside with others that do the same thing, but iMazing is the only one that stood the test of time! It is just what anyone needs for the next level in Apple products backup versatility.

I needed to print my text from my iPhone. I installed the software, attached my phone and 2 clicks later I had my printout. Easy peasy.

READ  Připojené zařízení pro chybu iPhone nefunguje

This software is just fire Takes the headache out of iPhone backups and backup transfers. Stunning.

The interface is well thought through with attention to detail. It grabs everything off your iPhone including stuff you probably didn’t realize was there like voice memos, voicemail, etc. You can sync via lightning cable or Wi-Fi. Well worth the price. Vše můžete exportovat do více formátů jedním kliknutím, což je velmi užitečné.

I have been a lawyer 44 years. Need reliability in software. This product has been perfect for downloading text messages for use in litigation. It works quickly and is far superior to Apple software and its messing around. Wouldn’t be without it.

I found the notes export functionality very useful in transitioning to a new iPhone. The notes were quickly converted to text files, no muss, no fuss. And no iTunes! I see other potentially useful exporters and tools that I look forward to trying in the future.

iMazing has so many awesome features. It makes transferring data between my iPhone and my Mac fast and easy, as well as transferring data between iPhones. I am able to backup and manage multiple devices which makes it much simpler to manage my families files.

I wouldn’t own and iPhone without iMazing!

Nevím, jak ostatní, ale já bych iPhone bez iMazing Manageru nevlastnil, stačí připojit iPhone k počítači a iMazing udělá zbytek za vás. All I have to do is pick and choose what I want, you can’t beat that.

I bought this to back up some texts I had which I needed for a legal reference but this program has just saved me when all my photos were erased in an Apple glitch. they had all been stored on iMazing. Am so happy with this product! Thoroughly recommend it for all the variety of access it gives you to your devices, which Apple makes such a pain.

iMazing is an excellent, well-thought out, improved alternative to iTunes backups. I rely on it every day and totally trust it with the most important tool I use daily.my mobile phone. I’ve been part of development teams for hardware and software and I can tell you without question, iMazing is a seriously well executed piece of software. Thanks to the fine team who put this together. You have made my life easier and my work safer.

iMazing přebírá základní propojení mezi Macem a iPhonem a posouvá ho na úroveň, která z počítače a telefonu dělá prakticky jeden celek. Přesun hudby, zpráv, webových stránek a dalších dat z jednoho úložiště do druhého je jednoduchý a spolehlivý. Nenapadá mě žádná jiná aplikace, kterou bych vyzkoušel a která by toho uměla tolik jako iMazing.

Přenos hlasových poznámek pomocí iTunes

Hlasové nahrávky z jednoho iPhonu můžete do iPhonu X/8/8 Plus přenést také pomocí iTunes. Nejprve je třeba synchronizovat data se starým telefonem a poté je přenést do nového telefonu. Hlavní nevýhodou této metody je, že nemůžete pracovat s jednotlivými hlasovými poznámkami a iTunes může zamrznout, což není vždy rychlé a správně fungující.

Otevřete iTunes v počítači. Poté připojte starý iPhone k počítači pomocí kabelu. Software detekuje vaše zařízení. Klikněte na ikonu svého zařízení.

V levém svislém panelu nabídek vyberte možnost „Hudba“.

V otevřeném okně zaškrtněte políčka „Synchronizovat hudbu“ a „Povolit hlasové nahrávky“. A klikněte na tlačítko „Použít“.

Po synchronizaci se hlasové nahrávky uloží do složky Hudba. iTunes. iTunes Music. Hlasové poznámky. Nyní je stačí odeslat do nového iPhonu X/8/8 Plus e-mailem.

Podrobně jsme pro vás popsali 4 různé způsoby, jak můžete rychle přenést hlasové nahrávky z iPhonu do iPhonu X/8/8 Plus. Doufejme, že alespoň jeden z nich bude pro vás účinný.

Jak synchronizovat Apple Music ze starého iPhonu do nového iPhonu pomocí iTunes

Pokud je váš iPhone zcela nový, můžete pomocí iTunes přenést skladby Apple Music do nového iPhonu pomocí iTunes. Nejprve je třeba aktualizovat iTunes na nejnovější verzi. V opačném případě může dojít k chybě Apple Music nefunguje nebo se nepřenáší do iPhonu.

READ  jak odstranit rodičovský zámek v telefonu.

Krok 1Připojení starého iPhonu k počítači. Pak spusťte iTunes.

Krok 2V seznamu souborů vyberte možnost Zařízení. Vyberte možnost Přenést nákupy z [název připojeného iPhonu].

Krok 3Přenos Apple Music z iPhonu do iTunes chvíli počká. Po dokončení procesu vypněte iPhone.

Krok 4Připojení nového iPhonu ke stejnému počítači. Spuštění iTunes. iTunes automaticky rozpoznají váš iPhone.

Krok 5Klepněte na skladby a vyberte hudební soubor, který chcete přenést do nového iPhonu.

Krok 6V kontextové nabídce vyberte možnost Přidat do zařízení. Výběr jména pro nový iPhone. Později můžete úspěšně synchronizovat hudbu z iTunes do iPhonu.

Jak synchronizovat hudbu z iPhonu do iPhonu pomocí iTunes (pomocí kabelu USB)

iTunes. je nejběžnějším způsobem přenosu dat mezi zařízeními se systémem iOS; mnoho lidí však stále neví, jak správně přenést hudbu z iPhonu do iPodu pomocí iTunes. Nejprve můžete získat podrobnosti ze samostatné příručky.

Zálohování hudby ve starém iPhonu do iTunes

iTunes uloží vše, včetně hudby v iPhonu, do iTunes. Pro zálohování iPhonu do iTunes postupujte podle následujících pokynů.

Synchronizace hudby z iTunes do nového iPhonu

Připojte nový iPhone k počítači pomocí kabelu USB, spusťte v počítači iTunes a připojte jej k počítači. Chcete-li iTunes používat bez problémů, aktualizujte iTunes na nejnovější verzi.

Klikněte na ikonu nového iPhonu a přejděte na kartu Hudba v levém sloupci. Vpravo vyberte možnost Synchronizovat hudbu, vyberte hudební soubory nebo seznamy skladeb a tlačítkem Použít začněte přenášet hudbu ze starého iPhonu do nového iPhonu.

Jak přenést vyzvánění z iPhonu do iPhonu bez iTunes (nejjednodušší doporučené)

Jak již bylo zmíněno, iTunes nejsou výkonné pro přenos vyzváněcích tónů a dalších souborů mezi zařízeními iOS, takže to dává smysl vzhledem k tomu, že iTunes mají mnoho chyb a často nerozpoznají iPhony.

Zde doporučujeme Apeaksoft iPhone Transfer, snadno použitelný software pro přenos iPhonu.

Odesílání vyzváněcích tónů z iPhonu do iPhonu jedním kliknutím.

Zálohování vyzváněcích tónů iPhone do počítače a přenos vyzváněcích tónů z počítače.

Nemaže stávající tóny v cílovém zařízení.

Kompatibilní se všemi zařízeními iOS, jako je iPhone 12/11 / XS / XR / X / 8/7/6/5/4 atd. Д.

Připojení obou iPhonů k aplikaci iPhone Transfer

Stáhněte si požadovanou verzi nejlepší aplikace pro přenos iPhonu podle operačního systému a podle pokynů na obrazovce ji nainstalujte do počítače. Připojení obou zařízení iPhone k počítači pomocí kabelů Lightning.

Náhled melodií na iPhonu

Spusťte aplikaci iPhone Transfer a počkejte, až automaticky rozpozná iPhone. Klikněte na název starého iPhonu v horním rozevíracím seznamu a pod ním vyberte možnost „Hudba“. Poté se v okně s podrobnostmi zobrazí všechny mediální soubory v iPhonu.

Chcete-li zobrazit pouze soubory vyzvánění, vyberte kartu „Vyzváněcí tóny“ na pravém pásu. Nyní můžete kliknout na tlačítko „Přehrát“ a vyzváněcí tóny zobrazit, odstranit nebo zkopírovat do počítače. Zaškrtněte políčko před každým vyzváněcím tónem, který chcete odeslat do nového iPhonu.

Přenos vyzváněcích tónů z iPhonu do iPhonu

Po výběru vyhledejte na horním pásu, klepněte na tlačítko iPhone v horní části. Přenos iPhone začne odesílat vyzváněcí tóny z iPhone do iPhone. Po několika vteřinách vyjměte zařízení iPhone z počítače a můžete nainstalovat vyzváněcí tóny do nového iPhonu.

Jedinou nevýhodou je, že jeho bezplatná verze podporuje pouze omezené vyzváněcí tóny pro přenos mezi iPhonem a iPhonem.

Ukládání do cloudu

Cloudová úložiště jsou po celém světě stále populárnější, takže společnost Apple umožňuje vytvářet zálohy iPhonů a ukládat je do jiných cloudů. Otevřete aplikaci vybrané služby cloudového úložiště. V nastavení najděte položku nabídky „Synchronizace“. Spárování iPhonu s cloudem. Poté se v nabídce úložiště zobrazí položka „začít zálohovat“ nebo podobně pojmenovaná položka. Počkejte na dokončení kopírování a nechte v zařízení povolenou bezdrátovou síť.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS