Jak přenášet videa do iPadu z počítače

iPad je díky velkému displeji velmi vhodný pro sledování filmů a jiných videoklipů. Proces přenosu video souborů do tohoto tabletu je však pro uživatele často obtížný. Pokud jste se také ocitli v podobné situaci, tento materiál by vám měl pomoci. Zde se dozvíte dva způsoby, jak stáhnout video do iPadu z počítače.

Nejprve zvažte nejjednodušší způsob kopírování videoklipů nebo filmů z počítače do iPadu. Tato metoda spočívá v instalaci přehrávače videa třetí strany do iPadu a stažení video souborů do něj pomocí iTunes media combine. Výhodou tohoto způsobu je, že video můžete odeslat v jakémkoli formátu a není nutné jej nejprve převádět.

Instalace přehrávače videa do zařízení iPad.

Nejprve je třeba nainstalovat přehrávač videa třetí strany. Můžete si vybrat libovolného hráče. Jedinou podmínkou je, že musí podporovat formáty videa, které plánujete zobrazit. V tomto článku použijeme přehrávač VLC Player, který je velmi oblíbený a podporuje velké množství formátů videa. Přejděte do obchodu App Store, najděte aplikaci VLC Player a nainstalujte ji do iPadu.

Instalace přehrávače VLC Player

Připojte iPad k počítači a přejděte do iTunes.

Po instalaci přehrávače videa můžete iPad připojit k počítači, ze kterého chcete video zkopírovat. K připojení a nabíjení tabletu můžete použít běžný kabel USB. Pokud je iTunes nastaven na synchronizaci přes Wi-Fi, kabel nepotřebujete. V tomto případě je nutné, aby iPad a počítač byly připojeny ke stejné místní síti.

Po připojení iPadu k počítači spusťte iTunes a klikněte na ikonu iPadu v levém horním rohu programu.

Přejděte do sekce „Aplikace“ a nahrajte videa.

Poté musíte přejít do sekce „Aplikace“, která je propojena s levou boční nabídkou iTunes.

Poté je třeba projít sekci „Aplikace“ na konci okna. Zde najdete nastavení „Sdílené soubory“, které lze použít k přenosu videa z počítače do iPadu. Chcete-li to provést, vyberte přehrávač médií myší a přesuňte do něj soubory videa pomocí tlačítka „Přidat soubor“.

Jakmile vyberete video soubor, iTunes jej začnou stahovat do iPadu. Po dokončení tohoto procesu najdete toto video ve zvoleném přehrávači videa.

Nejlepší software pro přenos souborů mezi počítačem a iPadem

FoneTrans. iOS transfer je ideální software pro přenos iOS, který dokáže přenášet soubory mezi Windows / Mac s iPhone / iPad / iPod. Můžete tak přenášet kontakty, videa, zprávy, fotografie a mnoho dalších typů souborů bez iTunes. Data iOS můžete také pohodlně zálohovat do počítače. Zde jsou tři různé režimy přenosu, které můžete použít. Konkrétně můžete přenášet soubory z iPadu do počítače, z počítače do iPadu a z iPadu do iTunes. Takže FoneTrans. Váš nejlepší iPad pro přenos souborů pro správu souborů.

 • Snadný přenos místních souborů mezi iPadem a počítačem.
 • Přenos souborů mezi různými zařízeními iOS.
 • Synchronizace dat iOS s iTunes přímo.
 • Podpora nejnovějších zařízení iPhone X, iPhone 8 Plus a iPhone 8.

Zdarma si stáhněte software pro přenos iPadu. Spusťte jej a připojte iPad k počítači pomocí kabelu USB. Počkejte, až FoneTrans detekuje vaše zařízení Apple.

Krok 2 Zvolte typ souboru, který chcete vyvést

V levém podokně vyberte typ souboru, který chcete vyvést. Poté můžete zobrazit všechny položky s přesnou velikostí souboru a dalšími základními informacemi. Chcete-li například přenést fotografie z iPadu do počítače, můžete vybrat „Zachycení fotografií“, „Knihovna fotografií“ a další podsložky a najít konkrétní soubor.

Krok 3 Přenos vybraných souborů ze zařízení iPad do počítače

FoneTrans nabízí základní nástroje pro úpravu videa. Každý soubor tak můžete libovolně upravovat. Později klikněte v horní části na tlačítko „Exportovat“ a z rozevírací nabídky vyberte možnost „Exportovat do počítače“.

READ  Jak přenést iPhone do jiného iPhonu. Přenos dat přes iTunes

Poznámka. Stejné operace můžete snadno provádět i při přenosu souborů iPadu do jiných zařízení iOS a knihovny médií iTunes.

Nahrávání videí z iPhonu do počítače pomocí iCloud Photo Libray

Ke stahování videí z iPhonu do počítače můžete použít také službu iCloud pro Windows, která spolupracuje s novou knihovnou fotografií iCloud. Pomocí knihovny fotografií se fotografie a videa synchronizují s iCloudem a dalšími zařízeními, jako je počítač nebo notebook.

Krok 1 Zapněte knihovnu fotografií iCloud na iPhonu v Nastavení, Fotky a fotoaparát a ujistěte se, že je na účtu iCloud dostatek místa.

Krok 2 Nainstalujte iCloud pro Windows do počítače a spusťte jej. Klikněte na možnost Možnosti vedle položky Fotografie. Zde můžete zaškrtnout políčko „Nahrát nové fotografie a videa do mého počítače“ a vybrat složku, do které je chcete v počítači uložit.

nejlepších nástrojů pro přenos iPadu

Top 1: Aiseesoft iPhone Transfer

Aiseesoft FoneTrans. Je to univerzální aplikace pro přenos dat z iPadu pro PC i Mac. Obousměrný přenos usnadňuje správu dat iPadu v počítači. Důležitější je, že se poměrně snadno používá.

 • Přenos dat ze zařízení iPad do počítače nebo naopak.
 • Podpora široké škály datových typů.
 • Uložení původního stavu dat.
 • Sloučení nových dat se stávajícími soubory v zařízení iPad.
 • Převod formátů souborů podle cílového umístění.

Jak přenášet data mezi iPadem a počítačem

Spusťte nejlepší software pro přenos iPadu poté, co jste jej nainstalovali do počítače. Je kompatibilní se systémy Windows 10/8/7 a Mac OS X 10.7 nebo novější. Pak připojte iPad k počítači pomocí kabelu Lightning. Chcete-li přenést data z iPadu do iPadu nebo iPhonu, připojte obě zařízení k počítači.

Tip: U iPadu se systémem iOS 13 nebo novějším zadejte přístupový kód, abyste povolili připojení.

Po nalezení iPadu se zobrazí všechna data uspořádaná podle typu. Chcete-li si například prohlédnout hudbu, přejděte na kartu Hudba v levém sloupci a vyberte album. Pak budeš mít veškerou hudbu v iPadu.

Přenos dat do iPadu: klikněte na ikonu Více na horní liště a vyberte možnost Přidat soubory). Otevření správce souborů. Projděte a vyberte cílové soubory a otevřete je. Zároveň se přenesou do iPadu.Přenos dat do počítače: označte soubory v zařízení iPad, které chcete zálohovat do počítače, stiskněte ikonu PC a vyberte možnost Exportovat do počítače. Poté vyberte konkrétní složku, do které chcete data uložit.Přenos dat z iPadu do iPadu: vyberte soubory, které chcete mít v iPadu, stiskněte ikonu Telefon pro komunikaci a vyberte cílové zařízení.

Top 2: iExplorer

iExplorer je považován za jeden z nejlepších programů pro přenos dat ze zařízení iPad. Pomůže vám přenášet soubory, jako jsou videa, obrázky, hudba, zprávy atd. Д. Kromě toho můžete stejný nástroj použít ke správě dat iPadu.

 • Přenos různých typů souborů.
 • Přenos souborů z iTunes.
 • Obnovení celých seznamů skladeb.
 • Export textových zpráv jako souborů do počítače.

Top 3: iMazing

iMazing. Další nástroj pro přenos iPadu, který stojí za to použít. Umožňuje snadný přenos dat mezi iPadem a počítačem a synchronizaci dat ze starého iPadu do nového zařízení. Nabízí také mnoho bonusových funkcí.

 • Synchronizace dat mezi iPadem a počítačem.
 • Zálohování iPadu a jeho obnovení kdykoli.
 • Aktualizace systému iOS a přeinstalování softwaru.
 • Práce bez iTunes.
 • Při zálohování z iPadu do počítače dochází ke ztrátě dat.
 • Nelze přímo synchronizovat data mezi dvěma zařízeními iOS.

Top 4: iTools

iTools. Je nástrojem pro přenos iPadu i správcem iOS. Někteří uživatelé jej považují za alternativu k iTunes, mimo jiné proto, že software nabízí širokou škálu funkcí pro synchronizaci a správu dat.

 • Práce s dobře navrženým rozhraním.
 • Správa dat iPadu a jejich velmi rychlý přenos.
 • Přístup k datům iPadu v počítači bez hackování.
 • Vyhledání iPadu podle polohy GPS.

Pět nejlepších: iMobie AnyTrans

iMobie AnyTrans. Užitečný nástroj pro zasílání zpráv na iPadu pro lidi, kteří mají technické problémy s ovládáním zařízení iOS. Může přenášet data z iPadu do počítače, iTunes, iCloudu nebo naopak. Tento software je k dispozici pro většinu modelů iPadů.

 • Obsahují řadu užitečných funkcí.
 • Snadný a rychlý přenos.
 • Podpora více jazyků, jako je angličtina, japonština atd. Д.

Top 6: Syncios

Syncios je nejnovějším softwarem pro přenos zařízení iPad na našem seznamu, ale v neposlední řadě také. Může přenášet data mezi iPadem a počítačem, iPadem a zařízeními se systémem Android a naopak. Nabízí také přehrávač médií, stahování videa a další funkce.

 • K dispozici pro iOS i Android.
 • Přístup k souborům v zařízení iPad pomocí počítače.
 • Vytváření vyzváněcích tónů z hudebních souborů.
READ  Jak připojit klávesnici Bluetooth k iPadu

První část: Kabelový přenos videa z iPhonu do počítače

V této části se seznámíme se 4 drátovými metodami. Než začnete, připravte si několik věcí:

 • Kompatibilní kabel USB pro připojení iPhonu k počítači (Win Mac);
 • Nejnovější verze iTunes pro Windows PC (pro Windows 7 a 8 si stáhněte nejnovější dostupnou verzi);
 • Přihlášení stejného Apple ID (registrovaného v iPhonu) k iMacu nebo MacBooku.

Nyní se podíváme, jak přenést video z iPhonu do počítače pomocí kabelu USB. Vyberte si jeden ze způsobů, který vám nejlépe vyhovuje, a ihned začněte s převodem.

Přenos videí a fotografií z iPhonu do PC bez iTunes (Win a Mac)

Přestože iTunes není úspěšným nástrojem pro přenos iPhonu, můžeme v kyberprostoru snadno najít některé pokročilé alternativy iTunes, které pomáhají přenášet videa a další mediální soubory z iPhonu do počítače. Mezi nesčetnými nástroji pro přenos dat z iPhonu je jeden, který byste nikdy neměli vynechat. echoshare iPhone Transfer.

Je navržen jako univerzální řešení pro přenos souborů ( včetně fotografií, kontaktů, hudby, zpráv, videí, playlistů atd.). д. ) mezi zařízeními iOS a počítači echoshare iPhone Transfer vás nikdy nezklame

 • Pomocí tohoto nástroje můžete snadno přenášet velká i malá videa z iPhonu do počítače. Bez ztráty kvality.
 • Mezitím můžete rozhodnout, v jakém formátu bude video na výstupu do počítače.

Tip

Pokud přenášíte videa z iPhonu do počítače za účelem úprav, můžete hotové video přenést zpět do iPhonu pomocí aplikace echoshare iPhone Transfer.

Zde je návod, jak přenášet videa z iPhonu do počítače pomocí aplikace iPhone Transfer:

Krok 1 Stáhněte si program do počítače zdarma

Krok 2 Připojení iPhonu k echoshare

Dokončete instalaci a spusťte iPhone Transfer v počítači. Odpojte kabel USB a připojte iPhone k počítači.

iPhone Transfer detekuje váš iPhone a synchronizuje se s ním. V rozhraní programu najdete ikonu iPhonu.

Krok 3 Zahájení přenosu videí

V závislosti na typu cílového videa bude další krok rozdělen na 2 části z aplikace Foto a zakoupených filmů/videí.

1 Pro zachycená videa, záznamy obrazovky a klipy uložené z aplikací (WhatsApp atd. Д.):

 • Bump Photo ;
 • V levém menu vyberte možnost Alba ;
 • Podívejte se do pravého podokna a dvakrát klikněte na ikonu Videoalbum;
 • Vyhledejte cílová videa ze všech uvedených videí iPhone;
 • Stiskněte tlačítko Exportovat a vyberte místo určení pro uložení videa, stiskněte tlačítko OK pro potvrzení a spuštění.

iPhone Transfer pak začne přenášet video z iPhonu na pevný disk počítače. Po několika minutách bude proces dokončen a vy můžete přejít do předem definovaného cíle v počítači a sledovat video tam.

Tip

Pro ty, kterým záleží na formátu a kvalitě videa, stiskněte „nastavení výstupu“. Poté můžete zvolit kódování

 • H.264 : Výstupní video bude ve formátu MP4, který je nejkompatibilnější pro všechna zařízení a přehrávače médií. Přehrávání a úprava videí z iPhonu na počítači pomocí libovolného softwaru bez nutnosti konverze záznamu.
 • HEVC / H.265, zkratka pro High Efficiency Video Coding, je navržen jako nástupce H.264. Videa podle tohoto standardu kódování mají vždy příponu.heic.jalovice nebo.avci, která je méně kompatibilní než.mp4. Videa HEVC jsou však o polovinu menší než videa MP4 při zachování stejné kvality a délky.

, Pokud hledáte jednodušší způsob sledování videa na počítači, zvolte H.264. A HEVC / H.265. To je to, co použijete, když máte speciální potřeby.

2 Pro hudební videa, filmy a televizní pořady zakoupené v iTunes Store na iPhonu:

 • Bump Control v horní části rozhraní;
 • V levém seznamu vyhledejte Videa a vyberte cílové album z kategorií Filmy, Hudební videa, Domácí videa, Televizní pořady nebo Podcasty;
 • Vyberte video a stiskněte tlačítko Exportovat ;
 • Rozhodněte o osudu a klikněte na tlačítko OK. potvrdit.

iPhone Transfer nyní začne importovat videa z iTunes do počítače.

Nahrávání fotografií z iPhonu do počítače pomocí cloudové služby

Nahrávání fotografií z iPhonu do počítače pomocí služby iCloud

Pro uživatele Macu: Jakmile na iPhonu a Macu povolíte iCloud, budou se všechny fotografie mezi zařízeními automaticky synchronizovat.

Fotografie z iPhonu můžete do počítače přenést také volbou stahování fotografií z iCloudu.com:

Nejprve v prohlížeči navštivte iCloud, přihlaste se ke svému Apple ID a dvakrát klikněte na možnost Fotky. Vyberte více fotografií a klikněte na tlačítko nahrát. Po chvíli najdete složku, do které můžete nahrát.

READ  Co dělat, když je klávesnice na iPadu rozdělená. Jak psát pomocí rychlého psaní

Stahování fotografií z iPhonu do počítače pomocí cloudu třetí strany

Pokud nemáte dostatek místa na iCloudu, můžete fotografie z iPhonu do počítače přenést také prostřednictvím cloudových služeb třetích stran, jako je Disk Google, One Drive atd. д.

Nyní vám ukážeme, jak stáhnout fotografie z iPhonu do počítače pomocí Disku Google:

Nejprve se ujistěte, že máte v iPhonu nainstalovanou aplikaci Disk Google. Poté nahrajte fotografie z iPhonu na Disk Google. Poté přepněte na počítač, otevřete v prohlížeči Disk Google a přihlaste se ke svému účtu a můžete nahrát fotografie na plochu.

Kopírování dat pomocí iTunes

Jedná se o první metodu, která zajistí, že si dokumenty zkopírujete do počítače a uchováte je v bezpečí. Existuje několik způsobů, jak přenést data z iPhonu do počítače pomocí tohoto nástroje.

 • Vytvoření zálohy. V tomto případě uložíte soubory a nastavení svého miniaplikačního zařízení, což vám umožní později obnovit systém. Děláme to takto:
 • Otevřete iTunes;
 • Přejděte do Nastavení zařízení;
 • stiskněte tlačítko „Vytvořit zálohu“ a zaškrtněte políčko „V počítači“.
 • Synchronizace dat. Upozorňujeme však, že soubory se budou ukládat i nadále, ale jejich odstranění v počítači nebo telefonu způsobí jejich ztrátu v druhém zařízení. Postupujte podle pokynů:
 • stáhněte, nainstalujte a otevřete iTunes v počítači;
 • Připojení zařízení přes USB;
 • Přihlášení ke službě Apple

Po připojení k internetu se telefon automaticky synchronizuje s počítačem a vy nepřijdete o své soubory. Pokud však soubory z iTunes odstraníte, při dalším připojení zmizí i z iPhonu.

Jak kopírovat (přenášet) fotografie a videa z iPhonu (iPadu) do Macu pomocí kabelu

Chcete-li přenést velké množství fotografií a videí z iPhonu (iPadu) uložených v aplikaci Fotky do počítače Mac, můžete použít tuto jednoduchou metodu.

Připojení iPhonu (iPadu) k počítači Mac pomocí kabelu USB.

V počítači Mac otevřete výchozí aplikaci Picture Capture, která se nachází ve složce Aplikace.

Vyberte připojené zařízení v levém horním rohu aplikace, vyberte složku v Macu, do které budou data zkopírována, vyberte fotografie a videa, která chcete importovat, a klikněte na tlačítko Stáhnout. Pokud chcete zkopírovat všechny fotografie a videa do počítače Mac, klikněte na možnost Stáhnout vše.

Pokud chcete odstranit fotografie a videa zkopírované do Macu z iPhonu (nebo iPadu), zaškrtněte políčko Odstranit po importu.

Přenos fotografií do počítače

Aplikace Image Transfer slouží k přenosu fotografií z iPhonu do počítače. MacBook nebo normální PC. na tom nezáleží, přenášíte přes webové rozhraní. Jako cílové zařízení vyberte počítač. Zobrazí se odkaz a IP adresa, kterou je třeba zadat do prohlížeče počítače.

K přenosu fotografií do počítače nepotřebujete žádnou aplikaci. stačí kabel USB. Připojte iPhone k počítači. systém Windows jej identifikuje jako přenosné zařízení. Obrázky jsou ve složce „DCIM“: zkopírujte je na libovolné místo na pevném disku počítače.

V počítači Mac je postup ještě jednodušší. Součástí standardních aplikací systému OS X je aplikace „Capture Images“. tu budeme používat.

 • Připojení smartphonu k MacBooku.
 • Systém automaticky detekuje vaše zařízení a spustí funkci „Zachycení snímků“. Pokud se tak nestane, otevřete aplikaci ručně prostřednictvím sekce „Aplikace“.
 • Zobrazí se seznam všech zjištěných fotografií. Přesunout je na plochu nebo do určené složky.

Kromě toho můžete kdykoli použít cloudové úložiště. Dropbox, Yandex.Disk, Disk Google. Nahrajte fotografie z iPhonu do cloudového úložiště, přistupujte k němu z počítače a získejte přístup ke všem svým fotografiím.

Bezplatná diagnostika. Záruka. Nízké ceny. 7 (812) 945-96-11, Petrohrad, ul. Efimova, 1/4 („Sennaya Ploshchad“) Oprava iPhonů | Oprava iPadů Pozornost! Nejsme zodpovědní za vaše činy.

Na tvorbě tohoto článku se podílel náš zkušený tým redaktorů a výzkumných pracovníků, kteří zkontrolovali jeho správnost a úplnost.

Tým správy obsahu wikiHow pečlivě sleduje práci našich redaktorů, aby zajistil, že každý článek splňuje naše vysoké standardy kvality.

Tento článek vysvětluje, jak kopírovat (odesílat) fotografie z iPhonu do iPadu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS