Pokyny k přenosu kontaktů služby Google Gmail do služby iCloud

V poslední době bylo spuštěno mnoho cloudových služeb, které lze použít i k synchronizaci kontaktů. Všichni výrobci mají tendenci vytvářet vlastní řešení, což není vždy ku prospěchu uživatelů.

Uživatel mohl například dříve používat systém Android, který umí synchronizovat kontakty pomocí účtu Gmail, ale po přechodu na iOS se objeví potřeba přidat kontakty do iCloudu, takže synchronizace mezi Macem, iPadem a iPhonem může být usnadněna.

přenést, kontakty, google, iphonu

Nevíte, jak vyřešit problém s vaším přístrojem, a potřebujete odbornou radu?Položte svou otázku přímo zde na těchto webových stránkách

Kontakty ze služby Google do služby iCloud přenesete podle následujících pokynů:

 • Nejprve musíte zadat svůj vlastní účet Gmail pomocí libovolného prohlížeče na počítači.
 • Pak přejděte na Kontakty.

Zvětšit

Zvýšení

Zvětšit

Přečtěte si článek Jak přenést kontakty z iPhonu do iPhonu

Synchronizace kontaktů systému Android se službou Google

Zájem o tuto funkci se objevil poté, co smartphone začal uživatele vyzývat, aby měli účet Google.

Funkce dostupné po synchronizaci účtu:

 • hledání telefonu při jeho ztrátě;
 • informace o přesném čase;
 • Pohodlně synchronizujte kontakty s iCloudem;
 • Použijte nabídky z obchodu Google Play atd.

Majitelé chytrých telefonů nemusí svůj účet vůbec aktivovat, ale pokud tak učiní, nebudou moci plně využívat výhod, které jim nabízí.

Smyslem synchronizace je shromáždit na jednom místě všechny kontakty, které jsou v různých zařízeních. Například pro majitele gadgetů (tabletů, chytrých telefonů, „chytrých“ hodinek atd.) je poměrně výhodné synchronizovat všechny své kontakty na jednom místě.) s různými kontakty. Pokud budou všechna čísla ve stejném účtu Google, uživatelům se nebude stávat, že by nutně potřebovali zjistit telefon na odpojeném zařízení.

Synchronizace a přenos kontaktů ze systému Android z účtu Google

Předtím byste měli otevřít nastavení a projít nabídku dolů, abyste našli potřebnou položku „Účty“ (nebo „Účty a synchronizace“).

Stiskněte příslušné tlačítko s nápisem „Přidat účet“.

Otevře se seznam možných aplikací k instalaci, které se aktivují uživatelským jménem a heslem. Zde si můžete všimnout absence a Skype. Nemusíte se obávat, protože pokud máte kontakty ve smartphonu, uvidíte je v této nabídce. Nyní se musíte přihlásit k účtu Google.

Budete vyzváni k vytvoření nového účtu nebo k uvedení stávajícího účtu. Měli byste si uvědomit, že účet Google jsou přihlašovací údaje ke stejnojmennému e-mailovému klientovi. Obsahuje určitý soubor číslic a písmen, které jsou vhodné pro všechny služby tohoto vyhledávače.

V praxi můžeme konstatovat, že vytvoření účtu na telefonním zařízení není zcela pohodlné. Tento postup je na počítači pohodlnější. Po zadání požadovaných informací je třeba pokračovat v připojování účtu. V důsledku těchto akcí dojde k synchronizaci s databází.

Dále je nutné najít ve smartphonu sekci „Kontakty“.

Pomocí tlačítka nastavení telefonu (obvykle vpravo nahoře) otevřete kontextovou nabídku a poté „Exportovat“ (nebo „Exportovat kontakty“).

Jako zdroj synchronizace vyberte SIM kartu nebo paměť telefonu a stiskněte tlačítko Další. Je třeba definovat nové umístění pro ukládání kontaktů, a to účet Google, který jste právě vytvořili.

Chcete-li přenést do cloudu, vyberte telefonní čísla, potvrďte akce klepnutím na spodní ikonu na pravé straně a počkejte na dokončení postupu.

READ  Jak vyjmout kartu SIM z iPhonu.

Chcete-li zkontrolovat výsledek, měli byste otevřít e-mail v počítači a přejít na stránku kontaktů Google. Zobrazí se sdílený seznam údajů, které byly dříve v telefonu a nyní jsou uloženy online. Můžete také uspořádat své přátele do různých skupin a seskupit více čísel pod společným názvem. Po přeflashování zařízení neobnovíte čísla kontaktů od začátku.

Import e-mailu, kontaktů a kontaktů z kalendáře Google do iPhonu

 • Jméno: Zadejte své jméno
 • Uživatelské jméno: Zadejte svou e-mailovou adresu Google nebo Google Apps.
 • Heslo:. zadá heslo k účtu Google nebo Google Apps.
 • Popis: zadejte popis účtu
 • Tipard iPhone transfer Ultimate umí přenášet kontakty Google do iPhonu z různých účtů.
 • Jedná se o univerzální nástroj pro import kontaktů Google ze služby Gmail, kontaktů, kalendáře a kanálů Google a dalších zdrojů.
 • Podporuje různé formáty kontaktů Google.

Chcete-li vymazat zprávy iPhone spolu se soubory mezipaměti, můžete najít nejlepší způsob, jak odstranit všechny zprávy na iPhone.

Nejlepší 3 snadné způsoby obnovy smazaných iMessages z iPhonu, iPadu a iPodu pomocí výkonného nástroje iPhone iMessage Recovery.

Zálohování textových zpráv na iPhone je důležitější než kdy jindy. Zde najdete snadný způsob ukládání textových zpráv v iPhonu.

Pokud máte důležité textové zprávy pro iPhone, které chcete vytisknout, stačí najít způsob, jak extrahovat texty z iPhonu a vytisknout textové zprávy pro iPhone.

Kliknutím sem se můžete zapojit do diskuse a podělit se o své připomínky

Část 2. Import kontaktů Google do iPhonu přes iCloud

Jak bylo uvedeno výše, kontakty z Gmailu do iPhonu můžete ve výchozím nastavení přenášet. Kontakty Google můžete do iPhonu importovat také přes iCloud. Chcete-li to provést, musíte nejprve povolit iCloud Contacts v iPhonu v iOS 11. Postupujte podle následujících kroků a naučte se přenášet kontakty z Gmailu do iPhonu pomocí iCloudu.

Krok 1 : Přejděte do Nastavení [vaše jméno] iCloud ve svém zařízení iOS. Pak povolte Kontakty. Poté je třeba přejít do služby Google Contact na adrese https://www.Google.com/contacts/. Nezapomeňte se přihlásit k účtu Google.

Krok 2 : Nyní musíte vybrat kontakty, které chcete importovat do iPhonu.

 • Pokud chcete kontakty Google přenést do iPhonu selektivně, zaškrtněte políčko vedle kontaktu, který chcete synchronizovat, a klikněte na „Více“ „Exportovat“ „Vybrané kontakty“. Pak vyberte možnost Importovat vCard.
 • Pokud chcete do iPhonu importovat synchronizované skupiny kontaktů, musíte vybrat „Více“ „Export“ „Skupina“. Poté vyberte skupinu, kterou chcete přenést, a výběrem možnosti „Importovat vCard“ spusťte proces.
 • Pokud chcete do iPhonu přenést všechny kontakty Google, stiskněte „Více“ „Exportovat“ „Všechny kontakty“. Pak vyberte možnost Importovat vCard.

Krok 3 : Navštivte iCloud.com a přihlaste se pomocí svého Apple ID a hesla. Poté vyberte možnost Kontakty a přejdete na stránku kontaktů iCloud.

Krok 4 : V levé dolní části rozhraní se nachází ikona ozubeného kola. Stačí na ni kliknout a vybrat možnost Importovat vCard.

Krok 5 : Nyní vyberte soubor, který jste právě vyexportovali z Kontaktů Google, a klikněte na tlačítko Otevřít Počkejte na import těchto kontaktů.

Krok 6 : Po dokončení procesu synchronizace kontaktů z Gmailu do iPhonu můžete na iPhonu spustit aplikaci Kontakty a zobrazit kontakty importované ze služby Google.

Způsoby přenosu kontaktů z iPhonu do Googlu

Pro sloučení zařízení Apple s účtem Google můžete použít tři metody

 • Automatická synchronizace poštovní schránky gmail s účtem iOS;
 • Přesunutí telefonního seznamu z iCloudu;
 • Přímé připojení smartphonu k počítači.

První dva způsoby vyžadují připojení zařízení k internetu přes Wi-Fi.

Synchronizace pomocí účtu

Nastavení iOS umožňuje sloučit kontakty iPhonu s telefonními čísly uloženými ve službě Google. Pokyny pro synchronizaci dat se skládají z 5 kroků:

Data ze služby Google budou přidána do vašeho telefonního seznamu.

Pro iOS verze 10.2 a dřívější, postup pro povolení dalšího účtu je v části Pošta, kontakty, kalendáře.

READ  jak najít Viber v iPhonu. Jak najít smazané zprávy ve službě Viber?

Pokud je stejný odběratel současně na iCloudu a gmailu, systém je sloučí do jednoho kontaktu. Původní data zůstanou k dispozici v části Související položky. Jména napsaná v cyrilici na jednom účtu a v latince na jiném účtu bude třeba propojit ručně. Skupiny osob nebudou synchronizovány. Aplikace AppStore pro řešení problémů.

Jak zakázat iCloud si můžete přečíst zde.

Přenos informací z iCloudu

Před migrací kontaktů z iCloudu do Gmailu si nejprve zálohujte svůj smartphone:

  Výběr názvu AppleID v Nastavení.

Doporučeno: Nastavení telefonu jako karty Flash

Informace z telefonního seznamu můžete přesunout z cloudu bez použití iPhonu. Musíte přejít na stránku www.iCloud.com a přihlásit se pomocí vlastního AppleID.

Poté klikněte na ikonu „Kontakty“ a vyberte ty, které chcete importovat.

https://www.iCloud.com

Vytvoření souboru telefonního seznamu. Musí být vytvořena v „Nastavení“, operace „Exportovat kartu VCard“.

Stažená data je třeba nahrát do účtu Google. Vyhledávání „Kontaktů“ v aplikacích Google.

Vyberte možnost „Importovat“ a nahrajte soubor vCard vygenerovaný v iCloudu.

Další sekce, jako je adresa, e-mail, profily na sociálních sítích, jsou bezchybně přeneseny do profilu Google. Skupiny volajících je třeba nastavit ručně.

Přenos informací z iPhonu přes připojení k počítači

Pokud máte aplikaci iPhone Transfer nebo jiný podobný program, je možné importovat telefonní seznam ze smartphonu do počítače přes port USB.

přenést, kontakty, google, iphonu

Algoritmus přenosu kontaktů je následující:

 • Instalace aplikace do počítače.
 • Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Otevřít aplikaci.

Program je placený. Omezená funkčnost během zkušební doby.

Naučte se exportovat telefonní seznam do služby Google, jak je popsáno výše.

Software úspěšně přenáší další údaje každé osoby a ukládá skupiny osob.

Aplikace iPhone Transfer umožňuje kopírovat fotografie, hudbu a zprávy.

Import kontaktů z iPhonu do služby Gmail přes iCloud

Pokud máte svůj iPhone zálohovaný na iCloudu, je synchronizace kontaktů iPhonu s Gmailem také poměrně snadná.Nejprve otevřete internetové prohlížeče a zadejte iCloud.com. Poté proveďte následující kroky:

Krok 1 Jakmile se tam dostanete, budete vyzváni, abyste se přihlásili ke službě iCloud pomocí svého Apple ID a hesla.

Krok 2 Klikněte na Kontakty, když jste uvnitř. Na levé straně se zobrazí všechny kontakty, které máte. Podržením klávesy Shift můžete kliknout na jeden kontakt nebo na více kontaktů.

Krok 3 Chcete-li synchronizovat požadované kontakty se službou Google, přejděte do levého dolního rohu a klikněte na ikonu volání. Zde vyberte Exportovat vCard, Vybrané kontakty budou uloženy jako soubor.vcf v počítači.

Krok 4 Nyní přejděte do služby Gmail.com. Na levé straně stránky uvidíte Gmail s malou šipkou směřující dolů. Klepněte na šipku a z rozevírací nabídky vyberte možnost Kontakty.

Krok 5 Přejděte vlevo dolů na položku Více a klikněte na možnost Importovat. Když se zobrazí okno s dotazem, zda chcete importovat ze starých kontaktů Google, vyberte možnost Přejít na staré kontakty.

Krok 6 Nahoře najdete tlačítko Více. Klikněte na něj a z rozevírací nabídky vyberte možnost Importovat. Vyberte soubor, který chcete importovat, a stiskněte tlačítko Importovat.

Používání služby iCloud

Nejprve zkopírujte kontakty svého miniaplikačního zařízení.

 • Přejděte na „Kontakty.
 • Zvolte „Menu“.
 • Poté přejděte na „Import/Export“.
 • Poté vyberte možnost Exportovat na jednotku.
 • Získáme soubor karty.vcf, který obsahuje kontakty vašeho zařízení. Soubor karet.Soubor vcf je podporován zařízením iPhone.
 • iPhone bude ponechán k vytvoření e-mailu, který bude použit jako váš e-mail. Zkopírované kontakty Androidu odešleme na tuto adresu.
 • Otevření pošty iPhone. Ze dvou nabídek „Vytvořit nové kontakty“ a „Sloučit s kontakty“ vyberte příslušnou možnost.

Kontakty jsou do iPhonu odesílány prostřednictvím služby iCloud, což je e-mailová adresa zaregistrovaná při aktivaci zařízení. Stačí otevřít e-mail, kliknout na „Přílohy“ a poté na řádek „Přidat všechny kontakty“. Zobrazí se v novém telefonu.

Důvody: Přenos kontaktů ze služby Gmail do služby iCloud

Jednou z mnoha věcí, které chceme zachovat. jsou naše kontakty. Pomáhá nám snadno komunikovat s důležitými lidmi a doručovat jim zprávy přímo, bez jakýchkoli potíží. Proto je tak důležité zálohovat seznam kontaktů. A další dobré místo pro jejich uložení. iCloud.

READ  Jak ztišit zvuk iPhonu. Proč na iPhonu neslyším správně??

Pro přesun kontaktů ze služby Gmail na iCloud máme různé důvody, zde jsou některé z nich.

 • Získání další kopie, pokud stejně nemáme přístup k účtu Gmail.
 • Přístup ke kontaktům v jiných zařízeních. Někteří lidé migrují své kontakty ze služby Gmail, protože změnili zařízení a aktualizovali je.
 • Chcete-li získat kontakty, někteří lidé chtějí pouze přenést své kontakty ze služby Gmail do služby iCloud pro zálohování.

Toto jsou některé časté důvody pro přenos kontaktů ze služby Gmail. Otázkou je, jak proces přenosu provést? Pokud se také chystáte přenést svůj Gmail do iCloudu, aniž byste znali postupy, pak máte štěstí, protože vás naučíme, jak na to.

Synchronizace kontaktů se službou Google v zařízení iPhone 3GS v systému iOS 5 / 6

Pokud máte nejstarší verzi iPhone 3GS s iOS 5 / iOS 6, chcete synchronizovat kontakty Google s iPhonem. Zde je postup, který byste měli dodržet.

Na iPhonu klepněte na „Nastavení“. Na stránce Nastavení klikněte na položku „Pošta, kontakty, kalendář“. Pak stiskněte tlačítko „Přidat účet“ a vyberte možnost „Ostatní“.

Synchronizace kontaktů se službou Google na iPhonu

Vyberte možnost „Přidat účet CardDAV“. Zadejte informace, například server, uživatelské jméno, heslo a popis. Přejeďte do pravého horního rohu a stiskněte tlačítko Další. Povolení synchronizace „Kontaktů“ mezi Google a iPhonem.

Poznámky: Pokud používáte starší verzi iPhonu, budete muset při pokusu o připojení iPhonu k počítači aktualizovat nejnovější verzi iOS v iTunes. Nejnovější systém iOS se zdá být pro váš starý iPhone 3GS trochu moc. Pokud chcete svůj starý iPhone stále plynule používat, bude lepší, když si iPhone ponecháte ve starém systému iOS.

Povolením synchronizace kontaktů Gmail se v kontaktech vytvoří nová skupina s názvem Všechny kontakty Gmail. Pokud nechcete, aby se na iPhonu zobrazovaly všechny skupiny. Stojí za zmínku, že tyto skupiny můžete dočasně skrýt klepnutím na položku Skupiny v aplikaci Kontakty.

Pomocí výše uvedeného úvodu můžete snadno synchronizovat kontakty Google s iPhonem bez ohledu na to, jakou edici má váš iPhone. Zjistíte, že synchronizace kontaktů s aplikací Google Mail v iPhonu je velmi snadná. Kontakty a kalendář Google můžete kontrolovat přímo v iPhonu. A můžete pracovat odkudkoli na světě. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně nastavení kontaktů Google v iPhonu, můžete nás kontaktovat a získat další informace o této problematice.

Přidal Lily Stark do iPhone Sledujte @Lily Stark September 26, 2017 11: 35

Synchronizace kontaktů z iPhonu do Macu v iTunes nebo iCloudu pro vás může být snadná. Může se vám však zdát, že je obtížné zvládnout různé případy.

Chcete-li importovat kontakty ze služby Google do iPhonu, musíte přenést kontakty Google do iPhonu z různých účtů.

Když potřebujete synchronizovat kontakty Gmailu s iPhonem, můžete se naučit, jak nastavit účet Google a synchronizovat kontakty Gmailu.

Hledáte nejlepšího správce kontaktů? Identifikujeme a používáme aplikace pro správu kontaktů 10 pro PC, iOS a Android.

Kliknutím sem se můžete zapojit do diskuse a podělit se o své připomínky

| Denial of responsibility | Contacts |RSS