způsob přenosu informací do nového iPhonu.

Máte zbrusu nový iPhone? Gratulujeme k nákupu! Nyní jistě stojíte před výzvou „Jak přenést všechny informace ze starého zařízení do nového?“?“. Dnes se s vámi podělíme o 3 praktické způsoby, aby si každý mohl najít ten nejlepší pro sebe.

S rychlým startem

Tato funkce vám pomůže rychle nastavit nové zařízení se systémem iOS a přenést data ze stávajícího zařízení. Všimněte si, že tato metoda vyžaduje, aby byl na vašem aktuálním zařízení používán systém iOS 11 nebo novější.

Je to jednoduché, stačí umístit obě zařízení vedle sebe a postupovat podle pokynů:

 • Zapněte nový iPhone a položte ho vedle toho, který používáte.
 • Ujistěte se, že je na obou zařízeních povolena funkce Bluetooth.
 • Na stávajícím iPhonu se zobrazí obrazovka „Rychlé spuštění“ a vyzve vás k použití vašeho Apple ID pro nastavení nového zařízení. Ujistěte se, že se jedná o vaše Apple ID, a stiskněte tlačítko „Pokračovat“.
 • Poté se na obrazovce nového iPhonu zobrazí animace. Podržte používané zařízení nad novým tak, aby se animace nacházela uprostřed hledáčku.
 • Počkejte na zprávu „Dokončit na novém [zařízení]“. Po výzvě na novém zařízení zadejte heslo starého zařízení na novém zařízení.
 • Dále postupujte podle pokynů pro nastavení Face ID a dalších funkcí.
 • Zapněte nové zařízení a počkejte na uvítací obrazovku.
 • Poté postupujte podle pokynů na obrazovce, dokud se nezobrazí obrazovka Wi-Fi.
 • Připojte se k síti Wi-Fi a postupujte podle pokynů, dokud se nezobrazí obrazovka „Programy a data“, poté vyberte možnost „Obnovit z kopie iCloud“.
 • Přihlášení k iCloudu pomocí Apple ID a hesla.
 • Po výzvě vyberte zálohu.
 • Pokud jste zakoupili v iTunes Store nebo App Store pomocí více než jednoho Apple ID, budete se muset přihlásit ke každému z nich, zařízení vás k tomu v případě potřeby vyzve.
 • Pokud jste zapomněli heslo, můžete tento krok přeskočit výběrem možnosti „Žádné Apple ID nebo jste ho zapomněli“?“.
 • Ujistěte se, že připojení není ztraceno, dokud není proces obnovení dokončen, a po jeho dokončení proveďte zbývající kroky nastavení.
 • Pokud je to možné, můžete při nastavování nového zařízení zůstat připojeni k napájení a Wi-Fi, což vám umožní automaticky stahovat aplikace, fotografie, hudbu a další soubory z iCloudu.
 • Zapněte nové zařízení a počkejte na uvítací obrazovku.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce, dokud se nezobrazí obrazovka „programy a data“, a poté vyberte „Obnovit z kopie iTunes“ a „Další“.
 • Připojte nové zařízení k počítači, do kterého jste zálohovali data ze starého zařízení.
 • V počítači otevřete iTunes a vyberte požadované zařízení.
 • Klikněte na „Obnovit ze zálohy“ a vyberte požadovanou zálohu.
 • Pokud je vybraná záloha šifrovaná, budete vyzváni k zadání hesla.
 • Ujistěte se, že připojení není ztraceno, dokud není dokončen proces obnovení, po jeho dokončení dokončete zbývající kroky konfigurace.
 • Pokud je to možné, nechte nové zařízení po nastavení připojené k napájení a Wi-Fi, což vám umožní automaticky stahovat aplikace, fotografie, hudbu a další obsah z iCloudu do zařízení.

Jak přenesu data ze systému Android?

Pokud iPhone používáte poprvé a předtím jste používali zařízení se systémem Android, nemusíte se starat o přenos informací, nemusíte je zadávat ručně. Společnost Apple doporučuje k tomuto postupu použít aplikaci Move to iOS, která je k dispozici na Google Play.

 • Nejprve nainstalujte aplikaci do zařízení se systémem Android, ze kterého chcete přenést informace.
 • Zapnutí Wi-Fi v zařízení se systémem Android.
 • Zapněte nový iPhone a otevřete obrazovku „aplikace a data“. Dále vyberte možnost „Přesunout data ze systému Android“.
 • V zařízení se systémem Android otevřete aplikaci Move to iOS a postupujte podle pokynů, dokud se v pravém horním rohu obrazovky neobjeví tlačítko „Najít kód“. klepněte na něj.
 • Na zařízení iOS stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a počkejte, až se zobrazí 10 nebo 6místný kód.
 • Zařízení se systémem Android může zobrazit zprávu o špatné kvalitě připojení k internetu. ignorujte ji.
 • Zadejte kód na zařízení se systémem Android, který se zobrazí na obrazovce iPhonu. Počkejte, dokud se nezobrazí obrazovka „Přenos dat“.
 • V zařízení se systémem Android vyberte potřebný obsah, který chcete přenést do iPhonu, a klepněte na tlačítko „Další“. Poznámka: Pokud na zařízení se systémem Android obdržíte oznámení o dokončení, ignorujte je, dokud zařízení se systémem iOS nedokončí proces.
 • Přenos informací může v závislosti na množství obsahu nějakou dobu trvat, proto je dobré se ujistit, že obě zařízení mají plnou baterii nebo že jsou během procesu napájená.

A pokud chcete rychle přenést data ze starého zařízení do nového iPhonu, aniž byste museli trávit drahocenný čas řešením, jeden z našich certifikovaných odborníků vám rád pomůže. Zajděte do některé z našich cloudových prodejen a věnujte se svým záležitostem nebo si dejte šálek kávy, zatímco se váš iPhone bude stěhovat do svého „nového domova“ pod odbornou péčí našich odborných pracovníků. Jsme tu, abychom vám pomohli!

READ  Jak obnovit iPhone bez Apple ID

Jak přejít na nový iPhone 13 s rychlým počátečním nastavením?

Po vydání systému iOS 14 společnost Apple vylepšila funkci rychlé instalace. Uživatelé nyní mohou bez problémů přímo přenášet svá data z jednoho zařízení iOS do druhého. Po připojení obou zařízení můžete vybrat, co chcete přenést. V ideálním případě můžete přenášet všechny druhy dat, jako jsou kontakty, zprávy, aplikace, fotografie, videa, poznámky, záložky, protokoly hovorů atd. Před přenosem dat do nového iPhonu 13 se však ujistěte, že jste splnili následující podmínky:

 • Aby bylo možné provést kabelový přenos, musí být na obou zařízeních nainstalován iOS 11 nebo novější. K připojení obou telefonů budete potřebovat také adaptér USB na Lightning.
 • Pro bezdrátový přenos musí být na obou telefonech nainstalován systém iOS 12.4 nebo novější verze. Mělo by být zapnuto také Bluetooth.
 • Obě zařízení by měla být ve vzájemné blízkosti.
 • Při nastavování iPhonu 13 se ujistěte, že v něm používáte stejné Apple ID jako v předchozím telefonu.

Po splnění těchto základních požadavků jednoduše postupujte podle následujících kroků a zjistěte, jak přenést do nového iPhonu 13.

Nejprve zapněte iPhone 13 a proveďte počáteční nastavení pomocí stejného Apple ID. Pokud chcete provést kabelový přenos, ujistěte se, že jsou obě zařízení připojena.

Při nastavování nového zařízení je možnost přenosu dat z iPhonu. Jednoduše na něj klepněte a přeneste data z předchozího iPhonu do nového iPhonu 13.

Nový iPhone 13 vyhledá vaše předchozí zařízení. Po zjištění se na stávajícím telefonu zobrazí následující výzva. Jednoduše potvrďte své Apple ID a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Na novém iPhonu se zobrazí animace a na stávajícím zařízení se spustí možnost skeneru. Jednoduše položte staré zařízení na iPhone 13 a naskenujte animaci.

Tady máte! Po připojení obou zařízení můžete vybrat typ dat, která chcete přenést, a zahájit proces přenosu.

Jak sdílet aplikace z iPhonu na iPhone pomocí AirDrop

Airdrop pro iOS je obdoba Bluetooth pro zařízení se systémem Android. Airdrop je integrovaný nástroj v zařízeních Apple, který umožňuje sdílet soubory mezi zařízeními Apple, jako je iPhone, iPad a Mac PC. Stejně jako můžete posílat soubory mezi zařízeními se systémem Android přes Bluetooth, můžete posílat soubory i mezi zařízeními se systémem iOS přes Airdrop.

Vyberte aplikace ve starém iPhonu, které chcete odeslat do nového iPhonu, a klepněte na tlačítko „Sdílet“ a poté vyberte cílový iPhone.

Na novém iPhonu stiskněte tlačítko Přijmout, čímž umožníte aplikaci Airdrop přenést vybrané aplikace ze starého iPhonu do nového iPhonu.

Jak přenést data do nového iPhonu pomocí iCloudu

Pokud používáte cloudové úložiště iCloud, můžete si z něj vytvořit zálohu a přenést všechna data bezdrátově. Pro začátek je nejlepší ručně spustit zálohu starého zařízení před instalací do nového iPhonu. Tím se zajistí zálohování a přenos všech nejnovějších informací.

1: Vezměte si starý iPhone.

2: Ujistěte se, že je iPhone nebo iPad připojen k síti Wi-Fi. (Pokud je prázdná, připojte ji k nabíječce.)

3: Přejděte do Nastavení na starém iPhonu

5: Najděte a přejděte na zálohování

6: Klikněte na Vytvořit zálohu

7: Po dokončení zálohování vypněte starý iPhone

8: Vyjmutí karty SIM ze starého iPhonu

Před pokračováním v zálohování počkejte na jeho dokončení.

1: Vložte kartu SIM do nového iPhonu a zapněte jej.

2: Začněte s nastavením, vyberte jazyk, připojte se k síti Wi-Fi.

3: Na stránce Nastavení iPhonu vyberte možnost Obnovit z kopie iCloudu

4: Přihlášení k účtu iCloud. (Zadejte prosím své Apple ID a heslo.) a stiskněte tlačítko Další

5: Vyberte nejnovější zálohu ze seznamu a zadejte heslo ke službě iCloud (pokud je vyžadováno)

V závislosti na množství stažených dat, včetně hudby a aplikací, to bude nějakou dobu trvat. Buďte co nejvíce v dosahu Wi-Fi, abyste proces urychlili.

váš iPhone se může během zálohování velmi zahřát a baterie se během obnovy velmi vybije. Není třeba se obávat, teplota se po zotavení vrátí do normálu.

Přenos dat přímo z jednoho iPhonu do druhého

Důležitým předpokladem pro přímý přenos dat je, že obě zařízení musí mít iOS 12.4 nebo novější musí být nainstalována na obou zařízeních. Pokud ne, můžete soubory přenést pouze obnovením zálohy z iCloudu nebo přes iTunes. Podobná situace je i u zakoupeného zařízení, které je již aktivováno.

Majitelé iPhonů se systémem iOS 12.4 lze provést přímý přenos dvěma způsoby:

První scénář je nejčastěji realizován, protože uživatel se nemusí starat o nákup dalšího kabelu. Přenos souborů po drátě je však mnohem rychlejší. Pro urychlení procesu doporučujeme zakoupit další adaptér Lightning-USB 3 pro připojení fotoaparátu a kabel Lightning-USB.

Adaptér Lightning-USB 3 by musel být připojen ke konektoru Lightning starého zařízení prostřednictvím 12W nebo výkonnějšího napájecího adaptéru a adaptér Lightning-USB by musel být připojen k novému zařízení. Bez ohledu na zvolenou metodu přímého přenosu souborů (s drátem nebo bez něj) je třeba povolit funkci migrace iPhonu. V dalším odstavci vysvětlíme, jak to funguje.

Jak přenést data z iPhonu do iPhonu pomocí iTunes nebo Finderu

iTunes nebo Finder nabízí uživatelům skvělou platformu pro přenos dat z jednoho iPhonu do druhého v jednoduchých krocích. Do nového iPhonu můžete přesunout všechna data i zakoupený obsah. Tento proces není nic jiného než obnovení iTunes do nového iPhonu. Je však důležité si uvědomit, že iTunes nemohou přenášet údaje o vašem zdravotním stavu a aktivitách, pokud jste již zálohu iTunes nezašifrovali. Následující kroky ukazují, jak přenést data z iTunes do nového iPhonu.

READ  Jak zobrazit nedávno odstraněné aplikace na iPhonu. Jak obnovit smazaný iPhone

Nejprve zapněte nový iPhone. Měla by se zobrazit uvítací obrazovka. Pokud jste již nový iPhone nastavili, před dalším krokem jednoduše odstraňte všechna nastavení.

Postupujte podle pokynů na obrazovce, dokud se nezobrazí obrazovka „Aplikace a data“. Vyberte možnost „Obnovit z počítače Mac nebo PC“.

Nyní připojte nový iPhone k počítači, který jste použili k zálohování starého iPhonu. Spusťte iTunes a vyberte zařízení.

Vyberte možnost „Obnovit zálohu“ a vyberte správnou zálohu. K určení zálohy, kterou chcete obnovit, můžete použít hledisko data a velikosti. Pokud byla záloha zašifrována, budete vyzváni k zadání správného hesla. Ujistěte se, že zadáváte správné údaje.

Trpělivě vyčkejte na dokončení procesu obnovení. Po dokončení dokončete zbývající kroky nastavení nového iPhonu.

Jak přenést data ze starého iPhonu do nového pomocí iTunes

Pokud máte hodinky Apple Watch, musíte je před zahájením procesu odpojit od starého iPhonu. Pokud je na starém iPhonu povoleno dvoufaktorové ověřování, musíte přidat další důvěryhodné zařízení. To vám umožní potvrdit vaše Apple ID při nastavování nového iPhonu.

 • Zkontrolujte, zda máte k dispozici nejnovější verzi iTunes. Aktualizujte software prostřednictvím sekce Aktualizace softwaru v počítači Mac nebo si jej stáhněte z webových stránek společnosti Apple.
 • Připojení starého iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Spusťte iTunes a poté vyberte připojený iPhone v iTunes kliknutím na ikonu iPhone v horní části okna.
 • V části Procházet vyhledejte část se zálohami, vyberte možnost „Tento počítač“ a nezapomeňte zaškrtnout políčko vedle možnosti „Šifrovat místní kopii“.
 • Nyní vyberte možnost „Vytvořit kopii“ a uložte novou zálohu starého smartphonu. Nechte proces dokončit.
 • Nyní zapněte svůj nový iPhone a začněte jej nastavovat, dokud se nedostanete na obrazovku „Programy a data“.
 • Vyberte možnost „Obnovit z kopie iTunes“ a poté připojte smartphone k počítači pomocí kabelu USB.
 • V okně iTunes se zobrazí obrazovka nastavení nového smartphonu, klikněte na „Obnovit z této kopie“ a poté vyberte kopii starého zařízení, kterou jste právě uložili.
 • Spustí se proces obnovy, který může trvat nějakou dobu v závislosti na množství dat. Každých 100 GB zabere přibližně hodinu.
 • Po dokončení procesu dokončete nastavení nového iPhonu a můžete jej začít používat.

Všechna vaše data, zprávy, poznámky, fotografie, videa, filmy, kontakty, zdravotní údaje, nastavení a další. bude úspěšně přenesen do vašeho nového iPhonu 11 nebo iPhonu 11 Pro.

Nezapomeňte použít šifrovanou kopii také pro přenos zdravotních informací, uložených hesel a dalších důležitých údajů. Pokud tuto možnost nezaškrtnete, budete muset tyto údaje zadat znovu ručně.

Způsoby přenosu aplikací z iPhonu do iPhonu 8

Pokud jste si koupili nový iPhone 8 a nevíte, jak přenést aplikace ze starého iPhonu do nového, zde jsou tři způsoby, jak to udělat. Tento problém lze řešit několika způsoby: pomocí zálohy vytvořené přes iCloud, pomocí „zálohy“ přes iTunes nebo pomocí aplikace iCareFone od společnosti Tenorshare. Je třeba poznamenat, že tato metoda je nejjednodušší a nejrychlejší, navíc umožňuje spravovat více typů dat najednou.

Tato metoda je atraktivní, protože nevyžaduje připojení smartphonu k počítači. Připojení k internetu je dostačující.

Otevřete aplikaci Nastavení na starém iPhonu a vyberte „iCloud“ (v systému iOS 11 musíte otevřít Nastavení. Účty a hesla. iCloud).

Klepněte na možnost „Zálohovat na iCloud“ a zkontrolujte, zda je posuvník zapnutý.

Poté klikněte na možnost „Zálohování“. Tím zahájíte proces vytváření „zálohy“ všech dat ve starém iPhonu. Počkejte na dokončení.

Teď si pořiď nový iPhone 8. Pokud jej nastavíte od začátku, budete během aktivace vyzváni k obnovení dat. Stačí vybrat možnost ze zálohy iCloud. Pokud je nový iPhone již aktivován, přejděte do aplikace Nastavení. a vyberte „iCloud“ (v systému iOS 11 musíte otevřít Nastavení. Účty a hesla. iCloud). Přihlaste se zde pomocí svého Apple ID a hesla. Poté aktivujte posuvník do aktivního stavu naproti „Zálohování“. Všechny aplikace s daty se automaticky přenesou do nového iPhonu.

Jak zálohovat na iCloud a přenést data ze starého iPhonu do nového??

Majitelé zařízení Apple mají přístup k pokročilému systému zálohování a mohou přenášet data ze svého iPhonu nebo jiného zařízení. Náš jednoduchý průvodce vám pomůže pochopit tento proces.

Nejprve je třeba přesunout všechny informace do speciálního cloudu iCloud. Otevřete „Nastavení“ na pracovní ploše:

Klikněte na kolébku iCloud (úplně nahoře)

Vyberte svůj iPhone („Tento iPhone/iPad“)

Klepněte na možnost „Zálohování“

Poté klikněte na možnost „Zálohování

Po vytvoření a uložení obnovte tovární nastavení.

Přenos dat do nového iPhonu se provádí obnovením zálohy. Postup je následující:

Proveďte počáteční nastavení a klikněte na „Obnovit z kopie iCloud“

Přejděte na účet, kde jste kopii zanechali, a vyberte z nabízeného seznamu ten, který chceme

Hotovo! Jak vidíte, přenos dat z jednoho iPhonu do druhého je velmi snadný 🙂

Kromě výměny v naší společnosti můžete svůj mobilní telefon darovat na charitu a všechny peníze věnovat libovolné nadaci dle vlastního výběru.

Společnost Microsoft v nedávné studii zjistila, že 79 % Rusů se v roce 2019 stalo obětí online hrozeb. A to je o 5 % více než v roce 2018! Tato skutečnost jasně dokazuje, že uživatelé nemají dostatečnou digitální gramotnost. Rozhodli jsme se věnovat úsilí boji proti virtuálním podvodníkům a sepsali jsme TOP 5 pravidel, jak se vyhnout jejich pasti při prodeji nebo koupi mobilního telefonu, při snaze získat jej na náhradní díly apod.д. Pokud jste byli podvedeni online, je těžké to změnit. Předcházet potížím je mnohem snazší. Pozorně si je přečtěte a ukažte je rodině a přátelům. někomu to ušetří nervy i peníze. 1. Neuvádějte datum expirace, CVC/CVV (třímístná kombinace na zadní straně) ani kód ze zprávy (o který jste nežádali). Nezapomeňte, že k odeslání částky potřebujete pouze číslo karty a to je vše. 2. Neposílejte předplacený nebo nepřijatý balíček. V prvním případě bude prodejce pryč, než se nadějete. V druhém případě. kupující má možnost nahradit váš výrobek podobným, zablokovat vaše ID a vydírat vás. 3. Neklikejte na odkazy z textových zpráv typu „Dobrý den, vaše jméno, jsem z Avitu“. Co takhle výměna? http. „. Kliknutím na tuto možnost získáte bonus v podobě virů. Stejně tak nevěřte „správě webu“ klepající na příspěvek. Dopis se může zdát bez závazků: logo, úhledná úprava, přijatelná adresa. V obsahu. hrozící upozornění na uzamčenou reklamu, změnu hesla nebo jen náhodný newsletter. Nebojte se klamání: skutečný tým podpory po vás nebude chtít další informace (údaje o účtu, údaje z pasu atd.), nebude na vás spěchat, tlačit a vyhrožovat smazáním účtu, ale slušně vás požádá o úpravu údajů. Pokud takovou zprávu obdržíte, přejděte znovu do své osobní skříně a zkontrolujte, jak se věci mají. Neotevírejte odkazy a přílohy. 4. Příliš nízká cena je důvodem k obavám. Buď dostanete padělek, nebo vadný výrobek. Zavrtíte hlavou, když uslyšíte: „Naléhavě potřebujeme peníze, a tak prodáváme. Utřete si ty sračky z uší. Když má někdo finanční potíže, běží do zastavárny. 5. Používejte pouze důvěryhodná tržiště. Každý je má v uších, používají je stovky lidí a minimálně jeden z nich. někoho, koho znáte. Na webu musíte být opatrní. Abyste se nevystavovali riziku, zbavte se nechtěných zařízení pomocí našich stránek. Speciální kalkulačka vám sdělí přesnou cenu jakéhokoli modelu a pohodlný způsob dopravy. prostřednictvím oficiální společnosti SDEK nebo skutečné schůzky v kanceláři. Nabízíme také výhodnou recyklaci a pro ty, kteří hledají náhradu za zastaralý gadget. Koupit telefon se slevou v rámci programu výměny. Přečtěte si všechny podrobnosti zde. Kromě výměny nabízí Obmener i dobrý skutek a darování starého nebo nefunkčního telefonu na charitu.

READ  Jak obnovit nastavení továrny pro iPhone

Uložená záloha v iCloudu nebo iTunes musí být správně přenesena do aktualizovaného miniaplikačního zařízení. To lze provést pouze pomocí značkových služeb od vývojářů společnosti Apple, na výběr jsou tři možnosti. Rozebereme si každou z nich zvlášť. 1) Funkce „Rychlé spuštění“ První dva mínusy. Za prvé, je určena pouze pro majitele smartphonů verze 12 systému iOS a vyšší. Za druhé, vyžaduje přítomnost předchozího zařízení, což znamená, že jej prozatím nelze prodat. Pokud jsou výše zmíněné problémy menší, lze toho bezdrátově přenést hodně snadno a rychle, aniž by bylo nutné s nimi příliš manipulovat. Zde je návod, jak to udělat. Nový model NEMUSÍ být aktivován, pokud ano, obnovte jej do továrního nastavení obvyklým způsobem. Poté se oba chytré telefony umístí vedle sebe se zapnutým Bluetooth a Wi-Fi, vzájemně se propojí a postupuje se podle algoritmu:. Přesunou SIM kartu do druhého zařízení V blízkosti starého zařízení pomocí hledáčku nebo ručně vytvoří připojení, zadají heslo Na novém zařízení se otevře animace tetheringu. Poté vás asistent vyzve k výběru zeměpisné polohy a potřebných položek k uložení. Čím více informací máte, tím delší je čekací doba. Tipy: Propojení iPhonů pomocí adaptéru Lighning je mnohem rychlejší. A nezapomeňte sledovat úroveň nabití, je důležité, aby se technika nevypnula, jinak dojde k chybě a některé informace budou navždy ztraceny. 2) Úložiště iCloud Zapněte svůj čerstvý gadget, přečtěte si uvítací zprávu a přijměte výzvu k nastavení zařízení iOS. Připojte se k domácí síti a přejděte na kartu „Obnovit z iCloudu“ prostřednictvím „Nastavení“. V otevřeném okně zadejte své přihlašovací jméno a heslo z účtu. Dále se zobrazí seznam dostupných záloh s daty jejich vytvoření. Vyberte si, co potřebujete, a počkejte. 3) Aplikace iTunes spustí telefon a výchozí nastavení. V kroku „Aplikace a data“ klikneme na „Obnovit ze zálohy“, synchronizujeme mobilní telefon přes USB s počítačem a otevřeme iTunes. Označte režim obnovy z dostupných záloh a počkejte na jeho dokončení. Nový iPhone si můžete koupit za zvýhodněnou cenu prostřednictvím služby Obmener v rámci programu Trade in. Kromě výměny v naší společnosti můžete svůj smartphone věnovat na charitu a darovat všechny peníze libovolnému fondu, který si vyberete.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS