Jak zkopírovat hudbu do iPhonu obejitím iTunes

Pokud máte hodně hudby, podcastů a dalšího digitálního obsahu, může být uspořádání knihovny iTunes obtížné. Vytvořenou idylu je však velmi snadné zničit. Je to způsobeno povahou přidávání nových skladeb do iPhonu, což nevyhnutelně znamená jejich ukládání do hlavní knihovny iTunes. Tento přístup má smysl, pokud vytváříme kolekci, kterou budeme uchovávat po dlouhou dobu. Ale co když si chcete poslechnout jen 5 nebo 7 skladeb neznámých interpretů, které vám doporučil přítel?? Nezahlcujte svou oblíbenou hudební knihovnu touto „dobrotou“! Existuje cesta ven. Kopírování hudby do knihovny iTunes se můžete vyhnout pomocí jednoduché techniky, která umožňuje přesunout multimediální soubory přímo do paměti iPhonu.

Připojte iPhone, otevřete jej v postranním panelu iTunes a přejděte na kartu Procházet. Zde musíme povolit možnost „Ruční zpracování hudby a videí“ v dolní části okna.

To je vše 🙂 Nyní otevřete složku s hudbou ve Finderu a přetáhněte ji do iTunes, ale (což je důležité)!) Ne do knihovny médií, ale do nabídky „Zařízení“.

Pro větší pohodlí byste měli povolit postranní panel, který je v iTunes od verze 10 ve výchozím nastavení skrytý. Podle indikátoru synchronizace na stavovém řádku iPhonu poznáte, že je synchronizace dokončena.

Od této chvíle bude hudba uložena v paměti iPhonu, dokud ji odtud neodstraníte.

Hudbu lze samozřejmě tímto způsobem kopírovat jak přes USB, tak přes Wi-Fi (užitečné, pokud potřebujete přenést pár skladeb).

Tento trik je užitečný, pokud máte v počítači omezené místo na disku (užitečné pro majitele Air), pokud používáte různé počítače nebo pokud ukládáte svou hudební sbírku na externí disky.

Strojní inženýr, který se dobře orientuje v technologiích a strojírenství. Více než 10 let používáte Mac a iPhone, víte vše o ekosystému a produktech Apple. Nejen psaní, ale také zručnost a láska k práci rukama. Pracoval jsem 3 roky jako automechanik a vždy jsem si auto opravoval sám. Navrhl a postavil dům vlastníma rukama od nuly a získal přitom mnoho zkušeností. Miluju staré videohry a komiksy, hraju na kytaru.

Přenos pomocí aplikace Tenorshare iCareFone

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svého počítače z webových stránek vývojáře. www.tenorshare.com. Lze jej použít k přenosu hudby z iPhonu do iPhonu, vyzváněcích tónů, kontaktů, poznámek a dalších souborů. V bezplatné verzi je však množství přenesených informací omezeno:

10 zvukových souborů lze přenést zdarma

Nejprve připojíme iPhone, ze kterého stahujeme hudbu, k počítači pomocí standardního kabelu Lightning. V počítači musí být nainstalován iTunes (oficiální software společnosti Apple).

Otevřete aplikaci Tenorshare iCareFone a klikněte na tlačítko „Přenést mediální soubory do iTunes“:

READ  Jak změnit účet iPhone

Zaškrtněte políčka u souborů, které chcete zkopírovat:

Po dokončení tohoto postupu se hudba (a další označené soubory) přesune do knihovny médií iTunes uložené v osobním počítači.

Nyní připojíme druhý iPhone k počítači také kabelem (kam se bude přenášet hudba). Otevřete iTunes a „přihlaste se“ do telefonu. Poté synchronizujte podle obrázku a přeneste zvuky z počítače do smartphonu:

Používání cloudových služeb třetích stran

Kromě služby iCloud mohou uživatelé přenášet fotografie z iPhonu také do dalších oblíbených služeb, jako je např. „Disk Google, Yandex Drive, Dropbox. Při přenosu jsou chytré telefony připojeny buď ke stejným, nebo různým účtům úložiště, takže proces je přístupný téměř všem uživatelům.

Je nutné se zaregistrovat v „cloudu“ a poté přidat požadované soubory. Tato data pak může stáhnout jiný uživatel. Stačí jim získat přístup k prohlížení a stahování souborů. Stejným způsobem přenášíme obrázek e-mailem.

Po seznámení se s poskytnutými informacemi mohou uživatelé bez problémů přenášet snímky do jiných zařízení. Je třeba postupovat podle pokynů a dodržovat určitá pravidla. Tím se vyhnete chybám při přenosu fotografií. Uživatelé si mohou zvolit metodu na základě osobních preferencí a možností.

Jak synchronizovat Apple Music ze starého iPhonu do nového iPhonu pomocí iTunes

Pokud je váš iPhone zcela nový, můžete pomocí iTunes přenést skladby Apple Music do nového iPhonu pomocí iTunes. Nejprve je třeba aktualizovat iTunes na nejnovější verzi. V opačném případě se můžete setkat s chybou Apple Music nefunguje nebo se nepřenáší do iPhonu.

přenést, hudbu, iphonu, synchronizace, hudby

Krok 1Připojení starého iPhonu k počítači. Pak spusťte iTunes.

Krok 2V seznamu souborů vyberte možnost Zařízení. Zvolte možnost Přenést nákupy s [název připojeného iPhonu].

Krok 3Přenos Apple Music z iPhonu do iTunes chvíli počká. Po dokončení procesu iPhone vypněte.

Krok 4Připojení nového iPhonu ke stejnému počítači. Spustit iTunes. iTunes automaticky rozpoznají váš iPhone.

Krok 5Klikněte na Písně a vyberte hudební soubor, který chcete přenést do nového iPhonu.

Krok 6V kontextové nabídce vyberte možnost Přidat do zařízení. Výběr jména pro nový iPhone. Později můžete úspěšně synchronizovat hudbu z iTunes do iPhonu.

Jak synchronizovat hudbu z iPadu do iPhonu se stejným Apple ID

Pokud potřebujete pouze přenést hudbu z iPadu do iPhonu, můžete použít dvě výchozí řešení přenosu souborů od společnosti Apple. Pokud k přenosu hudebních souborů používáte iTunes, můžete přenášet pouze zakoupené hudební soubory. Pokud jde o řešení iCloud, ujistěte se, že je pro tyto skladby dostatek místa.

Synchronizace souborů MP3 z iPadu do iPhonu pomocí iTunes

Připojení iPadu k počítači pomocí originálního kabelu USB. iTunes se obvykle spustí automaticky. Samozřejmě můžete iTunes spustit také ručně a kliknout na nabídku „Soubor“.

Kliknutím na „iPad“ a výběrem možnosti „Přenést nákupy z iPadu“ přenesete skladby z iPadu do počítače, abyste mohli později přenést hudební soubory z iTunes do iPhonu.

Po připojení iPhonu můžete přejít na možnost hudba. Chcete-li přenést hudbu z iPadu do iPhonu prostřednictvím iTunes, vyberte možnost „Synchronizovat hudbu“ a vyberte hudební soubory z iTunes.

přenést, hudbu, iphonu, synchronizace, hudby

Přenos hudby z iPadu do iPhonu pomocí iCloudu

Přejděte do „Nastavení“ „Hudba“ a povolte iCloud Music Library, Pokud tuto možnost nenajdete, musíte si předplatit Apple Music nebo iTunes Match pro přenos hudebních souborů mezi zařízeními iOS.

READ  Jak připojit internet k jinému telefonu

Krok 2. Hudební soubory se poté nahrají do hudební knihovny iTunes. Stažení hudebních souborů trvá několik sekund. Nyní je můžete získat i na jiných zařízeních se systémem iOS ve stejném účtu iCloud.

Krok 3. Stačí se přihlásit k účtu iCloud na iPhonu. Nyní můžete najít přenesenou hudbu z iPadu do iPhonu. Poté můžete do iPhonu stahovat hudební soubory, pokud máte dostatek místa.

Přenos hudby pomocí iTunes

Pokud jste si veškerou hudbu zakoupili v iTunes, budou vaše skladby ve starém iPhonu zálohovány v iTunes. Potřebujete tedy přenést skladby z iTunes do nového iPhonu. Můžete provést následující kroky:

 • 1. Před přenosem hudby do iPhonu si stáhněte iTunes a zkontrolujte, zda máte nejnovější verzi iTunes.
 • 2. Připojení iPhonu k Macu.
 • 3. Klepnutím na „Vše“ synchronizujete veškerou hudbu. Klepnutím na vybrané seznamy skladeb, interprety, alba a žánry synchronizujete konkrétní hudbu.
 • 4. Kliknutím na tlačítko „Použít“ spustíte.

Je třeba si uvědomit, že synchronizace odstraní veškerou původní hudbu z iPhonu. Takto se přenáší hudba z iTunes do iPhonu.

Problém B vyřešen. Jak je to s problémem A? Po několika pokusech autor zjistil, že není možné přenést hudbu z iPhonu do iTunes. Při kontrole online Google tvrdí, že Apple zakazuje přenos hudby z iPhonu do iTunes, aby záměrně chránil autorská práva k hudbě. Bohužel se zdá, že tato metoda nefunguje. Co tedy můžeme udělat?

přenést, hudbu, iphonu, synchronizace, hudby

Pro jednoduché řešení můžete použít iPhone Music Transfer, který vám pomůže přenést skladby z iPhonu do iPhonu 12/11 / XS / XR / X / 8/7 / SE / 6 pomocí několika kliknutí. Zde je pro vás průvodce.

Přenos hudby z iPhonu do iTunes pomocí aplikace Tipard iPhone Transfer

Tipard iPhone Transfer. Jedna z nejlepších aplikací pro přenos hudby pro uživatele iPhonu. Může poskytovat silné funkce:

 • 1. Tato aplikace může uspokojit potřeby uživatelů při synchronizaci hudby a dalších souborů z iPhonu do iTunes.
 • 2. iPhone Transfer může uživatelům pomoci zálohovat hudbu a další soubory z iPhonu do počítače pomocí jednoduchých kroků.
 • 3. Umožňuje uživateli spravovat a ovládat všechna data v iPhonu bez útěku z vězení, včetně hudby, videí, kontaktů, fotografií a dalších dat.
 • 4. Téměř všichni uživatelé iOS mohou využívat výkonné funkce přenosu iPhone.
 • 5. Podporuje všechna zařízení se systémem iOS, jako je iPhone 6, iPhone7, iPhone 7 Plus, iPad atd.

Jak přenést hudbu z iPhonu do iTunes

iPhone Transfer podporuje přenos hudby z iPhonu do iTunes v systémech Windows a Mac, takže si můžete stáhnout a nainstalovat správnou verzi podle svého počítače.

 • 1. Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB. Pokud chcete mít svá data v bezpečí a využívat vysokou rychlost přenosu na iPhone, raději použijte originální příslušenství.
 • 2. iPhone Transfer automaticky detekuje váš iPhone po úspěšném připojení.
 • 3. Poté můžete najít všechny soubory dostupné v seznamu kategorií pod iPhonem, včetně hudby pro přenos z iPhonu do iTunes.
 • 4. Klikněte na kategorii Média, hudba v iPhonu se zobrazí na pravém panelu smíchaná s dalšími mediálními soubory.
 • 5. Pak můžete vybrat hudební soubory podle jejich názvu a typu.
 • 6. Po výběru klikněte na rozbalovací nabídku Exportovat a vyberte Exportovat do knihovny iTunes.
 • 7. Poté uvidíte, že se veškerá vybraná hudba přenese z iPhonu do iTunes.

Přenos iPhone je chytřejší než jiné nástroje, protože zjistí, že v iTunes existují opakované hudební soubory, a samovolně je nezálohuje. Tímto způsobem můžete vybrat všechny hudební soubory, které se mají zálohovat z iPhonu do iTunes, a aplikace pak přeskočí opakování.

READ  Kde najít soubory v zařízení iPhone.

Přenos hudby z iPhonu do počítače pomocí aplikace iPhone Transfer

Připojení iPhonu

Stáhněte a nainstalujte aplikaci Tipard iPhone Transfer Ultimate, připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Procházet hudbu

Klikněte na kartu Média v levém podokně a v horní nabídce vyberte kartu Hudba. V hlavním okně se zobrazí veškerá hudba a můžete dvakrát kliknout na konkrétní hudební položku a poslechnout si ji předem.

Výběr hudby k přenosu

Zaškrtněte požadovanou hudbu a klikněte na tlačítko „Exportovat“ v horní nabídce „- Exportovat do PC“, vyberte složku ve vyskakovacím dialogovém okně pro zkopírování hudby.

Přenos hudby z iPhonu do počítače je nyní snadný a rychlý. S tímto přenosem iPhone můžete také přenášet data iPhone včetně kontaktů z iPhone do iPhone.

Jak sdílet hudbu z iPhonu do iPhonu pomocí funkce Home Sharing (bezdrátově)

Aby uživatelé mohli sdílet se členy rodiny, kteří také používají zařízení iOS, integrovala společnost Apple do systému iOS sdílení domácnosti. Mějte však na paměti, že se nejedná o kopírování a ukládání skladeb z iPhonu do iPhonu, ale pouze o sdílení hudby mezi zařízeními iOS.

V předchozím iPhonu přejděte do nabídky „Nastavení“ „Hudba“. Přejděte dolů a najděte možnost „Home Collection“, klikněte na „Login“ a zadejte své Apple ID a heslo, pokud není nastaveno. Stisknutím tlačítka „Hotovo“ to potvrdíte.

Krok 2. Poté zapněte cílový iPhone a pomocí stejného Apple ID a hesla nastavte funkci „Přístup domů“.

Chcete-li na novém iPhonu poslouchat sdílenou hudbu, otevřete aplikaci Hudba, přejděte do části „Knihovna“, „Domácí kolekce“ a najdete svou hudbu.

Pokud na obrazovce „Knihovna“ nemůžete najít možnost „Domácí kolekce“, stiskněte tlačítko „Upravit“, vyberte možnost „Domácí kolekce“ a stiskněte tlačítko „Hotovo“. Při použití funkce Domácí sdílení pro přenos hudby z iPodu do iPhonu musí být zdrojové i cílové zařízení připojeno ke stejné síti Wi-Fi. A je to jen dočasné streamování hudby do nového iPhonu. Jakmile se zařízení odpojí od sítě Wi-Fi, hudba z nového iPhonu zmizí.

Z úvodních informací můžete pochopit alespoň 5 způsobů přenosu hudby z iPhonu do iPhonu.

Zde si shrneme 5 bezplatných způsobů.

První způsob streamování hudby z iPhonu. Nejjednodušší, ale měli byste si uvědomit, že bezplatná stopa umožňuje přesunout pouze 10 skladeb. Druhá a třetí metoda. je tradiční způsob používání iTunes. Tím se nepochybně vymažou hudební soubory v novém iPhonu a nahradí skladby ve starém iPhonu. Čtvrté řešení. Používání obchodu iTunes Store k bezdrátovému streamování hudby, ale pouze zakoupených hudebních souborů. Poslední z nich. Sdílení na domovské obrazovce a pravděpodobně nebudete moci poslouchat svou předchozí hudbu na novém iPhonu.

Najděte nejjednodušší způsob sdílení hudby právě teď.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS