Jak přenést video z počítače do iPhone

Pokud potřebujete házet jakékoli video z počítače do telefonu s operačním systémem iOS, mnoho uživatelů má problém. Neznalost toho, jak hodit video formát na počítač, vede k utraceným hodinám, protože je obtížné najít přesnou a rychlou metodu. Existuje několik jednoduchých a rychlých způsobů přenosu videa z PC do telefonu.

První věc, které uživatel čelí, je konverze videa. To je nutné, protože iPhone nepodporuje všechny formáty, které jsou prezentovány v nastavení mnoha programů. Jako příklad iPhone nepodporuje formáty jako:

Mezi nejběžnější a nejpohodlnější formáty pro přeměnu jsou zvažovány:

Pouze v těchto formátech bude příjemné sledovat video bez zamrznutí a různé problémy s kvalitou. Proč je každý z formátů určen a jak si vybrat správné?

Název formátu Funkce a účel
MP4 Tento formát stejné specifikace jako zvukové formáty MPEG-4. Obsahuje několik chronotopů a zvukových toků. Může také existovat přítomnost animace, podtitul nebo panoramas.
M4V Jeden z nejvíce vzácných formátů pro kompresi videa. Tento formát je milován oficiálním obchodem společnosti. Itunes v něm vždy poskytuje soubory.
MOV Specializovaný formát vyvinutý společností Apple. Je navržen pro aplikaci QuickTime. Většina uživatelů se domnívá, že tento formát je nejvíce kompatibilní pro prohlížení iPhone, protože poskytuje vynikající kvalitu a zvuk.

Po určení požadovaného formátu si musíte vybrat program, s nímž můžete provést celou konverzi. Může to být jakákoli aplikace vhodná pro uživatele. Jeden z nejběžnějších. Wondershare. Podporuje více než tisíc různých formátů. Pro převod s iPhone je výše uvedené.

Po stažení programu a výběru požadovaného formátu byste měli nahrát potřebné video do aplikace a nastavit parametry. Parametry by měly být takové, že kvalita videa není ztracena.

přenést, film, počítače, ipad

Použijte nejlepší kvalitu, kterou program nabídne. Zpravidla, pouze s ním obrázek neřeže oči a akce ve videu budou hladké a přesné.

V některých aplikacích existují zvláštní nastavení pro operační systém Apple. Obvykle je uvedeno v nastavení programu. Pomocí této funkce můžete video převést do formátu, který se určitě otevře v uživatelském telefonu.

Zbývá jen čekat na čas vypočítanou aplikací a užít si konvertibilní video v dobrém rozlišení a kvalitě.

Existují také různé programy iPhone, které převede video do formátu PC. Algoritmus zůstává stejný. Konverze iPhone může trvat více času i paměti, takže uživatel musí tento okamžik vypočítat.

Ale jak házet video, pokud se zpracování uskutečnilo na PC? Přenos dat na iPhone se liší od přenosu na Android. Je to mnohem jednodušší, ale pro některé naopak matoucí.

Jak nahrát film na iPad

Existuje mnoho způsobů, jak stáhnout video soubor s filmem na iPadu. Konvenčně je lze rozdělit do dvou kategorií:

Vezměte prosím na vědomí, že v tomto článku jsou pochopeny metody přenosu video souborů, které uživatel nahrál ze zdrojů třetího partu pro iOS. Pokud majitel iPadu získal film v oficiálním obchodě Apple nebo na jiných online kinech, stačí si tento dokument stáhnout na tabletu pomocí funkčnosti použité aplikace.

Protože každý proces zpracování filmů se od sebe velmi liší, každá metoda by měla být rozebrána samostatně.

Přes iTunes

Operační systém iOS je velmi chráněn před jakýmkoli vnějším rizikovým faktorem. Proto se Apple při vývoji prvních verzí iPhone a iPadu rozhodl zakázat použití zařízení jako zařízení pro přenos souborů prostřednictvím připojení USB. Protože tato metoda komunikace s osobním počítačem může přenášet viry do gadgetů „Apple“.

Software iTunes byl vynalezen jako náhrada, která nejen spojuje dvě zařízení, ale je také platformou pro ovládání smartphonu nebo tabletu. Přesto se ukázalo, že návrh programu je pro obyčejného uživatele matoucí, který tlačil majitele Apple z tohoto softwaru.

READ  sklo na tabletu je prasklé, senzor nefunguje. Bezpečnostní opatření

Tato metoda je vhodná výhradně pro video soubory ve formátu MPEG4, tj. Pro rozšíření MP4, M4V, stejně jako pro MON. V případě potřeby je lepší převést soubor před převodem z počítače na tablet.

Chcete.li tedy přenést film do tabletu prostřednictvím iTunes, musíte postupovat podle následujících pokynů:

 • Spusťte software iTunes (pokud nedochází k stažení z oficiálního webu Apple. https: // www.Jablko.com/ru/iTunes/).
 • Klikněte na kartu „Soubor“.
 • Vyberte možnost „Přidejte soubor do média“.
 • Vyberte potřebný film.
 • Připojte tablet k osobnímu počítači pomocí kabelu USB.
 • Klikněte na ikonu tabletu, která se objevila v levém horním rohu okna programu.

Pro tuto metodu není nutné se připojit k internetu.

Poté dojde k synchronizaci softwarové knihovny iTunes a vnitřní paměti iPadu. Na konci procesu bude film přenesen do tabletu.

S cloudovým úložištěm

Pokud uživatel nechce pochopit matoucí integraci softwaru iTunes nebo majitel tabletu, nemá kabel USB, pak cloudové úložiště může sloužit jako skvělá volba pro přenos filmu. Jedná se o speciální internetové služby pro přenos a ukládání souborů různých velikostí.

Uživatel si může soubor stáhnout z jakéhokoli cloudového úložiště pro něj. Zde je seznam nejoblíbenějších z nich:

Vezměte prosím na vědomí, že přenos dat prostřednictvím prezentovaných služeb dochází výhradně prostřednictvím internetu.

Chcete.li tedy přenést film na iPad pomocí cloudového úložiště, musíte provést následující akce:

 • Zaregistrujte se pro jakoukoli službu bez služeb, která se vám líbí.
 • Vytvořte filmovou složku.
 • Přeneste soubor zájmu.
 • Otevřete cloudové úložiště na přenosném gadgetu.
 • Přejděte do požadované složky.
 • Podívejte se na video online nebo si stáhněte na tabletu Apple.

Nezapomeňte na formát filmu. Překodování souboru na iPadu je mnohem obtížnější než na osobním počítači.

Které cloudové úložiště k použití není tak důležité. Ačkoli každá služba má určité funkce a funkce (například, nějaký druh programového šplhání). Volba závisí výhradně na uživateli.

přenést, film, počítače, ipad

Prostřednictvím souboru.sdílení

Podobně jako u cloudového úložiště, metoda čerpání video souboru do tabletu „Apple“. použití organizátorů souborů. Tyto služby se specializují na přenos informací pomocí internetu.

Seznam nejoblíbenějšího hostingu souborů:

Proces přenosu filmu se prakticky neliší od způsobu čerpání prostřednictvím cloudového úložiště:

 • Vytváříme účet v libovolném hostování souborů.
 • Stáhneme si film zájmu.
 • Dostaneme odkaz ke stažení.
 • Výslednou adresu používáme ke stažení filmu na iPadu.

Přenos dat prostřednictvím hostingu souborů v současné době není nejoblíbenějším způsobem, jak získat informace, abyste pochopili, proč tomu tak je, a zda je tato služba vhodná ke stažení filmu na iPadu, měli byste zvážit hlavní výhody a nevýhody organizátorů souborů.

Jak nahrát film na iPad

Existuje mnoho způsobů, jak může uživatel nahrát video do svého iPadu. Lze je rozdělit do dvou velkých kategorií. Tyto kategorie se liší pouze na jednom základě:

Stojí za zmínku, že stojí za to zvážit pouze tyto metody, když uživatel nahrál video soubor ze třetích zdrojů pro operační systém iOS. Pokud majitel iPadu získal video v oficiálním Apple Store v kině, stačí si tento dokument stáhnout na tabletu zpravidla, formulář již odpovídá nezbytnému.

Stojí za to rozebrat každou metodu čerpání, protože existují základní rozdíly, o kterých stojí za to mluvit podrobněji.

Přes iTunes

První metoda je poměrně jednoduchá, ale může se také zdát obtížná pro některé uživatele. jedná se o použití speciálního programu od Apple iTunes. Obecně se telefonní operační systém liší tím, že sám je velmi chráněn. Transfer prostřednictvím USB proto společnost vůbec není vítán. Metoda přenosu pomocí kabelu může do zařízení přinést další viry, může být nakažena gadget Apple do té míry, že mohou být zapotřebí další opravy.

READ  Kde je Simka vložena do tabletu Samsung

Software iTunes tento problém plně řeší, protože s ním můžete přenášet jakékoli soubory. Toto je univerzální platforma pro správu smartphonu nebo tabletu. Mnoho uživatelů si stěžuje, že ho normálně nemohou spravovat, a proto se někteří uživatelé rozhodli od něj přejít nahrazením iTunes dalšími pohodlnými programy.

Tato metoda přenosu je vhodná pouze pro formát MREG4. U jiných souborů budete muset soubor navíc převést. 4. U jiných souborů budete muset soubor navíc převést.

Pro přenos souborů pomocí iTunes musí uživatel provést následující:

 • Spusťte samotný program iTunes na svém počítači, který by měl být stažen předem. Zároveň, pokud na zařízení neexistuje žádný program, stojí za to stáhnout soubor z oficiálních webových stránek společnosti;
 • Nyní klepněte na tlačítko „Soubor“;
 • Klepněte na „Přidání souboru do média;
 • Výběr požadovaného filmu;
 • Připojujeme tablet k počítači pomocí USB;
 • Nyní je nutné sklouznout na ikonu tabletu, která se nachází v pravém horním rohu obrazovky;
 • Nyní musí uživatel vyklouznout v nabídce „Nastavení“, otevřít „filmy“;
 • Sklouzneme na zaškrtnutí synchronizace, proces přenosu filmu začne;
 • Souhlasíme se změnami;
 • Klepněte na tlačítko „Synchronizovat“ až do konce.

Pro použití této metody však internet není tak důležitý, pokud není program stažen předem, měli byste se o to postarat. Film, který uživatel potřebuje, musí být automaticky přidán do knihovny tabletů.

S cloudovým úložištěm

Pokud uživatel nechce zjistit, jak funguje integrace integrace softwaru, nebo uživatel prostě nemá možnost použít planetu k připojení, pak si může stáhnout jednoduché cloudové úložiště ze společnosti nebo použít speciální internetové služby pro přenos a ukládání informací.

Uživatel si může soubor stáhnout z jakéhokoli cloudu vhodného pro něj.

Důležité! Internet je pro tuto metodu nezbytný, protože přenos bude prováděn výhradně přes něj.

Stojí za zvážení algoritmu pro přenos konvenčního cloudového úložiště. Podrobnější proces je následující:

 • Zaregistrujeme se na jakémkoli uživateli serveru, který je například pro uživatele, například to bude Yandex. Disk;
 • Poté musí vytvořit složku pro film a převést film, který uživatel musí být v budoucnu vržen do tabletu;
 • Nyní otevíráme cloudové úložiště na přenosném zařízení;
 • Jdeme podle potřeby do složky;
 • Nyní, prostřednictvím tohoto serveru, můžete sledovat nahrávání online nebo si jej okamžitě stáhnout prostřednictvím oficiální služby do tabletu.

Uživatel se musí předem postarat o formát videa. Více podrobností o kódování stojí za to mluvit dále.

Obecně není tak důležité, které cloudové úložiště používá uživatel. Každá služba má své vlastní výhody a nevýhody, člověk si zbývá vybrat pro něj nejvhodnější možnost.

Prostřednictvím souboru.sdílení

Používání sdílení souborů je podobné metodě čerpání prostřednictvím cloudových služeb. Shaly souborů jsou navrženy tak, aby přenášely informace z jednoho zařízení do druhého pomocí internetu. Stojí za to sledovat seznam nejoblíbenějších služeb. aplikace pro výměnu souborů:

Proces přenosu filmu je poměrně jednoduchý:

 • Nejprve se na serveru, který si uživatel rozhodl přenášet data, musíte se zaregistrovat;
 • Poté načteme film, který bych chtěl sdělit na náš účet;
 • Získáme odkaz ke stažení souboru;
 • Pro naše účely používáme přijímanou adresu ke stažení potřebných filmů na iPadu.

Poté stačí stáhnout soubor, který obdržel podle odkazu na tablet. Toto není nejoblíbenější způsob přenosu dat, protože jakýkoli soubor lze stáhnout přímo nebo přenášen přes cloud, ale sdílení souborů však mají mnoho plusů a minusů.

Mezi hlavní výhody použití této metody stojí za zmínku:

 • Uživatel může dokonce přenést ty soubory, které váží docela hodně;
 • Ukládání prostoru na vnitřní paměti;
 • Je vyžadován pouze odkaz ke stažení, není třeba si stáhnout žádné další aplikace;
 • Uživatel si může video stáhnout kdykoli.

metody přenosu souborů z Mac na iPad

Protože Mac i iPad jsou zařízením iOS, existuje více způsobů, jak přenášet soubory z Mac na iPad. Zde jsou níže uvedené metody.

READ  Jak vyrobit dvě okna na iPad

Přenos souborů iPad pomocí Airdrop

Přistání je funkce vytvořená.v zařízeních iOS. Umožňuje zařízení iOS snadno a rychle přenášet mediální soubory a poskytuje přenos bezdrátového videa z Mac na iPad. Zde jsou podrobné kroky. Přečtěte si opatrně a zkuste to.

Spusťte svůj Mac a klikněte na GO a poté vyberte přistání. Najdete všechna dostupná zařízení iOS v okolí.

Najděte svůj iPad na Mac Airdrop. Vyberte soubory, které chcete přenést na iPad, a přetáhněte je na ikonu iPad.

Na iPadu kliknutím na tlačítko přijímáte videa, obrázky, hudbu atd. D. Na vašem iPadu.

Synchronizace souborů z Mac na iPad pomocí iTunes.

Itunes. Oficiální nástroj pro kontrolu zařízení iOS a synchronizaci souborů mezi nimi. Někdy to může být opravdu užitečné. Proč si nečítat iTunes a zkuste?

Nastavte synchronizaci fotografií a vyberte požadovanou složku zdroje z kopírování seznamu úvodního seznamu z.

Existují však omezení pro iCloud i iTunes. Přenos několika souborů přes Airdrop může trvat hodně času. Můžete se dokonce setkat s problémy, jako je Airdrop, nefunguje. Itunes to nemusí udělat ani. Proto doporučujeme používat výše uvedené fonetrany. Čti dál.

MAC přenášení souborů do iPadu s dalšími funkcemi

přenést, film, počítače, ipad

Aiseesoft FoneTrans má také verzi pro Mac. Pokud chcete přenášet data z Mac do iPadu, stáhněte je a nainstalujte je do svého Mac. Kromě přenosu souborů může tento software udělat více.

Stiskněte pole nástroje v nabídce na levém panelu a vyberte výrobce vyzvánění. Můžete upravit svůj jedinečný vyzvánění. V okně vytvoření melodie volání můžete nastavit počáteční a konečné body, reprodukovat hudbu a upravit svazek tak, aby získala uspokojivou výstupní melodii hovoru.

Jak přenášet video z počítače na iPad?

Pokud opravdu nechcete připojit iPad k počítači pomocí iTunes, existuje mnoho dalších možností kopírování videí a filmů z počítače iPad, například pomocí softwaru třetí strany.

Před nalezením programu pro iOS musíte ověřit důležitost softwaru třetí strany:

Ujistěte se, že software je dostatečně bezpečný, aby se zabránilo vaší důvěrnosti;

Ujistěte se, že je snadné použít s pochopitelnou intenzitou;

Ujistěte se, že video lze přehrát po přenosu z PC na iPad pomocí softwaru třetího partu.

Všichni víme, že zařízení iOS mohou udržovat pouze tři typy formátů videa: MP4, M4V a MOV. Pokud jste si vybrali, nemůžete vám pomoci přesunout video převedením videa na formáty podporované iPadem, stačí změnit další.

Fonetrans bude vaší nejlepší volbou, protože může plně splnit všechny požadavky, které jsme zmínili výše. Díky tomu se již nemusíte starat o to, jak importovat videa z počítače na iPadu!

Hodíme video přes Flash Drive a Leef Ibridge

Než budete nosit video soubor, musí být aplikace Leef Ibridge nainstalována na iPhone pomocí příslušné verze. Lze jej stáhnout z další stránky. Poté musíte provést postup přenosu souborů, což bude vyžadovat následující akce:

 • Video soubor vybraný pro přenos je zkopírován na USB flash disk, který je předem vložen do počítačového konektoru USB. Po stažení Flash Drive se musíte připojit k telefonu.
 • Pro pokračování v práci je nutné spustit aplikaci.
 • Poté, co začne pracovat, najde připojenou jednotku Flash. Dále vyberte část „Převod informací“.
 • Uživatel bude mít příležitost vybrat soubor na flash disk, který musí být přenesen.
 • Musíte si vybrat mezi kopírováním a pohybem. Po návratu příkazu k přenosu souboru dojde ve vybraném režimu.

Po dokončení přenosu bude video soubor k dispozici pro prohlížení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS