Přenos fotografií z jednoho systému Android do druhého pomocí různých metod

Setkáváte se často se situací, kdy potřebujete přenést fotografie z jednoho systému Android do druhého?? Ať už je to jakkoli, pro tento úkol je k dispozici mnoho nástrojů. Fotografie můžete přenášet pomocí operačního systému i aplikací třetích stran. Můžete použít kteroukoli z uvedených metod, která vám ve vaší situaci vyhovuje nejlépe.

Pohodlí této metody spočívá v tom, že aplikace Google Photo synchronizuje všechny fotografie v cloudu a sdílí je z jakéhokoli vašeho zařízení se systémem Android. Tímto způsobem získáte přístup ke všem svým fotografiím.

Chcete-li synchronizovat fotografie, stačí stáhnout aplikaci z Google Play do obou zařízení a poprvé aktivovat synchronizaci.

Důležité! Když je synchronizace aktivována, můžete nastavit typ internetového připojení, které vám umožní ukládat fotografie do cloudu. Pokud máte drahé mobilní připojení k internetu, doporučujeme přenášet pouze přes Wi-Fi.

„Migrace“ ze systému Android na Android

V případě Honoru 9 je to jednoduché. přejděte do rozšířených nastavení, vyberte přenos dat pomocí funkce Klonování telefonu a proveďte všechny stejné kroky, jak je popsáno výše. Samozřejmě si uvědomte, že ve svém starém smartphonu nemáte iOS, ale Android.

Pokud však váš nový gadget nemá takový vestavěný migrátor dat, je to v pořádku. Můžete použít libovolný nástroj třetí strany ze služby Play Market. Například CLONEit.

Aplikace CLONEit dokáže do nového zařízení přenést 12 typů dat: kontakty, zprávy SMS/MMS, protokol hovorů, aplikace, všechny typy souborů na kartě SD (obrázky, videa, hudbu atd.) a další.д.), kalendář, systémová nastavení (včetně hesel Wi-Fi, účtů, záložek prohlížeče). Počet souborů, které můžete přenášet, ani jejich velikost nejsou nijak omezeny.

Princip systému CLONEit je jednoduchý. Samotná aplikace by měla být nainstalována na obou zařízeních se systémem Android. Jeden z nich vytvoří bezdrátový přístupový bod a druhý se k němu připojí, aby bylo možné přenášet informace.

Chcete-li přenést data z jednoho smartphonu se systémem Android do druhého pomocí nástroje CLONEit, postupujte takto

Stáhněte si CLONEit z Play Marketu na obou zařízeních.

Spuštění programu ve starém zařízení. Stiskněte tlačítko „Odesílatel“.

Otevřete aplikaci CLONEit v novém zařízení. Vyberte, jaký druh dat chcete přenést (obrázky, kontakty, aplikace atd.).

Počkejte, až se oba smartphony v aplikaci navzájem uvidí. Stiskněte tlačítko „Připojit“.

Zvolte, jaké druhy dat chcete přenést (fotografie, kontakty, aplikace atd.).д.).

Stiskněte tlačítko „Start“ a sledujte proces „nastěhování“.

Rychlost přenosu dat udávaná vývojářem CLONEit je 20 MB/s, takže nebudete muset dlouho čekat.

Vytvoření zálohy

V mnoha verzích operačních systémů Android a iOS se soubory při přenosu automaticky zálohují. Tato funkce zabraňuje ztrátě důležitých dat. Není však na škodu zkontrolovat, zda zálohování funguje. K tomuto účelu lze použít následující algoritmus:

 • Podobně přejděte do „Nastavení“ mobilního zařízení kliknutím na ozubené kolečko na ploše.
 • V zobrazeném seznamu parametrů vyhledejte položku „Systém“ a klikněte na ni.
 • Dále musí uživatel přejít do podsekce „Rozšířená nastavení“.
 • V oblasti „Zálohování“ nastavte přepínač do aktivní polohy.
 • Ujistěte se, že máte v části „Účet“ uvedenou platnou adresu.
 • Po provedení výše uvedených úkonů je třeba kliknout na tlačítko „Start copying“ a poté kliknout na slovo „Continue“.
 • Vyčkejte na dokončení zálohování, po jehož skončení budou všechna uživatelská data přenesena na Disk Google a nemohou být ztracena.

Funkci zálohování můžete ve smartphonu aktivovat přímo ze svého profilu na Disku Google. Chcete-li to provést, klikněte v nastavení aplikace na tlačítko „Zálohovat a obnovit“. Další kroky jsou podobné těm, které byly popsány výše.

Jak přejít na nový telefon se systémem Android

A, nový telefon. Není něco zvláštního na okamžiku, kdy otevřete krabici, odstraníte ochranný plast a poprvé zapnete bezchybné PDA??

Bohužel, jakmile skončí tato fantastická animace při uvedení na trh, obvykle nastoupí realita. a vy si uvědomíte, že vás čeká dlouhá, vyčerpávající cesta kopírování, nastavování a snahy, aby váš nový telefon vypadal a fungoval správně. chcete.

Upřímně řečeno, přechod z jednoho telefonu se systémem Android na druhý je v průběhu let mnohem snazší. Přes veškerý pokrok však může jít o náročný proces plný úskalí a nejistot. A všechny rady na internetu o přechodu z iPhonu na Android vám ani trochu nepomohou.

READ  Zobrazení domovského tlačítka na obrazovce iPhone 7

Tento průvodce však. Pokud již používáte systém Android a chystáte se přejít z jednoho telefonu se systémem Android na jiný, musíte zvážit následující kroky a proměnné. Pokud se jimi budete pečlivě řídit, budete mít telefon rychle připravený k provozu a ucítíte vůni nového telefonu.

Část I. Příprava starého telefonu se systémem Android na přechod

Nebudete tomu věřit, ale úspěšný přechod na telefon se systémem Android začíná u vašeho starého zařízení. toho, které jste připraveni opustit. Ještě než začnete přemýšlet o své nové nablýskané náhradě, musíme projít dvě důležité oblasti a ujistit se, že jste na migraci plně připraveni:

Synchronizace služby Android

Především důvod, proč je přechod z jednoho telefonu se systémem Android na druhý mnohem snazší než dříve, a to především díky všem jednoduchým synchronizačním systémům zabudovaným v našich zařízeních. Proto si najděte chvilku a ujistěte se, že tyto funkce plně využíváte. Díky tomu bude vaše cesta mobilním telefonem plynulejší.

A tady je to nejlepší: pokud využijete všechny vestavěné mechanismy společnosti Google pro migraci na systém Android, nebudete potřebovat ani Samsung Smart Switch nebo jiné proprietární systémy (a můžete je klidně vynechat, pokud vás k tomu nový telefon vyzve). Vše, co se týká základních nástrojů pro přepínání v telefonech Google Android, by mělo fungovat, jakmile je správně nastavíte. a ve většině případů to nevyžaduje mnoho přemýšlení ani úsilí.

 • Pokud ještě kontakty Google v telefonu nepoužíváte, stáhněte si aplikaci a přeneste kontakty z telefonu do služby. Tím se kontakty vymažou z jednotlivých zařízení (a/nebo z omezeného a proprietárního úložného systému telefonu) a ihned po přihlášení se zpřístupní v jakémkoli zařízení. telefonu nebo počítači, bez ohledu na to, kdo to udělal.
 • Otevření aplikace Fotky Google. klepněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu a zkontrolujte, zda jsou vaše obrázky a videa zkopírovány do služby. Pokud ne, zvažte aktivaci této možnosti. Vše, co zachytíte fotoaparátem, bude synchronizováno a dostupné na jakémkoli zařízení, ke kterému se přihlásíte, včetně počítače!. a díky tomu si nesmírně usnadníte život.
 • Podívejte se na nastavení textových zpráv. U většiny telefonů a aplikací pro zasílání zpráv nyní Google automaticky zálohuje a synchronizuje vaše zprávy a přenáší je do nového zařízení. Vlastní aplikace Zprávy Google tento proces obzvlášť usnadňuje a usnadňuje. (A poznamenejte si: pokud se vaše zprávy z nějakého důvodu nepřenesou správně, aplikace nazvaná Obnovení zálohy SMS vám pomůže se s tím dodatečně snadno vypořádat.).)
 • Stáhněte si aplikaci Google One. Pokud ještě není v zařízení nainstalována, zkontrolujte domovskou obrazovku a zálohu aktuálního zařízení. Klepněte na toto pole a poté na možnost „Spravovat zálohy“ a uvidíte, jaké typy dat má systém nastaveny k synchronizaci a kdy je naposledy zálohoval. Ujistěte se, že jsou vybrány položky „Data zařízení“ i „Multimediální zprávy“, a klikněte na tlačítko „Zálohovat nyní“, abyste vše co nejvíce aktualizovali.

Většina ostatních oblastí systému Android se dnes synchronizuje automaticky a bez nutnosti ruční práce. kalendář, poznámky a dokumenty, všechny soubory připojené k Disku Google nebo jinému cloudovému úložišti atd. Nejčastěji je nyní i taková věc, jako je vaše hudební sbírka, vázána na streamovací službu a je navržena tak, aby byla dostupná kdekoli.

Pokud si však ve svém zařízení vzpomenete na něco výjimečného, je nyní vhodná chvíle udělat si přehled a připravit se na pozdější řešení. zkopírováním do cloudového úložiště, přenesením do počítače nebo nastavením automatické synchronizace ze starého telefonu do nového.

Zde je jedna důležitá část procesu výměny telefonu se systémem Android, která není zcela zřejmá nebo intuitivní: Pokud používáte Zprávy Google, musíte se před přechodem na nový telefon odhlásit z jeho chatovacího systému RCS na starém zařízení

RCS znamená širokou škálu komunikačních služeb. Je to nový standard pro zasílání zpráv, který umožňuje komunikovat s ostatními lidmi, kteří jej také používají, modernějším způsobem. vidíte indikátory aktivního psaní a oznámení o přečtení, můžete sdílet větší soubory a víte, že všechny vaše zprávy jsou šifrované.

Služba RCS se však ze své podstaty připojuje vždy pouze k jednomu zařízení. Pokud se pokusíte přejít na nový telefon se systémem Android bez předchozího vypnutí ve starém telefonu, určitě narazíte na problémy.

Naštěstí je oprava snadná. alespoň pokud víte, jak na to. Jednoduše počkejte, až budete na 100 % připraveni se do nového zařízení přihlásit:

 • Otevření aplikace Zprávy Google ve starém telefonu.
 • Klepněte na ikonu nabídky se třemi tečkami v pravém horním rohu aplikace a vyberte možnost „Nastavení“.
 • Klikněte na „Funkce chatu“.
 • Nastavte přepínač vedle položky „Povolit funkce chatu“ do polohy „Vypnuto“.“.
READ  Jak připojit Apple Watch k telefonu

Přenos dat přes Google

Služba bez problémů přenese vaše poznámky, protokoly hovorů, kontakty, hudbu, fotografie a videa a historii vyhledávání do nového telefonu.

Jak přenášet data prostřednictvím účtu Google:

V části Nastavení starého zařízení vyberte možnost Účty 2. Zadejte svůj účet Google a klikněte na tlačítko „Synchronizovat“. Aby se obsah nahrál do nového zařízení, musí být u něj zaškrtnuto políčko 3. Přidání účtu Google do nového telefonu. 4. Vyberte možnost „Více“ a klikněte na možnost „Synchronizovat“.

Vaše soubory a informace se nyní zobrazí v novém zařízení se systémem Android. Operace trvá v průměru 5 až 10 minut.

Uživatel musí mít účet Google. Pokud tomu tak není, zaregistrujte svůj účet Google:

Po registraci můžete zkopírovat všechny informace z jednoho smartphonu do druhého pomocí několika kliknutí.

Jak přenést data ze smartphonu se systémem Android do telefonu Samsung

Pokud je váš nový telefon od společnosti Samsung, podporuje speciální aplikaci Smart Smitch, která je ke stažení na Google Play.

Po otevření aplikace Smart Smitch v telefonu se vám nabídnou tři možnosti přenosu dat: bezdrátové připojení, kabel USB a externí úložiště. Rozebereme si ten nejjednodušší. první.

Chcete-li se připojit bezdrátově, musíte:

Poté vyberte „Bezdrátové připojení“ „Získat“ „Android“;

Nainstalujte a otevřete Smart Switch ve starém zařízení;

Vyberte možnost „Wireless“, zadejte požadované údaje a stiskněte tlačítko „Send“.

Z telefonu Huawei na smartphone se systémem Android

Čínský výrobce Huawei vytvořil stejně jako Samsung speciální program „Phone Clone“ pro rychlý přenos materiálů mezi smartphony.

Nejprve si stáhněte aplikaci a spusťte ji na obou zařízeních;

V novém telefonu otevřete aplikaci Klonování telefonu;

Klepnutím na „This is a new phone (sending)“ aktivujte připojení Wi-Fi;

Otevřete aplikaci ze starého telefonu;

Klikněte na možnost „Toto je starý telefon“. V otevřeném okně pro zjišťování nového zařízení zadejte heslo sítě Wi-Fi a připojte se k novému telefonu.

Zadejte informace, které se mají přenést do nového telefonu, a počkejte na dokončení operace.

Ruční přenos dat

Pro nahrávání obsahu ze starších telefonů se systémem Android nemusí výše uvedené možnosti fungovat. Zařízení nebude mít možnost je nainstalovat.

V tomto případě lze data přenášet zastaralými, ale neméně spolehlivými způsoby:

Přes kabel USB

Vhodná volba pro ty, kteří se obávají, že by se osobní údaje mohly dostat do sítě.

 • Připojení starého telefonu k počítači
 • V telefonu vyberte možnost „nahrát soubory“
 • Zkopírujte své základní informace (kontakty, fotografie a videa, soubory) do počítače
 • Odpojte staré zařízení a připojte nové
 • Přenos zkopírovaného obsahu

Prostřednictvím karty Micro SD

 • Ve starém smartphonu otevřete aplikaci Průzkumník;
 • Vyberte soubory, které se mají přenést
 • Klikněte na „Kopírovat na kartu“
 • Vyjměte kartu Micro SD a vložte ji do nového telefonu.

Přes Bluetooth/NFC

 • Na obou gadgetech zapněte Bluetooth nebo NFC v části „Bezdrátové sítě“
 • Aktivace služby Android Beam
 • Umístěte zařízení do malé vzdálenosti od sebe
 • Ve starém telefonu vyberte soubory, které chcete přenést, a stiskněte tlačítko „Přenést“.
přenést, data, jednoho, telefonu, druhého

Upozorňujeme, že přes Bluetooth nelze přenášet textové zprávy, kontakty, historii hovorů ani aplikace.

Technologický vývoj směřuje ke snadným a rychlým řešením pro uživatele, aby mohli pohodlně přecházet z jednoho telefonu na druhý. Použijte některou z možností přenosu dat, která vám vyhovuje, abyste si nemuseli „zvykat“ na nový telefon a trávit s ním spoustu času a úsilí. V opačném případě hrozí ztráta dat nebo nebezpečný přenos souborů mezi zařízeními.

[Android/PC] 100% slevy. Hry, aplikace, software

Tubo Pro Android VPN je placená verze bez reklam, která je k dispozici ke stažení zdarma. Aplikace VPN se snadno používá, není třeba se registrovat, není nutné přihlášení, není omezena šířka pásma. Aplikace nastaví nejbezpečnější připojení jediným klepnutím.

Jste připraveni ponořit se do kyberpunkového světa nekonečných násilných bitev a rychlé akce? Vítejte v Detroitu. městě, kde to všechno začalo!

Navrhněte si logo během několika minut pomocí nejlepší aplikace pro návrh loga. Nejsou vyžadovány žádné návrhářské dovednosti.

#producerlife obsahuje 5 minipacků v jednom, včetně zvuků pro pop, hip hop a trap, lofi, EDM a reggaeton. každá složka obsahuje řadu vanshotů, smyček, midi a presetů pro Serum. Skvělý výchozí bod pro zkoumání těchto různých žánrů, z každého z nich můžete vytvořit něco nového a odlišného. Navíc doufáme, že je všechny zkombinujete dohromady a vytvoříte si vlastní jedinečnou crossoverovou atmosféru!

Sada vzorků Producerlife z ADSR Sounds 0₽ 1 500₽ kliknutí

Chcete-li získat sadu zdarma, musíte přidat položku do košíku a použít promo kód audiotools. Propagační akce bude trvat týden. (Platnost do 12/04/2022)

Licence Advanced System Care PRO 15 (6 měsíců)

READ  Proč se baterie telefonu tak rychle vybíjí?. Kapacita se časem snížila

iTop Screen Recorder 2.2 PRO licence pro (4 měsíce)

IObit Malware Fighter PRO 9 zdarma na (6 měsíců)

Chcete-li získat zásuvný modul VST, potřebujete:

1) Přejděte na webové stránky se slevou a přidejte produkt do nákupního košíku

2) Zadejte propagační kód STAR55 pro 100% slevu a vyplňte registrační údaje (můžete napsat cokoli, co chcete)

Hudební plug-in syntezátor Stargate by LitWav 0₽ 3,000₽ kliknutí

To je ono, lidi! Ne moc, ale viděl jsem-sdílel, někdo může potřebovat =)

Sebrané, navržené mnou, Myslím, že značka „moje“ zaslouží.

Přenos aplikací

Na starém smartphonu jsou již nainstalovány všechny potřebné aplikace a samozřejmě není třeba hledat a instalovat každou z nich do nového telefonu. Stačí, když k novému telefonu připojíte stejný účet Google, který používáte na PlayMarketu svého starého zařízení.

Otevřete PlayMarket, na kartě „Knihovna“ přejděte do části „Moje aplikace“. Zobrazí se seznam všech aplikací nainstalovaných ve starém smartphonu. U každého z nich stačí kliknout na tlačítko „Instalovat“.

Používání aplikací třetích stran

V současné době je pro mobilní telefony se systémem Android k dispozici mnoho nástrojů třetích stran, které rovněž umožňují přenášet různá data a aplikace.

Jak přenést aplikaci z telefonu do telefonu pomocí aplikace ES Explorer

Tento nástroj je považován za jednoho z nejoblíbenějších správců souborů pro telefony. K dispozici je velké množství různých funkcí a nástrojů, mezi které patří také import aplikací do jiných zařízení.

 • Nejprve je třeba na všech telefonech povolit funkci Bluetooth;
 • Poté je třeba spustit aplikaci Průzkumník, která byla předinstalována z Play Marketu, a také kliknout na tlačítko „Apps“;
 • Poté by měl uživatel vybrat potřebné programy a aplikace, které se mají importovat do druhého zařízení, a to tak, že je zaškrtne;
 • Po označení všech potřebných aplikací je třeba kliknout na tlačítko „Odeslat“;
 • Mělo by se zobrazit okno „Odeslat prostřednictvím“. Uživateli poskytne seznam způsobů, jakými může odesílat data. Měla by se zobrazit výzva k instalaci přenesené aplikace do zařízení;
 • Smartphone vyhledá dostupná zařízení. Otevře se seznam zjištěných zařízení a je třeba vybrat telefon, do kterého má být aplikace importována;
 • Na druhém zařízení je třeba potvrdit přenos aplikace kliknutím na tlačítko „Přijmout“;
 • Po dokončení procesu importu je třeba kliknout na složku, ve které je uložen přenesený soubor APK, často nazývaný „Bluetooth“;
 • Budete vyzváni k instalaci přenesené aplikace do zařízení. Uživatel musí kliknout na tlačítko „Instalovat“ a počkat na dokončení instalace.

Po instalaci může uživatel aplikaci volně spouštět a používat.

Jak zkopírovat aplikaci z Androidu do Androidu pomocí APK Extractoru

Aplikaci můžete také přenést pomocí nástroje APK Extractor. Postup je následující:

 • Nejprve si musíte stáhnout APK Extractor z Play Marketu do svého mobilního zařízení;
 • Poté ji otevřete a v seznamu stažených aplikací vyberte tu, kterou chcete importovat. Je třeba na něj kliknout a poté v otevřené nabídce kliknout na tlačítko „Submit“;
 • Měl by se zobrazit seznam metod pro import aplikace. Musíte vybrat možnost „Bluetooth“;
 • Telefon automaticky začne hledat druhou miniaplikaci, a jakmile ji najde, musíte na ni klepnout a odeslat ji;
 • Kromě toho je třeba na druhé miniaplikaci potvrdit import souboru.

Chcete-li proces dokončit, stačí nainstalovat aplikaci.

Je třeba poznamenat, že některé placené a chráněné aplikace nemusí být pro import dostupné. Pokud tedy během importu dojde k chybě, je třeba všechny kroky zopakovat znovu; pokud problém přetrvává, je lepší použít jinou metodu. Protože je tento typ souborů často těžký, může proces přenosu trvat dlouho.

Pomocí moderních technologií je možné snadno přenášet z jednoho zařízení se systémem Android do druhého a zároveň ukládat všechna data a uživatelské údaje do paměti. Přenos a zálohování dat není nic složitého. stačí pochopit, jak to funguje. Některá data samozřejmě není nutné migrovat. například kontakty uložené na kartě SIM nebo záložky v prohlížeči Google Chrome.

Tento problém můžete také vyřešit pomocí speciálních univerzálních aplikací, např. Copy My Data a CLONEit. Batch Copy All Data. Pokud máte v zařízení práva roota, můžete použít Titanium Backup.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS