Jak stáhnout film do iPhonu přes iTunes

Na iPhonu můžete bez problémů přehrávat filmy nebo videa. Jediný problém, se kterým se uživatelé mohou potýkat, je stahování filmů z počítačů do iPhonů. V tomto obsahu se budeme zabývat dvěma způsoby přenosu filmu do iPhonu prostřednictvím iTunes. Tyto metody fungují pro všechny současné modely iPhonu včetně iPhonu 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 7, 8 a iPhonu X.

Nejdříve se podívejme na jednodušší způsob kopírování filmů do iPhonu přes iTunes. Tato metoda je založena na použití aplikací třetích stran pro přehrávání videa a umožňuje přenášet filmy do iPhonu bez předchozí konverze do formátu mp4.

Aby tato metoda fungovala, musíte nejprve nainstalovat aplikaci Film. V podstatě lze použít jakoukoli aplikaci dostupnou v App Store. Ujistěte se, že aplikace podporuje potřebné formáty videa.

Můžete například použít aplikaci VLC pro mobilní zařízení. Tento přehrávač podporuje všechny oblíbené formáty videa a je ideální pro sledování filmů na iPhonu. Najděte ji v App Store a nainstalujte ji.

Po instalaci aplikace videa můžete filmy odložit. Za tímto účelem připojte iPhone k počítači, spusťte iTunes a klikněte na ikonu zařízení, která se zobrazí v levém horním rohu okna.

Měla by se zobrazit stránka s nastavením iPhonu. Zde musíte přejít do sekce „Společné soubory“.

Zobrazí se okno rozdělené na dvě části. V levé části okna se zobrazí seznam aplikací. Zde je třeba označit aplikaci, ve které plánujete filmy sledovat. V našem případě je to VLC.

V pravé části okna bude k dispozici seznam souborů, které jsou pro tuto aplikaci k dispozici. Chcete-li do iPhonu nahrát filmy, klikněte na „Přidat soubor“ a vyberte požadovaný film.

Ihned po přidání souboru se začne nahrávat do paměti iPhonu. Průběh stahování můžete sledovat pomocí ukazatele průběhu v horní části okna iTunes.

Po dokončení stahování filmu můžete iPhone odpojit od počítače a otevřít aplikaci pro sledování filmu (VLC). Pokud bylo vše provedeno správně, aplikace uloží právě stažené video.

Použití aplikace Dokumenty

Pokud máte starší verzi operačního systému, kde Safari neumí stahovat videa, můžete použít bezplatnou aplikaci Dokumenty pro iOS. Jedná se o správce souborů s vestavěným prohlížečem, který dokáže stahovat video soubory z Internetu prostřednictvím přímého odkazu.

Zkopírujte odkaz na film, který chcete stáhnout. Uložme například adresu URL videa YouTube.

přenášet, video, iphonu, převést

Spusťte aplikaci Dokumenty a otevřete její vestavěný prohlížeč.

přenášet, video, iphonu, převést

Přejděte na stránky libovolného downloaderu, který umí stáhnout video z požadovaného webu. Vhodnou službu si můžete vybrat ze sbírky Lifehackeru. Jako příklad použijeme YBmate uploader.Stahovač umí stahovat videa z YouTube.

READ  Jak ztišit zvuk iPhonu. Proč na iPhonu neslyším správně??

Vložte dříve zkopírovanou adresu URL do pole na webové stránce downloaderu a stiskněte „Enter“.

Když se zobrazí odkazy na různé formáty ke stažení, vyberte příslušný formát a klikněte na tlačítko vedle něj. Pokud služba nabídne nové tlačítko pro stahování, použijte toto.

V zobrazeném okně zadejte libovolný název videa a klikněte na tlačítko „Hotovo“.

Vraťte se do hlavní nabídky Dokumenty a otevřete složku „Stažené soubory“.

Po dokončení stahování klikněte na tři tečky v rohu právě uloženého souboru.

Po zobrazení kontextové nabídky klepněte na položku „Přesunout“.

V zobrazeném okně vyberte položku „Photo“ a klikněte na tlačítko „Move“.

Stažený soubor videa se pak zobrazí ve standardní aplikaci Fotky.

Činnosti společnosti Meta Platforms Inc. a sociální sítě a Instagram jsou na území zakázány

Jak nahrát video do výchozí aplikace „Video

Pokud z nějakého důvodu nechcete používat přehrávače videa třetích stran, můžete videoklipy nahrát do standardní aplikace „Video“. V tomto případě však bude proces nahrávání složitější a zabere více času.

Potíže jsou způsobeny především tím, že video je třeba nejprve převést do formátu MP4. Ke konverzi videa lze použít různé programy. Tento článek vám ukáže, jak to udělat na příkladu bezplatného softwaru iWisoft Free Video Converter.

Nejprve musíme přidat video do iWisoft Free Video Converter. Můžete to provést jednoduchým přetažením souboru videa do okna aplikace nebo můžete použít tlačítko „Přidat“.

Dalším krokem je výběr formátu videa. Chcete-li vybrat formát MP4, otevřete rozevírací seznam „Profil“ v dolní části okna, vyberte nejprve „iPhone“ a poté „MP4“

Poté vyberte složku a spusťte převod. Chcete-li vybrat složku, klikněte na „Najít cíl“ a vyberte požadovanou složku. Poté můžete kliknout na tlačítko „Start“ a spustit převod.

Po dokončení konverze můžete začít stahovat videa do iPhonu. Za tímto účelem připojte iPhone k počítači a spusťte iTunes. Otevřete nabídku „Soubor“ v iTunes a vyberte „Přidat soubor do knihovny médií“.

Zobrazí se okno pro výběr souboru. Vyberte video MP4 a nahraje se do knihovny médií iTunes v části „Filmy. Domácí video“.

Jakmile se video objeví v sekci „Home Video„, můžete si ho stáhnout z počítače do iPhonu. Chcete-li tak učinit, klikněte na ikonu iPhone v levém horním rohu okna iTunes.

A začněte tam synchronizovat filmy. Pak zaškrtněte videoklip, který chcete stáhnout z počítače do iPhonu.

Chcete-li zahájit stahování, klikněte na tlačítko „Synchronizovat“ v dolní části okna iTunes. Po nahrání by se video mělo zobrazit na iPhonu ve standardní aplikaci „Video“.

Jak odesílat velké video soubory ze systému Android nebo počítače

Pokud potřebujete ze zařízení se systémem Android odeslat velký soubor videa, můžete využít oblíbené poskytovatele cloudových úložišť: Disk Google (15 GB zdarma), Yandex.Disk (10 GB zdarma), Cloud (8 GB zdarma), Microsoft OneDrive a Apple iCloud (5 GB zdarma) nebo použití služeb (aplikací) pro přenos velkých souborů. Zde jsou ty nejvhodnější:

READ  jak překrýt hudbu z iPhonu na postrisu. Jak připojit hudbu k příběhům pomocí aplikace třetí strany

WeTransfer

Pomocí služby WeTransfer je možné posílat velké video soubory zdarma, pokud jejich velikost nepřesahuje 2 GB. Tarif Plus stojí 12 dolarů měsíčně, ale umožňuje posílat soubory o velikosti až 20 GB.

Pushbullet

Bezplatná verze aplikace umožňuje odesílat soubory o velikosti až 25 MB, ale roční předplatné Pro za 40 dolarů zvýší tento limit na 1 GB.

Odeslat kamkoli

Tuto aplikaci lze považovat za nejbližší aplikaci AirDrop, která je k dispozici pro systém Android. Umožňuje posílat velké video soubory komukoli na internetu. Všechny informace odesílané aplikací budou šifrované. Maximální velikost souboru podporovaná aplikací je 50 GB.

Cloudové úložiště a sdílení souborů

Cloudové úložiště se stalo nedílnou součástí našeho života a je skvělé pro přenos velkého množství informací napříč platformami. Zatímco Dropbox začíná s pouhými 2 GB, služby jako MEGA mohou nabídnout až 50 GB volného prostoru. Stačí si stáhnout bezplatného mobilního klienta a nahrát potřebné soubory. V postsovětském prostoru jsou populární cloudové služby Google Drive, Cloud a Yandex.Disk.

Odesílání videa do iPhonu přímo do aplikace

Nejjednodušší způsob přenosu videa z počítače do iPhonu je použít iTunes Media Combine a přenést video soubor přímo do aplikace, kterou chcete v budoucnu použít k přehrávání videa.

Aby tato metoda fungovala, musí být v iPhonu nainstalována aplikace pro video. Tato aplikace však musí podporovat formáty videa, které plánujete nahrát do iPhonu.

Pokud takovou aplikaci nemáte, přejděte do obchodu App Store, najděte příslušný přehrávač videa a nainstalujte jej. Můžete si například nainstalovat přehrávač VLC Player.

Po instalaci přehrávače videa připojte iPhone k počítači, spusťte iTunes a klikněte na ikonu iPhone v levém horním rohu okna.

Poté otevřete část nastavení „Programy“. Odkaz na tuto sekci se zobrazí v levém bočním menu hned pod iPhonem.

V části „Aplikace“ je třeba přejít na konec okna. Zde najdete blok s nastavením, který se bude jmenovat „Sdílené soubory“. V levé části tohoto bloku nastavení je třeba zvýraznit aplikaci, do které chcete odesílat video z počítače.

Poté klikněte na „Přidat soubor“ a vyberte video soubor, který chcete přenést z počítače do iPhonu.

Stahování souboru videa do iPhonu se spustí, jakmile jej vyberete. Průběh stahování můžete sledovat pomocí ukazatele průběhu, který se zobrazuje v horní části okna iTunes. Po nahrání videa můžete spustit aplikaci pro přehrávání videa na iPhonu a zobrazit video soubor.

Stažení videa z počítače do iPhonu pomocí aplikace AnyTrans

AnyTrans je jedním z nejlepších alternativních programů pro iTunes. Umožňuje přenášet různé soubory mezi počítačem a iPhonem, včetně videí.

Hlavní výhody AnyTrans:

 • Přenos videa z počítače do iPhonu bez vymazání stávajících dat.
 • Automaticky převádí video do podporovaných formátů včetně AVI, WMA, WKV atd.д.
 • Software umí přenášet fotografie, hudbu, kontakty, zprávy, poznámky atd.д.

Nyní se podíváme, jak převést video z počítače do iPhonu:

READ  Jak přenášet hudbu do iPhonu přes Bluetooth. Jak odeslat soubor z iPhonu do počítače?

Otevřete aplikaci AnyTrans. Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB. Přejděte na spodní část obrazovky a klepněte na tlačítko vpravo, jako na obrázku níže.

Klikněte na tlačítko „Video“ na domovské stránce. Vyberte možnost „Home Video“.

Klikněte na tlačítko „“. Vyberte video, které chcete nahrát. Kliknutím na tlačítko „Otevřít“ zahájíte přenos videa z počítače do iPhonu.

Počkejte několik minut, než se video nahraje.

Jak vidíte, přenos videa z počítače do iPhonu pomocí aplikace AnyTrans je velmi snadný.

Pokud dáváte přednost použití oficiálního softwaru iTunes, použijte následující metodu přenosu videa z počítače do iPhonu.

iTunes

Ke stahování videí do iPhonu potřebujete speciální program iTunes:

 • Stáhněte si ji z oficiálních stránek společnosti Apple a nainstalujte.
 • Připojte svůj gadget k počítači pomocí kabelu USB. Musí být přiložen drát.
 • Počkejte, až systém detekuje nové zařízení.
 • Odemknutí iPhonu.
 • Pokud se zobrazí oznámení „Povolit tomuto zařízení přístup k videu a fotografiím“?“ nebo „Důvěřujte tomuto počítači?“Potvrďte, že důvěřujete a dovolujete.
 • Otevření iTunes v počítači.
 • Pak přejděte do nabídky „Soubor“.
 • Zvolte možnost „Přidat nový soubor do knihovny médií“.
 • Zadejte cestu k videu.
 • Zobrazí se v sekci Videa v iTunes na kartě Domů. Chcete-li ji otevřít, klikněte na rozevírací seznam vlevo nahoře.
 • V knihovně médií klikněte pravým tlačítkem myši na video.
 • Vyberte možnost „Přidat do zařízení“ a poté vyberte možnost „iPhone“.
 • Film můžete vložit do knihovny médií pomocí myši. Jednoduše jej přetáhněte kurzorem ze složky do okna iTunes.

Chcete-li nahrát video do zařízení Apple, musíte povolit synchronizaci.

 • Procházení zařízení. Chcete-li to provést, klikněte na jeho název v seznamu spárovaných zařízení v iTunes. Nebo klikněte na ikonu telefonu vlevo nahoře.
 • Otevřít Nastavení. Filmy.
 • Zaškrtněte políčko „Synchronizovat“ a použijte změny.
 • V přehledu zařízení klikněte na „Synchronizovat“. Je vpravo dole.
 • Video se zobrazí na iPhonu v nabídce Videa (sekce Domů).

Jak odeslat video z počítače do iPhonu přes iTunes

iTunes je univerzální aplikace od známé společnosti Apple. Můžete jej používat nejen ke stahování aplikací, ovládání počítačového zařízení prostřednictvím iPhonu, ale také k odesílání videodat z telefonu do počítače! Tato aplikace umožňuje uživateli provádět všechny operace, které nejsou k dispozici, velmi rychle a rychle.

Chcete-li přenést video z počítače do iPhonu, musíte v počítači otevřít iTunes a přetáhnout do nich převedené video. Existují dva způsoby, jak to udělat:

V případě první možnosti jednoduše odešlete video, které má být převedeno, na plochu, otevřete aplikaci a jednoduše přetáhněte video a přidejte ho do aplikace. Automaticky se umístí do požadované sekce v samotném softwaru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS