Jak přenášet kontakty z iPhone do iPhone: iCloud, iTunes, Bluetooth, App Store

Ahoj! Otázka: Jak přenášet kontakty z jednoho iPhone na jiný iPhone, má zájem o mnoho uživatelů. Existuje několik jednoduchých a efektivních způsobů. jak přenášet informační blok z jednoho zařízení na druhé. O všem v článku a v pořádku.

Prostřednictvím iCloud je velmi snadné přenášet kontakty. Použití iCloud je jedním ze základních nástrojů pro přenos informací z jednoho zařízení do druhého. Icloud. je cloudové úložiště společnosti Apple. Všichni majitelé jsou vybaveni pět gigabajtů paměti, ve kterých se vejde docela mnoho různých informací.

Aplikace iCloud je příznivě charakterizována jednoduchostí zařízení a účinností fungování. K implementaci této metody je vyžadován pouze současný přístup k internetu ke dvěma zařízením. Bude nutné se přihlásit z nového zařízení „Apple“ tak, aby ze starého cloudového účtu byla data přepravována.

Pro kopírování kontaktů z jednoho iPhone do jiného iPhone by měly být kontakty iPhone synchronizovány s iCloud. Můžete to udělat podle algoritmu:

 • Najděte „kontakty“, zkontrolujte spínač. musí být aktivován.
 • Chcete.li uložit všechny informace ze starého zařízení, měli byste jít do adresáře „Kopie rezervy“ (zjistit, že je to v iCloud snadné).

Nezapomeňte, že je nutné házet kontakty iPhone pro iPhone, že „kopie rezervy ICLOD“ je neustále aktivní. Po dokončení manipulací můžete testovat cloudové úložiště pomocí Apple nebo Desktop. určitě ukážou, zda bylo možné adekvátně přenést, ať už kontakty nebo ne.

Jak přenášet data z jednoho iPhone do druhého

Kromě vytvoření zálohy v iTunes a následné obnovení nového iPhone ze zálohování starého telefonu existují alespoň dva další způsoby, jak přenést všechny informace. Nejprve můžete obnovit iPhone ze zálohování iCloud nebo, ještě jednodušší, použít funkci rychlé výroby, která se poprvé objevila v iOS 11.

Rychlý start v iPhone

 • Chcete.li přenést data z jednoho iPhone do druhého, zapněte druhý (nový) telefon, vyberte jazyk a region a dosáhnete fáze nastavení.
 • Budete vyzváni, abyste použili funkci rychlé ochrany k přenosu informací do nového iPhone.
 • Přiveďte starý iPhone z iOS 11 a je blíže k druhému telefonu, poté se na novém iPhone okamžitě objeví oznámení o připravenosti k přenosu.

Oznámení se objeví jak na starém i novém iPhone

Předtím vám bude nabídnuto zadání hesla z účtu Apple ID a nastavit otis prst nebo tvář v závislosti na modelu smartphonu. Buďte připraveni: Tento proces může trvat několik minut do několika hodin. Výsledkem je, že všechny fotografie, kontakty, aplikace a dokonce i poznámky budou přeneseny do nového telefonu.

přenášet, kontakty, icloud, iphone

Tento proces nemůžete přerušit, jinak budete muset znovu spustit přenos dat.

Jak to funguje? V iOS 11 byl druhý smartphone potřebný výhradně pro ověření, zatímco všechna data byla odložena ze záložního iCloudu. Avšak počínaje iOS 12.4 Přenos dat se provádí přímo z paměti smartphonu pomocí Wi-Fi.

Oživení ze záložního iCloudu

Tímto způsobem majitelé iPhone použili funkci „rychlého začátku“. Chcete.li využít zotavení ze zálohy iCloud, musíte se nejprve ujistit, že tam starý iPhone vytvořil zálohy. Chcete.li to provést, otevřete nastavení na starém telefonu. Apple ID. profil iCloud a nalijte do nabídky „Reserve Copy v iCloud“. Musí být zapnuto; Pokud ne, zapněte. Navíc, pokud chcete odložit všechna data, ujistěte se, že nabídka „ICLOD Applications“ obsahuje všechny přepínače přepínače. Například mám SMS, což znamená, že při přenosu dat pomocí iCloud zpráv ze starého iPhone se na novém neobjeví.

READ  jak nastavit vyzváněcí tón v iPhonu pomocí iTunes. Jak přidat vyzváněcí tón do iPhonu pomocí aplikací

Před obnovením nového iPhone zapněte zálohu v iCloud

Pokud dříve záloha v iCloud nikdy nebyla vytvořena, bude trvat čas, než se informace z vašeho iPhone načte na server Apple Server Server. Poté již bude možné nakonfigurovat nové zařízení.

Chcete.li přenášet data z jednoho iPhone do druhého pomocí iCloud, při nastavení nového telefonu na jedné z fází budete muset místo „nastavení iPhone jako nový“ vybrat „Obnovit z kopie iCloud“ namísto „nastavení iPhone“. Po zadání údajů Apple ID začne přenos kontaktů, aplikací, fotografií, SMS a dalších informací. Po určité době můžete začít používat smartphone, ale zotavení bude pokračovat. uvidíte to podle nakládacích aplikací a vzhledu fotografií ve filmu v reálném čase.

Přenos dat pro iPhone pomocí iTunes

Nejstarší způsob uvedeného, ​​který mnozí považují za nepříjemné, protože při používání iTunes se chyby mohou pravidelně objevovat a můžete dokonce zůstat bez vašich dat. Tuto metodu však lze použít, pokud potřebujete přenášet data z jednoho iPhone do druhého, pokud například máte rezervní kopii 300 GB a nechcete si koupit další úložiště v iCloud (i když je lepší Chcete.li použít „rychlý start“).

Na Mac iPhone se zobrazí přímo do Finder

V tomto případě připojte starý iPhone k počítači, spusťte iTunes (nebo vyhledávač v MacOS Catalina), otevřete stránku připojeného zařízení a vyberte „Vytvořit zálohu nyní“. Proces není špatný, zejména pokud máte v telefonu spoustu údajů, takže můžete mít čas na oběd a jít o své podnikání.

Pokud se důrazně postaráte o zabezpečení, můžete zašifrovat zálohu

Zálohování bude vytvořeno na vašem počítači, takže se ujistěte, že na to máte dostatek volného prostoru. Po vytvoření zálohy připojte nový iPhone výběrem „Nakonfigurovat jej s iTunes“. nebo iTunes najde nové zařízení a nabídne další kroky k konfiguraci. Pointa je, že záloha ze starého iPhone bude nasazena do nového telefonu. Možná vás před obnovou ze zálohy vyzývá iTunes, abyste byli aktualizováni na nejnovější verzi iOS.

Nedoporučujeme používat obnovení pomocí iTunes, přímý přenos dat je preferovanější možností.

Faktem je, že záložní kopie, která byla vytvořena dříve, nemusí vzít v úvahu poslední změny, které jste provedli u vašeho starého iPhone. Například jste si vytvořili kopii včera v noci a rozhodli jste se dnes odpoledne převést informace. pak se příběh hovorů, SMS a čerstvé fotografie nezohledňuje. S přímým metodou jsou všechny informace přenášeny ve formě, ve které jsou na smartphonu v době konjugace. Kromě toho vás tato metoda neomezuje v objemu přenášených informací, na rozdíl od iCloud.

Správce souborů pro iPhone

Přeneste informace ze starého iPhone do počítače a poté je obnovte na novém iPhone, mohou také používat software třetího partu. K tomu existují speciální správci souborů, jako je Icarefone. Umožňuje selektivně kopírovat data z iPhone do počítače nebo jen fotografie. v případě, že nepotřebujete úplnou záložní kopii. V aplikaci je také samostatná část pro zálohy a zotavení, takže můžete začít používat zbrusu nový iPhone 12, jako je váš starý iPhone.

READ  Proč iPhone nevidí můj iPhone přes Bluetooth.

Jak přesouvat kontakty prostřednictvím iTunes?

Přenos kontaktů z iPhone do iPhone je také poměrně jednoduché:

Po připojení gadgetu k PC a začátku iTunes klikněte na ikonu „zařízení“.

Přejděte na kartu „Informace“ (v některých verzích iTunes. „Informace“).

Vložte krabici naproti „synchronizaci kontaktů s:“. V nabídce Drop.down opustíme „Outlook“.

Držte se dolů a ujistěte se, že v bloku „sčítání“ byste neměli zkontrolovat opačné „Vyměňte další informace na tomto iPhone: Kontakty“. V přítomnosti takové show iTunes budou všechny kontakty z paměti gadgetu svítit, jakmile dojde k další synchronizaci.

Klikněte na „Použít“. takže spustíte synchronizaci.

Dále musíte připojit druhý gadget s PC a opakovat kroky 2, 3 a 5 s ním již.

Kopírování kontaktů na PC přes iTunes

Je vhodné použít iTunes pro kopírování čísel, pokud je na PC nainstalován alespoň jeden z následujících programů: Microsoft Outlook nebo Windows Contacts. „Kontakty“ jsou zahrnuty do oken 7. A 8. Verze, takže by neměly být problémy s přenosem adresáře prostřednictvím iTunes pro většinu uživatelů.

Stáhněte si čísla s iPhone prostřednictvím iTunes jako je tato:

Připojte gadget k kabelu USB PC, spusťte iTunes a přejděte do nabídky ovládání zařízení kliknutím na tlačítko telefonu.

V bloku „Nastavení“ klikněte na položku „Informace“.

Naopak „Synchronizovat kontakty s:“ a v nabídce Drop.DOWN Vyberte možnost, která vám vyhovuje: Outlook nebo Kontakty.

přenášet, kontakty, icloud, iphone

Itunes vám také dává příležitost vybrat si, zda chcete zkopírovat všechny kontakty na iPhone, nebo jen nějakou skupinu.

Držte se do bloku „sčítání“ a ujistěte se, že v něm nejsou žádné klíšťata. Uživatel, který zanedbává takové šekové riziko, ztrácí ztrátu telefonní referenční knihy.

Klikněte na „Použít“ a počkejte na skončení synchronizace.

přenášet, kontakty, icloud, iphone

Pokud synchronizované kontakty s kontakty se systémem Windows, najdete své poznámky procházkou po cestě s: // Users/(Userme)/Kontakty.

Jak exportovat kontakty pomocí iCloud

Služba iCloud umožňuje nejen synchronizovat dokumenty z balíčku iWork a najít iPhone, když je ztracen, ale také ukládat všechny kontakty z vašeho smartphonu v případě, že jsou odstraněny nebo migrovány do jiného zařízení iOS. Pomocí standardních nástrojů iCloud můžete také exportovat kontakty pro jejich následné pohyb do jiných pomůcky, včetně BlackBerry a dokonce i telefonů na Androidu. Dnes uvidíme, jak to udělat.

Nejprve jdeme do webové verze iCloud, kde vybereme sekci „Kontakty“. Pak hledáme jeden z kontaktů, které chcete exportovat. Pokud potřebujete odložit celý adresář, musíte nejprve přidělit všechny kontakty kombinací klíčových slov Commageda.

Poté klikněte na ikonu sekce v sekci v levém dolním rohu a bod „Export Vcard“. Okno potvrzení vyskočí a poté začne postup exportu pro potřebné kontakty.

Po dokončení celé operace se vytvořený soubor formátu VCF objeví ve složce „Stáhnout“ vašeho Mac.

Co s tím teď dělat? Existuje mnoho možností. Můžete například importovat kontakty na jiný účet iCloud nebo je převést do smartphonu pomocí Windows Phone. Formát VCard nepřišel s Apple, a to ani nyní je používáno mnoha k výměně vizitek.

Jak víte, je obtížné vytvořit dobrou databázi kontaktů a je docela možné ji ztratit za pár sekund. Proto můžete uložit svůj adresář tímto způsobem jednoduše pro prevenci. Nebo si zapište všechna jména s telefony do běžného notebooku. najednou to bude spolehlivější.

READ  iPhone 11 Procento nabíjení na iPhone 11 jak ho zapnout

Mimochodem, přesunout kontakty na jiný iPhone nebo iPad, stačí poslat soubor vcard podle e.MAIL. Po jeho otevření bude adresář automaticky aktualizován.

Jak přenášet kontakty pomocí Airdrop?

Airdrop je funkce, která umožňuje uživatelům iOS vyměňovat soubory prostřednictvím bezdrátové sítě. Můžete to zkusit přenést kontakty do nového iPhone.

Tato metoda však má jednu významnou nevýhodu: Airdrop vám umožňuje přenášet pouze jeden kontakt najednou. Pokud chcete přesunout všechny kontakty z jednoho iPhone do druhého přes Airdrop, může to být spíše únavné.

 • Zavolejte „Řídicí centrum“. Chcete.li to provést, zdola ze spodní části obrazovky. Pokud máte iPhone s ID obličeje, utraťte dolů z pravého horního úhlu obrazovky.
 • Stiskněte a podržte bezdrátové ovládací pole v levé horní části „Kontrolního centra“. Zapněte Airdrop (jeho ikona by se měla stát modrou).
 • Ve starém iPhone otevřete „kontakty“ a najděte číslo, které byste chtěli zkopírovat do nového iPhone.
 • Klikněte na „Sdílet kontakty“, poté. „Airdrop“. Podle jména najděte zařízení, se kterým se chystáte sdílet. Na novém iPhone klikněte na „Přijmout“. Číslo, které jste přenesli, by se mělo objevit v „Kontaktech“.

Kontaktujte aplikaci Sync Account Account App Application

Pokud by se vyskytly problémy s převody osobních údajů popsaných výše a matoucího procesu, který chtěl automatizovat, budete muset kontaktovat nástroje třetí strany:

  Je to nutné z obchodu App Store pomocí standardního vyhledávání;

Obnova kontaktu

Pokud byly kontakty smazány po dlouhou dobu a iPhone se podařilo vytvořit zálohu bez nich, pak bude muset více starých záloh obnovit data z ICLUD a převést je zpět do paměti telefonu.

 • Otevřeno v prohlížeči IClod. Přihlaste se pomocí Apple ID.
 • Přejděte do části „Nastavení“.
 • Věnujte pozornost „dalšímu“ poli v levém rohu. Bude mít tři odkazy, mezi nimiž jsou „obnovovací kontakty“.

Všechna zařízení připojená k účtu iCloud

Po překročení odkazu se otevře seznam s archivy telefonních záznamů, které lze obnovit a přenést zpět do iPhone. Musíte si pamatovat, kdy došlo k odstranění dat, a jen obnovit archiv s vhodným datem.

Věnujte pozornost funkcím obnovy:

 • Vybraný archiv zcela nahradí telefonní knihu na všech zařízeních aktivovaným účtem ICLOD a při synchronizaci.
 • Aktuální kontakty budou přidány do archivu a uloženy v úložišti cloudu, takže je možné, že je možné obnovit.

Rezervní kopie nejsou navždy uloženy, takže pokud byly záznamy smazány po velmi dlouhou dobu, pak je nepravděpodobné, že by je přenesl zpět do paměti telefonu. Pokud však smažete kontakt a chytíte včas, pak nebudou problémy, abyste jej obnovili.

Nezapomeňte číst komentáře, existuje také mnoho užitečných informací. Pokud na vaši otázku neexistuje žádná odpověď a existuje odpověď na pozdější připomínky, pak je odpověď na vaši otázku obsaženo v článku, respektujte čas někoho jiného.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS