Jak přenášet fotografie z počítače Mac nebo Windows do iPhonu nebo iPadu

Přenos fotografií nebo videí ze systému macOS nebo Windows do zařízení se systémem iOS nebo naopak už není náročný úkol. Díky několika možnostem přenosu souborů tam a zpět nikdy nezůstanete bez možnosti volby.

Ať už jde o nejmodernější službu AirDrop, iCloud, iTunes nebo Dropbox, máte více možností než kdykoli předtím. Osobně dávám přednost AirDropu a Dropboxu, protože jsou uživatelsky velmi přívětivé. Projděme si tento kompletní návod, jak snadno přenést fotografie z počítače do iPhonu a iPadu!

Přenos souborů z iPhonu do Macu pomocí kabelu USB

Používání aplikace EaseUS MobiMover

Pokud vás zajímá, jak přenést fotografie z iPhonu do notebooku bez iTunes, toto je jeden z nejjednodušších způsobů. EaseUS MobiMover je bezplatný nástroj pro přenos dat ze systému iOS, který umožňuje přenášet všechny druhy souborů z iPhonu do počítače Mac a naopak.

Nejprve se však musíte ujistit, že váš iPhone má iOS 8 nebo novější a váš Mac má MacOS 10.12 sierra nebo novější. Po potvrzení této skutečnosti postupujte podle následujících kroků.

přenášet, fotografie, počítače, iphonu, část, často
  Připojte Mac a iPhone kompatibilním kabelem USB a klepněte na „Trust this computer“ na iPhonu. Poté spusťte nástroj EsaeUS Mobimover na Macu a na obrazovce Macu vyberte „iDevice to Mac“. K přenosu můžete zvolit libovolný typ souboru. Tento proces umožňuje vybrat data společně, jinak můžete přenášet vždy jeden druh dat. Dalším krokem je výběr trasy uložení. Kliknutím na ikonu souboru v pravém horním rohu vyberte požadovanou cestu. Pokud však nezvolíte žádnou cestu, vše se vyexportuje do složky na ploše Macu. Poté klikněte na tlačítko „Přenést“ níže a proces přenosu bude zahájen. Stažené soubory pak můžete zkontrolovat v počítači Mac kliknutím na možnost náhledu.

Takto tedy můžete přistupovat k souborům iPhonu na Macu bez iTunes.

Použití aplikace iPhoto

Pokud se ptáte, jak přenést fotografie z iPhonu do Macu, není nic lepšího než použít Iphoto, Jedná se o vestavěnou možnost od společnosti Apple Umožňuje uživatelům snadno přenášet fotografie z iPhonu do Macu. Nezapomeňte však, že tento postup se vztahuje pouze na fotografie.

  Nejprve propojte iPhone a Mac pomocí kompatibilního kabelu USB. Po připojení obou zařízení se spustí aplikace iPhoto. Můžete ji však také otevřít výběrem aplikace iPhoto. Otevření všech fotografií z iPhonu na obrazovce Macu. Můžete vybrat ty, které chcete přenést, a kliknout na tlačítko „Importovat vybrané“. Pomocí funkce vyjmout nebo zkopírovat a vložit požadované fotografie do Macu.
READ  Co znamená ikona zámku na iPhonu. Ikona šedé trubice s ikonou pauzy

Použití aplikace náhledu

Náhled je integrovaná funkce zařízení Mac, která usnadňuje přenos souborů z iPhonu do Macu. Zde je návod, jak postupovat.

  Nejprve připojte obě zařízení pomocí kabelu USB. Otevřete aplikaci Náhled a pak na Macu. Zde přejděte do sekce souborů a vyberte možnost importovat ze zařízení iPhone. Zobrazí se seznam souborů iPhone. Soubory můžete uložit do požadovaného umístění v počítači Mac pomocí funkce drag-and-drop.

Jak přenášet fotografie z iPhonu do Macu

WikiHow funguje jako wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. Na úpravě a vylepšení tohoto článku pracovali dobrovolní autoři.

Počet zobrazení tohoto článku: 185 330.

V tomto článku se dozvíte, jak přenést fotografie z iPhonu do Macu. To lze provést pomocí funkce Photo nebo Image Capture nebo pomocí funkce AirDrop. Navíc můžete své fotografie nahrát na iCloud a poté je stáhnout do počítače. Mějte na paměti, že iCloud musí mít dostatečnou kapacitu pro uložení všech fotografií z iPhonu.

Připojení iPhonu k počítači. Připojte jeden konec nabíjecího kabelu smartphonu k nabíjecímu portu iPhonu a druhý konec k portu USB počítače.

Počkejte na dokončení kopírování. Nyní klikněte na „Moje alba“. (v levé části okna) pro zobrazení zkopírovaných fotografií v počítači.

 • Pokud se aplikace Fotografie otevře na stránce Alba, tento krok přeskočte.
 • Pokud se otevře aplikace Fotografie se seznamem fotografií, stiskněte tlačítko „Zpět“ v levém horním rohu obrazovky a přejděte k dalšímu kroku.

Vyberte fotografie. Klepněte na každou fotografii, kterou chcete přenést do počítače. V rohu každé vybrané fotografie se zobrazí modrá a bílá ikona.

Klepněte na ikonu „AirDrop“. Vypadá to jako řada soustředných kruhů v horní části nabídky Sdílet. Bluetooth a Wi-Fi smartphonu se zapnou (pokud jsou vypnuté) a zobrazí se název počítače.

Ujistěte se, že máte na iCloudu dostatek volného místa. Tato metoda nahraje všechny vaše fotografie na iCloud a poté je stáhne do počítače s přístupem k internetu. Velikost úložiště iCloud však musí být větší než celková velikost všech obrázků. Bezplatné úložiště má kapacitu 5 GB, ale může být nutné zakoupit větší kapacitu.

Jak přenést fotografie z Macu na externí pevný disk pomocí Time Machine

Mac obsahuje Time Machine, mechanismus automatického zálohování. Time Machine slouží především k zálohování místního úložiště Macu na síťové disky. Kromě toho vestavěný zálohovací software v závislosti na vašich preferencích automaticky zálohuje Mac při každém připojení externího disku.

Kroky pro přenos fotografií z Macu na externí pevný disk pomocí Time Machine:

Krok 1 Začněte připojením externí jednotky k počítači Mac a otevřením Předvoleb systému.

Krok 2 Po kliknutí na Time Machine klikněte na možnost Vybrat záložní disk. Nezapomeňte také zaškrtnout políčko Podporovat automaticky.

přenášet, fotografie, počítače, iphonu, část, často

Krok 3. Nakonec vyberte svůj externí pevný disk a poté „Use Disk.

Upozorňujeme, že Time Machine zálohuje všechna data v Macu, což trvá déle. Obrázky, které chcete přenést na externí pevný disk, mohou pocházet z iPhonu nebo iPadu.

READ  Apple stahuje největší ruskou síť sociálních médií z App Store

Co když raději přenášíte fotografie z Macu do iPhonu??

Položte otázku:

Servisní středisko nenese odpovědnost za vaše jednání. Články mají pouze informativní charakter a nepředstavují návod k jednání.

Platba kartou

Připojení k síti Wi-Fi

Pohodlné parkování

© 2009-2022 г. Petrohrad (SPb) Servisní středisko opravy mobilních telefonů, smartphonů, notebooků, fotoaparátů

Vezměte prosím na vědomí! Tyto webové stránky nejsou veřejnou nabídkou v souladu s článkem 437 č. 437.2 občanského zákoníku Pro přesné a konečné informace o dostupnosti a cenách uvedených produktů a služeb nás prosím kontaktujte. Webové stránky zpracovávají vaše osobní údaje pro provozní účely, a pokud s tím nesouhlasíte, měli byste webové stránky opustit. V opačném případě se jedná o souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Jak stahovat fotografie z iPhonu do Macu pomocí AirDrop

Na rozdíl od připojení Androidu k Macu můžete iPhone a Mac propojit pomocí AirDrop. A pak můžete snadno stahovat fotografie z iPhonu do Macu. Je to způsob, jak bezdrátově sdílet více fotografií z iPhonu do Macu.

 • Povolení funkce AirDrop na iPhonu
 • Přejeďte na spodní část obrazovky iPhonu a klikněte na možnost AirDrop. Pokud potřebujete synchronizovat fotografii se všemi, vyberte možnost „Všechny“. Jen se ujistěte, že používáte iOS 8 nebo novější a Mac s Yosemite nebo novějším.
 • Přístup k aplikaci AirDrop ve Finderu Mac
 • Po kliknutí na ikonu Finderu najdete možnost AirDrop. Zkontrolujte, zda jsou Mac a iPhone připojeny ke stejné bezdrátové síti. Stiskněte dropbox v části „oblíbené.
 • Přenos fotografií z iPhonu do Macu pomocí AirDrop
 • Klepněte na možnost Nechat otevřít a vyberte možnost Vše. A nyní Mac najít svůj iPhone, můžete otevřít a stáhnout fotografie z iPhone na Macu odpovídajícím způsobem.
 • Po přijetí přenosu budete brzy dostávat fotografie z iPhonu. Po dokončení přenosu obrázků z iPhonu do Macu nezapomeňte vypnout AirDrop.

Import fotografií z Macu do iPhonu přes iCloud Photo Library

iCloud nabízí 5 GB bezplatného cloudového úložiště pro ukládání fotografií a videí mezi iPhony, iPady, iPody a dalšími zařízeními Apple. Prostřednictvím iCloud Photo Library můžete soubory přenášet bezdrátově a nemusíte plýtvat místem v omezeném úložném prostoru iPhonu. Další způsob přenosu fotografií z Macu do iPhonu pomocí iCloudu.

Začněte sdílet fotografie z Macu do iPhonu.

Otevřete iCloud v Předvolbách systému na Macu, klikněte na Fotky v druhém pořadí a zaškrtněte „My Photo Stream“ i „Access iCloud Photos“. Klepnutím na „Hotovo“ pokračujte. Klepněte na položku „Aktivita“ v levém podokně po otevření položky „Fotografie“. V nabídce sdílení fotografií na iCloudu vyberte možnost „Spustit sdílení“ a přejmenujte nové fotoalbum, pokračujte stisknutím tlačítka „Vytvořit“. V sekci „Aktivita“ se zobrazí nově vytvořené fotoalbum a kliknutím na tlačítko „Přidat fotografie a videa“ v pravém horním rohu přidáte všechny snímky z počítače Mac. Později se objeví v novém albu vytvořeném v Macu.

Získání přenesených fotografií z Macu do iPhonu na iCloudu.

Nyní přejděte do iPhonu a otevřete iCloud v nabídce „Nastavení“ povolte možnosti „My Photo Stream“ a „Access iCloud Photos“. Otevřete aplikaci Fotky na iPhonu a dostanete se na sdílenou ikonu níže. Poté se zobrazí synchronizované fotoalbum iCloud vytvořené v Macu. Otevřete ji a zkopírujte stažené obrázky do fotogalerie iPhonu.

READ  Přeflashování telefonu Samsung Galaxy

Přenosem fotografií z Macu do iPhonu přes iCloud lze snadno synchronizovat fotografie z fotoaparátu mezi více uživateli iOS najednou, nepočítaje fotografie ve vaší aktuální knihovně fotografií. Ujistěte se, že je vaše bezdrátové připojení silné, abyste ušetřili čas při přenosu souborů.

Jak přenášet fotografie z iPhonu do Macu pomocí sdílení fotografií iCloud / knihovny fotografií iCloud

Jak víte, iCloud nabízí 5 GB volného úložného prostoru pro každého uživatele. Pro synchronizaci fotografií iPhonu s iCloudem můžete spustit knihovnu iCloud Photo Library nebo Photo Stream. Později můžete do Macu nahrát fotografie z iCloudu pomocí stejného účtu iCloud.

Krok 1 Na iPhonu otevřete aplikaci Nastavení. Klepněte na své jméno v horní části. V seznamu vyberte možnost iCloud.

Krok 2: podle potřeby zahrňte fotografie z iCloudu nebo nahrajte do služby My Photo Stream.

Krok 3 V počítači Mac vyberte v Předvolbách systému možnost iCloud. V novém okně iCloudu vyberte možnost Fotky a klikněte na Dostupné možnosti.

přenášet, fotografie, počítače, iphonu, část, často

Krok 4 Zapnutí funkce iCloud Photo/ iCloud Photo Library Přenos fotografií z iPhonu do Macu přes iCloud.

Často kladené otázky o přenosu fotografií z iPhonu do Macu

Proč nemohu přenést fotografie z iPhonu do Macu??

Předpokládejme, že máte potíže s přenosem fotografií z iPhonu do Macu. V takovém případě nemusí být operační systémy na obou zařízeních kompatibilní. Je také možné, že Apple, iCloud nebo Fotky Google mají aktualizaci systému.

Proč se mi na Macu nezobrazují fotky z iCloudu??

Nejčastějším důvodem, proč se fotografie na Macu nesynchronizují nebo nezobrazují, je. synchronizace fotografií je na iPhonu a Macu vypnutá; nepřipojili jste iPhone nebo Mac k internetu, takže se snímky mezi zařízeními nepromítají; a konečně, úložiště iCloudu může být plné, takže se vaše fotografie již nesynchronizují pomocí funkce Advanced Sync, takže se nezobrazují na Macu.

Pomocí aplikace FoneTrans pro iOS můžete volně přenášet data z iPhonu do počítače. Do počítače můžete přenášet nejen textové zprávy z iPhonu, ale také fotografie, videa a kontakty.

 • Snadný přenos fotografií, videí, kontaktů, aplikace WhatsApp a dalších dat.
 • Náhled dat před přenosem.
 • K dispozici pro iPhone, iPad a iPod touch.

Výše je uvedeno 6 různých způsobů přenosu fotografií z iPhonu do Macu. FoneTrans pro iOS vyniká svým výkonem u všech výše uvedených řešení. Nejlepší vlastností nástroje pro přenos je jeho účinnost, všestrannost, efektivita a zabezpečení, což jsou všechny vlastnosti FoneTrans pro iOS. Výběr nástroje pro přenos fotografií z iPhonu do Macu je však zcela na vašem uvážení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS