Jak přenášet fotografie z iPhonu do iPhonu

8 způsobů přenosu fotografií do iPhonu. podrobné pokyny s ilustracemi krok za krokem.

Výrobci gadgetů vybavili téměř každé zařízení dobrým fotoaparátem, takže uživatelé mohou pořizovat spoustu kvalitních fotografií. Po nějaké době má mnoho majitelů zařízení Apple otázku, jak přenést fotografie z iPhone do iPhone. Existuje několik pracovních způsobů, jak to provést.

Jak přenést fotografie z iPhonu do Macu pomocí iPhone Transfer (nejlepší způsob)

Pokud chcete přenést fotografie z iPhonu do Macu, pomůže vám aplikace Foto a iCloud. Musíte ale přiznat, že raději kontrolujete a prohlížíte obrázky jeden po druhém a pak některé z nich vyberete ke zkopírování do Macu. Apeaksoft iPhone Transfer může být tou nejlepší volbou, kterou hledáte. Je to také nejlepší alternativa k aplikaci iExplorer, její základní funkce:

 • Snadné použití. Tato aplikace pro přenos z iPhonu umožňuje ukládat fotografie z iPhonu do Macu jedním kliknutím. To je důležité pro začínající uživatele.
 • Obousměrný přenos. Pomocí aplikace iPhone Transfer můžete stahovat fotografie z iPhonu do Macu, z iPhonu do iPhonu nebo iPadu a jednoduše přidávat fotografie z Macu do iPhonu.
 • Náhled pro selektivní synchronizaci. Možnost zobrazení všech fotografií uložených v iPadu / iPhonu / iPodu. Fotografie z iPadu do Macu můžete selektivně prohlížet, spravovat a přenášet.
 • Žádné poškození stávajících fotografií. Aplikace během přenosu nepoškodí ani nepřeruší aktuální fotografie v zařízení iDevice a Macu.
 • Rychlejší a bezpečnější. K přenosu fotografií mezi iPhonem a Macem používá fyzické připojení, které je rychlejší a bezpečnější a nevyžaduje připojení k internetu.
 • Větší kompatibilita. Přenos na iPhone funguje pro iPhone X / 8 / 8 Plus / 7 / 7 Plus / 6 / 6s / 5 / 5c / 5s / 4, iPad Pro / Air / Mini nebo starší generace a iPod Touch.
 • Existují dvě verze, jedna pro Mac OS a druhá pro Windows 10/8.1 / 8 / 7 / XP.

Jedním slovem je to nejlepší možnost stahování fotografií z iPhonu do Mac OS. Postup si ukážeme na příkladech iPhonu 7 a MacBooku Air.

Jak přenášet fotografie z iPhonu / iPadu do počítače Mac pomocí aplikace iPhone Transfer

Krok 1. Nainstalujte si do Macu nejlepší aplikaci pro přenos fotografií z iPhonu

Stáhněte si iPhone Transfer for Mac, dvakrát klikněte na instalační soubor a podle pokynů na obrazovce jej nainstalujte do MacBooku Air. Existuje speciální verze pro počítače se systémem Windows. Připojte iPhone 7 k MacBooku Air pomocí kabelu USB a otevřete aplikaci iPhoto Transfer. Automaticky rozpozná vaše zařízení.

Doporučujeme používat kabel Lightning od společnosti Apple nebo autorizované produkty. Šňůry třetích stran mohou způsobit ztrátu dat nebo poškodit zařízení.

Pokud k tomuto počítači připojíte dvě zařízení se systémem iOS, tento software vám pomůže synchronizovat fotografie mezi dvěma zařízeními se systémem iOS, například přesunout fotografie z iPhonu do iPadu apod.д.

READ  Přesunutí fotografie z jednoho iPhonu do druhého. Přenos fotografií ze starého iPhonu do nového pomocí zálohy

Krok 2. Náhled fotografií iPhone před přenosem

V levém sloupci vyberte možnost „Fotografie“ a v pravém okně s podrobnostmi se zobrazí všechny vaše fotografie uložené v iPhonu 7. U každé fotografie si můžete prohlédnout náhled miniatury. iPhone Transfer také umožňuje spravovat fotografie před přenosem. Například můžete v okně s podrobnostmi vybrat nežádoucí obrázky a stisknout „Odstranit“ pomocí ikony koše na horní liště, abyste se jich na iPhonu zbavili.

Krok 3. Přenos fotografií z iPhonu do Macu

Chcete-li stáhnout fotografie z iPhonu 7 do MacBooku Air, vyberte všechny nebo některé fotografie, které chcete stáhnout, rozbalte nabídku „Exportovat do“ v horní části okna a vyberte možnost „Exportovat do Macu“. V dialogovém okně, které se zobrazí, zadejte, kam se mají fotografie z iPhonu do Macu uložit. V nabídce „Exportovat do“ je další možnost. „Export do knihovny médií iTunes“. Mohl by přímo načítat fotografie z iPhonu do knihovny médií iTunes na Macu. Můžete si vybrat podle svých požadavků.

V tomto okamžiku můžete kromě fotografií vybrat i další typy dat, jako jsou knihy, SMS, videa, zvuky atd. Д., A přenos z iPhonu do Macu je snadný.

Tento software není jednosměrný, může fungovat jako nástroj pro obousměrný přenos. Do zařízení iOS můžete přidávat data z počítače. Další informace najdete zde: Jak dostat filmy do iPadu z počítače.

Odesílání přes AirDrop

Co je potřeba: Tato metoda přenosu funguje pouze s hardwarem Apple. AirDrop nepodporuje počítače se systémem Windows, smartphony se systémem Android ani miniaplikace s jinými operačními systémy.

Obě zařízení umístěte blízko sebe. Přenos dat na dálku tímto způsobem nebude fungovat.

▶ Umístěte miniaplikace vedle sebe, aktivujte na nich Bluetooth a Wi-Fi. ▶ Povolení přijímání souborů AirDrop na druhém zařízení od libovolného volajícího. Nastavení. Základní. AirDrop na iPhone nebo Ovládací panely. AirDrop na Macu. ▶ Na původním iPhonu vyberte data v požadované aplikaci (Fotografie, Soubory, Pošta) a v nabídce Sdílet najděte druhé zařízení v režimu AirDrop. ▶ Potvrzení příjmu souboru na druhém zařízení. ▶ Počkejte na dokončení procesu a aplikaci minimalizujte až po dokončení přenosu dat.

Co dělat se starým iPhonem?

Po nastavení nového iPhonu budete pravděpodobně chtít odstranit všechny informace ze starého zařízení. K tomu je třeba provést dva kroky.

Jak zrušit propojení iPhonu s iCloudem

 • Otevřít nastavení
 • Přejděte do svého profilu Apple ID (výše)
 • Přejděte dolů a stiskněte tlačítko „Exit“

Nejprve odpojte iPhone od služby iCloud. tím odstraníte aktivační zámek

Jak resetovat iPhone

Poté můžete iPhone bezpečně resetovat:

 • Otevřít nastavení
 • Přejděte na „Primární“. „Resetovat“
 • Stiskněte tlačítko „Vymazat obsah a nastavení“

Ujistěte se, že jste vymazali všechno, ne jen části

Všechny! Váš starý iPhone je připraven k prodeji nebo k dědictví. je na vás, jak s ním naložíte.

Nastavení soukromí, práce s kartami, vymazání historie. v tomto článku najdete nejdůležitější nastavení Safari, kterým byste rozhodně měli věnovat pozornost. Jděte na to, sledujte to, používejte to!

Výřez na obrazovce MacBooku Pro 2021 vadí všem, ale lze ho skrýt. Zde je přehled nejjednodušších a nejoblíbenějších způsobů, jak tuto konstrukční vadu skrýt tak, aby byla nejen neviditelná, ale také nepřekážela při používání

READ  Telefon Samsung se nepřipojí k počítači. Použijte přiložený kabel USB

Messenger lze používat nejen na iPhonu, ale také na hodinkách Apple Watch, pro které vývojáři vydávají samostatné klienty. Které aplikace pro zasílání zpráv mají na hodinkách Apple Watch vlastní klienty a jak je používat.

Již zcela zřejmé vestavěné funkce vysvětlujíPokud je vybalený z krabice a neměnili jste žádné nastavení, přenese se sám, stačí zadat ID. A pokud jste vstoupili do nastavení, v článku neuvidíte nic nového. Materiál pro materiál

Uložení na iCloud

Služba internetového úložiště iCloud je pro všechny uživatele iPhonu zdarma. Přenos fotografií z jednoho telefonu do druhého

Chcete-li pak získat obrázky v novém iPhonu, stačí zadat úložiště pomocí stejného Apple ID jako ve starém zařízení.

Z vlastností této metody je třeba uvést následující:

 • K dispozici je malé úložiště (5 GB zdarma);
 • Synchronizace je možná pouze prostřednictvím internetového připojení.

Jak přenést všechny fotografie z iPhonu do Macu

Spuštění iTunes ve starších verzích macOS nebo Finderu v macOS Catalina.

Připojení iPhonu k Macu pomocí kabelu.

V dialogovém okně smartphonu klepněte na možnost Trust this computer a zadejte odemykací kód.

V části s připojeným iPhonem vyberte kartu Fotografie.

Určete v počítači synchronizační složku a přeneste všechny fotografie a videa z iPhonu do počítače.

Tato metoda je vhodná, pokud chcete přenést všechny fotografie a poté vybrat potřebné fotografie v počítači.

Jak přenášet fotografie z iPhonu do Macu

Přenos fotografií z iPhonu do Macu je snadný. Postupujte podle jednoduchých pokynů:

 • Připojení iPhonu k Macu přes Lightning.
 • Pak v Macu otevřete aplikaci Fotky.

Odemknutí iPhonu a zahájení importu fotografií.

Vyberte složku, do které chcete stáhnout všechny fotografie.

Klikněte na tlačítko Importovat v pravém horním rohu.

Upřímně řečeno, nepamatuji si, kdy jsem naposledy připojil iPhone k počítači drátem. Tohle je asi poprvé, co jsem použil kabel Lightning na USB-A. Doporučili jsme vám, abyste si jeden z nich koupili více než jednou. Využijte ji, dokud to kurz dovoluje.

Kde jsou v Macu uloženy soubory s fotografiemi?

Po dokončení importu z iPhonu do Macu budou všechny fotografie v aplikaci Fotky. Soubory nebude možné nahrávat na externí disk.

Chcete-li v počítači Mac najít soubory aplikace Foto, musíte:

 • Otevření Finderu v počítači Mac.
 • Poté klikněte na ikonu svého účtu vpravo (ikona domečku).
 • Poté přejděte na Obrázky a vyhledejte soubor Knihovna fotografií.fotoknihovna.
 • Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a klikněte na příkaz Zobrazit obsah balíčku.
 • Poté otevřete složku Originály (Masters), kde budou uloženy vaše fotografie.

Klikněte na Zobrazit obsah balíčku a procházejte složky s fotografiemi.

Všechny soubory jsou roztříděny do složek, nenechte se tím obtěžovat. Je tu ještě jedna důležitá nuance. všechny fotografie jsou v originále. Pokud používáte vestavěný editor fotografií v iPhonu, změny ve složce se nezobrazí. Buďte opatrní.

Důležité: V žádném případě nepřejmenovávejte složky a aplikace. Nemanipulujte se strukturou a pořadím složek v balíčku Knihovna fotografií.fotoknihovna. To může mít negativní dopad na aplikaci Fotky v Macu. Riskujete ztrátu všech fotografií v počítači.

Jak sdílet fotografie mezi iPhony pomocí aplikace iPhone Transfer

iTunes a iCloud mají při sdílení fotografií mezi iPhony zřejmě některé nevyhnutelné nevýhody. Proto někteří lidé hledají způsoby, jak přenést fotografie z iPhonu do iPhonu bez iTunes nebo iCloudu. Od této chvíle doporučujeme Apeaksoft iPhone Transfer, který má více výhod, jako například:

 • Snadné použití. Tato aplikace pro přenos z iPhonu umožňuje přenášet obrázky z iPhonu do iPhonu jedním kliknutím. I začínající uživatelé na to přijdou během několika sekund.
 • Obousměrný přenos. Pomocí aplikace iPhone Transfer můžete sdílet fotografie z iPhonu do iPhonu / iPadu, z iPhonu do počítače a jednoduše přidávat fotografie z počítače do iPhonu.
 • Náhled pro selektivní synchronizaci. Má možnost zobrazit všechny fotografie uložené v iPhonu. Uživatelé mohou prohlížet, spravovat a přenášet konkrétní fotografie z iPhonu do iPhonu.
 • Žádné poškození stávajících fotografií. Aplikace během přenosu nepoškodí ani nepřeruší aktuální fotografie na starých a nových iPhonech. Všechny fotografie se do cílového iPhonu uloží v původní kvalitě a formátech.
 • Rychlejší a bezpečnější. Ke sdílení fotografií mezi iPhony používá fyzické připojení, které je rychlejší a bezpečnější a nevyžaduje připojení k internetu.
 • Větší kompatibilita. Přenos na iPhone funguje pro iPhone X / 8 / 8 Plus / 7 / 7 Plus / 6 / 6s / 5 / 5c / 5s / 4, iPad Pro / Air / Mini nebo starší a iPod Touch.
 • Existují dvě verze, jedna pro Mac OS a druhá pro Windows 10/8.1 / 8 / 7 / XP.
READ  Pád aplikací na iPhonu 7

Jedním slovem, je to nejlepší způsob, jak přenést fotografie ze starého iPhonu do nového iPhonu bez iTunes / iCloudu.

Jak přenášet fotografie z iPhonu do iPhonu pomocí aplikace iPhone Transfer

Krok 1. Připojení iPhonů k iPhone Transfer

Stáhněte si správnou verzi nejlepší aplikace pro přenos iPhonu v závislosti na operačním systému a nainstalujte ji do počítače. Připojení starého a nového iPhonu k počítači pomocí kabelu Apple Lightning. Po spuštění aplikace iPhone Transfer se obě zařízení automaticky rozpoznají.

Tip: Abyste předešli ztrátě dat a poškození zařízení, je lepší používat originální kabely USB nebo produkty schválené společností Apple.

Krok 2. Náhled fotografií na starém iPhonu před přenosem

přenášet, fotografie, iphonu, používání

Klikněte na název starého iPhonu v levém postranním panelu a vyberte kartu „Fotografie“, abyste zobrazili všechny fotografie ve starém iPhonu. Můžete si je prohlédnout v pravém podrobném okně. Pokud se chcete nejprve zbavit nechtěných fotografií, vyberte je a klikněte na tlačítko „Odstranit“ na horní liště.

Krok 3. Přenos fotografií ze starého iPhonu do nového iPhonu

Podržte stisknutou klávesu Ctrl v systému Windows nebo klávesu Cmd v systému Mac a vyberte všechny fotografie, které chcete přenést do nového iPhonu. Klikněte na nabídku „Exportovat do“ a vyberte možnost „Exportovat do [nový název iPhone]“. Po několika minutách se fotografie ze starého iPhonu synchronizují s novým iPhonem. Poté obě zařízení iDevices odpojte od počítače. Nyní odemkněte svůj nový iPhone a přejděte do aplikace Fotky a zkontrolujte, zda byly nahrány všechny požadované fotografie.

iPhone Transfer neomezuje počet fotografií, které můžete přenést. Podle našich testů trvá přenos stovek vysoce kvalitních fotografií jen několik minut.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS