iCloud v počítači aneb jak stahovat a nahrávat fotografie a videa z cloudu do systému Windows

Oficiální klient iCloudu pro Windows umožňuje bezpečně ukládat fotografie a videa na iCloud. Uživatelé budou moci pomocí aplikace procházet obrázky, videa a další obsah na svých zařízeních se systémem iOS.

Jak nahrát a procházet fotografie a videa v knihovně médií iCloud pomocí služby iCloud?com

Chcete-li zobrazit obrázky a videa ze zařízení iOS v cloudu, jednoduše přejděte z počítače do oficiální služby iCloud.com.

V prvním kroku je třeba zadat údaje z účtu Apple ID a poté otevřít zástupce aplikace Fotky.

Při spuštění aplikace Fotky budete muset chvíli počkat, než se soubory připraví. Doba operace závisí na počtu souborů v knihovně médií.

Usnadnění aplikace Fotky na iCloudu.com je téměř totožný s tím v mobilní aplikaci. Uživatelé služby iCloud.com si můžete obrázky přidat mezi oblíbené. Odstraněním jakéhokoli obrázku nebo videa ze serveru iCloud.com, uživatelé je automaticky odstraní ze všech svých zařízení a naopak.

Odesílání fotografií na iCloud.com lze provést buď jednoduchým přetažením souborů z Finderu, nebo stisknutím tlačítka „Upload“ v pravém horním rohu služby iCloud Photos.com vedle uživatelského jména. Protože je služba ve fázi beta testování, můžete z počítače nahrávat pouze obrázky ve formátu JPEG. Obrázky PNG ani videa MOV zatím nelze nahrávat.

A samozřejmě nezapomínejme na přísné zásady společnosti Apple týkající se množství volného místa, které je k dispozici. pouhých 5 GB. Nejde však jen o knihovnu médií, ale také o e-maily, zálohy zařízení, zálohy aplikací a další data. V opačném případě budete muset používat bezplatné cloudové úložiště třetí strany nebo si pořídit placené předplatné služby iCloud.

Viz také:

Použijte cloudové úložiště třetí strany, například Google Photo nebo Yandex.Disk

Případně můžete použít cloudová úložiště třetích stran, jako je Google Photo (neomezený volný prostor umožňuje mazat fotografie a videa nahraná do cloudu ze zařízení), Yandex.Drive apod., které mají často loajálnější politiku a poskytují více volného prostoru bez licenčních poplatků.

Fotografie můžete také trvale zveřejňovat na sociálních sítích, například na Instagramu (můžete vytvářet alba) Odnoklassniki atd.д.

Jak přenést fotografie z iCloudu do iPhonu pomocí aplikace MobiMover Free?

Přenos fotografií pomocí aplikace MobiMover Free je nejbezpečnějším způsobem, jak dosáhnout svého cíle. Tuto metodu můžeme rozdělit do dvou kroků, prvním krokem je nahrání fotografií z iCloudu do počítače a druhým krokem je použití aplikace EaseUS MobiMover Free pro přenos souborů z počítače do iPhonu. A tato operace je jednodušší, než se zdá.

Nahrávání fotografií z iCloudu do počítače se systémem Windows.

Otevřete webový prohlížeč a přihlaste se do služby iCloud.com. 2. Přihlášení pomocí Apple ID a hesla. Klepněte na možnost Fotografie na obrazovce Plocha. 3. Klikněte na „Všechny fotografie“ na levém panelu a zobrazí se všechny zálohy. 4. Vyberte všechny nebo některé konkrétní fotografie, pak přejděte do pravého horního rohu a klikněte na tlačítko cloudového formuláře. Poté klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a uložte fotografie do počítače.

Přenos fotografií z počítače do iPhonu.

Stáhněte a nainstalujte EaseUS MobiMover do počítače se systémem Windows 7/8/10. Do počítače také nainstalujte iTunes, abyste mohli číst data z iPhonu. 2. Připojte iPhone k počítači pomocí kompatibilního kabelu USB a klepněte na „Trust this computer“ na obrazovce iPhonu, pokud je vyžadováno vyskakovací okno. Spusťte aplikaci EaseUS MobiMover a přejděte do hlavního rozhraní. Kliknutím na „Přenést do tohoto zařízení“ přenesete fotografie do iPhonu „Podle složky“ nebo „Podle souboru“. 3. Nyní přejděte do počítače a najděte fotografie, které jste právě zálohovali z iCloudu. Můžete přidávat dávky fotografií najednou a MobiMover Free je přenese vysokou rychlostí. Poté klikněte na tlačítko „Otevřít“ a nahrajte obrázky do aplikace MobiMover. 4. Stisknutím tlačítka „Přenést“ přenesete fotografie z počítače do iPhonu. A neodpojujte iPhone, dokud není proces dokončen. Po dokončení procesu otevřete na iPhonu aplikaci Fotky a zkontrolujte nahrané fotografie.

READ  Proč jsou sluchátka tiše hrají na telefonu

Další tipy

Udržujte všechny aplikace z App Store v iPhonu a iPadu aktuální (kromě těch, které již nejsou k dispozici) a neprodleně instalujte všechny dostupné aktualizace systému.

Tento článek bude v blízké budoucnosti aktualizován. Mezitím zmíním ještě několik příběhů podobného charakteru. řekněme „protikrizového“:

A hlavně. nepropadejte panice. Pro Apple je to v Rusku až na několik výjimek obvyklé.

Přidat do záložek

Materiál aktualizován 11. března. Upozornění ihned. My ani další média jsme nezaznamenali žádné přímé ani nepřímé náznaky toho, že by společnost Apple mohla v nadcházejících týdnech skutečně opustit Rusko. Nyní všechny služby společnosti fungují v zemi a společnost sama nadále poskytuje služby Rusům v téměř plném objemu. Tento článek je určen těm, kteří.

Jak uložit data z jednotky iCloud Drive do smartphonu nebo počítače

Vytvoření místní kopie dat je snadné, pokud má váš smartphone nebo počítač dostatek volného místa pro uložení všech požadovaných dat.

Dostupné místo zobrazíte v Nastavení. Základní. Úložiště iPhone (ve smartphonu) nebo v O tomto Macu. Úložiště (v počítači). Chcete-li uložit data z cloudu, postupujte podle následujících pokynů.

Ve smartphonu nebo tabletu Apple proveďte následující kroky:

▶ V aplikaci Přehled otevřete složku iCloud Drive.

▶ Vyberte jednu nebo více složek, které chcete uložit. Nezapomeňte na praktické gesto zvýraznění dvěma prsty.

▶ Otevřete libovolnou místní složku na iPhonu, stiskněte prst na prázdném místě a vyberte nabídku Vložit.

▶ Počkejte na dokončení procesu a aplikaci nezavírejte. Kopírování dat na pozadí může být přerušeno kvůli systému iOS.

V počítači Mac proveďte následující kroky

◉ Spusťte aplikaci Finder a v postranní nabídce přejděte na iCloud Drive. Sekce se aktivuje a deaktivuje v nastavení aplikace Finder a synchronizace dat s cloudem musí být na Macu povolena (Nastavení systému. Apple ID. iCloud. iCloud Drive)

◉ Najděte v cloudu jednu nebo více složek, které potřebujete, a zkopírujte je libovolným způsobem (zástupce příkazu C, kontextová nabídka, přetažení).

◉ Otevřete libovolnou místní složku ve Finderu a vložte zkopírovaná data z cloudu (zástupce Command V, kontextová nabídka).

READ  Jak změnit tmavé téma pro iPhone

Při používání webové verze služby iCloud postupujte takto

Otevřete iCloud Drive a vyberte data, která chcete uložit.

Stisknutím tlačítka Uložit stáhnete data do chytrého telefonu nebo počítače.

Jak přenášet soubory z iCloud Drive do Macu

Na iPhonu

Přenos e-mailů v iPhonu není příliš pohodlný. Všechny korespondence je třeba exportovat ručně. Přidejte si nový účet pro alternativní e-mailovou službu. nejlépe samozřejmě ruskou, například Yandex nebo

Na Macu

Na Macu je to jednodušší a pohodlnější, navíc si můžeš ukládat všechny e-maily na iCloud.

Stáhne se veškerá pošta ze schránky iCloud.

Další možností je přenést do offline schránky pouze některé e-maily. Takovou schránku můžete kdykoli otevřít v jiném poštovním klientovi.

Takto budou e-maily uloženy lokálně v počítači Mac.

Pokud vám v iPhonu dojde paměť

Tato metoda je o něco složitější a vyžaduje stolní nebo přenosný počítač. Upozorňujeme, že pro stahování doporučujeme používat prohlížeč Safari.

Než začnete stahovat, otevřete Safari. Nastavení a na kartě Obecné vyberte možnost Nahrát složku. Vyberte požadovaný adresář.

Všimněte si, že možnost Safari je striktně povinná, jinak se připravte na ruční potvrzení každé nahrané fotografie.

Pomocí prohlížeče otevřete webovou stránku služby iCloud.Přejít na fotografie.

Vaše původní fotografie jsou uloženy ve službě.

Naším úkolem je nahrát všechny vaše fotografie do vašeho počítače. Tlačítko Zvýraznit vše nenajdete. Existuje však složitý způsob, jak vybrat všechny fotografie.

Přejděte na začátek seznamu fotografií v iCloudu (od nejstarších). Stiskněte tlačítko Vybrat v nabídce služeb a zvýrazněte první fotografii.

Nyní přejděte na nejnovější fotografii. Podržte stisknutou klávesu Shift a klepněte na nejnovější fotografii. Všechny fotografie budou vybrány.

Odeslání fotografií, videí a dalšího obsahu z iCloudu do iPhonu. Rychlé pokyny

Díky iCloudu mají uživatelé zařízení Apple k dispozici volný prostor pro své fotografie a videa. Postupem času, jak počet fotografií a videí roste, však může úložiště upozornit majitele miniaplikace, že v cloudu není dostatek místa. Jak přenést potřebná data z iCloudu do iPhonu. o tom budeme mluvit dnes.

Krok, který je vhodné provést ještě v době, kdy nahráváte a ukládáte obsah, než plánujete nahrát fotografie. Podstatné je, že knihovna médií iCloud obsahuje plné verze, nikoli komprimované vzorky fotografií. Pokud máte dobrý fotoaparát ve smartphonu, jeden takový obrázek bude „vážit“ až 5 MB nebo více. To znamená, že pro velký počet fotografií je dostupný prostor triviálně nedostatečný. Fotografie v zařízení je třeba optimalizovat, což můžete provést v Nastavení, Fotky a Fotoaparát. Když je povolena knihovna médií iCloud, klepněte na možnost Optimalizovat úložiště v iPhonu (nebo iPadu, pokud používáte toto zařízení). Operační systém sám nastaví optimální počet fotografií v úložišti. V tomto případě bude iCloud obsahovat soubory v plném rozlišení, optimalizace proběhne v samotném zařízení.

Je možné, že při pokusu o aktivaci knihovny médií není vůbec dostatek místa. V takovém případě budete muset buď dokoupit chybějící místo, nebo jednotlivé fotografie ze zařízení vymazat.

Jak nahrát fotografie z iCloudu do iPhonu

Proces se provádí pomocí stejnojmenného příkazu. „iCloud Photo“. K dispozici na zařízeních se systémem iOS 10.3 a vyšší nebo iPadOS a na počítačích Mac s OS X Yosemite 10.10.3 nebo následující verze.

Jak nahrát video z iCloudu do iPhonu.com

READ  Jak načasovat hovor v iPhonu. Jak nahrávat konverzaci WhatsApp na iPhonu?

Postup závisí také na typu zařízení.

 • Spuštění funkce „Fotografie„.
 • Přejděte na kartu „Vybrat“ a vyberte požadované soubory. Pokud chcete vybrat mnoho fotografií a videí, klikněte několikrát nebo vyberte celý adresář najednou stisknutím tlačítka „Vybrat vše“.
 • Klikněte na ikonu Více (trojtečka) v pravé dolní části obrazovky.
 • Stiskněte tlačítko „Nahrát“ a na výzvu systému akci potvrďte.

V počítači Mac nebo Windows:

 • Přístup na stránku iCloud.com. Klikněte na „Fotografie“ a zaškrtněte požadované fotografie a videa. Označení více souborů. standardním způsobem, podržením klávesy Command (na Macu) nebo Ctrl (na zařízení se systémem Windows).
 • Klikněte a podržte symbol stahování (obláček se šipkou), který je na horní straně. Chcete-li zachovat původní vzhled a rozlišení souboru, klikněte na možnost „Original unchanged“. Chcete-li nahrát soubory JPEG nebo H, vyberte možnost „Nejkompatibilnější“.264.
 • Tisk Stáhnout.

Nota bene: Pokud odstraníte fotografii nebo video z iCloud Photos, soubor zmizí ze všech zařízení se stejným Apple ID. Navíc, i když je v tomto okamžiku aktivována funkce „Uložit originály“.

Jak vyjmout kontakty z iCloudu na iPhonu

Ještě jedna důležitá otázka týkající se exportu dat. Především je to otázka těch, kteří dříve měli jiný smartphone Apple s nainstalovaným iCloudem a po zakoupení nového gadgetu chce majitel automaticky stáhnout telefonní seznam z cloudu.

Chcete-li kontakty odložit, musíte synchronizovat iCloud s iPhonem. To se provádí v Nastavení iOS. Předtím byste měli navštívit webové stránky služby iCloud.Poté přejděte do aplikace Kontakty a zkontrolujte, zda je v úložišti telefonní seznam, a přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla.

Poté přejděte do Nastavení iPhonu. sekce iCloud, zadejte svůj e-mail a heslo. Přesuňte posuvník vedle položky „Kontakty“ do povolené polohy. Zařízení zahájí proces synchronizace na pozadí, musíte počkat na dokončení procesu. Pokud již byla synchronizace aktivní, ale kontakty z iCloudu nejsou v seznamu ve smartphonu, zkuste se znovu autorizovat v iCloudu. Pro jistotu zkontrolujte úroveň internetového signálu, pokud je připojení špatné, synchronizace může selhat.

Odeslání kontaktů z iCloudu do iPhonu pomocí webové aplikace

Další snadný a cenově dostupný způsob. Proces exportu vypadá následovně:

 • Pomocí prohlížeče přejděte na webovou stránku služby iCloud.com, přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů.
 • Klikněte na ikonu „Kontakty“.
 • Označte první nalezený kontakt a stisknutím tlačítka ⌘A vyberte všechny položky ze seznamu.
 • Klikněte na ikonu nastavení (vlevo dole) a vyberte možnost „Exportovat vCard“.

Kontakty budou sloučeny do společného souboru, který bude nahrán do standardního adresáře ke stažení. V systému OS X se tento soubor spustí sám prostřednictvím aplikace Kontakty, aby se exportoval. Pokud systém zjistí, že se položka již nachází v telefonním seznamu, uvede, co je třeba udělat. nahradit, sloučit nebo ignorovat tento kontakt.

přenášet, fotografie, icloudu, iphonu, e-mailů, icloud

Kontakty jsou uloženy v typickém formátu VCF, který je univerzální a lze jej použít pro import do jiných služeb i do počítačů a jiných zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS