Nejlepší odpověď: Lze přenášet přes bluetooth z Androidu do iPhonu??

S iPhonem to nefunguje, ale soubory mezi Androidem a Macem můžete přenášet přímo přes Bluetooth. Jediná věc je, že musíte nastavit potřebná oprávnění v počítači Apple. Otevřete kontextovou nabídku smartphonu, vyberte „Odeslat soubor do zařízení“, vyberte soubor a klepněte na „Odeslat“.

Při nastavování nového zařízení iOS otevřete obrazovku „aplikace a data“. Poté klepněte na možnost „Přenést data ze systému Android“. (Pokud je nastavení již dokončeno, je třeba vymazat data ze zařízení iOS a začít znovu.). Pokud tak nechcete učinit, přeneste obsah jednoduše ručně.)

Nejlepší způsob přenosu fotografií mezi notebookem a iPhonem

iTunes. Není dobrou volbou, pokud chcete přenášet fotografie z notebooku do iPhonu nebo z iPhonu do notebooku. Nyní bychom vám rádi doporučili výkonný a snadno použitelný program HyperTrans pro přenos fotografií z iPhonu.

HyperTrans je určen především k přenosu různých souborů iOS, jako jsou obrázky, kontakty, zprávy, videa a další. Nabízí snadný způsob přenosu fotografií mezi notebookem a iPhonem. Jednoduše si jej zdarma stáhněte do svého notebooku a podle níže uvedených kroků přeneste obrazové soubory iPhonu.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače na libovolné místo bez ztráty dat.

 • Přesouvání souborů mezi zařízeními iPhone, iPad, iPod touch a Android.
 • Import souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přesun souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Krok 1 Kliknutím na tlačítko ke stažení výše můžete nainstalovat a spustit tento bezplatný přenos fotografií z iPhonu na svém notebooku. Pak k němu připojte iPhone pomocí kabelu USB.

Poznámka: Při prvním připojení musíte na obrazovce iPhonu klepnout na možnost „Trust this computer“, jakmile se zobrazí možnost.

Krok 2 Všechna běžně používaná data iOS jsou uvedena v kategoriích na levém panelu, například Fotografie, Hudba, Videa, Kontakty atd. Д. Zde můžete kliknout na možnost Photo.

Krok 3 Podrobnosti o jednotlivých snímcích můžete zkontrolovat na iPhonu. Stačí dvakrát kliknout na fotografii v pravém okně náhledu a uvidíte ji zřetelně.

READ  Jak přenést informace z iPhonu do počítače. Používání služby iCloud

Krok 4 Vyberte konkrétní fotografie z iPhonu, které chcete odeslat do notebooku, a kliknutím na ikonu počítače spusťte přenos. Nabízí snadný způsob zálohování fotografií z iPhonu.

Jak bylo uvedeno výše, tento přenos fotografií z iPhonu umožňuje také přenášet fotografie z notebooku do iPhonu. Pokud chcete přidat obrázky do zařízení iOS, můžete zde kliknout na ikonu Vyskakovací okno vás přesune do složky s obrázky v notebooku. Poté můžete vybrat některé obrázky z notebooku a umístit je do iPhonu.

Kromě přenosu fotografií do iPhonu, iPadu a iPodu dokáže tento všestranný program HyperTrans přenášet různé soubory mezi notebookem a telefonem se systémem Android. Ve skutečnosti se jedná o výkonný nástroj pro přenos, který snadno zvládne všechny druhy přenosových úloh. Stáhněte si ji zdarma a vyzkoušejte ji.

Jak připojit iPad k telefonu přes Bluetooth?

Na iPadu otevřete „Nastavení“ „Bluetooth“, zapněte Bluetooth a klepněte na název zařízení.

S iPhonem to nefunguje, ale soubory můžete přenášet přímo mezi Androidem a Macem přes Bluetooth. Jediné, co vyžaduje, je nastavení potřebných oprávnění v počítači Apple. Otevřete kontextovou nabídku smartphonu, vyberte „Odeslat soubor do zařízení“, vyberte soubor a stiskněte „Odeslat“.

přenášet, fotografie, přes, bluetooth, iphonu

Stahování obrázků prostřednictvím paměťové karty

Pryč jsou doby, kdy různé společnosti měly ve svých telefonech různé paměťové karty, např. Siemens. rs-mmc, Nokia. SD, Sony Ericsson. m2 a Motorolla. trans flash. Nyní všichni přešli na trans flash karty. Pokud tedy oba telefony podporují paměťové karty, můžete vložit kartu z prvního telefonu do druhého a zkopírovat fotografii do interní paměti telefonu. To lze snadno provést pomocí průzkumníka (správce souborů). Tlačítko kopírování je označeno listem papíru, za kterým je další list papíru. Po zkopírování přejděte do správné složky v telefonu, například Stáhnout a vložit (místo tlačítka kopírovat se zobrazí další tlačítko. vložit). Tlačítko nůžek zde plní funkci přesouvání souborů (vystřihnout a pak vložit jinam).

přenášet, fotografie, přes, bluetooth, iphonu

Stahování pomocí iTunes

Tento program je potřebný nejen ke stahování fotografií a videí do počítače, ale i k dalším účelům. Například pro stahování a přehrávání hudby a videí na vašem gadgetu a počítači. A pro aktualizace, obnovu a další základní funkce, bez kterých se neobejdete jak v každodenním životě, tak v případě katastrofy.

iTunes lze stáhnout z oficiálních webových stránek produktu a obvykle se nemusíte obávat virů a dalších chyb. Co se týče instalace, program zobrazuje výzvy v každém kroku a je nemožné udělat chybu.

Chcete-li stáhnout fotografie z iPhonu do počítače pomocí iTunes, musíte nejprve připojit smartphone k notebooku pomocí kabelu. Nyní musíte v programu najít sekci knihovny médií, v zařízeních najít svůj smartphone a vybrat jej. Pokud připojujete zařízení k iTunes poprvé, je třeba jej synchronizovat. Nyní budete mít přístup ke všem funkcím iPhonu a budete moci přenášet soubory, mazat, nahrávat a dokonce měnit název zařízení.

READ  Jak odstranit vyzváněcí tóny z iPhonu pomocí iTunes. Použití počítače

Přenos fotografií a videa z iPhonu do počítače nebo Macu

Nejjednodušší je přejít na iCloud.com, přihlaste se a stahujte fotografie z jakéhokoli dostupného zařízení. Všechny fotografie a videa jsou synchronizovány do cloudu, takže jsou vždy k dispozici.

Pokud nehledáte snadný způsob, zkusme přenášet data přes kabel USB. Připojení k počítači PC nebo Mac.

Na Macu

 • Otevřete „Fotografie“ v počítači.
 • Poté se zobrazí obrazovka „Import“.
 • Možná bude potřeba iPhone odblokovat. Pokud se vás někdo zeptá: „Mám tomuto počítači věřit??“Klikněte na tlačítko „Důvěřovat“.
 • Vyberte fotografie a videa, která chcete přenést, a stiskněte tlačítko „Importovat“.
 • Stáhněte si nebo aktualizujte nejnovější verzi iTunes.
 • Odemknutí smartphonu.
 • Kliknutím na tlačítko důvěřujete svému počítači.
 • Spusťte iTunes, vyberte fotografie v části „Fotografie“ a importujte je.

Jak zobrazit soubory na iPhonu prostřednictvím počítače?

Spusťte iTunes v počítači Mac nebo Windows. Připojte iPhone, iPad nebo iPod touch k počítači pomocí kabelu USB dodaného se zařízením. Poté vyberte zařízení v iTunes.

Přenos souboru z iPhonu do počítače. V seznamu vpravo vyberte soubor, který chcete přenést, klikněte na tlačítko „Uložit“, vyberte, kam chcete soubor umístit, a klikněte na tlačítko „Uložit“. Přenos souboru z počítače do iPhonu. Klikněte na tlačítko „Přidat“, vyberte soubor, který chcete přenést, a klikněte na tlačítko „Přidat“.

Je možné přenášet soubory z iPhonu přes Bluetooth?

Legitimní přenos souborů přes Bluetooth v iPhonu, jak jsme již řekli dříve. Společnost Apple totiž velmi vážně dbá na dodržování autorských práv k softwaru, obrázkům a hudbě a sdílení neschválených souborů považuje za nebezpečné, protože ohrožuje ochranu operačního systému proti virům a dalším faktorům.

iPhone 5 a novější má speciální technologii AirDrop, která umožňuje sdílet soubory mezi dvěma zařízeními Apple (iPod, iPad, iPhone, OSX).

Abyste mohli přenášet soubory přes Bluetooth, musíte provést Jailbreak (obchod Cydia se přidá automaticky), což znamená, že se vlastně nabouráte do systému. Zde se dozvíte, jak pomocí speciálního softwaru přenášet soubory přes Bluetooth do iPhonu:

 • Přejděte na Cydia.
 • Vyhledejte „sdílení Airblue“ a najděte příslušný program.
 • Instalace tweaku do zařízení.
 • Software je připraven k použití, můžete s ním přenášet soubory přes Bluetooth.

Pro přenos dat přes Bluetooth můžete použít libovolný správce souborů, který má funkci „Otevřít soubor pomocí“. Soubory lze odesílat do zařízení s různými operačními systémy: Android, iOS, Blackberry OS, Windows Phone, ale i OS X, Linux a Windows. Abyste mohli sdílet data s iPhonem nebo jiným zařízením se systémem iOS, musíte mít podobný správce souborů a také jej upravit.

Jaká jsou nebezpečí používání pirátských aplikací

Hackování systému iOS umožňuje využívat skryté funkce zařízení, ale je třeba vzít v úvahu i nevýhody útěku z vězení:

přenášet, fotografie, přes, bluetooth, iphonu
 • Pirátské aplikace „padají“ mnohem častěji než oficiální aplikace.
 • Oficiální aplikace mohou být ohroženy hackerským útokem.
 • Neuvážená instalace vylepšení může způsobit, že iOS nebude fungovat správně, protože nejsou upraveny odborníky.
 • Nekompatibility jednotlivých úprav.
 • Útěk z vězení ohrožuje bezpečnost osobních údajů uživatele.
 • Mohou se vyskytnout problémy s aktualizací systému iOS, je třeba zařízení kompletně přeflashovat.

Proto je velmi nežádoucí, abyste pro svá zařízení se systémem iOS používali pirátské aplikace.

Alternativní způsoby 3 pro bezdrátový přenos více snímků mezi iPhonem a Androidem

Pokud nemáte po ruce počítač, můžete fotografie mezi mobily přenášet také prostřednictvím připojení Wi-Fi. Uvědomte si, že kvalita obrazu se kvůli bezdrátovému přenosu sníží.

READ  Jak připojit iPhone k reproduktoru přes Bluetooth. Které reproduktory jbl podporují partyboost?

A co hůř, stahování obrázků vzduchem trvá dlouho. Pokud vám tato omezení nevadí, můžete fotografie z iPhonu do Androidu přenášet přes Wi-Fi následujícími způsoby.

Způsob 1: Přenos obrázků z iPhonu do Androidu přes Bluetooth

Pro bezdrátový přenos souborů mezi iPhonem a Androidem je třeba nejprve nainstalovat aplikaci třetí strany pro přenos souborů přes Bluetooth. Bump. vaše dobrá volba. Musíte si stáhnout a nainstalovat aplikaci Bump do iPhonu a Androidu. Spojení dvou mobilních telefonů.

Poté můžete úspěšně sdílet fotografie z iPhonu do Androidu přes Bluetooth.

Přenos obrázků z iPhonu do Androidu pomocí iCloudu / Dropboxu / Disku Google

Obrázky z iPhonu nebo Androidu můžete nahrát do služeb cloudového úložiště a přenášet soubory přes více platforem ručně. A můžete si dokonce nastavit funkci automatické synchronizace, která bude zálohovat všechny vaše snímky.

Díky tomu můžete bezdrátově stahovat fotografie do telefonu nebo počítače se stejným uživatelským účtem.

Způsob 3: Přenos obrázků z iPhonu do Androidu pomocí SHAREit

Pokud chcete sdílet fotografie z iPhonu do Androidu bez počítače, můžete tento problém vyřešit spuštěním aplikace SHAREit. SHAREit. Široce používaná aplikace pro přenos z telefonu, která dokáže bezdrátově přenášet fotografie z iPhonu do tabletu se systémem Android.

V aplikaci SHAREit můžete také šifrovat osobní fotografie a videa.

Obecně můžete obrázky mezi iPhonem a Androidem přenášet některým z výše uvedených způsobů. Ať už preferujete jakýkoli způsob přenosu souborů? Své zkušenosti můžete zaznamenat do komentářů níže. Samozřejmě se s námi můžete podělit i o další dobré nástroje pro přenos přes telefon.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače na libovolné místo bez ztráty dat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS