Jak přidat hudbu do videa na Instagramu a zveřejnit ho

Nemusíte být profesionální střihač videa, abyste mohli do videa na Instagramu vložit hudbu. Moderní technologie vám umožní vytvořit video s písní na Instagramu několika kliknutími a strávit pár minut. Podívejme se na hlavní způsoby vytváření videí s hudbou.

Mimochodem, doporučujeme užitečnou službu pro analýzu vašich sledujících a odstranění botů. InstaHero. Tato služba vám pomůže zvýšit dosah a angažovanost.

Přehled funkce pro přidávání hudby do instagramových příběhů

Na začátku je vhodné si ujasnit, co tato možnost představuje. V roce 2018 se vývojáři sociální sítě rozhodli potěšit své uživatele a přidali do programu novou nálepku. Ta umožňuje půjčovat si zvukové stopy pro příběhy na Instagramu, přičemž hudba se překrývá:

Můžete tedy aktivně experimentovat s tímto trendem a diverzifikovat tak svůj obsah.

Stojí za zmínku, že práce se zvukem v příbězích je přijatelná takto:

Kde stáhnout hudbu pro Instagram bez autorských práv

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je najít vhodnou skladbu pro fotografii v oficiální knihovně gramofonových desek z a YouTube. Moderní soundtracky jsou vzácné, ale galerie je rozsáhlá a nemusíte si kupovat licenci.

K dispozici jsou i další platformy s modernějším složením. Je však třeba mít na paměti, že před vložením hudby do fotografie na Instagramu je třeba zkontrolovat typ licence. musí být v souladu s Creative Commons (CC BY). Některé z nich:

 • SoundCloud;
 • Audionautix;
 • Hudební archiv zdarma;
 • Freesound;
 • Incompetech;
 • ccMixter;
 • Zastávka na bicí;
 • Musopen;
 • Nákladní automobily CC;
 • Internetový archiv;
 • iBeat;
 • BlockSonic;
 • Freesound PD;
 • Luperman.

Zejména pro příspěvky a příspěvky na Instagramu lze potřebnou skladbu nebo zvuky zakoupit na Audiojungle nebo Audiosocket.

Připojení hudby k fotografii na Instagramu není složité. Klíčem je vybrat si předem živé fotografie, nezapomenutelné zvukové stopy a častěji ředit pásku svými mistrovskými díly.

Jak vytvořit video s hudbou pomocí nahrávání obrazovky

Chcete-li se vyhnout stahování a procházení aplikací třetích stran, můžete vytvořit hudební stopu pomocí nahrávání obrazovky smartphonu. Chcete-li to provést, přehrajte si oblíbenou hudební skladbu a otevřete video nebo fotografii. Stačí aktivovat nahrávání obrazovky v požadované části skladby.

Jak aktivovat nahrávání obrazovky:

Pro AndroidUmístění této funkce určuje výrobce telefonu. Tuto možnost vyhledejte ve svém zařízení (v nastavení nebo spusťte horní závěs a najděte funkci v nabídce) nebo si stáhněte speciální aplikaci třetí strany, například Super Screen Recorder.

READ  aplikace pro záznam videa z obrazovky počítače.

Pro iOSPřejděte do Nastavení. Ovládací panely, přidejte Nahrávání obrazovky. Přejeďte prstem po pravé horní liště nabídky a objeví se ikona nahrávání. Klikněte na něj a spustí se nahrávání. Poté video sestříhejte pomocí interního editoru telefonu a zveřejněte ho na Instagramu.

vytváření hudebních příběhů, díky nimž se váš obsah odliší od ostatních ve vašem kanálu, navodí náladu nebo vytvoří přízvuk. Ale snažte se nepřekrývat hudbou každý příběh, jinak to bude vaše sledující nudit.

Propagace Instagramu pomocí Hypolinku

Pokud je účet používán pro zpeněžení, obchod, prodej. doporučuje se ji pravidelně rozvíjet, abyste přilákali nové odběratele. To pomáhá stránce neustále růst a nacházet nové sponzory, klienty, inzerenty, kupující. Kvalitní obsah je důležitý, ale bez pravidelné propagace a oslovování nového publika je k ničemu.

Jak rychle propagovat Instagram a získat aktivní sledující? Zlaté pravidlo. předplatitel by neměl být „mrtvou váhou“. musí být čtena, viděna, lajkována, komentována a přeposílána. Můžete to udělat tak, že naberete uživatele, kteří se zajímají o dané téma nebo trend. Po přihlášení k odběru nezmizí okamžitě a pomohou vám rozvíjet a propagovat.

Jak přidat hudbu do příspěvků na Instagramu pomocí nálepky

Nejjednodušší způsob, jak přehrávat hudbu v příspěvcích, je použít hudební tip, který je k dispozici na kartě Styly.

 • Výběr fotografie nebo videa pro Příběhy na Instagramu.
 • Přejít na Nálepky. Na domovské stránce se zobrazí nálepka Hudba. Vypadá to takto:
 • Vyberte si skladbu, která se vám líbí. Můžete procházet hudbu, kterou jste si vybrali podle svého vkusu, a také používat vyhledávání hudby.
 • Poté vyberte možnost designu své oblíbené nálepky. Zvolte si, zda chcete zobrazit zvuk a název skladby a zda se vám při poslechu zobrazí text písně.

Můžete si vybrat přesnou část skladby, kterou chcete, poslechnout si ji, než ji přidáte do svých příspěvků, a snažit se, aby byl váš obsah co nejvíce jedinečný.

Pokud na Instagramu nemáte hudební nálepku, zkuste aktualizovat aplikaci Instagram.

Přidávání hudby do příběhů na Instagramu

Pokud chcete používat funkci Instagram Music, musíte aktualizovat aplikaci Instagram na nejnovější verzi.

Po aktualizaci aplikace Instagram je čas vyzkoušet tuto skvělou funkci.

Nejprve musíte otevřít své příběhy na Instagramu. Můžete to udělat klepnutím na ikonu fotoaparátu, která se nachází v levém horním rohu na domovské stránce Instagramu.

Pořiďte video nebo fotografii a klepněte na ikonu Hudba v horní části obrazovky. Pokud nemáte ikonu Hudba, klikněte na položku Nálepky a najděte tuto funkci.

Otevře se hudební knihovna Instagramu, která v současné době obsahuje tisíce populárních skladeb. Požadovanou skladbu najdete zadáním jejího názvu do vyhledávacího řádku.

READ  Kde najít soubory v zařízení iPhone.

K filtrování skladeb můžete použít tři hlavní kategorie: populární, nálady a žánry.

Kliknutím na kategorii „Populární“ si můžete prohlédnout nejoblíbenější soundtracky.

Pokud chcete najít veselé, smutné, energické nebo jiné skladby podle aktuální nálady, klikněte na náladu.

Pokud chcete rockovou hudbu nebo jiný žánr, vyberte kategorii Žánry a najděte perfektní skladbu Instagram Story.

Pokud narazíte na skladbu, kterou jste ještě neslyšeli, můžete si ji prohlédnout v hudební knihovně Instagramu. Stačí stisknout tlačítko přehrávání vedle skladby a skladba se začne přehrávat.

Protože Příběhy Instagramu trvají jen několik sekund, funkce Hudební nálepka umožňuje vystřihnout skladbu a vybrat konkrétní část.

Můžete například zařadit část refrénu z hitu skupiny Guns and Roses Live and Let Die. Chcete-li to provést, vyhledejte skladbu v hudební knihovně Instagramu a vyberte ji. Poté budete moci skladbu přetáčet dopředu a dozadu a najít její refrén.

Hudební samolepka také umožňuje zvolit, jak dlouho se má zvuková stopa přehrávat. Maximální doba trvání 15 sekund.

Pokud je k vybrané skladbě k dispozici text, automaticky se zobrazí na obrazovce.

Před nahráním příběhu si nezapomeňte vybrat, jak bude vaše hudební nálepka vypadat. Můžete to udělat kliknutím na Hudební nálepka před odesláním příspěvku.

Nakonec se vaši sledující mohou dozvědět více o interpretovi, jehož píseň hraje ve vašem příběhu, kliknutím na text písně.

Jak přidat hudbu na Instagram prostřednictvím oficiální aplikace

Chcete-li do Příběhů na Instagramu přidat hudbu, můžete v režimu úprav v aplikaci použít speciální tlačítko.

Jak přidat hudbu na Instagram do Příběhů:

Dříve byla funkce dostupná pouze v zahraničí (USA, Velká Británie, Austrálie, Nový Zéland), ale nedávno byla dostupná také v Rusku.

Připravte si návrh příběhu

Přidání vyzváněcího tónu do příběhu na Instagramu začíná návrhem budoucího příspěvku.

To probíhá podle obvyklého scénáře. přidáte obrázek nebo video, textový popisek, nálepku, emoji, efekt nebo filtr, případně můžete přistoupit k vytvoření designu prostřednictvím aplikace třetí strany.

Výběr a přidání skladby

Dalším krokem je vložení hudby do Příběhů na Instagramu. Chcete-li to provést, otevřete v horním rohu systémového rozhraní sekci nálepek a najděte nálepku pro výběr hudby. V knihovně dostupných stop jsou 2 sekce:

Poslední část umožňuje vybrat skladby podle následujících parametrů:

 • Žánry. Rhythm and Blues a Soul, Rock, Country, Latin, Electronic, Jazz, Reggae, Folk, Reggaeton, Hip Hop, Pop jsou k dispozici na výběr.
 • Nálada. K dispozici v těchto kategoriích: zasněná, rytmická, sentimentální, veselá, klidná.
 • Témata: víkendy, romantika, rodina, soundtracky, narozeniny, cestování, příroda a další.

Chcete-li vložit hudbu do Příběhů Instagramu prostřednictvím sekce „Procházet“, musíte se dostat dolů k tlačítku „Žánry“, „Nálady“ nebo „Témata“, kliknutím na „více“ zobrazit podkategorie a poté začít vybírat skladbu.

READ  Hodinky se nepřipojí k iPhonu. Jak vyřešit potíže s iPhonem XR, který se nesynchronizuje s hodinkami Apple Watch?

Po poslechu zvukové skladby si ji můžete přidat do svých Příběhů na Instagramu kliknutím na její název.

Pokud se snažíte do aplikace Storyboard vložit konkrétní hudbu, stačí do vyhledávacího pole zadat interpreta nebo název skladby. K dispozici jsou také flexibilní možnosti vyhledávání klíčových slov, například „party“.

Přizpůsobte si skladbu

Jakmile zjistíte, jak vložit hudbu do Příběhů na Instagramu, je důležité skladbu před zveřejněním správně nastavit. Pokud se jedná o video, mějte na paměti, že zvuková stopa bude mít srovnatelnou délku.

U obrázků můžete nastavit dobu trvání od 5 do 15 sekund. Chcete-li tento parametr změnit, klikněte na ikonu s číslicemi v levém dolním rohu, nastavte dobu trvání a klikněte na „Hotovo“. Důležité je také porovnat fragment pomocí dvou stupnic. Horní umožňuje snazší navigaci ve skladbě, zatímco spodní umožňuje vybrat přesný začátek úryvku.

Chcete znát kvalitu svého publika, kdo vás sleduje a čte a kolik botů je na vašem účtu?? Proveďte si bezplatnou analýzu nyní. Klikněte na tlačítko

Přizpůsobení vzhledu nálepky

Pokud plánujete přidat do aplikace Storyis skladbu, můžete si vybrat ze dvou možností zobrazení hudební nálepky, které lze přepínat pomocí tlačítek nad horní lištou. Ikony se liší vzhledem a velikostí, ale zobrazují stejné informace: obal alba, interpreta a název skladby. Můžete také změnit barvu malé nálepky nebo barvu textu na velké nálepce.

Pokud hudební skladba obsahuje text, zobrazí se řádky. Jejich vzhled můžete změnit také pomocí nastavení písma a animací. Poslední tlačítka aktivují statické zobrazení nálepky.

Jak překrýt hudbu v příspěvcích na Instagramu: další způsoby

Otevřete libovolný editor videa (VideoShow, InShot, Magisto, Flipgram a další). Ukáží vám, jak přidat hudbu do videí na Instagramu nebo jak vložit hudbu do příspěvků na Instagramu. Oblíbený software má všechny nástroje, které potřebujete k překrytí svých oblíbených skladeb.

Zbývá říct pár slov o tom, jak překrýt hudbu na video na Instagramu.

 • Otevřete editor videa.
 • Vyberte soubor, který chcete nahrát.
 • Nahrání hudební skladby.
 • Uložení výsledku.
 • Zveřejnit příběh s hudbou.

Použijte tyto rychlé tipy pro jedinečný, autorský obsah. Vaši odběratelé budou tímto přístupem skutečně nadšeni! Rozmazlujte publikum krásnými skladbami a sami si výsledek užijte. Přizpůsobte hudbu své náladě a přibližte se svému publiku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS