Jak nainstalovat paměťovou kartu do Meizu M5s

Jednou z hlavních výhod smartphonu Meizu M5s je podpora paměťových karet microSD. Tato funkce umožňuje rozšířit interní úložiště pomocí externího disku. Instalace karty SD do Meizu M5s je poměrně snadná, ale někteří uživatelé mají stále potíže. Kromě toho je důležité kartu nejen umístit, ale také nakonfigurovat.

Protože karta MicroSD je velmi malá a Meizu M5s zřejmě nemá slot, může být obtížné slot najít. Proto doporučujeme postupovat podle pokynů:

  Prozkoumejte kryt zařízení a najděte zásobník. Obvykle ho poznáte podle malého otvoru v jeho blízkosti (jen si ho nepleťte s mikrofonem). Zásobník také trochu vyčnívá svými okraji.

Po provedení výše uvedených kroků by se na obrazovce Meizu M5s mělo objevit oznámení o instalaci externí jednotky. S jeho používáním nespěchejte, protože je třeba provést také přípravné kroky.

Jak přenést aplikace na paměťovou kartu v zařízení Meizu

Ti, kteří se odváží manipulovat s interní pamětí, jsou obdarováni. Přenos aplikace lze provést dvěma způsoby :

Upozornění. operace se systémovými soubory nejsou běžným uživatelům dostupné. Nejprve musíte získat práva ROOT. ROOT práva, root přístup. možnost upravovat a spravovat systémové soubory, získaná speciálním způsobem.

přejít, paměťovou, kartu, zařízení

S přístupem root

Práva superuživatele vám dávají mnoho možností. Konkrétně je třeba použít aplikaci, která přesune aplikaci a její data na USB disk. Jednou z těchto aplikací je Lnk2SD.

Máte-li nějaké dotazy. dejte nám vědět Položte dotaz

Je k dispozici na Google Play, ale bezplatná verze je velmi omezená. Doporučujeme stáhnout z pirátského portu Trashbox, 4pda, Androeed plnou verzi. Rozhraní je jednoduché.

Stejným způsobem můžete aplikaci vrátit na původní místo. Software na kartě SD bude mít na místě další tlačítko „Link to SD card“. Kliknutím na něj se aplikace vrátí zpět.

Před prací si vytvořte záložní kopii, protože proces nemusí proběhnout hladce. To je dáno povahou práv ROOT. Obnovení nastavení, obnovení dat.

Aplikace má jednu zásadní nevýhodu. pro její použití je nutné připravit kartu SD. Ne každý zná definici primárního paměťového oddílu.

Proto jej nedoporučuji používat začínajícím uživatelům smartphonů. Nenechte se zmást a použijte níže uvedené metody.

Bez práv ROOT

Existují dva způsoby, jak přesunout aplikace na kartu SD na Meizu bez práv ROOT :

READ  Nastavení zařízení Galaxy Watch Active 2

Jen připomínám, že počínaje verzí Flyme 5 a vyšší nelze v nastavení přesunout aplikaci na kartu SD. U raného firmwaru je však možné. Postup je podobný jako při použití Link2SD :

Rozsah této metody je úzký, protože i nejstarší m5 note, m5 s a m5 nainstalované na verzích Flyme 5.2.13.2G, která již neumožňuje tuto metodu používat.

Existuje program, který k migraci aplikací nevyžaduje práva ROOT. Toto je AppMgr III. Bohužel v obchodě Play stojí 229 a na internetu jsou ke stažení rozbité soubory. Bude nutné zakoupit.

Interace je rozdělena do tří záložek: „Přenosné“, „Na kartě SD“, „V telefonu“ a „V telefonu“.

Program mimo jiné vyčistí mezipaměť a odstraní nepotřebné programy lépe než mnohé čističe. Řeší mnoho problémů s telefonem, doporučuji vám jej nainstalovat.

Jak přejít na Meizu m6

V Meizu m6 již není možné v nastavení odeslat aplikaci na kartu SD. Nastavením „výchozího nastavení“ na kartu SD se na ni budou ukládat pouze fotografie a videa, nikoli aplikace.

Je důležité udržovat telefon v čistotě. Každý týden zkontrolujte nepotřebné aplikace a fotografie. Týden je nejlepší doba. Stažením aplikace a jejím odinstalováním po dvou dnech se nemusíte dostat do situace, která by potvrdila její důležitost.

Dnešní chytrý telefon umí spoustu různých věcí a dokáže uložit spoustu informací. Ne každý uživatel ví, jak přenášet aplikace na paměťovou kartu Meizu. Zde je několik způsobů, jak. Vhodné pouze pro smartphony, které podporují instalaci karty SD.

Jak přejít na paměťovou kartu?

1 Otevřete aplikaci Fotoaparát v telefonu se systémem Android klepnutím na ikonu fotoaparátu. 2 Dotkněte se ikony ozubeného kola, což je ikona nastavení, která se nachází v pravém horním rohu obrazovky. 3 Na obrazovce Nastavení fotoaparátu sjeďte dolů a klepněte na umístění úložiště. 4 Poté klikněte na kartu SD nebo paměťovou kartu.

Jak přenést kontakty z Meizu do počítače?

Všechna čísla jsou zabalena do souboru vcf, který lze následně odeslat e-mailem:

 • Spuštění internetu na smartphonu
 • Otevřené kontakty
 • Klikněte na rozbalovací nabídku
 • Vyberte Import/export
 • Zadání karty SIM nebo interní paměti jako zdroje exportu
 • Vyberte e-mailovou adresu
 • Zadejte kontakty, které se mají přenést

Jak přenést aplikaci na paměťovou kartu Meizu: podrobné pokyny

Problém s nedostatkem interní paměti se vyskytuje v různých telefonech. To lze vyřešit přenesením části informací na externí disk. Podívejme se, jak přenést aplikaci na paměťovou kartu Meizu.

Analýza a příprava

Před přesunem softwaru se ujistěte, že váš smartphone podporuje paměťovou kartu.

přejít, paměťovou, kartu, zařízení

Důležité: Externí jednotka SD musí být třídy 10 nebo vyšší.

Udává rychlost, jakou jsou data na kartu zapisována. Smartphone s kartou nižší třídy při přehrávání aplikace nebo hry „zamrzne“ a vychladne, protože přenosová rychlost mezi pamětí flash a zařízením není dostatečná. Proto vývojáři telefonů počínaje verzí Androidu 7 a u Meizu s verzí Flame shell vyšší než 5 uzavřeli funkci přenosu programů nebo aplikací na paměťovou kartu. Bez práv roota je to obtížné.

READ  Xiaomi Mi TV 4s 43 t2 recenze

Analyzujte obsah zařízení a odstraňte nepotřebná data. Možná bude stačit odstranit nepoužívané aplikace nebo zastaralý obsah. Přenosem videí nebo fotografií na paměťovou kartu se také uvolní další místo.

Poznámka: Fotografie z fotoaparátu a videa se ukládají do interní paměti.

To je nastaveno výrobcem Meizu. Když přejdete do nastavení smartphonu a vyberete flash kartu jako místo pro ukládání mediálních souborů, získáte více vlastní paměti zařízení.

Podívejme se, jak přenést aplikace na paměťovou kartu notebooku Meizu m3 pomocí různých nástrojů. Tyto metody budou fungovat pro modely u20 a m5s. Způsob přenosu hodně závisí na operačním systému telefonu.

Řešení problému přenosu dat z Meizu do Meizu: co a jak?Při koupi nového smartphonu je otázka, jak přenést kontakty z Meizu do Meizu nebo jiných modelů, stále naléhavější. Pokud

Snadný „pohyb“

Jednoduchý způsob přenosu programů. Vhodné pouze v případě, že je váš gadget vybaven operačním systémem Android verze 7 nebo novější a operačním systémem Flame verze 6 nebo novější. Stačí v nabídce nastavení vybrat řádek „App Manager“ nebo „Application“. Poté vyberte požadovaný program a ve vlastnostech zadejte umístění úložiště kliknutím na „Přesunout na SD“. To je vše, vybraná aplikace se přesune do externí paměti.

přejít, paměťovou, kartu, zařízení

Nástroj AppMgr III

Jednoduchý program, který umožňuje přesouvat aplikace na kartu SD bez použití práv roota. Rozhraní nástroje je jednoduché.

AppMgr vás při spuštění okamžitě požádá o vymazání mezipaměti. Poté v nabídce vyberte možnost „migrované aplikace“. Zobrazí programy, které lze přesunout. Můžete vybrat jednu nebo všechny a přenést je. Také můžete mazat, měnit nastavení, skrývat aplikace.

S právy roota a zakoupením plné verze se možnosti nástroje rozšíří.

Aplikaci lze automaticky přesunout na kartu SD ihned po instalaci, funkce blokování reklam je povolena.

FolderMount

účinný nástroj pro přenos souborů. Fungování tohoto nástroje připomíná emulaci disku v systému Windows. Funguje pouze v případě, že máte přístupová práva superuživatele nebo ROOT.

 • „name“ nebo „name“. Nastaví název vytvářeného tahu, může to být cokoli;
 • „source“ nebo „source“. vyberte složku, ve které je nainstalována přesouvaná aplikace;
 • Pomocí „destination“ nebo „destination“ vyberte složku, do které má být program přesunut.

Potvrďte akci kliknutím na „zaškrtnutí“. Po dokončení migrace klikněte na ikonu špendlíku. Rozsvítí se zeleně, což signalizuje úspěšný přenos aplikací.

Výsledkem funkce FolderMount je dvojice stejných složek. První z nich, umístěná na externí kartě flash, obsahuje aplikaci se všemi daty. Druhá, umístěná ve vnitřní paměti smartphonu, uchovává namontovaný obraz migrovaného programu, který je nezbytný pro jeho správnou funkci.

Upozornění: Pokud chcete odstranit aplikaci, která byla připojena pomocí programu FoulderMount, musíte nejprve odpojit obraz a poté program odinstalovat.

Bezplatná verze nástroje přenese až 4 programy. Poté musí společnost FoulderMount koupit.

READ  Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy a5

Osobní režim v Meizu: užitečná funkce, o které málokdo víU Meizu s verzí shellu flyme 6 a vyšší je možné nastavit více uživatelských profilů, a to.

Link2SD

V tomto případě musí být data na kartě SD uložena v počítači, protože před instalací Link2SD je paměťová karta rozdělena na 2 části. Proto budou všechny soubory na něm uložené zničeny. Paměť karty SD lze rozdělit pomocí nástroje MiniTool Partition Wizard.

 • vložte kartu do čtečky karet nebo jiného vhodného zařízení a připojte ji k počítači;
 • Zkopírujte všechna data a přeneste je do počítače;
 • odstranit stávající oddíl na kartě pomocí Průvodce vytvořením oddílu MiniTool; kliknutím pravým tlačítkem myši na ikonu karty SD a výběrem možnosti „odstranit“;
 • znovu klikněte a vyberte možnost „vytvořit nový oddíl“, což znamená „vytvořit nový oddíl“. Chcete-li vytvořit nový oddíl, použijte souborový systém FAT32, zadejte primární nebo primární a určete velikost;
 • Proveďte všechny operace z bodu 4 a vytvořte oddíl pro uložení softwaru smartphonu. Jediný rozdíl oproti předchozímu bodu je v zadání souborového systému. Vyberte „ext2“ pro oddíl.

Jak přenést aplikace na kartu Flash Meizu m6t?

Existují dva způsoby, jak přesunout aplikace na kartu SD v Meizu bez práv ROOT : Pomocí aplikace Appmgr III. V nastaveníBez práv ROOT

1 Otevřete aplikaci Fotoaparát v telefonu se systémem Android klepnutím na ikonu fotoaparátu. 2 Klepněte na ozubené kolečko, což je ikona nastavení, která se nachází v pravém horním rohu obrazovky. 3 Na obrazovce Nastavení fotoaparátu přejděte dolů a ťukněte na umístění úložiště. 4 Pak klepněte na kartu SD nebo paměťovou kartu.

Postup přenosu z interní paměti telefonu na kartu SD?

Otevřete nastavení systému a přejděte do části „Zařízení„. „Aplikace“. Krátkým klepnutím otevřete nabídku (sekci vlastností) požadovaného programu. Klepněte na „Storage“ a poté na „Change“. V okně „Změnit umístění úložiště“ vyberte možnost „Úložná karta“.

Automatické ukládání souborů na paměťovou kartu

 • Přejděte na „Nastavení“ a vyberte „Úložiště“;
 • V horní části okna zaškrtněte políčko „Uložit data ve výchozím nastavení“;
 • Zaškrtněte políčko vedle položky „Karta SD“.
 • Umístění stahování se změní.

Jak přenést kontakty z Meizu do počítače?

Všechna čísla jsou zabalena do souboru vcf, který lze následně odeslat e-mailem:

 • Spuštění internetu na smartphonu
 • Otevřené kontakty
 • Stiskněte rozevírací nabídku
 • Vyberte Import/export
 • Nastavení zdroje exportu na kartu SIM nebo interní paměť
 • Vyberte e-mailovou adresu
 • Zadejte kontakty pro přenos
| Denial of responsibility | Contacts |RSS