Především!

Tento článek neobsahuje žádné „levé“ odkazy ani zbytečné akce! Pokud opravdu potřebujete Root License, čtěte pozorně a postupujte krok za krokem, zaručí vám to, že uděláte vše správně! Tento článek o získání kořenových práv je rozdělen do dvou částí: První část. Předpoklady a podmínky jsou následující. druhá část. Pokyny k získání roota pomocí těchto souborů a programů. Pokud se pokoušíte rootnout svůj Android a ten se neustále restartuje nebo se věčně spouští (velmi zřídka, ale stále je to možné), stojí za to. Nyní přejděte k získání přístupu ke kořenovému systému!

Výrobci systému Android někdy vydávají nový firmware, na kterém nelze získat Root jedním z navrhovaných způsobů, pokud jsou v článku uvedeny jiné alternativní způsoby, zkuste je. Nefunguje to stejně? V komentářích uveďte verzi Androidu a verzi firmwaru (nepište zlomyslné komentáře, nepomůžete sobě ani ostatním). Android visí (nelze spustit), přečtěte si znovu a znovu úplně PRVNÍ odstavec!

Co potřebujete k přeflashování tabletu Samsung GT-P5100 Galaxy Tab?

K přeflashování operačního systému potřebujete následující položky:

 • Vytvořte na pevném disku počítače složku C s názvem p
 • Do zadané složky vložte následující dokumenty:
 • Program Odin PC, který nainstaluje nabídku
 • Ovladače pro Samsung GT-P5100 Galaxy Tab. TWRP nebo CWM dle vašeho uvážení
 • Flashování tabletu Galaxy Tab 3 nebo jiných verzí samotného modelu
 • Pa-gapps je balíček aplikací Google, který byste měli nainstalovat spolu s novým firmwarem.

Nejprve je tedy třeba nainstalovat ovladače pro váš Samsung Galaxy Tab. stačí spustit stažený soubor, aby se načetl do počítače.

Poté spusťte software Odin, vypněte tablet a stiskněte tlačítka napájení a snížení hlasitosti a tlačítko „Domů“. Zobrazí se zpráva, že je třeba stisknout tlačítko zvýšení hlasitosti. to udělejte a zobrazí se nabídka s nápisem Stahování.

přeflashovat, kartu, samsung, galaxy

Jakmile tak učiníte, postupujte podle následujících kroků:

 • V aplikaci Odin ponechte pouze zaškrtávací políčko „F. Čas resetování“
 • Stiskněte tlačítko PDA
 • Zadejte cestu k souboru nabídky Obnovení. bude v následujícím formátu.md5 nebo.tar.
 • Tablet automaticky načte nabídku a restartuje se. Odpojte jej od počítače.

Nyní, když máte požadované menu, které bude použito pro flashování P5100, můžete přejít rovnou ke změně systému.

Jak přeflashovat zařízení Samsung Galaxy Tab 2

Zde si můžete zdarma stáhnout firmware pro svůj tablet Samsung Galaxy Tab S2 se systémem Android 5.0 Lollipop.

Tablet Samsung Galaxy Tab S2 vydaný v roce 2015 společností Samsung. Obrazovka tabletu má úhlopříčku palce a rozlišení. Tablet je vybaven procesorem Samsung Exynos 7 Octa 5433 s taktovací frekvencí 1 900 a akcelerátorem videa.

Paměť

Tablet Samsung Galaxy Tab S2 je k dispozici jako oficiální stock firmware a vlastní firmware založený na oficiálním systému Android 5.0 Lollipop a novější verze systému Android.

Doporučujeme, abyste si pečlivě přečetli všechny pokyny pro přeflashování tabletu, jinak to může ovlivnit výkon vašeho zařízení!

Firmware tabletu Samsung Galaxy Tab S2 je nutné aktualizovat v následujících případech

 • Tablet se z nějakého důvodu nezapne
 • Váš tablet se neustále restartuje
 • Vaše zařízení začne „lagovat“ nebo „zasekávat“
 • Po neúspěšném flashování je třeba tablet aktualizovat
 • Chcete nainstalovat nejnovější verzi firmwaru pro své zařízení

Pokud máte dotazy týkající se aktualizace firmwaru pro vaše zařízení, můžete se zeptat v komentářích

Jak flashnout tablet nebo smartphone Samsung pomocí Odinu s novou verzí systému Android

Myslíme si, že to zná téměř každý uživatel. Ručně zkontrolujete aktualizace, ale stále se nic neděje. Existují dva způsoby, jak situaci napravit. Prvním způsobem je, že tablet nebo chytrý telefon nebudete flashovat sami. Pomůže vašemu zařízení zobrazit aktualizaci operačního systému. Proto je třeba zkusit vymazat data aplikace Google Services Framework.

READ  Jak vytáhnout SIM kartu z iPadu

Je to poměrně snadné. Nejprve přejděte do nabídky nastavení zařízení a vyberte část „Aplikace“. „Všechno.“. V posledním seznamu najděte řádek „Google Services Framework“. Samozřejmě na něj klepněte a v otevřeném okně klikněte na „Vymazat data“. Pak stačí restartovat tablet/smartphone.

Zapněte zařízení, znovu zkontrolujte aktualizace operačního systému, a pokud stále nic není, budete si muset tablet nebo smartphone přeflashovat sami.

 • – V počítači musí být nainstalován software Kies. Tímto způsobem také získáte nejnovější ovladače pro své zařízení.
 • – Aplikace Odin.
 • – Samotný firmware pro váš smartphone/tablet. Stáhněte si ji z webových stránek sammobile.com běží pod firmwarem. Pro stažení firmwaru se nejprve zaregistrujte na této stránce.
 • – A samozřejmě kabel USB pro připojení tabletu/smartphonu k počítači.

Nezapomeňte také, že pokud je vaše zařízení v záruce, instalace firmwaru vlastními silami znamená ztrátu bezplatného servisu.

 • – Nejprve se musíte ujistit, že je baterie vašeho zařízení nabitá alespoň na 60 %.
 • – Pak je třeba vypnout antivirový software v počítači.
 • – Zkontrolujte, zda Kies. Pokud ano, zakažte ji prostřednictvím Správce úloh.
 • – Pokud nemáte nainstalovaný software Kies, ujistěte se, že máte v počítači všechny potřebné ovladače pro tablet/smartphone.

To je vše, nyní máte novou verzi operačního systému Android 4.3 Jelly Bean.

Jak provést flashování tabletu Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Firmware Cyanogenmod.

Mám tablet Samsung Galaxy Tab 2, nedávno začal velmi pomalý. Obnovení továrního nastavení nepomohlo. Nakonec jsem se rozhodl změnit nativní firmware na Cyanogenmod.

Níže naleznete návod, jak změnit nativní firmware tabletu Galaxy Tab 2 na neoficiální. Cyanogenmod.

Změna firmwaru má nevýhodu: změní se sériové číslo zařízení, což může vést k tomu, že některé aplikace, které byly pro vaše zařízení zakoupeny (ne z PlayMarketu), přestanou fungovat. Například Navitel, pokud byl zakoupen před dlouhou dobou, je pevně spojen se sériovým číslem zařízení.

Některé aplikace mohou také začít fungovat v režimu omezené funkčnosti, např. Sberbank (mimochodem, není to jen problém firmwaru, funguje v režimu omezené funkčnosti, pokud má zařízení přístup root).

Pokud vás výše uvedené nezastavilo, můžete vyrazit.

Nejprve si vytvořte zálohu nejdůležitějších dat (kontakty, fotografie atd.). п.). Rozhodně nebude zbytečný.

Jakmile tak učiníte, přejděte do nastavení systému a klikněte na kartu „O systému“. Tam je třeba zobrazit model zařízení, v mém případě je to P5110.

Poté je třeba stáhnout potřebný software.

2) ]] Odin3 ]]. program pro psaní vlastních Recovery.

3) TWRP. Vlastní obnovení, pro ]]] 5110 ]]. pro ]]] 5100 ]].

4) Samotný Cyanogenmod. pro ]]] 5110 ]]. pro ]] 5100 ]]. pro ]]] 5113 ]]. Rozhodl jsem se pro stabilní verzi 10.1.

5) ]] Google Apps ]]. Cyanogenmod je dodáván bez služeb Google, takže je musíte nainstalovat ručně. Vyberte verzi, která odpovídá vybrané verzi cyanogenmod.

Vše potřebné pro flashování jsem také vložil do archivu. Pro ]] 5110 ]]. pro ]]] 5100 ]]. ale je lepší si stáhnout nejnovější verzi z výše uvedených odkazů.

Vyplňte soubory firmwaru a služeb Google na paměťovou kartu. Není třeba je rozbalovat, stačí zkopírovat archiv zip. Je lepší ji zkopírovat do kořenového adresáře paměťové karty, abyste ji později nemuseli hledat.

Pozor, nejsem zodpovědný za to, co budeme dělat dál, pokud uděláte něco špatně a proměníte svůj tablet v cihlu, není to moje vina.

Takže. Přepnutí tabletu do zaváděcího režimu. Za tímto účelem jej vypneme, počkáme, až se obrazovka zcela vypne, a spustíme jej stisknutím tlačítka pro zvýšení hlasitosti (jedná se o tlačítko vzdálené od tlačítka napájení).

READ  Instalace aplikace forkplayer do televizoru Samsung Smart TV

Stiskněte tlačítko snížení hlasitosti (je blízko tlačítka napájení). Tablet přejde do zaváděcího režimu.

Poté připojte tablet kabelem k počítači. Spuštění aplikace Odin3. Pole ID:COM nesmí být prázdné, signalizuje, že Odin3 viděl tablet. Stiskněte tlačítko AP a vyberte soubor zavaděče. Zavaděč musí opět striktně odpovídat modelu vašeho tabletu a firmwaru. Přejděte na kartu Možnosti a zrušte zaškrtnutí automatického restartu. Stiskněte tlačítko Start. Počkejte, dokud se downloader nenahraje do tabletu (na kartě Protokol se zobrazí příslušný záznam).

Odpojení tabletu od počítače a jeho vypnutí. Spusťte jej v režimu obnovení stisknutím tlačítka snížení hlasitosti a tlačítka napájení.

Nejdříve je třeba zálohovat původní systém, abyste se mohli vrátit k původnímu firmwaru. Přejděte do nabídky Zálohování a vyberte oddíly, které chcete zálohovat. Ujistěte se, že jste zálohovali systém. samotný operační systém, EFS. IMEI, sériové číslo atd. п., Boot. Zavaděč. Cache a data. volitelné, já jsem udělal. Klikněte na tlačítko Přejetím na zálohu. Začne zálohování.

Vraťte se na hlavní obrazovku a stiskněte tlačítko Instalovat.

Vyberte soubor Cyanogenmod flash a proveďte stejný postup pro zahájení instalace.

Po dokončení instalace se vraťte na hlavní obrazovku a stiskněte tlačítko Wipe, stejným způsobem postupujte i při obnově výchozího nastavení.

Znovu se vraťte na domovskou obrazovku a stiskněte tlačítko Instalovat. Nyní vyberte soubor služeb Google. Nainstalujte, vraťte se na hlavní obrazovku a restartujte tablet (tlačítko Restartovat).

Proces flashování je nyní dokončen. První zapnutí může chvíli trvat, proto buďte trpěliví. Po spuštění systému proběhne standardní postup pro první konfiguraci zařízení.

Vzhledem k tomu, cyanogenmod je uzavřen, další způsob, jak vás zachránit před lagy na tomto tabletu. použití stock firmwaru na andriodu 4.0.3/4.0.4.

Sdílejte tento článek se svými přáteli na sociálních sítích. sítě, možná to pro ně bude užitečné.

Jak flashnout tablet Samsung Galaxy Tab 2 se stock firmwarem.

Ahoj. Dnes vám chci ukázat, jak můžete flashovat Samsung Galaxy Tab 2 s stock firmware. Slovem stock myslím původní firmware, který byl v tabletu v době vydání. Pro model 5110 (model bez 3g) je to verze android. 4.0.3, pro verzi 3G (5100). 4.0.4.

A tak je zde postup velmi podobný tomu, jak tento tablet flashovat pomocí CyanogenMod.

Jako vždy v podobných případech připomínám, že nejsem zodpovědný za vaše zařízení, vše děláte na vlastní nebezpečí.

Nejprve je třeba určit model tabletu. Chcete-li to provést, přejděte do nastavení a přejděte do části O tabletu / O zařízení. V mém případě model. 5110.

Připravil jsem flash soubory a firmware pro model ]] 5110 ]] a pro ]] 5100 ]]. Stáhněte si příslušnou verzi pro svůj model.

Pak tablet vypněte. Po vypnutí podržte stisknuté tlačítko zvýšení hlasitosti (mimo tlačítko napájení) a zapněte jej.

Zobrazí se varování, které vás informuje o nebezpečí používání vlastního firmwaru.

Stiskněte tlačítko pro snížení hlasitosti (blíže k tlačítku napájení). Tablet přejde do režimu stahování firmwaru.

Připojení tabletu k počítači pomocí kabelu. Nyní rozbalte stažený archiv. Přejděte do složky odin a spusťte program.

V programu stiskněte tlačítko bl a ve složce s firmwarem vyberte soubor začínající zavaděčem.

Podobně pro ap. začínající na platform, pro csc. na csc, v případě 5100. cp. soubor začínající na modem.

Na kartě Možnosti se ujistěte, že jsou povoleny pouze možnosti Automatický restart a F.Čas resetování.

Stisknutí tlačítka Start. Zabralo mi to asi 3 minuty. Poté se tablet restartuje a na chvíli se zobrazí logo systému Android. Tablet se restartuje a nakonec se zapne s počátečním nastavením.

Т.к. Firmware jsem našel. služba. výchozí jazyk v něm je čínština (nebo korejština, nebo možná japonština =))), takže zvolte ruštinu.

A po úvodním nastavení přejděte do nastavení systému, na kartu Jazyk a zadávání, Nastavení klávesnice Samsung, klepněte na položku Jazyk zadávání a v této nabídce již zaškrtněte políčka u požadovaných jazyků.

READ  Jak připojit kartu k telefonnímu číslu

Blikání Samsung Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200

Vyváženost mezi hardwarovými komponenty a úrovní výkonu, která je vlastní konstrukci jednotlivých zařízení se systémem Android, je někdy skutečně obdivuhodná. Společnost Samsung vyrobila mnoho skvělých zařízení se systémem Android, která díky vysokým technickým specifikacím těší své majitele po mnoho let. Někdy se však vyskytnou problémy se softwarovou částí, naštěstí řešitelné pomocí firmwaru. Tento článek se zabývá tabletem Samsung Galaxy Tab 3 GT-P5200, který byl uveden na trh před několika lety. Zařízení je stále relevantní pro své hardwarové komponenty a může být vážně aktualizováno v softwaru.

V závislosti na cílech a záměrech uživatele je pro tablet Samsung Tab 3 k dispozici několik nástrojů a metod pro aktualizaci/instalaci/opravu systému Android. Pro úplné pochopení procesů, které probíhají při záblesku zařízení, se doporučuje předběžné studium všech níže uvedených metod. Předejdete tak možným problémům a v případě potřeby budete moci obnovit softwarovou část tabletu.

administrativní lumpárny.Ltd. a autor nenesou odpovědnost za poškození hardwaru způsobené dodržováním níže uvedených pokynů! Všechny operace jsou prováděny na vlastní nebezpečí!

Co potřebujete k přeflashování tabletu Samsung GT-P5100 Galaxy Tab?

K přeflashování operačního systému potřebujete následující položky:

 • Vytvořte na pevném disku počítače složku C s názvem p
 • Stáhněte si následující dokumenty do uvedené složky:
 • Program Odin PC použitý pro instalaci nabídky
 • Ovladače pro Samsung GT-P5100 Galaxy Tab
 • – TWRP nebo CWM podle vašeho uvážení
 • Blikání tabletu Galaxy Tab 3 nebo jiných verzí tohoto modelu
 • Pa-gapps. je balíček aplikací Google, který byste měli nainstalovat spolu s novým firmwarem.

Nejprve je tedy třeba nainstalovat ovladače pro Samsung Galaxy Tab. jednoduše spusťte stažený soubor, aby se načetl do počítače.

Poté spusťte program Odin a vypněte tablet stisknutím tlačítek napájení a snížení hlasitosti a tlačítka domů. Poté se zobrazí zpráva, že máte stisknout tlačítko přidat zvuk. a zobrazí se nabídka s nápisem Stahování.

Po provedení těchto operací postupujte podle následujících kroků:

 • V programu Odin nechte zaškrtnutý pouze řádek „F. Čas resetování“
 • Stiskněte tlačítko PDA
 • Zadejte cestu k souboru nabídky obnovení. Bude mít formát.md5 nebo.tar.
 • Tablet automaticky načte nabídku a restartuje se. Odpojte jej od počítače.

Nyní, když máme požadované menu, které se používá pro flashování P5100, můžete přejít přímo k procesu změny systému.

Co potřebujete k přeflashování tabletu Samsung GT-P5100 Galaxy Tab?

K přeflashování operačního systému budete potřebovat:

 • Vytvořte na pevném disku počítače složku C s názvem p
 • Do zadané složky vložte následující dokumenty:
 • Program Odin PC, který nainstaluje nabídku
 • Ovladače pro Samsung GT-P5100 Galaxy Tab
 • – Software TWRP nebo CWM podle vlastního výběru
 • Aktuální firmware tabletu Galaxy Tab 3 nebo jiné verze modelu
 • Pa-gapps. Jedná se o balíček aplikací Google, který byste měli nainstalovat spolu s novým firmwarem.

Nejprve je třeba nainstalovat ovladače pro váš Samsung Galaxy Tab. Stažený soubor jednoduše spusťte, abyste je načetli do počítače.

Poté spusťte software Odin, vypněte tablet a stiskněte tlačítka napájení, snížení hlasitosti a tlačítko domů. Poté se zobrazí zpráva, že máte stisknout tlačítko přidat zvuk. a objeví se nabídka s nápisem Stahování.

Po provedení těchto operací postupujte podle následujících kroků:

 • V programu Odin zaškrtněte pouze políčko „F. Čas resetování“
 • Stiskněte tlačítko PDA
 • Zadejte cestu k souboru nabídky obnovení. bude mít formát.md5 nebo.tar.
 • Tablet automaticky načte nabídku a restartuje se. Odpojte jej od počítače.

Nyní, když máme požadované menu, které se používá k flashování P5100, můžeme přejít rovnou k procesu změny systému.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS