Jak otevřít zip na iPadu. Jak rozbalit a otevřít soubor zip na iPad

Antipyretická léčiva pro děti předepsají pediatr. Existují však situace nouzové péče o horečku, kdy dítě musí okamžitě poskytnout lék. Pak rodiče přebírají odpovědnost a užívají antipyretická léčiva. Co je dovoleno dávat dětem kojencům? Jak můžete srazit teplotu u starších dětí? Které léky jsou nejbezpečnější?

Formát zipu je nejoblíbenější pro archivaci souborů. Není divu, že tyto soubory můžete často přijímat poštou nebo stahování na internetu. Díky tomuto vedení můžete takové archivy otevřít na svém iPhone a také rozbalit.

Ve výchozím nastavení je iPhone velmi podezřelý ze souborů zip, zejména pokud existuje něco víc než například PDF. Archivy však můžete otevřít a používat pomocí bezplatné aplikace.

S tím bude možné pracovat se soubory ZIP, aniž byste je museli přenášet do počítače nebo notebooku. Bohužel, absolutně nelze zabránit všem omezením, ale pokusíme se říct způsob, jak vám umožní pracovat s většinou archivů na vašem iPhone nebo iPadu s minimem problémů.

Úspěšná práce bude vyžadovat pouze 2 podmínky: Internet je bezplatná nebo placená aplikace pro otevření archivů ZIP. Dnes existuje celá řada aplikací, které úspěšně pracují s archivními soubory, ale podle našeho názoru je Zip prohlížeč jedním z nejjednodušších. A on je 100% zdarma! Všimněte si, že je vyžadována pouze instalace aplikace a úplná oprava iPhone v Irkutsku není.

Sledujte naši jednoduchou příručku pro iOS 8 nebo iOS 9.

Jak otevírat soubory zip na iPhone

První věc, kterou musíte udělat, je stáhnout Viewer Zip pro iPhone aplikaci. Toto je bezplatná aplikace, ale uvnitř je malá reklama. Pokud neradi vidíte reklamu v aplikacích, můžete si vybrat jiné placené možnosti.

Dále, na vašem iPhone, otevřete aplikaci Mail nebo Safari a najděte soubor ZIP, který chcete otevřít. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na interním obsahu může být vyžadována další žádost o vybalení.

Stáhněte si soubor a poté klikněte na „Otevřít in“. Toto tlačítko je umístěno v levém horním rohu obrazovky.

Přejděte v nabídce úvodního menu k položce „Otevřít na ZIP prohlížeč“. Tím se otevře archiv v nově zavedené aplikaci. Vezměte prosím na vědomí, že samotný archiv není stále vybalen.

Až dosud uživatelé docela aktivně používají archivy. To je vhodné pro odesílání několika souborů současně a jejich konečná velikost bude kompaktnější než originál. Situace se však může ukázat, že dříve nebo později obdržíte archiv iPhone nebo iPad podle e.MAIL. V tomto materiálu vám řekneme, jak otevřít archiv zip nebo RAR přímo z mobilního zařízení.

S archivy ZIP je vše mnohem jednodušší než. Skutečnost je, že počínaje standardními aplikacemi iOS 7 „Mail“ a „Zprávy“ podporují tento typ archivů. Automaticky rozbalí soubory. Výjimkou mohou být získané soubory například prostřednictvím Airdrop, Safari prohlížeče nebo alternativní poštovní klient. V takových případech, přesně jako u archivů RAR, se nemůžete obejít bez aplikací třetích stran z App Store.

Obchod s aplikacemi má obrovské množství čistokrevných archivátorů a správců souborů schopných pracovat s archivy. Po instalaci takových programů v systému iOS pouze použijte tlačítko „Open B“ a poté vyberte nainstalovaný program.

Pro problémy s výběrem vhodného správce souborů, který může jen otevřít archivy (mimochodem, nejen ZIP a RAR, ale také exotičtější jako 7Z, TAR, GZ nebo BZ2), viz 6 nejlepších správců souborů pro iPhone a iPad. Pokud chcete jen archiv. Kontaktujte vyhledávání obchodu s aplikacemi. Tam najdete obrovské množství placených a bezplatných řešení.

READ  Jak deaktivovat bezpečný režim iPad

Mobilní zařízení v posledních letech se stala nedílnou součástí života moderního člověka. Vždy s námi a pomáhají při řešení mnoha problémů. Například je vhodné pracovat s dokumenty a prezentacemi na tabletech. Zároveň je však známo, že operace na gadgetech iOS je poněkud omezená. Proto musí mnoho funkcí pro uživatele vykonávat pomocí softwaru třetí strany. Většina aplikací je k dispozici v App Store.

A dnes se dotkneme jednoho z aspektů tohoto problému, a to, jak otevřít soubor zipu na iPadu.

Všimněte si, že po „provozní“ verzi 7 vývojář představil funkce, které vám umožní odhalit a otevřít zip. Zároveň však byla učiněna také omezení. Takže pojmenovaný formát souboru lze otevřít výhradně v e-mailu nebo zprávách. Předpokládejme, že uživatel komunikuje s přítelem a poslal mu soubor zipu s fotografiemi nebo jinými obrázky. Jak chápete, protože archivace takového archivu na iPadu bude možné.

Je velmi zajímavé, že pokud se archiv souborů otevře poštou na gadgetu iOS, nebudete muset provádět žádné zbytečné manipulace. Chcete.li otevřít archiv, stačí kliknout na tento prvek prstem. Plus tablet z Apple je, že texty různých formátů lze rychle zobrazit. Totéž platí pro tabulky a fotorámečky.

Dalším zajímavým způsobem, jak pracovat s archivy ZIP a RAR, je použití aplikací. Chcete.li rozbalit soubory podobného formátu, musíte si stáhnout z App Store navržený software pro toto. V obchodě najdete placené i bezplatné žádosti za tímto účelem.

Podle mnoha uživatelů je jedním z nejlepších programů File Hub. Má pohodlnou a srozumitelnou integraci. Jeho důležitým plusem je schopnost pracovat s gadgety iOS (včetně iPadu) jako úložný soubor. Pomocí tohoto softwaru může uživatel čerpat dokumenty, fotografie, mediální obsah a mnohem více do jeho zařízení.

Pokud jste použili mobilní vybavení pracující na Androidu nebo jiných „operačních sálech“ před gadgety iOS, bude pro vás užitečnost výhodná a užitečná. Můžete si přečíst jakýkoli rozbalený dokument nebo zobrazit otevřený soubor s fotografií. Funkční software také umožňuje vytvářet hry a složky Play Listers.

Jak otevřít archiv na iPadu?

Nyní se podívejme, jak tyto archivy otevřít. Program nabízí buď jednoduše otevřít a zaseknout uvnitř archivů, nebo rozbalit archiv. Obě tyto akce, které iunarchive dělají dokonale.

otevřít, soubor, ipadu

Navíc: Program chápe mnoho formátů souborů. zejména se otevírá vybudovaným divákem JPG, PNG, XLS, DOC, PPT, RTF, soubory z balíčku iWork, různé textové dokumenty.

Jak otevřít archivy ZIP, RAAR pomocí aplikací třetích stran

U starších modelů iPhone však lze komprimované složky použít pouze u jakýchkoli dalších aplikací. Chcete.li to provést, musíte si stáhnout speciální program z App Store, který pomůže rozbalit dokumenty na mobilním zařízení. Nejčastěji se používá program Winzip. populární archiver pro iPhone.

Po instalaci aplikace se doporučuje provést následující akce:

 • Přeneste prvek do mobilního zařízení.
 • Přejděte do nabídky a vyberte „Stahování“, najděte nezbytný dokument.
 • Klikněte na to, použijte funkci „Otevřít pomocí winzip“.

Poznámka! Poté lze rozbalené soubory nejen zobrazit, ale také uložit nebo převést na jiné lidi.

Další oblíbenou aplikací je Winrar, která vám umožní otevřít archiv RAR na iPhone.

Pokud se aplikace opravdu nelíbí aplikace nebo ji nelze nainstalovat, můžete použít jiné možnosti:

 • Iunarchive. Použití programu je poměrně jednoduché. Po jeho stažení na telefonu je otevřen, nejprve vyberte složku a poté samotný stlačený prvek, po kterém se rozbalil. Plus je přítomnost vašeho vlastního malého prohlížeče, skrze který si můžete stáhnout archiv z e.mailu nebo výměníku. V tomto případě se dokument nemusí ani dívat, otevření se okamžitě uskuteční;
 • Zipapp. Rozbalení a vytváření archivů pomocí tohoto programu je poměrně jednoduché, nabídka je jasná. Pro práci budete muset být připojeni k poštovní schránce a povolení k použití. Pro ty, kteří zasahují do reklamy, existuje placená verze. Absence ruského jazyka je považována za mínus, ale program je poměrně jednoduchý a srozumitelný;
 • Izip. Taková aplikace je velmi podobná předchozí, ale může otevřít nejen standardní archivy, ale také složky s rozšířením Zipx, Gzip, Tar, 7Z. V programu můžete také vytvářet komprimované dokumenty a rozbalené prvky se snadno ukládají nebo odesílají poštou.
READ  Jak vytvořit kolážovou fotografii na iPhonu. Vytvářejte na iPhonu a iPadu úžasné fotografické koláže

Výběr instalace pro otevření zipu na iPhone závisí na preferenci uživatelů a možností mobilního telefonu.

Výběr archivu závisí na preferenci uživatele

otevřít, soubor, ipadu

Jak otevřít archiv na iPhone a iPad

Přestože práce s archivy na mobilních zařízeních není příliš výhodná, éra archivů nemyslí, že skončí. pro mnohé je to nejpohodlnější způsob, jak poslat několik souborů najednou, takže ve velikosti se hodí do připojení jednoho písmene. Co dělat, když máte na zařízení archiv zip nebo rar? Může existovat několik možností.

První situace je, pokud jste obdrželi soubor zip podle e-mailu nebo iMessage. Aplikace „Post“ a „Message“ od iOS 7 automaticky automaticky automaticky automaticky automaticky, takže nemusíte otevírat investici do programu třetího partnera. Je to stále obtížnější s archivy RAR. budete muset nainstalovat speciální aplikaci a použít tlačítko „Open B“.

otevřít, soubor, ipadu

„Post“ a „Zprávy“ jsou jediné standardní aplikace iOS, které vám umožňují rychle zobrazit obsah archivu ZIP. Pokud jste obdrželi soubor jiným způsobem (podle AirDrop, u klienta Third.Party Mail, v Safari), nemůžete se obejít bez vývojářů třetích stran bez programů. Pro mě bylo nejlepším řešením v tomto směru nástroj pro soubory Hub. správce souborů, bootloader dat z „cloudového“ úložného zařízení, hudební přehrávač, prohlížeč PDF a samozřejmě archiv.

Tato aplikace podporuje osm archivních formátů, umožňuje vám odesílat soubory do počítače přes Wi-Fi a dokonce vybaveno vestavěným hudebním přehrávačem. Po obdržení souboru můžete vždy kliknout na „Otevřít V“ a v nabídce Pop.Up vybrat Hube Soubor.

V obchodě App Store najdete samozřejmě bezplatné archivy, ale nebudou se moci pochlubit tolika funkcemi (přidat na nákupy a spoustu reklamy). Zde v podstatě obdržíte několik aplikací v jednom a velmi, velmi vysokou kvalitu.

Název: File Hub Publisher/Developer: Gu Jing Built.V nákupech: Žádná kompatibilita: Universal Application Link: Instalace

Zipapp

Velmi pohodlná aplikace pro otevírání archivů různých formátů. dokonce podporováno.7Z.DEHET.GZ a mnoho dalších. Můžete si zvyknout na Zipapp za pár minut: celé číslo není přeplněné nadbytečnými prvky, ale zatím není podpora ruského jazyka. Vzhledem k nedávným úderům Apple mezinárodním vývojářům je to jen otázka času.

? Ve skutečnosti existuje mnoho možností. První, je to nejběžnější, otevřete archiv z aplikace E.nařízení (například standardní pošta) prostřednictvím Zipapp pomocí speciálního okna vyskakovacího okna. Poté budete automaticky přesměrováni na tuto aplikaci, kde vás program požádá o povolení k nepozorování. Časem postup trvá více než pět sekund, soubory jsou k dispozici okamžitě a jsou umístěny do samostatné složky, což opět zabraňuje zmatení se jmény.

Byl jsem potěšen přítomností desktopové webové verze: Při kliknutí na tlačítko s obrázkem signálu Wi-Fi vám aplikace nabídne, abyste do něj vstoupili z počítače pomocí jedinečné adresy nebo na server FTP. Zde si můžete prohlédnout seznam všech svých archivů v Zipapp a také stáhnout nové soubory.

Kromě zdarma má aplikace také placenou verzi, která se liší pouze v nedostatku reklamního banneru.

Název: Zipapp Publisher/Developer: Langui.Čistá cena: Zdarma postavené.V nákupech: Žádné stahování: pro iPhone

READ  Jak otevřít soubor zip na Android

Jak sestavit soubory v archivu na iPhone nebo iPad

Pro jasnost ukážeme, jak pracovat s fotografiemi; Podobně algoritmus s jinými formáty souborů působí.

Příprava souborů pro archivaci. Otevřete fotografii aplikaci, najděte album s vaším

Vyberte potřebné obrázky, které se chystáte umístit do archivu.

Klikněte na levé tlačítko „Sdílet“ dole (čtverec se šipkou nahoru).

V dolní horizontální nabídce, která se objeví, otevřete „Uložit v„ souborech “. Vyberte adresář iPhone (nebo „iPad“).

Pravé horní tlačítko Přidat: Vybrané soubory jste překonfigurovali na správném místě, nyní můžete archivovat.

V souborech aplikací najdeme vybrané obrázky pomocí tlačítka pro výběr.

Klikněte na nabídku. kruh s vícenásobnou deskou v pravém dolním rohu.

Začněte vytváření archivu: Stiskněte linku.

Chcete.li to provést, klikněte a podržte soubor Qictogram, dokud se neobjeví kontextová nabídka pro Areim.

Připraven! Archiv se shromažďuje.

Vyhrajte zip

Tento archiver je skutečný starý trh. Vítězství Zip již více než dvacet let zastává vedoucí pozice v oblasti rozhodnutí o práci s archivy. Není to překvapivé, protože tento malý program nabízí uživateli obrovskou sadu schopností.

Developer nedávno vydal verzi pro Win Zip pro iOS, která je kompatibilní s populárními zařízeními jako iPad, iPhone a iPod Touch.

Tradičně má archiver obrovskou sadu příležitostí. Může pracovat s archivy z poštovních investic, provádět v nich pátrání, otevřené šifrované archivy a mnoho dalšího. Archiver může také působit jako správce souborů.

Uživatel může archiv zobrazit jako kancelářské dokumenty nebo obrázky jakéhokoli formátu.

Shrnutí: Win Zip Archiver je časově testovaný nástroj. Věřte mi, tento program se stal vůdcem z nějakého důvodu. Působivá funkce, nízká hmotnost a široké příležitosti vám pomohou vyrovnat se s jakýmkoli úkolem. Je také velmi příjemné, že si můžete program stáhnout zcela zdarma.

Průvodce: Jak rozbalit soubory ZIP na iPhone nebo iPad

Archivy ZIP můžete snadno extrahovat na iPhone a iPad přímo z aplikace „Files“. Díky tomu je přístup k datům a souborům uloženým v jakémkoli souboru ZIP velmi jednoduchý a pro otevření archivu ZIP nepotřebujete žádné aplikace nebo nástroje třetích stran nebo nástrojů.

Chcete.li rozbalit archiv na iPhone nebo iPad, postupujte podle následujících akcí:

 • Otevřete aplikaci „soubory“ na vašem iPhone nebo iPadu
 • Přejděte do souboru zipu, který chcete otevřít a rozbalit
 • Klikněte a podržte ikonu souboru zipu a poté v rozbalovací nabídce vyberte „Unzip“.
 • Chvíli počkejte, až se obsah rozbaleného souboru neobjeví ve stejné složce v aplikaci „Files“ jako zdrojový archiv ZIP.
 • V případě potřeby opakujte tento krok s jinými soubory zip, které chcete rozbalit.

Drobné poštovní soubory jsou hlavně rozbaleny v aplikaci souborů. Rozbalení veškerého obsahu velkého zipu může trvat hodně času.

Pokud máte archiv ZIP, který, jak víte, obsahuje spoustu souborů, bylo by hezké vytvořit novou složku v aplikaci „Files“ a poté přesunout soubor ZIP a rozbalit jej do nově vytvořené složky.

Tato funkce je velmi užitečná, pokud jste nahráli soubor zip Safari nebo jej uložili před investicí do e.mailu a chtěli ji zkontrolovat, extrahovat a zobrazit obsah.

Tyto funkce správy archivů jsou k dispozici pouze v nejnovějších verzích iOS a iPADOS, takže potřebujete iOS 13 nebo pozdější verzi, abyste mohli vytvářet, extrahovat a změnit archivy ZIP přímo z aplikace „Soubory“ na vašem iPhone nebo iPad.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS