Jak rozbalit složku na zip na telefonu Android

Nyní vám řeknu, jak rozbalit archiv ZIP na telefonu Android a jak zobrazit jeho obsah přímo na telefonu. Konec říká, co dělat, pokud není možné otevřít archiv.

otevřít, soubor, android

Tento článek je vhodný pro všechny značky, které vyrábějí telefony na Android 11/10/9/8: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, Zte, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia a další. Nejsme zodpovědní za vaše činy.

Pozornost! Na konci článku můžete položit svou otázku specialistovi.

Potřebujeme kartu Visa/MasterCard pro platbu v zahraničních obchodech a službách? Pak jsi tady. Skutečné pro obyvatele

Winzip

Univerzální aplikace, která vám umožní pracovat s různými typy archivních formátů, včetně zipu.

Pozornost! Aplikace má pouze angličtinu, která se týká intere, takže si to mějte na paměti, když si vyberete nástroj pro práci s archivy na Androidu.

Toto je původní produkt z Winraru, který je tak populární na systémech Windows a dalších počítačových operačních systémech. Je jí poskytována ruská integrace, takže při práci s aplikací nebudete mít problémy. Otevírá většinu formátů, včetně zipu.

 • Stáhněte si aplikaci RAR na Google Play a nainstalujte;
 • Otevřete program a při prvním spuštění potvrďte všechna práva požadovaná RAR;
 • V této fázi vás systém varuje, že bezplatná verze je distribuována kvůli reklamní show. Pokud vás to neobtěžuje, klikněte na „OK“, pokud ji nechcete vidět, musíte si zakoupit placenou verzi bez reklamy. V tomto případě musíte kliknout na „Bez reklamy“. Máme samostatný článek na našem webu, kde jsme popsali, jak deaktivovat reklamu na Android, včetně v aplikacích;
 • V katalogu najděte archiv ZIP, který musíte otevřít a kliknout na něj;
 • Systém jej automaticky otevře a zobrazí veškerý obsah ve formě složek a souborů;
 • Pokud se na něco potřebujete podívat, stačí kliknout na tento soubor a zobrazit. Pokud potřebujete kopírovat nebo přesunout, označte nezbytná data s klíšťaty a provádějte akce.
READ  obnovení smazaných souborů ze systému Android prostřednictvím počítače.

Jak otevřít soubor zip na Android?

ZIP je archivace souborů a komprese dat bez ztrát. Tento formát je výhodný pro přenos mnoha souborů a snížená velikost se stane dalším plusem. Komprese souboru se zpravidla vyskytuje pomocí algoritmu deflate. Android není schopen otevřít tento formát „Out of the Box“, takže jediným řešením bude použití aplikací třetích stran v Google Play. Který z nich je však nejlepší a ověřený?

Dříve Google vydal aplikaci souborů. Toto je správce souborů. S tím můžete také otevřít archivy ZIP. Chcete.li to provést, stáhněte si aplikaci podle odkazu níže. Po instalaci jej otevřete, přejděte do sekce „Zobrazení“. Pokud je soubor umístěn v „Downloads“, můžete okamžitě otevřít kategorii „stažené soubory“. V našem případě byl archiv ZIP stažen s telegramem, takže jdeme do vnitřní paměti, hledáme složku telegramu, pak se přesuneme do Telegramových dokumentů. Soubor ke stažení by měl být umístěn v této složce. Pokud na něj kliknete, nabídne aplikace pro extrakci archivních souborů, po kliknutí na „Pokračovat“ malé okno s předběžnou zkouškou dokumentů se otevře.

Klikneme na „Ready“, po kterém archiv rozbalí do složky se stejným názvem.

Soubory. extrémně pohodlná a užitečná aplikace od Google

V sekci „Exchange“ můžete sdílet videa, aplikace a další data s lidmi v okolí, která má toto řešení zavedeno.

Druhá verze s písmami Google Sans si zaslouží zvláštní pozornost, Inte Weeise, vyrobená ve stylu designu materiálu. Okno hlavních souborů zobrazuje množství použité paměti a analyzuje úložiště pro zbytečné soubory. Duplikáty, mezipaměť aplikace s obrázky a videami, staženými a velké soubory se zobrazí mírně níže. Jednoduše řečeno, soubory Google, kromě podpory souborů ZIP, budou mít rádi mnoho dalších funkcí. Doporučujeme!

Dodatek: Soubory Google: Zdarma místo v telefonu Developer: Google LLC Kategorie: Nástroje Verze: 1.0.224103129 Cena: ke stažení zdarma: Google Play s aplikací již zájem: 0 lidí

READ  Android vidí sluchátka, když nejsou

Mobilní archivy ZIP a RAR pro Android. Účastníci recenze

Zde je tedy seznam populárních archivátorů pro Android OS, které lze považovat za optimální pro každodenní použití na chytrých telefonech a tabletech:

 • RAR pro Android (Winrar)
 • Androzip
 • Winzip
 • B1 Archiver
 • Zarchiver
 • Postaveno.V celkovém veliteli ubalkeru
 • Es Explorer

Co jsou mobilní nebackers pro Android, jaké výhody nabízejí uživatelům mobilních zařízení? Opatrně si přečtěte přehled níže uvedených archivů.

otevřít, soubor, android

Jak rozbalit archiv pomocí hesla

Uživatel telefonu tak či onak nechce, aby se nikdo nedotkl jeho souborů, a proto vloží heslo na archiv. Z tohoto důvodu může uživatel vidět na mnoha archivech a jejich kódech a vývojáři zvláště přidali takovou funkci do zařízení.

Pokud se uživatel pokusí otevřít archiv heslem, pak se na obrazovce objeví varování o tom. Pokud zadáte správné znaky, pak snadno extrahuje všechny soubory. Stojí za zmínku, že tímto způsobem se proces neliší od obvyklé extrakce archivních souborů.

Jak rozbalit rar na Android

Zvažte podrobněji, jak rozbalit soubor na Android.

Zaměstnanci telefonu

Vývojáři přidají do firmwaru vodič a rozbalí archiv, aniž by se uchýlili k instalaci dalšího.

Jak rozbalit? Klikněte na archiv prstem a podržte zprávu, dokud se neobjeví zpráva:

Vytáhnu například v areárním adresáři. Unlapping RAR začne.

Specializovaný software

Co dělat, pokud není postaven.v dirigenti. Nebo možná nepodporuje vybalení? Specializovaný software pomůže.

Přejděte na adresu: https: // přehrávat.Google.com/obchod/aplikace/podrobnosti?Id = com.Rarlab.Rargl = ua. Nainstalujte aplikaci. Najděte archiv v telefonu. Chcete.li rozbalit RAR na Androidu, klikněte na soubor prstem a podržte jej, dokud se neobjeví další nabídka:

otevřít, soubor, android

ES Dirigent

Více podrobností, jak nainstalovat stažení a nakonfigurovat správce souborů Viz článek: „Otevřít soubory na Android“. Najděte soubor v aplikaci. Chcete.li se otevřít, stiskněte pravé tlačítko ve formě tří vodorovných bodů vpravo nahoře. Přejít:

READ  Zadání kódu v systému Android z iPhonu. Přenos kontaktů služby gmail

Jak rozbalit archiv pomocí správce souborů

Archiv můžete rozbalit nebo naopak archivní dokumenty na většině chytrých telefonů pomocí vlastního správce souborů.

 • Nejprve si stáhněte archiv formátu ZIP nebo RAR z poštovní schránky nebo jiného zdroje a poté jej najděte ve složce „Stáhnout“ v aplikaci „Files“.
 • Nyní vyberte soubor pomocí prodlouženého lisování a klikněte na tři body v pravém dolním rohu.
 • V nabídce vyberte položku „Extract B“.
 • Poté můžete soubor odstranit do aktuální složky nebo nezávisle zadat cestu rozbalení souboru.
 • Nyní bude archiv vybalen a jeho prvky můžete použít na zařízení bez omezení.

Winzip

Další aplikace Archivator vytvořila speciálně pro práci s archivy ZIP. Je adaptace programu stejného názvu pro Windows do operačního systému Android. Analogií s Winzipem má placenou verzi bez reklamy as pokročilou funkčností. Pro zobrazení a rozbalení archivu ZIP však bude s jeho omezeními dostatek bezplatné verze.

 • Po spuštění aplikace budete vyzváni, abyste si vybrali, kde je archiv umístěn na vnitřní paměti zařízení nebo na SD kartě.
 • V dirigentském Integust přejděte do složky, kde se nachází požadovaný archiv. Kliknutím na něj otevřete svůj obsah v režimu prohlížení.

Jedná se o nejoblíbenější aplikace, se kterými můžete rychle otevřít archiv ZIP na Androidu a rozbalit jeho obsah. Pokud si vyberete nějaký jiný program, pak bude proces interakce podobný interakci s programy, které jsou zvažovány v tomto článku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS