Vytváření vyzváněcích tónů pro iPhone

Stačí jedno tlačítko a aplikace vytvoří vyzváněcí tón pro váš iPhone, uloží skladbu ve formátu m4r a zkrátí ji na 40 sekund, poté ji můžete nahrát do telefonu pomocí iTunes.

Pomocí tohoto programu můžete extrahovat zvuk z videa. Hodí se, když chcete uložit úryvek z filmu nebo hudebního videa.

Vyberte hudební soubor, který chcete upravit: přetáhněte soubor do aplikace nebo jej otevřete z počítače či cloudového úložiště.

Upravte začátek a konec stopy přetažením ovládacích prvků odstupu nebo pomocí šipek na klávesnici.

V případě potřeby můžete použít více funkcí najednou. Změna výšky tónu, hlasitosti nebo rychlosti. Uložte soubor do jednoho z dostupných formátů podle svých potřeb nebo preferencí.

Audio Cutter je online aplikace pro stříhání zvuku, která stříhá zvuk přímo v prohlížeči. Rychlé a bezpečné ovládání, více než 300 podporovaných formátů, plynulé spouštění skladeb, ukládání jako vyzváněcí tóny. to vše zdarma.

AudioMaster

AudioMaster je jednoduchý a snadno použitelný, takže vyhovuje každé úrovni uživatele. Editor umožňuje ořezat začátek a konec skladby, odstranit části uprostřed skladby, vystřihnout a uložit určité části zvuku. K dispozici je velmi potřebná funkce škálování stop. zvýrazní úryvky s přesností na bod. Kromě ruční volby může uživatel sám určit časové intervaly. Pokud hledáte program, který ořízne vyzváněcí skladby, můžete se podívat na Audiomaster. editor obsahuje speciální nástroj pro přípravu melodií pro vyzvánění.

Možnosti střihu a masteringu v programu AudioMaster

oříznout, hudbu, systému, android

Tento software pro ořezávání zvuku v ruštině si můžete stáhnout zdarma kliknutím na tlačítko níže. Všimněte si, že Audiomaster je jediný audio editor v ruštině, který lze použít pro celý cyklus zpracování hudby, od slicingu a masteringu. Kromě toho editor umožňuje extrahovat zvuk z video souborů, nahrávat z mikrofonu a překrývat hlas hudbou, a to vše pomocí několika kliknutí.

 • Velký výběr profesionálního nářadí;
 • Srozumitelné uživatelské pokyny a lekce pro začátečníky;
 • Minimální zatížení systému;
 • Podporuje všechny verze a velikosti systému Windows.

Vyzváněcí tón k vytvoření. MP3 ke střihu

Zábavná aplikace pro stříhání, která nejen usnadňuje stříhání, ale také přidává prolnutí na začátku a na konci.

Pomocí této aplikace můžete snadno vystřihnout nežádoucí momenty na začátku a na konci skladby a rychle ji nastavit jako vyzváněcí tón, oznámení nebo dokonce budík.

Při prvním spuštění budete vyzváni k výběru melodie, kterou chcete upravit. Zobrazuje interní a externí hudbu i vestavěné zvuky, tj. systémové zvuky.

Pokud je obtížné najít hledaný soubor, použijte vyhledávání v horní části tlačítka lupy nebo otevřete nabídku na domovské obrazovce (tři tečky vpravo nahoře u lupy) a zvolte třídění všech souborů. K dispozici jsou čtyři typy třídění, a to podle skladby, alba, interpreta a doby přehrávání. V postranní nabídce je k dispozici také nahrávání zvuku prostřednictvím mikrofonu. Vyberte požadovanou skladbu a přejděte na možnost upravit. Klikněte na tři šedé tečky vedle názvu skladby a vyberte možnost „Změnit“.

READ  Jak zapnout přední flash na Android

Jakmile vyberete požadovanou skladbu, přejděte k její úpravě. Zde je vše standardní, na začátku a na konci jsou dva řádky, které omezují stopu. Posunutím pravého sloupce nastavíte dobu trvání a levým sloupcem nastavíte polohu trimování. To je vše.

V dolní části se nachází praktická nabídka pro jemné doladění. Tam můžete začátek a konec doladit až na milisekundy zapsáním vlastní hodnoty. Tato nabídka také mění celkovou délku lišty a přibližuje nebo oddaluje pentagram hudby.

Chcete-li přidat zeslabení a zeslabení, klikněte na ikonu hlasitosti vpravo nahoře. Zobrazí se nabídka s nastavením zeslabení a zeslabení. Zadejte počet vteřin prolnutí a/nebo odeznění, poté změňte ovládání hlasitosti, čímž se změní síla prolnutí (čím vyšší hodnota, tím silnější je odeznění hlasitosti během daných vteřin).

Kromě toho tato aplikace umí také vystřihovat, kopírovat a vkládat části skladby. vyberte požadovaný fragment, otevřete nabídku vpravo nahoře a vyberte jednu z akcí. Můžete například vyříznout fragment uprostřed, aby neexistoval, nebo zkopírovat začátek a vložit ho doprostřed atd.

Mimochodem, v postranní nabídce je užitečná funkce pro nastavení melodie na konkrétní kontakt. Na domovské obrazovce otevřete postranní nabídku a vyberte možnost „Kontakt“. Zde je velmi vhodné přiřadit vyzváněcí tón určitému kontaktu. Melodie můžete bohužel přidávat pouze v systému. Ale to není problém, abyste mohli přidat jakoukoli melodii do systému, musíte ji přesunout do určité složky. Nachází se pod touto cestou: /media/audio/notifications. Otevřete složku a pusťte do ní libovolnou hudbu ve formátu mp3. Pokud tuto cestu nenajdete, jednoduše vytvořte složky se stejným názvem pod touto cestou. Všechny operace se provádějí v průzkumníku. Standardní Průzkumník souborů je v pořádku, ale můžete si stáhnout také aplikace, jako je Správce souborů nebo MK Explorer.

Aplikace Ringtone Maker pro

Pomocí mobilní aplikace můžete vytvořit a nainstalovat vyzváněcí tón do telefonu bez počítače. Obchod Google nabízí velké množství vhodných editorů zvuku. Minus? Všechny jsou buď placené, nebo zcela blokují obrazovku plochy reklamami. Existují bezplatné aplikace s mírným množstvím reklamy, které však nabízejí pouze základní funkce; pokročilé funkce je třeba zakoupit zvlášť. V tomto případě použijeme aplikaci Ringtone Maker pro.

 • Stáhněte si aplikaci z obchodu Google Store a spusťte ji.
 • Klikněte na zelené tlačítko „Ringtone“. Výběr vyzváněcího tónu z telefonu.

Jak oříznout skladbu na vyzváněcí tón v telefonu se systémem Android?

Pokud nainstalujete celý vyzváněcí tón, nebude vždy znít tak, jak chcete. Nejlepší možností je uchopit a vystřihnout požadovanou část hudební stopy sám. Nebo ji zkraťte. Jak to funguje v chytrém telefonu se systémem Android?

Ke střihu skladby budete samozřejmě potřebovat aplikaci trimmer, kterou najdete na Play Marketu. Otevřít.

Do vyhledávacího pole zadejte dotaz typu „trimming music“ (bez uvozovek).

Zobrazí se seznam aplikací.

Záleží na vás, který z nich použijete, protože všechny fungují v podstatě stejně, i když některé rozdíly mohou být ve funkčnosti. Co jsme si vybrali? Používáme například aplikaci od společnosti W2C. Vyberte a klikněte na tlačítko „Instalovat“.

Ve smartphonu se zobrazí seznam dostupných skladeb.

Vyberte skladbu, klepněte na ni a vyberte ji. Pomocí ikony Play si ji můžeme poslechnout. Pokud přesně víte, co chcete oříznout, klepněte na červenou ikonu na obrázku.

READ  Moje ochrana krádeže xperia, jak se obejít

Nyní vyberte požadovanou část skladby (používají se šipky), v případě potřeby si ji můžete poslechnout zde.

Když je vyzváněcí tón připraven, klikněte na tlačítko uložit vpravo.

V případě potřeby zadejte název a klikněte na tlačítko „Uložit“.

budete vyzváni, abyste ji nastavili jako vyzváněcí tón nebo ji přiřadili ke kontaktu.

Záleží na vás, co uděláte. Vyzváněcí tón se stejně uloží do zařízení a později jej můžete nainstalovat přes „Zvuky“ nebo „Zvuky“.

Jak oříznout skladbu online z telefonu se systémem Android

Nejjednodušší možností jsou online služby, které jsou obvykle zdarma a snadno se používají. Nemusíte stahovat další aplikace a zabírat tak místo v zařízení.

Používání webových verzí stránek původně určených pro počítače je samozřejmě na relativně malých obrazovkách telefonů nepohodlné. Vyberte upravené zdroje označené „m.“ v adrese.

Služba : Zvonění.org

Vynikající služba, která bez problémů zvládá základní funkci: stříhání skladeb pro vytvoření vlastního vyzvánění. Podporuje téměř všechny oblíbené zvukové formáty, včetně MP3, AAC, WAV, OGG a dalších. д. Převod je však bohužel možný pouze ve dvou rozlišeních: MP3 a M4R.

Nejprve nahrajeme požadovanou melodii pomocí stejnojmenného oranžového tlačítka, poté se přesuneme dolů a pomocí značek určíme začátek a konec skladby.

Stažení melodie Definování části melodie

Po nastavení všech potřebných parametrů klikněte na tlačítko „Make ringtone“. Po několika sekundách by se mělo objevit miniokno s oznámením, že postup byl úspěšně dokončen. Teď už jen stačí stáhnout skladbu.

Služba : Ringtosha

Podobná služba, pracující na podobném schématu. Jediným rozdílem je intuitivnější a flexibilnější rozhraní. Vhodné i pro produkty Apple. Opět musíme vybrat hudbu, nahrát ji do služby, naformátovat a stáhnout.

Služba: Mp3cut

Jedná se o zcela jiný web, který nabízí rozšířené funkce prostřednictvím složitějšího rozhraní. Zjistěme, co tato stránka umí:

 • Standardní ořezávání. Nejzákladnější možnost, která může vystřihnout libovolnou skladbu, např. pouze refrén nebo sloku.
 • Převodník zvuku. Změní formát melodie. Potřebujete skladbu v rozšíření m4a, ale je to nejzákladnější mp3? Žádný problém, změní se na pár kliknutí. Kromě toho je k dispozici volba kvality: ekonomická (váží asi 64 kb/s), standardní (128 kb/s), dobrá (192 kb/s), nejlepší (320 kb/s).
 • Propojení skladeb. Umožňuje spojit dvě zcela odlišné melodie do jedné celkové skladby s plynulým přechodem a fadingem.
 • K dispozici jsou také nástroje pro připojení a konverzi.

Samotný proces ořezávání je co nejjednodušší, ale vyžaduje nejnovější zásuvný modul. Pokud je verze zastaralá. nebude fungovat často stránky nejsou načteny z ruských a ukrajinských adres, potřebujete VPN připojení.

Další nevýhodou je velikost stránky, která je určena výhradně pro počítače, notebooky nebo alespoň tablety. Na druhou stranu je třeba přiblížit konkrétní oblasti webových stránek, protože drobné písmo je prostě nereálné.

Proč ji můžete potřebovat

Nejtriviálnějším případem je nastavení některé části skladby na zvuk budíku, oznámení nebo volání. například se vám líbí pouze refrén a výchozí vyzvánění se spustí od první sekundy. To ale není problém, protože jakoukoli stopu lze oříznout buď online, nebo pomocí speciálního softwaru.

Nebo si prostě chcete uložit kus hudby, ale vyzváněcí tón je nepodstatný. I zde mohou pomoci nástroje třetích stran. Všimněte si, že většina aplikací vytvoří vyzváněcí tón, ale můžete si do telefonu stáhnout vyzváněcí tón. Přečtěte si, jak.

READ  na zařízení Samsung přidat fotografii ke kontaktu. Přes aplikaci Viber

Používání online služeb

Teoreticky se můžete obejít bez dalších aplikací. Stačí otevřít internetový prohlížeč a navštívit speciální webovou stránku, která vám umožní oříznout skladbu online. Zde jsou některé z nejoblíbenějších zdrojů tohoto druhu:

 • MP3cut.ru. umožňuje nejen stříhat skladby, ale také je spojovat. K dispozici jsou také funkce pro nahrávání a konverzi zvuku (zvuku i videa). Zajímavé je, že skladbu nemusíte vůbec nahrávat ze svého zařízení. můžete ji odeslat ze své stránky nebo použít cloudovou službu.
 • Ringtosha.ru je velmi jednoduchá služba. Není na něm nic zbytečného, jen nástroje pro úpravu skladby. Podporovány jsou formáty MP3 a AMR.
 • Zvonění.Další služba, která nemá mnoho doplňků. Podporuje však mnoho dalších formátů. A je zde ještě o něco více funkcí. můžete dokonce upravit hlasitost výsledného souboru.

Zkusme si zkrátit melodii pomocí funkce Vyzvánění.org. K tomu je třeba provést následující kroky:

Navštivte webové stránky ringer.Hlasového asistenta můžete na televizoru Samsung deaktivovat pomocí webového prohlížeče, který běžně používáte.

Stiskněte tlačítko „Stáhnout.

Zobrazí se seznam aplikací. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje pro výběr hudby. V tomto případě to bude předinstalovaný program s názvem „Dokumenty“.

Vyberte MP3, které chcete oříznout.

Počkejte, až se dokončí nahrávání na webovou stránku.

Pak pomocí značek zvýrazněte část, která má během hovoru zaznít. Zvolte formát uložení. v případě systému Android by to měl být formát MP3. Stiskněte tlačítko „Make ringtone“.

oříznout, hudbu, systému, android

Stiskněte tlačítko „Stáhnout“.

Vyhledejte vyzváněcí tón ve složce „Stáhnout“. Můžete jej odtud přesunout do jiné složky a provádět další operace pomocí libovolného správce souborů.

Tím je dokončeno ořezávání hudby online! Tato metoda funguje nejen na chytrých telefonech, ale také na tabletech, stolních počítačích, noteboocích a mnoha dalších zařízeních s připojením k internetu.

oříznout, hudbu, systému, android

Audio MP3 Cutter

Poslední na seznamu, ale ne nejdůležitější aplikace. již není vhodný pro jednoduché stříhání skladeb, ale pro tvorbu hudby. Samozřejmě je k dispozici funkce pro úpravu skladeb a jejich nastavení jako vyzváněcího tónu pro volání nebo upozornění.

Můžete také sloučit více skladeb nebo melodií do jedné. Na rozdíl od většiny ostatních aplikací můžete měnit některá metadata souborů, se kterými pracujete. Chcete-li například změnit obal alba, značky, název alba nebo interpreta.

Kromě toho je program vhodný i pro pouhý poslech hudby. K dispozici zdarma, vhodné pro zařízení se systémem Android verze 4 a vyšší.0. Soudě podle recenzí na Google Play je v aplikaci spousta reklamy a mikrotransakcí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS