Jak odstranit vyzváněcí tóny z iPhonu pomocí iTunes?

Chcete-li to provést, otevřete nastavení a přejděte na položku Zvuky. V novém okně vyberte možnost „Vyzváněcí tón“. Klepněte na tlačítko „Stáhnout všechny zakoupené zvuky“. iPhone okamžitě začne obnovovat vaše nákupy.

Přejděte na Zvuky, Tóny a vyberte nabídku Vyzváněcí tón. 3. Přejeďte zleva doprava na vyzváněcí tón, který chcete odstranit. Stiskněte tlačítko Odebrat, které se zobrazí.

Než začnete

Před přenosem dat z iPhonu do iPhonu je třeba provést několik manipulací, aby nedošlo ke ztrátě informací. Pokud jste dříve synchronizovali svůj smartphone s hodinkami Apple Watch, měli byste se od starého telefonu odpojit. Když provedete tuto akci, hodiny automaticky uloží soubory. Po spárování se zakoupeným chytrým telefonem stáhněte informace z kopie a můžete hodinky znovu používat. Je důležité nepřerušit proces pořizování zálohy, jinak se archiv neuloží a pakety informací budou ztraceny. Budete muset být trpěliví a počkat.

Jak odeslat vyzváněcí tóny iPhonu do iPhonu pomocí iTunes (pouze zakoupené vyzváněcí tóny)

První možnost odesílání vyzváněcích tónů z iPhonu do iPhonu. je to aplikace iTunes. Uživatelé se však potýkají s níže uvedeným problémem:

„Snažím se pochopit, proč nemohu posílat vyzváněcí tóny z iPhonu do iPhonu. Otevřu iTunes 12.7 a připojím svůj nový iPhone k počítači, ale moje vyzváněcí tóny se nezobrazují v postranním panelu iTunes, v sekci Zvuky ani nikde jinde v knihovně iTunes. Moje vyzváněcí tóny. jsou skutečné soubory.M4r, ale neimportují se do iTunes ani do mého nového iPhonu 8. Jak odesílat vyzváněcí tóny z iPhonu do iPhonu? Pomozte prosím „.

Společnost Apple odstraňuje z iTunes 12 kartu Vyzváněcí tóny.7 a novější.

Do jiného zařízení iDevice lze posílat pouze vyzváněcí tóny z obchodu iTunes Store (zakoupené za peníze nebo ne). Vyzváněcí tóny stažené z jiných zdrojů nebo vámi vytvořené nejsou proveditelné.

Chcete-li přenést vyzváněcí tóny z iPhonu do iPhonu, musíte se řídit výše uvedenými pravidly. 2.

READ  Žádný zvuk na iPhonu při sledování videa. Zvuk je v nastavení ztlumený nebo ztlumený

Dobře, nyní si projdeme proces odesílání vyzváněcích tónů z iPhonu do iPhonu pomocí iTunes.

Otevřete v počítači starou verzi iTunes, přejděte do nabídky „Upravit“, „Nastavení“, „Zařízení“ a zkontrolujte, zda je zaškrtnuto políčko „Zakázat automatickou synchronizaci iPodu, iPhonu a iPadu“.

Tím se zastaví funkce automatické synchronizace a umožní se ruční přenos vyzváněcích tónů.

Připojte zdrojový iPhone k počítači pomocí kabelu USB a spusťte aplikaci iTunes, pokud se neotevře automaticky.

Rozbalte položku „Soubor“ v levém horním rohu okna a přejděte na položku „Zařízení“ „Přenést získaný.

V pravém podokně klikněte na tlačítko „Použít“, čímž zahájíte synchronizaci zakoupených položek do knihovny médií iTunes, včetně zakoupených vyzváněcích tónů ve zdrojovém zařízení.

Vyčkejte na dokončení procesu, vyjměte zdrojové zařízení z počítače.

Poté připojte cílový iPhone k iTunes pomocí kabelu Lightning. Kliknutím na ikonu „iPhone“ a výběrem možnosti „Vyzváněcí tóny“ otevřete okno s vyzváněcími tóny.

Nezapomeňte zkontrolovat položku „Synchronizace tónů“. Zobrazí se dvě možnosti: „Všechny tóny“ a „Vybrané tóny“.

Pokud chcete odeslat všechny vyzváněcí tóny z iPhonu do iPhonu, vyberte první možnost. Druhá umožňuje vybrat konkrétní melodie, které se mají přenášet. Vyberte si podle svých požadavků.

Až budete připraveni, stiskněte vpravo dole tlačítko „Použít“ nebo „Synchronizovat“. Přenos vyzváněcích tónů z knihovny iTunes do iPhonu může chvíli trvat.

Po odeslání odpojte iPhone od počítače a zavřete iTunes. Vyzváněcí tóny na novém iPhonu si nyní můžete přizpůsobit podle svých představ.

Poznámka: Po synchronizaci iTunes s cílovým iPhonem zjistíte, že stávající vyzváněcí tóny byly nahrazeny synchronizovanými vyzváněcími tóny.

Jak odstranit hudbu z iPhonu / iPadu / iPodu pomocí aplikace iPhone Transfer

Někteří uživatelé nechtějí odstranit své skladby nebo zvukové soubory, ale v jejich zařízení není místo pro jejich uložení. Když se setkáte s takovým problémem, můžete jednoduše odstranit hudbu nebo jiné soubory ze zařízení iOS do počítače pomocí iPhone Transfer, Je to nejlepší přenos, s nímž můžete spravovat hudbu, přenášet skladby a odstraňovat nechtěnou hudbu. Je to také profesionální software, který podporuje všechny modely zařízení iOS a mnoho druhů souborů. Chcete-li se naučit nahrávat hudbu z iPhonu, iPadu nebo iPodu do počítače pomocí aplikace FoneTrans, postupujte podle následujících kroků.

Krok 1. Stáhněte a spusťte aplikaci iPhone Transfer

Nejprve si do počítače stáhněte a nainstalujte aplikaci iPhone Transfer. Po úspěšné instalaci jej spusťte v počítači. Poté připojte zařízení iOS, např. iPhone, k počítači pomocí kabelu USB.

READ  Jak zobrazit nabití sluchátek Airpods na iPhonu

Když se váš iPhone zobrazí v aplikaci, klepněte na položku Média, která se nachází vlevo od hlavního rozhraní. Počkejte několik sekund a zobrazí se veškerá hudba, skladby a zvuky.

Vyberte hudbu, kterou chcete odstranit, a poté vyberte možnost „Exportovat do“. Poté vyberte cílovou složku, do které chcete hudbu uložit, a spusťte přenos.

odstranit, vyzváněcí, tóny, iphonu, pomocí

Po přečtení tohoto článku byste měli vědět, jak odstranit hudbu z iPhonu, iPadu nebo iPodu a jak odstranit seznam skladeb z iPhonu. Můžete také použít způsoby, které vás naučíme, jak odstranit alba nebo zvuky. Pokud jde o způsob odstranění skladeb z iPodu Shuffle, iPadu nebo iPhonu, představujeme nejlepší software pro řešení těchto problémů. Doufám, že z tohoto článku získáte něco užitečného.

odstranit, vyzváněcí, tóny, iphonu, pomocí

Přípravné práce

Proces odstranění hudby ze smartphonu je jednoduchý. Za tímto účelem si předem stáhněte aplikaci iTunes pro Mac OS nebo Windows z oficiálních stránek společnosti a nainstalujte ji do počítače. Pak se přihlaste pomocí stejného osobního Apple ID jako v telefonu. Tato operace se provádí za účelem synchronizace služeb společnosti a správného zobrazení knihovny médií v zařízení. Po výše uvedeném postupu budou soubory v různých systémech seřazeny.

Hned na začátku bychom měli upozornit, že pokud máte platné předplatné Apple Music, skladby, které vidíte na iPhonu, se v iTunes nezobrazují. „Knihovna médií iCloud“ je v tomto případě automaticky povolena a iTunes nás o tom informuje.

Chcete-li zobrazit skladby v iTunes, musíte v iPhonu vypnout knihovnu médií iCloud („Nastavení“. „Hudba“) a poté připojit telefon k počítači pomocí kabelu nebo Wi-Fi:

Další zajímavý článek pro vás: Jak zakázat odběry hudby na iPhonu

odstranit, vyzváněcí, tóny, iphonu, pomocí

Stažené skladby se zobrazí v počítači. Přistupte k jeho odstranění.

Jak odstranit vyzvánění pomocí správce souborů

Pokud se uživateli nepodaří vyzvánění odstranit, existuje alternativní způsob, jak problém vyřešit. K tomu může být velmi užitečný správce souborů iTools, stejně jako iFunBox a DiskAid. Prostřednictvím těchto nástrojů lze z paměti zařízení vymazat mediální soubory stažené prostřednictvím správců souborů nebo iTines.

Jako příklad můžete vidět, jak vymazat vyzvánění z iPhonu pomocí aplikace DiskAid:

  • Nejprve je třeba připojit mobilní zařízení k osobnímu počítači pomocí kabelu USB;
  • Dále je třeba zapnout předinstalovaný software iTools;
  • Poté musí uživatel v hlavní nabídce najít sekci „hudba“. Musíte vybrat „na tomto iPhonu“ a poté „vyzváněcí tóny“;
  • Nakonec je třeba zvýraznit požadovaný soubor a kliknout na tlačítko „odstranit„. Tím se soubor z telefonu odstraní, ale nelze jej znovu obnovit.
READ  iPhone se nezapne na nabíječce jablko svítí.

Metoda 1 : Odstranění vyzváněcích tónů iPhonu prostřednictvím iTunes

Chcete-li odstranit vyzváněcí tóny z iPhonu prostřednictvím iTunes, musíte se nejprve ujistit, že máte nejnovější verzi iTunes.

Step aerobik 1. Otevřete iTunes, připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Step aerobik 2. Jakmile iTunes zjistí vaše zařízení, klikněte na ikonu zařízení v levém horním rohu obrazovky.

Step aerobik 3. Stiskněte „Vyzváněcí tóny“ na bočním panelu a zobrazí se všechny melodie, které jste přidali do knihovny iTunes.

Step aerobik 4. Vyberte melodii, kterou chcete z iPhonu odstranit, a kliknutím pravým tlačítkem myši vyberte možnost „Odebrat“, poté potvrďte odstranění melodie kliknutím na „Odebrat z knihovny“.

Step aerobik 5. Klikněte na ikonu iPhone a vyberte možnost „Synchronizovat“ pro synchronizaci iTunes s iPhonem, poté budou nechtěné vyzváněcí tóny z iPhonu úspěšně odstraněny.

Po synchronizaci nezapomeňte zkontrolovat, zda nebyly nevybrané tóny z iPhonu omylem odstraněny.

Čištění pomocí iTunes

  • Po odstranění všech nepotřebných objektů proveďte synchronizaci pomocí příslušného tlačítka v dolní části okna.

Nepředvídané okolnosti

S aktualizací iTunes na verzi 12.7 a novější, tato metoda nemusí přinést požadované výsledky, protože funkčnost byla podstatně omezena. V takovém případě se můžete vrátit k příruční verzi 12.6.3.6 povoleno pro podniky (odkaz https://support.Apple.com/en/HT208079).

Jak odstranit vyzváněcí tón z iPhonu stažený přes iTunes nebo alternativy třetích stran (iTools, iFunBox)

Tyto programy mohou snadno odstranit stažený vyzváněcí tón z iPhonu, pokud

  • Stahuje se samostatně přes iTunes nebo podobně, např. tímto způsobem.
  • V iTunes je smazán, ale v paměti zařízení je stále přítomen;
  • V iTunes se zobrazuje neaktivní (šedá barva);
  • V případech, kdy iTunes nemůže vyzváněcí tón najít, ale je nastaven jako vyzváněcí tón.

10 nejlepších remixů standardních vyzváněcích tónů pro iPhone

| Denial of responsibility | Contacts |RSS