Tablet Digma 7.33 Jak otevřít zadní kryt. Správné otevření krytu tabletu

Často existují důvody, proč musíte rozeznat svou techniku. Nejčastěji se tento postup provádí pro vnitřní čištění

Postup pro rozebírání tabletu může být prováděn doma, pokud přebíráte veškerou odpovědnost za důsledky. Některá servisní centra se nebudou zavádět opravit tablet ani v záruce poté, co jste jej vyřešili. To by mělo být zohledněno a s pochybnostmi ve vašich schopnostech je lepší kontaktovat servisní středisko Samsung pro opravu.

Nejčastěji, když potřebujete rozeznat tablet, čelíme těm nejsměšnějším problémům. Prvním je obvykle odstranění krytu tabletu. Ano, nezmizel jsi, odstraňte víko. To také není vždy jednoduché. Potíže s otevřením víka se také nacházejí na tabletách Apple. Tableta Tablet Samsung Galaxy Tablet je také dostatečně těsná pro tělo a mnozí se ptá, jak jej odstranit bez poškození.

Otevřete víko

Není příliš snadné otevřít zadní obálku jakéhokoli tabletu, takže se pokusíme zjistit základní fáze práce. Pokud jste vlastníkem vzácného modelu, je lepší si přečíst příslušná doporučení na specializovaných fórech nebo vyhledat pomoc od specialisty.

Jak rozebírat tabletu roviny 7 Digma.8 3G PS7008EG

.8 3G. Při porážce zjistíte, na co musíte věnovat pozornost.

Pracovní proces

  • Nejprve si pečlivě prohlédněte tablet. Než odstraníte zadní kryt, musí mnoho modelů odšroubovat šrouby nebo kliknout na opravy. C fixary si pravděpodobně všimnou, ale šrouby mohou být skryty pod gumovými zátkami
  • Šrouby jsou objeveny. Vyzvedněte vhodné šroubováky ve vaší sadě a odšroubujte je. Pokud existují fixary, eliminujte je.
  • Nyní začíná velmi pečlivá práce. Pomalu se natočte víko tabletu pomocí mediátoru nebo plastové karty. To musí být provedeno velmi pečlivě, aby nedošlo k poškození křehkých složek techniky. Ve většině případů pracujte na odstranění zadního panelu na tomto konci. Existují však modely, které je obtížné otevřít.

Analýza algoritmu

V nejobecnějším případě najdeme místo, kde můžeme vložit plastovou kartu. Toto místo je obvykle blízko tlačítek hlasitosti. Musíme úhledně, pod přední stranou, odpojit přední a zadní část tabletu a rozdělit na držáky. Někdy místo karty můžete použít mediátora.

S touto metodou otevření pouzdra nebude nic poškozeno, neváhejte a přesuňte kartu podél pouzdra a západky se otevřou

Ale musíte být velmi pozorní. v mnoha modelech, zejména čínské produkci, výrobci rádi skrývají upevňovací prvky Bolt. Před zahájením práce se to ujistěte. Musíte připojit mírnou sílu. Pokud se západka nijak nepůjčí, zkontrolujte navíc, pokud jsou na tomto místě nějaké úchyty. Někdy mohou být maskovány pod nálepkami nebo pod místy, která napodobují část touchpad.

odstranit, víko, tabletu, digma

Nejde na to, jaký výrobce váš tablet. Asus, Samsung, Lenovo nebo Prestigio. ve všech případech bude algoritmus akcí stejný.

READ  Je možné zvýšit paměť pro iPad

Poté, co se vám podařilo chodit po celém obvodu, nespěchejte, abyste vytáhli víko. Nejprve se ujistěte, že neexistují žádné smyčky, pokud jsou, v případě potřeby je odpojte.

Tablet je otevřený a my můžeme přistoupit k práci, kterou potřebujeme. nahradit baterii nebo jiné části, čištění zařízení z prachu.

Obyčejný uživatel se velmi často bojí dotknout „železa“, což je v mnoha případech správné, ale ne vždy. Jak otevřít zadní obálku tabletu. přišli jsme na to, že není nic komplikovaného. Hlavní věc je být pozorná a jednat velmi pečlivě, aby nedošlo k poškození náplně. V zásadě je víko otevřeno, aby nahradilo baterii, ale toto téma se dotkneme zvlášť. Pro provádění složitějších akcí s tabletem, které vyžadují kvalifikaci, je nejlepší kontaktovat certifikovaný salon, zejména pokud váš tablet není levný. Články na internetu jsou dobré, ale takový model se může setkat, jejichž ladění nelze vysvětlit dvěma slovy. Navíc můžete narazit na bezohledný „spisovatel“, který radí, absolutně bez pochopení problému.

Obyčejný uživatel se velmi často bojí dotknout „železa“, což je v mnoha případech správné, ale ne vždy. Jak otevřít zadní kryt tabletu. Přišli jsme na to, že v tom není nic komplikovaného. Hlavní věc. Být pozorný a jednat velmi pečlivě, aby nedošlo k poškození náplně. V zásadě je víko otevřeno. Ale toto téma se dotkneme samostatně. Pro provádění složitějších akcí s tabletem, které vyžadují kvalifikaci, je nejlepší kontaktovat certifikovaný salon, zejména pokud váš tablet není levný. Články na internetu. To je dobré, ale takový model může klesnout, jehož ladění nelze vysvětlit ve zkratce. Navíc můžete narazit na bezohledný „spisovatel“, který radí, absolutně bez pochopení problému.

Pokud máte potíže. Zeptejte se v komentářích!

Vstup tabletu je vhodný v tom, že můžete sledovat filmy, upravovat dokumenty, zobrazit webové stránky. Při používání Wi-Fi je svoboda uživatele poněkud omezená, protože v tomto případě můžete tablet použít pouze doma nebo na některých veřejných místech. Osvobodit majitele na této závislosti se objevují modely s podporou SIM karty, které mohou fungovat v sítích buněčných operátorů. Díky tomu

Tablet. zařízení shromážděné tak, aby se vytvořil dojem monolitiky. Žádné šrouby nebo západky, přizpůsobení dvou polovin pouzdra. nic z toho není prakticky viditelné. Toto je poněkud klamná reprezentace, protože technika, pokud je to nutné, to může pochopit. Specialisté s takovým postupem jsou schopni se rychle vyrovnat, zůstává majitelům zjistit, akt otevírá obal tabletu.

Další krok

Pokud mluvíme o tom, jak rozeznat tablet, měli byste pokračovat. Druhá fáze pro většinu modelů zahrnuje odpojení vlaku, po kterém můžete baterii odstranit. Všechny tyto manipulace musíte provést s maximální opatrností. Pokud děláte vše správně, pak by všechna upevnění a podrobnosti měly být co nejjednodušší odpojeny. Pečlivě se ujistěte, že náhodou neexistují žádné zkroucené šrouby, které se někdy skrývají například pod těsněním těsnění nebo ochranných filmů.

READ  Instalace služby viber do tabletu bez karty SIM. Jak nastavit Viber v zařízeních se systémem Windows

Když je baterie odpojena, můžete pokračovat v následné demontáži. Tato fáze od vás vyžaduje následující akce: Odstraňte reproduktory, odpojte fotoaparát, pokud je to možné, a také rozpadněte všechny dostupné kabely ze systémové desky zařízení. Nyní můžete odšroubovat systémovou desku, která je obvykle připevněna kolem obvodu prostřednictvím speciálních šroubů.

Komunitní opraváři

Pokud nechcete být uzavřeni, nezveřejňujte v této komunitní žádosti o pomoc při opravách, existuje pro to druhá komunita:

Příspěvky s žádosti o pomoc při opravě jsou vytvářeny v dceřiné společnosti komunity: https: // pikabu.ru/Comunity/Helpremont

Pouze tematické články s „opravou technologie“ označené pro publikaci mohou publikovat.

V komunitě jsou banka přísně zakázána a potrestána pouze dvě věci:

Platí se zbytek základních pravidel Picabu.

Proč oživit to, co se narodilo mrtvé?

Je nemožné jej používat nyní, tyto tablety, když vyšli, byly již ve vývoji 2-3 roky.

Komunitní opraváři

Pokud nechcete být uzavřeni, nezveřejňujte v této komunitní žádosti o pomoc při opravách, existuje pro to druhá komunita:

Příspěvky s žádosti o pomoc při opravě jsou vytvářeny v dceřiné společnosti komunity: https: // pikabu.ru/Comunity/Helpremont

Pouze tematické články s „opravou technologie“ označené pro publikaci mohou publikovat.

V komunitě jsou banka přísně zakázána a potrestána pouze dvě věci:

Platí se zbytek základních pravidel Picabu.

Proč oživit to, co se narodilo mrtvé?

Je nemožné jej používat nyní, tyto tablety, když vyšli, byly již ve vývoji 2-3 roky.

Demontáž galaxie poznámka 10.Jeden

Výhodou tohoto modelu je použití standardních plastových upevňovacích prvků a šroubů. to poskytuje dobrou ochranu před dětmi a vynikající údržbu.

Nejprve ze všeho odstraníme stříbrnou vložku. to je velmi snadné: vložte do otvoru mezi pouzdrem a tímto panelem vložte lopatku nebo mediátor. Bereme šroubovák a odšroubujeme všechny stávající šrouby, pokud se tak nestane, další demontáž tabletu je zastavena.

Vložili jsme všechny zkroucené šrouby do předem připravených kontejnerů a podepsali je, abychom nezapomněli, kde jsou.

Nyní pomocí lopatky a mediátoru odstraňte zadní kryt, akce jsou podobné, stejně jako u panelu: vložte do díry a přesuňte nástroj kolem obvodu.

Odpojení konektorů

Jakmile odstraníte víko oka různými směry a uvidíte obrovské množství všech druhů vlaků, neměli byste se je však všechny bát se dokonale odpojených.

Nyní pomocí lehkých pohybů začneme extrahovat připojený vlak. Zeptáte se, jak rozeznat tablet a neztratit nic v procesu, odpověď je jednoduchá: Zapište si, nakreslete diagramy, můžete dokonce natočit video.

Vezměte prosím na vědomí, že prvky mohou mít další úchyty ve formě šroubů, takže nejprve zkontrolujte část, kterou se chcete odpojit, a teprve pak k tomu pokračujte.

READ  Jak nahrávat fotografie na Instagram z tabletu.

Jakmile byly všechny prvky kolem obvodu odpojeny: jdeme na baterii, pouze pro předkrmy vypneme kabel, který jej zabalil.

Extrahujeme baterii

Opět si vezmeme šroubovák a otočíme šrouby, které drží baterii a vložíme je do jiné nádoby, podél cesty nezapomeňte odpojit kabely a konektory.

Baterie zabírá hlavní část vnitřního prostoru, ale hned je jasné, že výrobci šli do extrémních opatření, aby alespoň nějak zmenšili jeho velikost, takže se tablet ukázal jako docela tenký.

Nyní můžete bezpečně odpojit základní desku, výrobce se litoval na odbornících a nepřišel s některými speciálními spojovacími prostředky: vše je velmi snadno extrahováno.

Důležité prvky desky mají speciální štíty, které jsou velmi snadno odstraněny po odšroubování šroubů.

V některých modelech mohou být jednoduše přilepeny nebo pájeny. to je nejhorší možnost pro opravu.

Zbývající prvky

Nyní se musíme dostat k matici, a proto odstraníme zbývající prvky.

Níže najdeme sotva znatelné šrouby a odšroubujte konektor pro doku, posouvají kryt a odpojte reproduktory, které prakticky nejsou opraveny. Nyní otázka, jak rozeznat tablet Samsung, nebude mít, ale pojďme dokončit proces a pak nás pustit.

Přišel okamžik pravdy, snažíme se odpojit matici od ochranného skla. toto je jedna z hlavních fází celé demontáže, protože to je tento indikátor, který ovlivňuje udržovatelnost zařízení.

Můžete dýchat úlevou. tento test Galaxy Note byl perfektní. Téměř všichni uživatelé vědí, jak pracovat s tabletem, ale to, co je v případě skryté. V případě poškození skla bude jeho náhrada stát mnohem levnější než například v produktech Apple, které by tomu měly věnovat pozornost tomu.

Skončíme s demontáží

Musíte také vědět, jak oddělit rám od skla. Chcete.li to provést, měli byste věnovat pozornost zvýrazněným spojovacím prostředkům. to jsou prsteny, které jsou zvednuty přes rám a budou muset být zlomeny. Naštěstí rám navíc drží na pásku.

V této fázi budete muset vyvinout trochu úsilí, hlavní věcí není přehánět, aby nedošlo k náhodnému zlomení nebo poškození rámu.

Můžete vám poblahopřát. Poznámka Samsung Galaxy je úspěšně rozebrána, aby ji znovu shromáždila, podnikněte stejné kroky v opačném pořadí.

Nyní jste se naučili, jak rozeznat tablet a uvědomili jste si, že v zásadě není nic špatného, ​​hlavní věcí je přistupovat k všemu zodpovědně a pečlivě. A tak, že po sestavení tabletu náhodně nenajdete zbytečné detaily.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS