Způsoby odemknutí účtu Google v zařízení Samsung

v poslední době se chytrý telefon stal centrem důležitých informací o svém majiteli: jsou v něm uloženy osobní soubory, údaje o bankovních kartách, telefonní čísla, textové a hlasové zprávy, přihlášení k různým účtům na sociálních sítích atd.д., atd.п. Ochrana přístupu k těmto datům je proto pro každého majitele telefonu velmi důležitá. Při každodenním používání je to zajištěno heslem zámku obrazovky některým z možných způsobů (heslo, kód PIN, grafický vzor, otisk prstu). Při ztrátě nebo krádeži telefonu můžete použít funkci Najít zařízení (pokud je aktivována). Před několika lety však společnost Google posunula zabezpečení osobních údajů uživatelů a ochranu jejich zařízení na novou úroveň. Společnost představila zámek FRP. Co je to zámek FRP a jak obejít účet Samsung ve službě Google Android? O tom se více dozvíte v našem článku.

Ochrana proti obnovení továrního nastavení (nebo zámek FRP) znamená „obnovení továrního nastavení“. Tato funkce je nutná k potvrzení účtu Google synchronizovaného s tímto zařízením po obnovení továrního nastavení telefonu. Pokud nyní telefon ztratíte nebo vám ho někdo ukradne, útočníci nebudou moci obejít heslo zámku obnovením továrního nastavení, a nebudou tedy mít šanci telefon jakkoli použít.

Pokud jste si však telefon koupili ručně a nemůžete kontaktovat prodejce ohledně odemčení zakoupeného zařízení nebo jste zapomněli heslo k účtu Google, budete muset hledat způsoby, jak obejít účet Google (FRP). Zde je několik způsobů, jak obejít účet Google v zařízení Samsung.

Účet Google

Co dává účtu Samsung

Vytvořením účtu Samsung získáte řadu výhod, které mohou být velmi užitečné při každodenním používání vašeho zařízení. Jedná se o automatickou synchronizaci se servery společnosti Samsung. To vám umožní zobrazit požadovaná data z počítače nebo jiného zařízení, ke kterému jste přihlášeni ze stejného účtu, a velmi rychle a snadno přenést nejdůležitější data při výměně zařízení za nové. Téměř všechny chytré telefony a tablety umožňují synchronizaci následujících položek

 • Kontakty;
 • Kalendář (události a úkoly);
 • Poznámky;
 • Samsung Pay
 • Záložky prohlížeče;
 • Data aplikací Samsung.

V nastavení můžete vybrat, co se má synchronizovat.

Jak změnit účet

Pokud máte k telefonu připojeno více účtů, můžete mezi nimi přepínat, vybrat místo ukládání záloh a změnit další nastavení. Jak změnit účet v systému Android:

V nabídce aplikací přejděte na položku „Nastavení“.

V části „Osobní údaje“ vyhledejte položku „Obnovit a resetovat“ a vyberte ji.

Klepněte na možnost „Zálohovat účet„.

READ  Jak nastavit rodičovskou kontrolu v televizoru Samsung. Jak uzamknout dálkový ovladač televizoru Samsung?

Zobrazí se seznam účtů Google připojených k vašemu zařízení. Vyberte účet, který chcete v telefonu změnit.

Vraťte se do sekce „Osobní údaje“ a zde klikněte na „Účty“.

Výběrem možnosti „Google“ otevřete a zobrazíte seznam připojených účtů.

Vpravo nahoře klikněte na „Zobrazit více“ (tři tečky) a vyberte „Zrušit synchronizaci“, abyste mohli zálohování nastavit ručně. Pokud chcete účet změnit, klikněte na požadovaný účet.

Otevře se stránka s dalšími informacemi. Konfigurace nastavení potřebných k synchronizaci dat. Pokud máte více než jeden účet, můžete povolit nebo zakázat zálohování určitých typů dat (například kontaktů a kalendáře).

Pokud chcete dříve připojený účet ze zařízení zcela odstranit, klikněte na ikonu „Zobrazit více“ (v pravém horním rohu) a poté vyberte možnost „Odstranit účet“.

Na obrazovce se zobrazí upozornění. Znovu stiskněte tlačítko „Smazat účet“ a kontakty a další data budou ze zařízení odstraněny.

Nyní víte, jak změnit účet Google v systému Android. Kdykoli můžete odstranit nebo přidat další účet. Poté nezapomeňte nastavit synchronizaci a soukromí, pokud plánujete přistupovat ke svým datům na jiném zařízení (například na tabletu nebo počítači).

Odstranění zámku FRP Samsung

Chcete-li pokračovat, musíte zkontrolovat poznámky na obrazovce a potvrdit. Pak stiskněte tlačítko „Start“. Protože se další kroky mohou mírně lišit v závislosti na verzi operačního systému vašeho zařízení, stačí vybrat verzi Samsung a pokračovat.

Pro Android 11/12

4uKey pro Android odešle oznámení do uzamčeného telefonu Samsung připojeného k počítači.

Stisknutím tlačítka „Procházet“ na zařízení Samsung otevřete obchod Samsung Galaxy Store.

Podle pokynů na obrazovce přejděte do obchodu Galaxy Store a stáhněte si aplikaci Alliance Shield.

Poznámka: Používání stažené aplikace je v souladu s jejich podmínkami a v případě porušení vašich práv nás prosím kontaktujte.

Otevřete aplikaci Alliance Shield a přejděte na přihlašovací stránku. Pro aplikaci je třeba zaregistrovat nový účet. Po přihlášení zadejte model zařízení a stiskněte tlačítko „Další“.

Podle pokynů povolte funkce „Správce zařízení“ a „Knox“. Pak přejděte do Správce aplikací a vyhledejte položku „režim služby“.

Povolte servisní režim a vyberte „MTPADB“. Důležité je vybrat tuto možnost a povolit ladění USB v telefonu. Poté odpojte a znovu připojte kabel USB k zařízení Samsung.

Pak 4uKey pro Android začne odemykat blok Google, počkejte, dokud se nedokončí.

Poslední krok: Po odemčení zámku můžete vstoupit na domovskou obrazovku Samsung. Otevřete Nastavení Obecné Správa Obnovení a obnovte tovární nastavení zařízení, abyste zcela obešli FRP.

Pro Android 6/9/10

Po potvrzení informací a stisknutí tlačítka „Start“ odešle aplikace 4uKey for Android oznámení do telefonu Samsung.

Stiskněte tlačítko „Procházet“ na zařízení Samsung a telefon přejde do obchodu Galaxy Store. Otevření prohlížeče Samsung. Pokud je třeba aktualizovat aplikaci Samsung Browser, nejprve ji aktualizujte

Poté klikněte na ikonu „“. Zadejte adresu URL https://www do prohlížeče.10orshare.com/frp-settings. Pak klepněte na „Otevřít nastavení“ a dostanete se na stránku nastavení. V telefonu vyberte možnost Připnout.

READ  Jak odstranit automatické otáčení v zařízení iPhone. Používání aplikací třetích stran

Poté vyberte možnost „Nevyžadovat“ a na další stránce nastavte PIN kód. Když se zobrazí stránka z kroku 9, přeskočte ji a stisknutím tlačítka „Zpět“ se vraťte na stránku Wi-Fi.

Zbývají poslední 3 kroky. Znovu připojte Wi-Fi a pokračujte v nastavení. Na stránce PIN zadejte právě nastavený PIN. Poté můžete přeskočit nebo se přihlásit ke svému účtu Google a dokončit nastavení. Poté stiskněte tlačítko „Další“.

Pro Android 7/8

Tenorshare 4uKey pro Android odešle oznámení do vašeho zařízení Samsung. Během procesu nevypínejte telefon.

V telefonu Samsung stiskněte tlačítko „Zobrazit“. Telefon přejde přímo do prohlížeče a další kroky jsou stejné. Zadejte adresu URL https://www.com/frp-settings. Poté stiskněte tlačítko „Otevřít nastavení“.

Na stránce „Ochrana telefonu“ vyberte možnost „Připnout“. Nastavení snadno zapamatovatelného kódu PIN.

Jak trvale odstranit účet Google

Pokud potřebujete účet Google zcela a trvale odstranit, abyste zabránili jeho použití jinde (například při prodeji telefonu), doporučujeme použít níže uvedené pokyny:

Poté přejděte na další stránku a v horní části klikněte na „Data a personalizace“;

Pomocí této metody jste se naučili, jak snadno a rychle odstranit účet Google ze zařízení.

Co se stane, když je účet ze zařízení odstraněn

Účet na tomto zařízení nebudete moci používat, ale všechna jeho data zůstanou zachována. Účet můžete používat z jiných zařízení, nebo pokud jej přidáte zpět, můžete jej znovu používat na stejném zařízení.

Níže najdete pokyny pro různé verze systému Android

Klepněte sem, pokud má vaše zařízení se systémem Android 10

Vyberte účet, který chcete odstranit.

Klepněte na položku Možnosti (vypadá jako tři tečky vpravo) a potom klepněte na položku Odstranit účet.vstup.

Potvrzení vymazání zadáním kódu PIN nebo otisku prstu (je-li k dispozici).

Klepněte sem, pokud má vaše zařízení systém Android 9, 8, 7, 6, 5

Vyberte účet, který chcete odstranit.

Klepněte na možnost Odstranit účet.vstup. Pokud takové tlačítko není, stiskněte Menu ( vlevo dole) nebo Options (může vypadat jako tři tečky vpravo nahoře).

Odinstalování účtu Instagram ze smartphonu

Chcete-li odstranit účet Instagram z telefonu Samsung, postupujte podle následujících pokynů:

 • Otevřete okno libovolného prohlížeče.
 • Přejděte na webové stránky Instagramu: přihlaste se zadáním uživatelského jména a hesla.
 • Klepněte na ikonu mužíčka v pravém dolním rohu obrazovky.
 • V otevřeném dialogovém okně klikněte na „Upravit profil“.
 • Přejděte na konec stránky a následujte hypertextový odkaz „Dočasně zablokovat“.
 • V části „Proč jste se rozhodli blokovat“ uveďte důvod blokování?“. Mezi dostupné patří „Potřebuji přestávku“, „Problémy se spuštěním“, „Vytvořený druhý účet“, „Obavy o ochranu osobních údajů“, „Chci něco smazat“, „Vysoká vytíženost“, „Nemůžu najít, koho odebírat“ a „Jiné“.
 • Znovu zadejte heslo do pole „Pro pokračování zadejte znovu heslo“.
 • Klepněte na červené interaktivní tlačítko „Dočasně zamknout“.
 • Uživatel je upozorněn, že jeho fotografie, komentáře a „To se mi líbí“ budou skryty, dokud si znovu neaktivuje svůj profil.

1.Otevřete nabídku smartphonu a přejděte do nastavení.

READ  jak vyvést video z androidu do televize. Jak vyvést obraz ze systému Android do televizoru

2.Klikněte na kartu „Cloud a účty“. (Pokud tato možnost není k dispozici, přejděte k dalšímu kroku.).

4.Otevře se nabídka se seznamem aplikací, ve kterých byly v zařízení vytvořeny účty. Uživatel musí vybrat ten, který chce odstranit. V našem případě bude nutné vybrat kartu „Účet Samsung“.

5.Před uživatelem se otevře okno s následujícími informacemi. Zde se zobrazí e-mailová adresa Google zadaná při registraci. Klepněte na něj.

6.V dolní nebo horní části je tlačítko „Menu“ (vlevo dole) nebo tlačítko „Options“. Klepněte na něj.

8.Smartphone vás požádá o potvrzení operace. V tuto chvíli můžete akci ještě zrušit. Pokud chcete účet obnovit, vyberte v okně, které se znovu otevře, možnost „Odstranit účet„.

Hotovo. V tomto okamžiku je odstranění účtu z telefonu dokončeno.

Podobným způsobem můžete resetovat nejen hlavní uživatelský účet Samsung, ale také odstranit účet ze služby Google a dalších služeb.

Pokud resetujete účet Samsung z telefonu, stane se nedostupným. Pokud například majitel dříve synchronizoval informace z různých zařízení, není již možné k nim přistupovat ze smartphonu bez dříve odstraněného účtu Samsung.

Protože však byl účet při registraci spojen s vaším e-mailem, zůstane v databázi vývojářů. Profil lze znovu aktivovat na stejném nebo jiném zařízení zadáním e-mailu a hesla.

Algoritmus odstraňování účtu Samsung se tedy může mírně lišit v závislosti na verzi operačního systému, ale všechny akce se provádějí v nastavení telefonu. Poté se účet stane nedostupným, ale později jej lze aktivovat na libovolném zařízení. Otevřením nabídky účtů můžeme resetovat nejen náš primární účet, ale také jakýkoli jiný účet z telefonu.

Můžete si také přečíst: Jak se odbavit na let S7?

Odstranění účtu Samsung bez zapamatování hesla

Situace se komplikuje, když si nemůžeme vzpomenout na heslo k účtu Samsung. Možná jsme ji naposledy použili v den, kdy jsme poprvé zapnuli mobilní telefon, a teď už si na ni těžko vzpomeneme. Společnost Samsung si je toho naštěstí vědoma a nabízí nám možnosti obnovení účtu Samsung nebo velmi rychlou a účinnou alternativní metodu.

 • Abychom mohli smazat svůj účet Samsung bez hesla, dotkneme se pouze možnosti „Potvrdit jednorázovým e-mailem“.
 • Poté e-mail zkontrolujeme a účet bez problémů odstraníme.

Heslo můžeme obnovit také v mobilním telefonu nebo počítači Samsung. z těchto stránek. abyste si to pro příště zapamatovali. Klepneme na možnost „Obnovit heslo“ a postupujeme podle pokynů.

Zde budeme muset použít naše osobní údaje nebo ID související s e-mailem. Po několika vteřinách obdržíme v e-mailu odkaz, který nám umožní změnit heslo a bez problémů pokračovat ve výpisu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS