Metody obcházení účtu Google na Huawei | Čest po resetu

„Jak resetovat účet Google na Huawei?„. Často položená otázka uživatele po provedení zvláštních akcí v roce 2021 s cílem chránit operační systém Android. Existuje mnoho možností pro provedení tohoto úkolu. Hlavní věcí je vybrat si nejpohodlnější a zahrnující použití pomocných prvků, které jsou po ruce. Přečtěte si více o každé metodě níže.

Faktem je, že při pokusu o smazání účtu Google nebo Gmail obdrží mnoho uživatelů následující zprávu:

„Tento účet je nezbytný pro některé aplikace. Můžete jej odstranit pouze při obnovení nastavení továrny (v tomto případě budou všechny vaše osobní údaje odstraněny) “.

U některých lidí přirozeně takové varování vyvolává mnoho otázek. Ti uživatelé, kteří se nikdy nezabývali systémem Android OS, se obávají obzvláště.

Chcete.li resetovat účet Google bez obnovení nastavení továrny, můžete použít dva způsoby.

 • Otevřete „Nastavení“.
 • Přejděte na sekci „Účty“ (účty).
 • Nabídka „Váš účet Google“ vyberte nabídku „Váš účet Google) (nabídka).
 • Vyberte „Odstranit účet“ (Odebrat účet).

Pokud tato metoda nefungovala, zkuste druhý:

 • Otevřete aplikaci Root Explorer nebo podobný správce systémových souborů.
 • Otevřete složku dat/ systému a smažte soubor účtů.BD „.
 • Pokud nemůžete najít soubor s příponou DB, otevřené údaje/ Systém/ synchronizační složky a odstranit soubor účtů.Xml „.

Důležité: Musíte otevřít složky z telefonu z kořenového adresáře Androidu (vnitřní paměť zařízení). Pokud otevřete datovou složku v řediteli microSD Root, která se používá jako externí paměť, nenajdete v ní složku systému.

Jak smazat účet Google na Androidu navždy

Říkáme vám, jak můžete neodvolatelně smazat účet Google na Androidu.

Pokud máte po ruce smartphone v systému Android, nemůžete se vyhnout známosti s Googlem. Chcete.li využít funkce mobilního telefonu v plném rozsahu, musíte spustit účet (účet Google) a zadat jej na Android. a poté získáte přístup k e.Mail Gmail, video hostování YouTube, přehrávání aplikací Ano, i běžné kontakty s čísly mohou být uloženy na Googlu a převést je na jiná zařízení.

Ale co když je účet zastaralý a již není relevantní? Nebo byla touha zbavit se ho navždy, osvobodit telefon je vyhrazen a vytvořit nový? V tomto případě můžete účet Google na Android navždy odstranit.

Pouze jedna metoda je odstranění prostřednictvím nastavení účtu. V souladu s tím jej musíte autorizovat na zařízení pomocí E.MAIL/PROPOJENÉ ČÍSLOSTI A PASTER.

Důsledky této akce:

 • Ztráta všech dat (e.maily, soubory, fotografie, kontakty, kanál na YouTube se všemi videem).
 • Nemožnost dalšího využití služeb Google Services.
 • Ztráta přístupu k zakoupeným předplatným (například Premium YouTube).
 • Neschopnost stahovat a aktualizovat aplikace nainstalované z Google Play.
 • Ztráta zakoupeného obsahu (hry, filmy, hudba, knihy, časopisy).

Všimněte si, že to nejen umýt z tohoto zařízení, ale požadujete Google, aby se ho zbavil uvnitř svého systému bez možnosti zotavení na jiných mobilních telefonech a na počítači.

Tip: Pokud chcete pouze smazat účet z aktuálního zařízení a plánovat jej používat v budoucnu (například na jiném telefonu, počítači), pak jste zde: Jak zanechat účet Google pro Android.

Přejděte na „Nastavení“ na smartphonu a najděte sekci „Google“.

Klikněte na „Správa účtu Google“.

Pokud nemáte jeden účet, klikněte na šipku vedle e.mailové adresy a vyberte ten, který chcete smazat.

Vyberte část „Data a personalizace“ a v něm. „Odstranění služby nebo účtu“. Vezměte prosím na vědomí, že data před odstraněním lze stáhnout a převést na jiný účet.

Klikněte na „Odstranění účtu Google“.

Potvrďte, že toto je váš účet zadáním hesla z něj.

Podívejte se na varování. Již jsme zmínili, co je plné odstranění, ale na této obrazovce se podrobně dozvíte, jaká data ztratíte.

Umístěte zaškrtnutí o dvou dohodách a klikněte na „Odstranit účet“.

Připraven. Účet však stále zůstane v zařízení. to je dočasné. Takové bezpečnostní opatření bylo vytvořeno v případě, že účet byl náhodně odstraněn osobně jeho vlastníkem nebo cizími lidmi. To znamená, že při pokusu znovu se přihlásit, uvidíte následující.

Účet tedy může být obnoven, ale pouze do 20 dnů po odstranění. Po tomto období budou data ztracena navždy.

Jak odstranit účet Google z Samsung

Postup odstranění účtu Google na telefonech Samsung je poměrně jednoduchý. Pokud potřebujete odstranit účet na zařízení, a ne ze samotného systému Google, můžete jej z telefonu odkazovat. Například jste si zakoupili nový telefon a musíte navázat účet Google s novým zařízením. Jak smazat Google s Androidem na Samsungu se naučíte čtením kroku.pomocí instrukce:

odstranit, účet, google, honor, phone
 • Přejděte na „Nastavení“ na zařízení Samsung;
 • Dále klikněte na „Účet a archivaci“;
 • Přejdete na další stránku, kde je třeba kliknout na „účty“ a vybrat účet, který musí být odstraněn;
 • Klikněte na „Odstranit účet“;
READ  Xiaomi Mi 8 pro 128gb recenze

Ukáže se varovná zpráva, že to povede k odstranění všech údajů s ní. Klikněte na „Odstranit účet“;

Pro potvrzení odstranění účtu může být nutné zadat heslo. Tímto způsobem jsme tedy dokázali odkazovat účet Google na zařízení Samsung, aniž bychom jej navždy smazali.

Jak smazat účet Google na Samsung

Tato příručka se prakticky neliší od odstranění účtu na smartphonu Android. Princip působení je velmi podobný, ale měl by být použit, pokud nechcete úplně odstranit účet Google, ale jednoduše jej odchytit a dále jej používat na jiných zařízeních.

Pokud vás zajímá, jak smazat účet Google z Samsungu, postupujte podle následujících pokynů:

 • Přejděte na „Nastavení“ na zařízení Samsung;
 • Dále zadejte část „Účty a archivy“;
 • Pak přejděte na „účty“;
 • Nyní v seznamu účtů klikněte na účet Google;

Jak si můžete všimnout, úkol spojený s tím, jak odstranit Google na Samsungu, je poměrně jednoduchý a rychle proveditelný.

Odstranění účtu Google a všech uživatelských dat (vrácení zařízení do původního stavu)

Tato možnost je použitelná v následujících případech:

 • Pokud si majitel nepamatuje heslo svého účtu a nemůže jej obnovit.
 • Pokud výše uvedené metody pro odstranění účtu fungují nesprávně nebo jsou funkce blokovány škodlivým programem.
 • Před prodejem gadgetu a v jiných podobných případech.

Odstraňte všechny účty z telefonu a všechny informace o uživateli se mohou lišit různými způsoby. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout prostřednictvím nabídky stejné aplikace „Parametry“. V mém příkladu je tlačítko resetování umístěno v části „Osobní údaje“. „Zálohování“.

Na jiném firmwaru může být jak pododdíl, tak tlačítko lze volat odlišně a nachází se na jiném místě. Zejména v Samsung se nachází v nabídce „Obecné“ a nazývá se „archivy a resetování“ na některých Lenovo. v části „Obnovení a resetování“ (tlačítko „Resetování nastavení“). Na jiných zařízeních-kdekoli jinde. Zkontrolujte to v uživatelské příručce.

Po stisknutí tlačítka Resetování Android vás varujete, že všechny aplikace, nastavení a účty budou zcela odstraněny z tabletu nebo telefonu. Pokud souhlasíte, klikněte znovu a „resetujte nastavení“ a počkejte asi 5 minut. Po restartu získáte zařízení Virgin Clean.

Pokud je zařízení chráněno heslem, které si nepamatujete, můžete vydat ještě několik způsobů:

 • Prostřednictvím nabídky obnovy (vymazání dat/resetování továrny). Jak se dostat do této nabídky, přečtěte si pokyny pro zařízení.
 • Dlouhý stisknutí tlačítka zapuštěného resetování umístěného v telefonu nebo pouzdře tabletu. Na některých modelech je skrytý pod zadní obálkou.

Ještě přísnější metodou odstranění účtu, když absolutně nic nepomůže, je blikání zařízení přes počítač, které je podobné přeinstalaci oken na PC. Uživatelská data a aplikace poté samozřejmě také nezůstanou.

VAROVÁNÍ: Některé tablety a telefony jsou tak pevně vázány na účet majitele, že pod ním vyžadují autorizaci i po resetování a blikání. A obcházení tohoto požadavku je velmi, velmi obtížné (neexistuje jediné řešení, pro každou značku zařízení je jeho vlastní). Proto, i když máte přístup k informacím o vašem účtu Google, zapište si přihlášení a heslo do notebooku nebo souboru na jiné zařízení a uložte na bezpečném místě.

Z webu

Přejít na. https: // myaccount.Google.com/zařízení pro zařízení. Najděte své zařízení v seznamu a klikněte na ikonu se třemi body v pravém horním rohu.

Ukončete svůj profil. Nyní z tohoto zařízení již nebudou moci používat váš účet. Metoda je pro vás vhodná, abyste si ukradli telefon, nebo jste ho někomu dali k použití, ale zapomněl jste se dostat z účtu-to lze provést dálkově.

Kromě toho si můžete vybrat aplikace, které byly autorizovány pomocí účtu, a také je zakázat přístupem.

Google Bypass on Huawei Honor 9 (STF-L09) Android 8.0 (bezpečnostní záplata od 1.02.2019)

Honor Huawei Honor 9 (STF-L09) přinesl k odstranění viru. Telefon sám nakreslil čísla, poslal SMS. Na obrazovce se objevily zprávy o chybách. Ale co je nejdůležitější, nebylo možné jít do nastavení provést propuštění. Virus se tedy chrání před odstraněním. Mimochodem, ne všechny viry mohou být odstraněny, i když se vám podaří resetovat nastavení. Viry mohou předepsat příkaz při zotavení a po odstranění viru je znovu obnoven a také operační systém Android.

Ve všech případech, kdy na telefonu najdeme virus, vytváříme firmware. Toto je nejspolehlivější způsob, jak se zbavit viru, na rozdíl od resetování nastavení. Po firmwaru jsou odstraněna všechna uživatelská data (kontakty, fotografie, soubory, programy), včetně virů, které jsou škodlivým programem.

Šití jsme ušili telefon, začali jsme nakonfigurovat a ukázalo se, že je nutné zadat data účtu Google, s nimiž telefon pracoval před firmwarem. Toto je normální jev pro telefony Android s verzí nad 5.0 blokování FRP, které chrání telefon před neoprávněným použitím. Nyní je nutné zadat údaje o účtu, nebo nebude možné použít telefon. Ale jako obvykle, klient si nepamatuje účet Google a neposkytl možnost jejich obnovy. V tomto případě existuje pouze jedna cesta ven. Vytvořte si obtok (resetování) účet Google.

READ  Jak dát melodii na ze

Chcete.li resetovat účet Google z telefonu, musíte určitě znát algoritmus akce. Existuje mnoho způsobů, jak resetovat účet na telefonech Android, a neexistuje nikdo, univerzální způsob. Můžete ztratit spoustu času a Google nebude schopen účet odstranit. Ale pánové našeho servisního střediska „Oprava48“ vědí, jak přesně jednat za účelem obcházení účtu Google na telefonu Huawei Honor 9!

POZORNOST. Metoda obcházení níže popsaného účtu Google již nemusí fungovat! Důvodem je uvolnění další opravy zabezpečení! Vyzkoušejte tuto metodu obcházení účtu Google. Možná vám pomůže!

Začněte tím, že budeme muset aktivovat režim „Talkback“ (režim pro slepé nebo zrakově postižené lidi). Chcete.li to provést, na obrazovce výběru obrazovky klikněte a podržte 2 prsty. Funkce Talkback může být spuštěna, pokud jsou v režimu výběru jazyka uchovávány 2 klávesy objemu současně. Kdo je pohodlnější.

Držte prsty, dokud se neobjeví nabídka. Dále budeme muset jít do nabídky General Context (Global Context Menu). Chcete.li to provést, v nabídce Talkback nakreslete velký anglický dopis L prstem.

Nabídka obecného kontextu se otevřela. Dále vyberte „Nastavení Talkback“.

V nastavení Talkback najdeme „Nápověda/recenze“

Dále již nepotřebujeme funkci talkback a vypneme ji a držíme 2 svazek současně, dokud se neobjeví zvukový signál.

V nabídce „Reference“ vyberte „O přístupu k přepínači pro Android“

Video, které nám dá příležitost dostat se do aplikace YouTube, bude otevřeno. Podle jakéhokoli videa klikněte na trojnásobné a vyberte „Sdílet“. Nabídka aplikace se otevře, prostřednictvím které můžeme sdílet informace. Zajímá nás aplikace „Poznámky“ (Poznámkový blok). Klikněte na ikonu.

V aplikaci musíte přidat jakýkoli obrázek, uložit a znovu stisknout „Sdílet“.

Vyberte „jako obrázek“ a poté vyberte „Přidat na karty“.

Všechno jsme to udělali, abychom se dostali do mobilní aplikace „Google Card“. Nyní musíme postavit trasu od nás k jakémukoli objektu, například do Moskvy. Za tímto účelem určujeme naši polohu stisknutím bílé ikony. Dále vyberte „Na silnici“ a položte trasu kdekoli. Znovu stiskneme „na silnici“.

Dále musíte kliknout na zelený mikrofon a říci „Otevřít Google“, na které by měla existovat odpověď „Spuštění aplikace Google“.

Google se nyní otevírá. Trik této aplikace je, že prostřednictvím ní můžete provádět nejen globální vyhledávání, ale také vyhledávání interními soubory a aplikacemi pro Android. Před nějakou dobou stačilo k zadání „Nastavení“ do vyhledávání, přejděte do nabídky Nastavení a odtud odstranit účet Google. Ale teď tato metoda nefunguje. Nastavení otevřená a okamžitě zavřená. Ale je to v pořádku! !

Ve vyhledávacím panelu shromažďujeme jakýkoli text, například 123, a klikneme na vyhledávání. Z výsledků vyhledávání vyberte libovolný text a poté vyberte „Sdílet“ z nabídky Pop.Up (Sdílet).

Vyberte aplikaci Gmail, ale nejen klikněte na ikonu, ale klikněte a podržte. Nabídka „Na příloze“ se otevře, vybere „oznámení“, poté „jiná nastavení“, v pravém rohu stiskneme trojnásobně a vybereme „Správa účtu“ a vyberete „pouze nyní“. Dostali jsme se do nastavení telefonu. A nyní můžeme nastavení vyhodit.

Chcete.li to provést, vyberte položku „Systém“, dále jen „resetování“ a „resetování všech nastavení“. Je to selhání všech nastavení, a nikoli obnovení nastavení továrny. Jakmile jsme si vybrali „reset nastavení“ a akce jsme potvrdili, po 3-4 sekundách je nutné telefon restartovat. Chcete.li to provést, klikněte na tlačítko napájení a konfrontujte restart na obrazovce. Po restartování telefonu budeme na ploše a možná si myslíte, že účet Google je zcela smazán a telefon můžete použít bez omezení. Ale není to tak.

.

Po restartování nám telefon nabídne vybrat jazyk a vyžadovat připojení k internetu. Tentokrát však ve vstupní nabídce účtu Google bude možné tuto akci přeskočit nebo vytvořit účet! To je vše! Rumble of the Account je zrušen.

Dovolte mi, abych vám připomněl, vytvořili jsme obtok (reset) účtu Google na telefonu Huawei Honor 9 (STF-L09)0 s bezpečnostní záplatou od 1FPRIAL 2019. Na internetu najdete jiné způsoby, jak smazat účet Google pro tento telefon, ale nepomohli mi. A to je způsobeno skutečností, že „opravy“ přicházejí k novým aktualizacím, které uzavírají mezery k odstranění účtu. Není to skutečnost, že vám metoda, kterou jsem popsal.

POZORNOST. Metoda obcházení níže popsaného účtu Google již nemusí fungovat! Důvodem je uvolnění další opravy zabezpečení! Vyzkoušejte tuto metodu obcházení účtu Google. Možná vám pomůže!

Google Bypass na Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) Android 8.0 (bezpečnostní záplata z 5.04.2019)

Dnes vám řekneme, jak smazat zapomenutý účet Google na Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) Android 8, Security Patch ze dne 5. Dubna 2019. V době psaní je to nejnovější oprava zabezpečení, která vám umožní obejít účet Google způsobem popsaným níže. Bude tento účet obcházet Google Bypass v budoucnu. nikdo neví. S každou aktualizací bezpečnostního systému Android jsou „mezery“ uzavřeny, prostřednictvím kterého bylo možné obejít účet Google dříve.

READ  Jak odstranit grafické heslo z telefonu

Pojďme tedy dolů. Telefon nám byl přinesen se standardním problémem. provedli resetování nastavení a během primárního nastavení začal telefon požadovat údaje o účtu Google, s nimiž byl synchronizován před resetováním.

Dříve jsme řekli, jak obejít účet Google na telefonu Huawei Honor 9 (STF-L09), abychom mohli cestovat po účtu Google, zahrnuli jsme režim Talkback a prostřednictvím nabídky nápovědy se nám podařilo dostat k aplikaci YouTube a poté s použitím Funkce „sdílení“ spadla do aplikace Google Card a odtud spustila aplikaci Google Now. Pak jsme se dostali do nastavení a vyhodili nastavení. Ale teď to nefunguje! Nová verze Talkback vám neumožňuje dostat se k aplikaci YouTube. Jak jsme psali výše, byla vydána nová oprava Android Security, která se uzavřela tímto způsobem, aby se obešla kolem účtu Google.

Dnes budeme jednat jinak! SIM karta by měla být odstraněna z telefonu. Po výběru jazyka telefon požaduje připojení k internetu. Musíme nakonfigurovat připojení Wi-Fi. Vyberte přístupový bod a předepište heslo. Dále vyberte „Navíc“ a ručně připište nastavení serveru proxy. V poli „Název proxy serveru“ zadáme jakoukoli sadu latinských písmen, například FJFGJDJ, do „Port proxy serveru“ zadáme 8080.

Potvrzujeme nastavení a telefon se snaží spojit se serverem. Nakonec však musí dojít k připojení a bude existovat zpráva „Neexistuje žádný přístup k internetu. Zkontrolujte router nebo kontaktujte poskytovatele služeb.„Taková zpráva se nemusí objevit poprvé, takže se musíte zásobit a pokusit se několikrát připojit, dokud se tato chyba neobjeví.

Klikněte na tuto zprávu a dostanete se do části „Nápověda“ a poté vyberte „Přečíst více“

Otevře se „Oznámení o soukromí Hicare“, klikněte na „Další“ a „Přijímat“. Dále dojde k automatickému výběru regionu a objeví se zpráva „Přepněte na verzi Ruska (ruštiny) této aplikace“. Klikněte na „Ano“. Stránka „Doporučení“ se otevírá, poté provazujeme stránky: „Služba“, „Já“ a dostaneme se na stránku „Hicare“. Vyberte „Start“. Povolujeme přístup k geodanu. Ve vyhledávacím panelu zadejte několik anglických písmen „AAAAA“ a klikněte na vyhledávání. Je vydána zpráva, že neexistují žádné výsledky a jsou nabízeny možnosti. Musíme si vybrat „e.mail. Pošta“.

Dále vyberte Gmail. Ale nejen stiskněte a uvolněte, ale klikněte a podržte! Otevření „Na příloze“ vyberte „Oznámení“

V okně otevření vyberte Troete na horní části a poté vyberte „Správa účtu“, klikněte na „Teprve nyní“

Stiskneme jej do samého dna a vybereme „systém“, poté „resetujte“, poté „resetujeme všechna nastavení“ a potvrdíme stisknutím nápisu „resetování všech nastavení“ níže. ALE. Po kliknutí na potvrzení budete po 6. Sektorech muset kliknout na tlačítko, abyste vypnuli telefon a vyberte „restart“ a potvrďte opětovné načtení telefonu. Jinými slovy, musíme restartovat telefon 6 sekund po potvrzení resetu všech nastavení. Toto je celý čip!

Po restartování telefonu se okamžitě dostaneme na plochu!

Telefon je zcela odemčen. Spolehlivost můžete přejít do „systému“, poté „resetovat“ a vybrat „Obnovení nastavení továrny“. Po restartování nabídne telefon výběr jazyka, poté požádá o připojení k internetu (můžete jakýmkoli způsobem, SIM kartou nebo Wi-Fi) a poté uvidíte, že telefon umožňuje přeskočit účet Google účtu! Všechno! Úspěšně jsme tedy smazali zapomenutý účet Google! Dále můžete zadat jakýkoli jiný účet Google nebo jej vytvořit přímo z telefonu!

Opět vás upozorňujeme na skutečnost, že tato metoda obcházení Google je relevantní, pouze pokud verze vašeho telefonu Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) není vyšší než Android 8.0 a bezpečnostní náplast ze dne 5. Dubna 2019! Následující aktualizace mohou tímto způsobem uzavřít příležitost obejít účet Google!

Pokud si účet Google nemůžete smazat sami, můžete vždy kontaktovat naše servisní středisko a my smazat účet Google z jakéhokoli andoridního telefonu pomocí programátorů!

Naše servisní středisko se nachází na:

Město Lipetsk, Victory Avenue 106a (Brick High.Rise Building na Ring Square Stop, Suterén). Otevírací doba: Po-Frí od 10 do 19 hodin, SAT-Sun od 10 do 17 hodin (bez přestávky na oběd).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS