Jak odstranit reklamu na Android blokující Samsung

Ilya.editor.in.Cief of Softdroid.Síť. Je autorem několika stovek manuálů a článků o nastavení Android. Asi 15 let opravuje zařízení a řešení technických problémů iOS a Android. Vypořádal se téměř o všech více či méně populárních značkách mobilních smartphonů a tabletů Samsung, HTC, Xiaomi a další. Pro testování se používají iPhone 12 a Samsung Galaxy S21 s nejnovější verzí firmwaru.

Reklama na obrazovce telefonního zámku. Co může být pro uživatele rušivější a nepříjemnější? Z neznámých důvodů se objeví, jakmile se uživatel dotkne dotykové obrazovky. Není tak snadné odstranit pop.up.up banner, nalezení viníka mezi aplikacemi je velmi obtížné.

Nejnepříjemnější věcí je, že zdrojem reklamy může být loupežní virus, který zažívá emoce majitelů mobilních zařízení. Tento nepříjemný virus vyžaduje peníze na odpojení na Lokskrinu. Pokud se to nestane,

 • Na obrazovce budou vyskakovací okna s reklamou a zbaví se příležitosti použít mobilní gadget,
 • Při odemknutí obrazovky se objeví reklama (vyskakovací okno, Windows s bannerem),
 • Reklama se zobrazí na celé obrazovce smartphonu, tablet,
 • Bannery budou zobrazeny v aplikacích systematické a instalované uživatelem. například v prohlížeči Chrome.

Je zřejmé, že za žádných podmínek nemusíte souhlasit s podmínkami podvodníků. V této příručce vám pomůžeme najít virus a řekneme vám, jak odstranit reklamu v Androidu, vypnout vlastní. No, nebo téměř jejich vlastní. speciální blokátory reklamy přicházejí na záchranu.

Jak se zbavit reklamy na chytrých telefonech Samsung Galaxy

  Otevřete nastavení a přejděte do části „Obecná nastavení“ v dolní části seznamu všech bodů.

Možná tato metoda bude fungovat na zařízeních s operačním systémem Android 6.0.1 marshmallow, na kterém Samsung zažívá uživatele Inte Weights.

Blokování reklamy pomocí změněných DNS

Reklama můžete blokovat jiným způsobem. Chcete.li to provést, budete se muset připojit k soukromému serveru DNS Adguardu, který vyvinul řadu řešení pro odstranění nepříjemného obsahu. Udělej následující:

READ  Aplikace ukazuje, jak je zaznamenána v telefonu

Přejděte do nabídky Nastavení smartphonu. Chcete.li to provést, klikněte na ikonu ozubeného ozubeného ozubeného ozubeného záclony.

Otevřete položku „Síť a internet“.

Vyberte část „navíc“.

Klikněte na „Osobní server DNS“.

V odstavci „Název hostitele dodavatele osobního serveru DNS“ zapište novou adresu DNS „DNS.Adguard.com „. Pro změny, které mají vstoupit v platnost, použijte tlačítko „Uložit“.

Obnovit síť Wi-Fi nebo mobilní data. Obnovte aplikaci VK.

Poznámka! Funkce změny serveru DNS efektivně blokuje reklamu pouze na zařízeních s Androidem 9.0 a vyšší.

Jak najít a smazat nejjednodušší reklamní virus

Nejběžnější situace. Stáhnete si jednu nebo více aplikací do telefonu, po kterém se reklama začne objevovat na telefonu, při odemknutí tabletu Android. Nejlepší způsob, jak určit aplikaci vinnou z zobrazení bannerů na zařízení. Pro Android použijte bezplatný program detektoru AirPush.

Má jednu funkci. Vypočítejte „porušovatel objednávky“ (detektor může určit speciální nástavby) a řekněte vám o něm, abyste virovou aplikaci odstranili, čímž se hrozba odstraníte. Navíc detektor AirPush funguje efektivněji než antivirus, načítají telefon a neobsahuje zbytečné funkce.

Jak odstranit systémové viry na Androidu

Mnoho virů Androidu dostává práva správce, root a hluboce zavádí do firmwaru. Můžete s nimi bojovat různými způsoby.

První metoda je blikání

Nejspolehlivějším a nejjednodušší způsob, jak se zbavit viru zakořeněného v systému, je reflash smartphone. Abyste neztratili všechna data, můžete vytvořit záložní kopii aplikací pomocí zálohování Titanium, ale pro to musíte získat přístup root. Rezervní kopie musí být uloženy na SD kartě, pokud existují. To vyžaduje profesionální verzi záložní aplikace Titanium.

Firmware pro vaše zařízení najdete na různých zdrojích. Může to být CyanogenMod, oficiální firmware nebo nějaká úprava. Chcete.li najít firmware pro váš gadget, stačí použít vyhledávač.

Druhá metoda. získání kořene a ruční odstranění

Pokročilí uživatelé mohou virus Android odstranit složitějším, ale spolehlivějším způsobem. Spočívá v získání pravého kořene na zařízení a ručním odstranění všech dat viru. Existuje mnoho způsobů, jak získat root-right. Nejjednodušší z nich je to udělat pomocí počítače přes Kingoroot.

READ  Jak jít na internet z telefonu

Po obdržení root na Android musíte nainstalovat aplikace, jako je zálohování Root Explorer a Titanium:

odstranit, reklamu, telefonu, samsung

Jak odstranit reklamu na telefonu Android, která se objeví v prohlížeči nebo hrách

Naštěstí existuje několik způsobů, jak se zbavit reklamy na mobilním zařízení samostatně.

Odstranění podezřelých aplikací

Pokud se po instalaci jakékoli hry nebo programu začne objevovat reklama, musíte odstranit nedávno nahrané aplikace. Pokud se reklama poté přestala rušit, pak to bylo v některých nainstalovaných programech.

Instalace speciálních programů

Pokud není možné určit, které z aplikací je za vinu za reklamní show, můžete se pokusit vyřešit problém instalací speciálního programu, jako je detektor vyskakovací reklamy. Nepomáhá odstranit reklamu na obrazovce zámku, ale najde aplikaci, která ji ukazuje.

Po instalaci detektoru mu musíte poskytnout přístup ke zvláštním schopnostem. Jakmile se na obrazovce objeví reklama, detektor ukáže, která aplikace ji spustila. V důsledku toho bude uživatel schopen odstranit zdroj nepříjemné reklamy.

Antiviry, jako je MalwareBytes Antivirus Ochrana, Antivirus mobilního zabezpečení ESET, mobilní zabezpečení bitdefender a další podobné aplikace, mohou najít škodlivý program, který vede k vzhledu reklamy na vyskakud. Nainstalujte jeden z antiviru a spusťte úplné skenování zařízení. Pokud jsou nalezeny škodlivé programy, smažte je.

V

Root-Right Devices mohou používat program Lucky Patcher k odstranění reklamy. V oficiálních obchodech s aplikacemi nikdo není, takže musíte být opatrní a stáhnout soubor APK z osvědčených síťových zdrojů.

Lucky Patcher má mnoho užitečných funkcí:

 • Blokování reklamy v aplikacích;
 • Odstranění jakéhokoli, včetně předem nainstalovaných programů;
 • Kontrola práv na aplikace;
 • Blokování podezřelých programů.

Kontrola povolení k přihlášce

Reklama, která se objevuje na obrazovce, může způsobit poměrně neškodné, na první pohled programy: Třetí strana spuštění a klávesnice, hry, editory fotografií a další. Zkontrolujte, zda má nějaká aplikace zbytečných povolení.

Například program pro skenování QR kódu nemusí zobrazovat na vrcholu všech Windows. Toto rozlišení vám umožňuje zobrazit na pracovní obrazovce a na obrazovce zámku, včetně reklamy.

odstranit, reklamu, telefonu, samsung

Jak zobrazit seznam povolení pro aplikace (například telefon Samsung):

 • V aplikaci „Nastavení“ otevřete kartu „Dodatek“;
 • Klikněte na tři body v pravém horním rohu obrazovky;
 • V další nabídce, která se otevřela, klikněte na položku „Dispatch Manager“;
 • Zkontrolujte, zda má nějaká aplikace povolení zbytečná;
 • Pokud jsou takové programy nalezeny, nainstalujte jim zákaz, vypněte je nebo smažte takové programy.
READ  Jak nastavit účet na telefonu Samsung

Můžete také zjistit, která z aplikací má právo správce. Seznam najdete takto:

 • Najděte kartu Bezpečnost v „Nastavení“, otevřete ji a klikněte na položku „Správce zařízení“;
 • Podívejte se, které programy jsou uděleny právo na správce.

Na seznamu mohou být zpravidla následující aplikace: Najděte zařízení, Google Pay, někdy antivirus. Pokud existují jiné programy, vypněte je.

Zbavíme se reklam po telefonu

Najděte požadovanou část v obecném nastavení

 • Poté před vámi vyskočí okno, aby se seznámil s uživatelskou dohodou. Musím odstranit krabici pomocí „Souhlasím s přijímáním marketingových informací“.

Proces je dokončen. Reklamy budou v prohlížečích, ale majitel telefonu se zachránil před nepříjemným oznámením výrobce.

Resetujte smartphone do nastavení továrny

Pokud s použitím výše popsaných metod nefungovalo vypnutí reklam na Androidu, má smysl resetovat zařízení na tovární nastavení. Poté budou z telefonu odstraněna všechna uživatelská data a aplikace, takže nezapomeňte vytvořit záložní kopii. Jak resetovat smartphone do nastavení továrny:

odstranit, reklamu, telefonu, samsung

Přejděte do nabídky „Nastavení“ a v části „Osobní údaje“ vyberte položku „Obnovení a resetování“.

Pokud chcete vytvořit záložní kopii zařízení, aktivujte položku „data odpovědi“. Chcete.li to provést, přesuňte posuvník do stavu „inkluzivní“.

Kliknutím na položku „Nastavení resetujte“ a odstraníte virus reklamního viru a dalších uživatelských dat. Potvrďte akci kliknutím na tlačítko „Resetovat nastavení telefonu“.

Poté budou ze zařízení vymazány všechny uživatelské soubory a aplikace a můžete je znovu upravit. Chcete.li se v budoucnu vyhnout možnosti infekce smartphonu, nainstalujte programy pouze prostřednictvím trhu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS