K čemu je to a jak funguje funkce „režim spánku“ na iPhone

Aby se postaral o zdraví svých uživatelů, a společností Apple, který od IOS 10, implementoval užitečný režim spánku v mobilním operačním systému. Najdete ji na stejné kartě v systémových aplikačních hodinách. Režim spánku připomíná uživateli, kdy usnout, pokud chce správně spát.

Chcete.li nakonfigurovat aplikaci, Apple nabízí odpovědět na řadu jednoduchých otázek: kolik hodin potřebujete spát, když potřebujete vstát, v jakých dnech v týdnu atd.Str.

K dispozici jsou další nastavení. ať už je nutné poslat připomenutí, že brzy musíte jít spát, zvuk melodie.

Při aktivaci signálu k probuzení se objeví grafické zobrazení času, který uživatel stráví za spánek. Statistiky Snipe jsou k dispozici prostřednictvím HealthKit, data jsou synchronizována s aplikací zdraví.

Apple si vzpomíná, že si lehnout včas (alespoň do 12:00) a zároveň. klíč k dobrému spánku a dobrému zdraví.

Režim spánku je vypnutý přenosem odpovídajícího přepínače do polohy vypnuto.

Jak aktivovat a konfigurovat?

Funkce „Going do Bed“ je k dispozici pouze ve verzi iOS 12. Pro jeho zahrnutí a nastavení je nutné dodržovat další pokyny:

 • Na zařízení je třeba otevřít „Nastavení“;
 • Vyberte část „Nerušit“ a zapněte ji a přetáhněte posuvník do aktivní polohy;
 • Dále musíte přepnout posuvník na kartě „Plánované“ a nastavit plán, ve kterém je nutné zakázat oznámení a hovory;
 • Po nakonfigurování času je nutné aktivovat sklon „chodit do postele“. To je nezbytné k automatickému zahrnutí režimu v plánovaném čase. Po skončení zadané mezery se funkce vypne sama.

Položka nabídky „Neobtěžujte se“

Aktivace režimu na iPhone

Nastavení je dokončeno v tomto. Nyní můžete klidně relaxovat. Všechna oznámení přijatá přes noc budou zobrazena okamžitě po dokončení časovače.

Systém vám připomene začátek hodin odpočinku a ráno přivítá. Zároveň jsou všechna blokovaná oznámení označena určitým záhlaví.

Všechna nastavení režimu „Neobtěžujte“ se automaticky aktivována pro „chodit do postele“.

S „Nerušit“ bude funkce „jít spát“ bez „plánované“.

Doporučuje se provádět další instalace, pokud není vhodné přeskočit jakékoli důležité hovory a zprávy. Nastavení se provádí jednou a můžete na ně zapomenout.

Nastavení dalšího režimu

Chcete.li nainstalovat seznam předplatitelů, ze kterých musíte přeskočit všechna hovory a oznámení, bez ohledu na přiložený režim „Going to Sleep“, existuje sekce „volání po hovorech“. Je také v nabídce „Nerušit“.

To znamená, že je možné vybrat kontakt nebo seznam vybraných kontaktů, které obcházejí zámek. A nemůžete se bát přeskočit důležitý hovor.

READ  Jak připojit mikrofon iPhonu k počítači?

„Opakované výzvy“ je další sekce, která by měla být povolena.

Tato možnost je určena v případech, kdy jakýkoli předplatitel, od kterého má povolení přijímat hovory, nemohl z žádného důvodu dosáhnout. Po několika pokusech za poslední 3 minuty systém oznámí oznámení.

Rovněž stojí za zmínku, že můžete tuto možnost aktivovat pomocí hlasového asistenta Siri.

Zahrnutí možnosti prostřednictvím Siri

Screen.time Ladění na iPhone

Po aktivaci budou k dispozici všechny možnosti. Ale některé není příliš obtížné nastavení, po kterém můžete funkci plně použít.

Zdá se, že vstup do „času na obrazovce“ je možné vidět informace o používání smartphonu. Například můžete sledovat, které aplikace jsou nejčastěji otevřeny, hodinky hodinek, počet přijatých oznámení a počet odemknutí smartphonu.

Režim „sám“

Aby se zařízení neobtěžovalo v určité době, hodiny práce nebo spánku, je poskytován režim „v klidu“. Pro aktivaci musíte jít do příslušné sekce a vybrat si časové období. Během těchto hodin budou všechny aplikace a funkce gadgetu kromě hlasových hovorů odpojeny. Navíc si můžete vybrat jiné programy, které režim nebude mít vliv na. A můžete si klidně odpočinout nebo pracovat. Zařízení oznámí 5 minut před zapnutím.

Režim „sám“

Toto je druh rozšíření režimu „snů“, ve kterém jsou blokovány pouze zprávy a hovory.

Limity programu

Čas obrazovky umožňuje nastavit omezení přístupu k aplikacím. To může být užitečné jak pro kontrolu vlastního času, tak za účelem omezení přístupu dětí ke hrám nebo sociálním sítím.

Chcete.li tuto možnost nakonfigurovat, musíte přejít do části „Dodatek limitů“.

Omezení aplikací v iPhone

Smartphone nabídne několik kategorií:

 • Sociální síť;
 • Hry;
 • Zábava;
 • Tvořivost;
 • Účinnost;
 • Vzdělávání;
 • Knihy a referenční knihy;
 • Zdraví a fitness;
 • Jiný.

Po výběru musíte nainstalovat časovač. Je automaticky restartován o půlnoci.

Rozdělení do kategorie je významnou nevýhodou. Ale v případě potřeby mohou být jednotlivé aplikace omezeny. Chcete.li to provést, v „době obrazovky“ musíte přejít na „Název zařízení“ a vybrat správnou aplikaci v „často používaném“. Popis se objeví funkcí „Add Limit“.

Zařízení oznámí 5 minut před vypršením časovače.

Vždy povoleno (programy)

Pokud je přístup k některým funkcím vyžadován neustále, můžete vybrat aplikace, které mohou obejít zámek v sekci „Povolené vždy“. Chcete.li to provést, stačí kliknout na znaménko plus naproti příslušné aplikaci (nebo znaménko mínus pro odstranění ze seznamu).

režim, spánku, iphone

Ve výchozím nastavení jsou následující programy mimo blokování:

Seznam výchozích programů

V případě potřeby můžete vždy omezit přístup k těmto aplikacím, pokud je to nutné, jak však ukazuje praxe, vývojáři Apple již předvídali všechny možnosti rozvoje událostí a odešli, aniž by blokovali to, co dítě skutečně potřebuje jako standardní funkce na iPhone.

Obsah a důvěrnost

Vývojáři poskytli funkci blokování nežádoucího obsahu nebo reklamy. To může být zvláště užitečné pro rodiče.

Pro konfiguraci je nutné překládat do „Omezení důvěrnosti a obsahu“ do aktivní polohy posuvníků v sekci.

READ  Jak vložit heslo na iPhone WhatsApp

Nastavení obsahu v době obrazovky

V části „Nákupy na iTunes a App Store“ by měly být nastaveny požadované zákazy ke stažení.

Na kartě „Omezení obsahu“ lze regulovat „kvalifikace související s věkem“, „holding na webu“, „nenormativní slovní zásoba“ a několik dalších.

Čas na obrazovce pro rodinu

V nové aplikaci můžete také nakonfigurovat, ačkoli to není nutné, „čas pro rodinu“. Icloud pomůže. Rodiče mohou synchronizovat svá zařízení s dětskými zařízeními nebo jinými gadgety.

Tuto funkci lze upravit v části „Čas obrazovky“. Podle jednoduchých pokynů je snadné přidat správné zařízení. Kontrola dětí tímto způsobem je znatelně zjednodušena.

režim, spánku, iphone

Na rodičovském smartphonu jsou viditelné všechny statistiky a zábava z smartphonu dítěte. Je důležité nastavit heslo pro nastavení, aby se zabránilo jejich změně.

Nastavili jsme režim spánku

Nyní víte, že v noci vás nikdo neobtěžuje. Je čas jít na nastavení režimu spánku.

Smartphone vám tedy připomene, kdy je čas jít spát a probudit se v nastavenou dobu ráno. Při přemístění doby probuzení bude doba položení automaticky posunutá.

Pro počáteční konfiguraci proveďte následující:

V aplikaci přejděte do sekce alarmu.

Kliknutím spustíte (nebo změňte, pokud se režim již zapnul dříve) v sekci režimu spánku.

Nastavte požadovaný čas spánku a probuzení.

Níže vyberte signál a objem budíku a také schopnost odložit signál.

Je zde ještě nižší rozvrh spánku na všední dny a víkendy. V případě potřeby můžete kliknout na tlačítko Změnit plán spánku a nastavit intervaly spánku za každý den v týdnu samostatně.

Nyní bude mít iPhone flexibilní graf potřeby zapadnout do postele v závislosti na době probuzení příštího rána.

Náš čtenář má malý problém, který přináší spoustu problémů: každé ráno v 8:15 volání budíků, ale prostě neexistuje žádný zahrnutý budík. Zdá se, že jde o skutečný mystika, zejména jeho spotřeba: připomíná to film „Surrok Day“. Ve skutečnosti je chyba aplikace „snů“ v iOS, jejíž výhody ne každý ví o výhodách.

Aplikace Dream se nachází v budíku A (pro iOS 13 a starší) a v následujících verzích se přesunula do „Health“. To je problém: mnozí při prvním spuštění iPhone klikněte na něj a nastavení náhodného nastavení. Vypadá to takto.

Všechno může být chybou funkce „snů“ v iOS

Odpojte náhlý budík, což není, velmi snadné.

 • Přejít na „zdraví“;
 • Vyberte kartu „Dream“;
 • Přejděte dolů. uvidíte „svůj rozvrh“;
 • Klikněte na „Úplný plán a parametry“;
 • Nahoře, odpojte posuvníku „Plán spánku“.

Airpods 2 má 5 důvodů, proč jsou lepší než AirPods 3. Přečtěte si více v našem Yandexu.Zen

Budík se zapne na iPhone

Pokud jste nikdy nezapnuli režim spánku, to znamená, několik dalších způsobů, jak vypnout budík, který není. Zde je několik způsobů.

 • Někdy může být náhlé probuzení spojeno s rychlými týmy, které interagují s budíkem. Důkladně je zkontrolujte nebo smažte a jistě vypněte náhlý budík. Mnoho z nich je schopno zahájit relaxační hudbu před spaním, což je důležité.
 • Mnoho uživatelů nezahrnuje standardní budík pro iPhone pomocí aplikací třetích stran a nakonec na ně zapomíná. Zobrazit vše, co je jakýmkoli způsobem spojeno s kategorií „hodin“ nebo „budík“-to jsou ti, kteří aktivují zvukový signál.
 • Pokud v iPhonu volá budík, stojí za to zkontrolovat hudební aplikaci. Například můžete zapnout alarm (a časovač) i v rozhlasovém záznamu-v uvedeném čase, který probudíte hudbu z vybrané online rozhlasové stanice.
READ  Ochranné sklo na iPhone 11 se hodí

Dokonce i ta nejběžnější hudební aplikace vás může probudit dopředu

Gratulujeme! Nyní určitě dostanete dost spánku.

Jak změnit čas automatického rozsvícení iPhone nebo iPad (tak, aby obrazovka nevyšla ven)

Na domovské obrazovce zařízení otevřete aplikaci „Nastavení“;

V nabídce otevřené vyberte požadované časové období.

Nyní obrazovka vašeho zařízení nevyjde, bez ohledu na to, co děláte. pracujte s aplikací, přečtěte si nebo vysílají obsah prostřednictvím Airplay. Pokud stále chcete, aby funkce automatického blokování fungovala dříve nebo později, můžete nastavit ten pravý čas v nastavení.

Jakou funkci a jak to funguje

Režim spánku. funkce, která vám umožní regulovat kvalitu majitele techniky Apple. Je zodpovědná za práci budíku a nerušit režim.

Jakmile nastavíte čas na postel, iPhone a iPad vám připomenou, kdy potřebujete jít spát. A ráno se automaticky probudí.

Teoreticky by to mělo fungovat samo o sobě. A stejný režim se neobtěžuje, aby se odpojil do určitého času stanoveného, ​​čas.

Jak nakonfigurovat období odpočinku

Takto vypadá počáteční aktivace a nastavení režimu

Mobilní operační systém navrhne zřídit nový čip při zapnutí režimu spánku. Pokud byl zahrnut do předchozí verze iOS nebo jste zmeškali nastavení období odpočinku, musíte provést následující:

Spusťte hodiny a otevřete kartu alarm.

Vyberte budík | Probuzení a klikněte na Změnit.

Na samém dolní části seznamu najděte sekci Změňte plán spánku.

Režim je tedy nastaven, pokud přeskočíte počáteční nastavení

V části Další informace najděte období rekreačního období.

Nastavte pohodlnou dobu provozu tohoto období.

Kromě toho můžete přidat několik rychlých příkazů, které budou aktivovány přímo z obrazovky zámku během doby odpočinku. Pokud například chcete přečíst novinky před spaním, můžete přidat příkaz, který přejdete do prohlížeče nebo příslušnou aplikaci, můžete nakonfigurovat prohlížení předpovědí počasí nebo plánování na zítřek.

Takže budete chráněni před zbytečnými oznámeními nebo připomenutími nejen v noci, ale také v daném okamžiku před spaním. Toto je hlavní rozdíl mezi režimem a jednoduše zapnutím tolerujte „Neobtěžujte se“. A pro toto období můžete také zavěsit nějakou automatizaci. Například zahrnujte celkovou ekonomiku baterie.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS