Co dělat, pokud písně v Apple Music nejsou k dispozici, a podcasty na iOS

Věkové omezení přístupu k obsahu je téma, které západní společnosti věnují velkou pozornost, včetně Apple Corporation. Mnoho rodičů se snaží oplotit své děti z obscénnosti, které mohou být přítomny ve filmech, hrách, hudbě a v jiném obsahu. Operační systém iOS má samostatné nastavení, které je zodpovědné za zahrnutí omezení na přehrávání hudby a podcastů s explicitním hodnocením, tj. Zamýšlené pro dospělé publikum.

Ve výchozím nastavení na iPhone, iPad a iPod, lze aktivovat omezení reprodukce hudby, která není určena pro děti. V souladu s tím i dospělí mohou čelit problému, že v Apple Music nebo v dodatku Podkasta není k dispozici řada skladeb, alb nebo programů (jejich jména jsou psána šedá). V takové situaci budete muset zakázat explicitní nastavení a níže zváží, jak to udělat.

Což znamená „není možné tento objekt reprodukovat kvůli věkové kvalifikaci“?

Jak již bylo uvedeno výše, oznámení „není možné tento objekt reprodukovat kvůli kvalifikaci souvisejícím s věkem“, se objeví při pokusu o reprodukci stopy pomocí hodnocení dospělých v Apple Music Appeden. Tato nepřístupná trať může být vizuálně označena šedou.

To obvykle znamená, že tato skladba používá normativní slovní zásobu, jakékoli výrazy spojené s násilím, pohlavím a dalšími velmi dospělými slovními komponenty.

V takových písních se obvykle používá ne.normativní slovní zásoba

READ  Jak odstranit heslo na iPadu

Takové restriktivní nastavení používají rodiče, kteří chtějí chránit své děti před nasloucháním takového obsahu. Protože Apple je dostačující k rodinným hodnotám a ochraně práv dětí, může být toto nastavení ve výchozím nastavení aktivováno ve gadgetech Apple.

odstranit, omezení, apple, music

Ale protože většina z nás nejsou děti, možná budeme chtít zakázat nastavení věkové ceny při poslechu Apple Music. Pojďme přijít na to, jak to udělat.

Může to být užitečné: Jak najít píseň, pokud víte jen pár slov.

Jak deaktivovat omezení obsahu v telegramech?

Klient musí jít do nastavení. důvěrnost. „Delikátní materiály“. „Vypněte omezení“.

Odpojení nouzového režimu ve se provádí v cestě:

  • Musíte si stáhnout a nainstalovat aplikaci VK
  • Dále otevřete sekci „Video“.
  • Do vyhledávacího panelu zadejte název videa.
  • Podle videa stiskněte ikonu parametrů.
  • V otevřeném okně mezi seznamem klikněte na „bezpečné vyhledávání“ a deaktivujte.

Jak odstranit omezení Apple Music na PC s Windows

Pokud používáte Apple Music na PC s Windows k odstranění omezení přímého obsahu, spusťte iTunes (dobře známý multimediální software vyvinutý společností Apple, se kterým je Apple Music poskytována na PC), klikněte na úpravy prvků nahoře a vyberte Možnost preference v nabídce úvodní.

Na nové obrazovce, která se objeví, vyberte kartu Limit a v případě potřeby klikněte na ikonu hradu zavěšeného spodního rohu a zadejte heslo vašeho účtu v systému Windows a použijte změny. V této fázi najděte článek limit a odstraňte zaškrtávací známku vedle možnosti s hudbou s Frankem M, abyste odstranili omezení písní a alb označených jako Frank.

Jak se řekne? Při spuštění iTunes nevidíte sekci Apple Music? Pokud ano, znamená to, že jste pro streamování Apple udělali „neviditelnou“. Chcete.li znovu poslouchat skladby a alba vašich oblíbených umělců, klikněte na možnost upravit v horní nabídce, vyberte předvolby na kartě Restriction a na nové obrazovce odstraňte zaškrtnutí vedle prvku Apple, zobrazený vedle možnost odpojit.

READ  Jak stáhnout na Instagramu z počítače

Jak vidět počet písní v Apple Music?

Stačí přejít na kartu „Písně“ v sekci „Music“. Když jste tam, vyberte všechny své skladby a přidejte je do jednoho seznamu her. Seznamy skladeb, na rozdíl od vaší samotné knihovny, jsou ve skutečnosti číslem počtu písní.

Klikněte na vývojáře aplikace v sekci „Corporate Doppensix“. Kliknutím důvěřujte „[název vývojáře]“ v horní části obrazovky. Kliknutím na povolení umožníte zařízení spustit tuto aplikaci, jakož i další stažené a nainstalované aplikace tohoto vývojáře.

odstranit, omezení, apple, music

Jaká jsou omezení iPhone a proč jsou potřeba

Existuje mnoho zákazů důvěrnosti týkající se ne.normativního obsahu stahování, hudby a videa, jakož i akvizic prostřednictvím mobilního obchodu. Pro všechna zařízení Apple jsou vystavena prostřednictvím regulace aplikací. Prahová hodnota věku vám umožňuje zabránit hudbě s nežádoucím plněním a sledováním odpovídajících filmů a televizních pořadů. Abnormitativní obsah může být správcem na iPhone odpojen. Chcete.li to provést, musíte provést následující akce:

odstranit, omezení, apple, music

Seznam funkcí, na které může uživatel nastavit přístup, je poměrně široký:

  • Hudba a profily s publikacemi. Můžete dokonce deaktivovat zobrazení hudby, které auditoval přátelé.
  • Podcasty novin a zábavy. Závisí nejen na obsahu, ale také na kvalifikaci související s věkem.
  • Filmy a televizní pořady.
  • Knihy s věkovou kvalifikací a stahováním prostřednictvím mobilního obchodu. Nákupy v aplikacích jsou regulovány sadou hesel.

Nastavení omezení zařízení

Pokud je relevance v zákazu určité funkce smartphonu pryč, může uživatel vrátit mobilní zařízení do svého původního stavu. Oficiální způsob deaktivace omezení iPhone je také proveden prostřednictvím nabídky „Nastavení“ přenosný gadget.

Poznámka! Metody deaktivace budou záviset na verzi operačního systému nainstalovaného na smartphonu uživatele.

Pokyny pro deaktivaci funkčnosti části „Omezení“ v operačním systému iOS z verze 11 a níže:

Pokud jsou všechny fáze pokynů provedeny správně, budou omezení odstraněna ze systému.

Pozornost! Kód-Parol-A Zvláštní bezpečnostní opatření při nastavování vytvořeného omezení tak, aby outsider nemohl vypnout zákaz. Majitel iPhone představuje hodnoty při aktivaci funkce.

READ  jak povolit Apple pay v iPhonu x. Je bezpečné platit pomocí Apple pay

Pro majitele iPhone, s nainstalovanou verzí iOS 12, se pokyny pro deaktivaci omezeného přístupu liší od výše uvedeného:

Jak již bylo jasné, všechny oficiální způsoby, jak zvýšit přístup. Existují však metody pro obcházení tohoto systému ochrany proti jablek.

Jak zrušit automatické rozšíření předplatného na Apple Music na iPhone?

Chcete.li zrušit automatické rozšíření předplatného na Apple Music na iPhone (k tomu dojde tři měsíce po zahájení zkušebního období), musíte:

Doufáme, že náš článek byl jasný a pomohl vypnout předplatné Apple Music. Pokud máte dotazy, zeptejte se jich v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS