Jak nahrávat video z obrazovky iPhone

V případě, že bylo nutné zaznamenat video z obrazovky zařízení v systému iOS, můžete to udělat různými metodami. Tato funkce pomůže zachytit screen fotogalerie, zpráv, videoher, pokynů a jakéhokoli jiného úkolu, který souvisí s zachycením toho, co se zobrazuje na displeji. Jeden ze způsobů, jak zaznamenat záznam, nevyžaduje stahování dalších programů z obchodu s aplikace. Více nedávno, v 11. Verzi firmwaru se v jednom kliknutí objevila pohodlná funkce nahrávání obrazovky. Ačkoli dříve, když jsme dosud nezavedli iOS 11, musel jsem dát útěk z vězení nebo koupit drahé programy od třetích vývojářů, které hodně zasáhly uživatele.

V tomto článku vám podrobně řekneme a krok za krokem, jak vyrobit screen několika způsoby: vestavěné nástroje pro iPhone nebo iPad z počítače Mac nebo Windows (proces záznamu se po připojení vyskytne přímo na počítači zařízení přes USB) a my uvedou několik populárních bezplatných bezplatných aplikací.

Psaní videa z obrazovky iOS

Počínaje iOS 11 na iPhone a iPadu se objevila vytvořená funkce pro nahrávání videa na obrazovce, ale počáteční majitel zařízení z Apple si to nemusí všimnout.

Chcete.li tuto funkci povolit, použijte následující kroky (připomenuji vám, že iOS musí být nainstalován alespoň 11).

Ve výchozím nastavení, když stisknete tlačítko nahrávání obrazovky, začíná nahrávání obrazovky zařízení bez zvuku. Pokud však používáte silný lis (nebo dlouhý stisknutí iPhone a iPad bez podpory Force Touch), nabídka se otevře jako ve snímku obrazovky, ve kterém můžete povolit zvukový záznam z mikrofonu zařízení.

obrazovku, iphone, útěku, vězení

Po dokončení nahrávání (provedeno opakovaným stisknutím tlačítka nahrávání) je video soubor uložen ve formátu.MP4, 50 snímků za sekundu a stereofonní zvuk (v každém případě na mém iPhone přesně tak).

Pokyny k použití funkce pro použití funkce, pokud něco zůstává nepochopitelné po přečtení této metody.

Z nějakého důvodu nebylo video zaznamenané v nastavení synchronizováno se zvukem (zrychleno), muselo se zpomalit. Předpokládám, že se jedná o některé rysy kodeku, které v mém editoru videa nedokázaly úspěšně trávit.

Reflektor 2

Cena: Zdarma po dobu sedmi dnů, poté 14,99

Stáhněte a nainstalujte reflektor 2 pro Windows nebo Mac

Spusťte program a pokud jej chcete nejprve vyzkoušet do sedmi dnů, stiskněte zkuste Reflektor 2

READ  Jak obnovit heslo iPhonu, pokud jsem ho zapomněl. Obnovení hesla iPhone pomocí 4ukey

Na iPhone nebo iPad otevřete ovládací bod, stiskněte Airplay a vyberte název počítače ze seznamu dostupných zařízení

Přeložit přepínač video kanceláře do aktivní pozice. Ihned po tomto začne reflektor 2 pracovat a otevírá okno vysíláním obrazovky vašeho iPhone nebo iPadu

Kliknutím na záznam v levém horním rohu spusťte nahrávání

Ve srovnání s ITools, Reflektor 2, sundává obrazovka iPhone a iPad je mnohem lepší, ale minusy mají program. Hlavní je v ceně. Bezplatná verze Reflektoru 2, Alas, bude fungovat pouze sedm dní a tento týden při natáčení videa z obrazovky iPhone nebo iPad na videu „předvede“ velký vodoznak.

Psaní videa pomocí počítače

Kromě použití programů načtených na mobilním gadgetu existují způsoby, jak natočit video z obrazovky telefonu iPhone pomocí počítače. Navíc téměř všechny. dokonce i s Windows OS. Důležitým podmínkou pro zahájení práce je potřeba připojit iPhone a PC s jednou sítí pomocí kabelu nebo Wi-Fi. Z tohoto důvodu, pro odstranění videa, s největší pravděpodobností budete muset být ve stejné místnosti s počítačem. Nemusíte však instalovat další software, metody jsou vhodné pro telefony jakéhokoli modelu.

Pro počítače s OS Windows

Majitel počítače s Windows může natočit video z videa iPhone instalací softwaru třetího partu, který vysílá prostřednictvím Airplay. protokol pro video videa na jiná zařízení. Chcete.li to provést, můžete použít například nástroj LonelyScreen Airplay přijímače, který pracuje s moderními verzemi Windows (počínaje 7. Verzí). Výhodou tohoto programu jsou distribuce zdarma a malá velikost.

Pro video by měly být provedeny následující akce z mobilního zařízení:

  • Spusťte program na počítači.
  • Na iPhone připojeném ke stejné síti přejděte do „kontrolního bodu“ a vyberte opakované opakování.
  • Najděte v seznamu dostupných zařízení a aplikací LonelyScreen Utility a vyberte jej pro přenos videa. Poté se na obrazovce počítače zobrazí vše, co se děje na iPhone.

Abychom mohli nahrávat videa v systému Windows 10, nejjednodušší způsob, jak používat vytvořené možnosti, a zároveň stisknout klíče křídla pro spuštění herního panelu. Uživatel PC se 7. Nebo 8. Verzí operačního systému bude muset nainstalovat software třetích stran pro video, například, NVIDIA Shadowplay nebo Open Broadcaster Software.

Zaznamenejte z obrazovky iPhone na MacOS

Majitel počítače s MacOS bude muset také použít video z iPhone Video Catch se speciální aplikací. Na rozdíl od PC s Windows je však již zabudován do operačního systému. Postup je následující:

  • Připojte telefon k počítači pomocí kabelu umožněním přístupu k zařízení.
  • Spusťte program přehrávače QuickTime, který najdete při vyhledávání.
  • V nabídce nástroje vyberte položku „Soubor“ nebo nové video.
  • Po zapnutí videa spuštěného ve výchozím nastavení se video z webové kamery přepne na mobilní gadget kliknutím na malou šipku.
  • Vyberte kvalitu videa a zdroj zvuku, který může používat mikrofon počítače nebo mobilního zařízení.
  • Kliknutím na tlačítko záznamu začnete střílet, co se děje na obrazovce iPhone.
READ  Jak připojit iPhone k televizoru Sony bravia. Jak mohu zrcadlit iPad na televizoru bez Apple TV?

Po nahrávání snímků obrazovky byste měli kliknout na tlačítko „Stop“ v programu a vybrat místo pro uložení videa. Stejně tak můžete zaznamenat pouze zvuk zahrnutím zvukového záznamu do přehrávače QuickTime a pomocí iPhone jako externího mikrofonu.

Způsoby, jak nahrávat video z obrazovky

Před vystoupením 11. Verze iOS museli majitelé Apple odkazovat na aplikaci Mighty z App Store, která umožnila aktivovat obrázek obrázku z obrazovky během několika sekund. Z výhod této metody existuje mnoho nastavení (výběr kvality a kodeků, stanovení části displeje potřebného k zaznamenání, schopnost pozastavit a dokonce uložit zvuk), z minusů. potřeba načíst Další aplikace a boj s často vznikající reklamou nebo vodoznaky, které se objevily na již dokončeném videu (jinak jsem musel zaplatit).

Po 11 iOS se situace změnila. tlačítko pro nahrávání videa se objevilo v nabídce rychlého přístupu, nastavení nebyla potřeba a vodoznaky, které byly vyděšeny před několika lety.

Hlavním plusem takové inovace však není ani v rychlém přístupu nebo rozsáhlých schopnostech, ale v blesku. rychlém přechodu ze slov na skutky. stojí za to zavolat na horní panel akcí, stiskněte jedno tlačítko, počkejte na dokončení dočasný odkaz a můžete pokračovat!

Jak nahrávat video z obrazovky iPhone a iPad bez útěku z vězení a počítače

Otevřete Safari a přejděte na web https: // www.Pgyer.com/2FM7.

Klikněte na velké zelené tlačítko aplikace, které umožňuje nahrávat video z obrazovky iPhone a iPad. Potvrďte zahájení zatížení kliknutím na „Instalace“.

Počkejte na konec načítání a poté přejděte do nabídky „Nastavení“ → „Základní“ → „Profily a správy. Zařízení “, vyberte nové technologie Fujian Helios a klikněte na„ Trust Fujian Helios Technologies “.

Spusťte aplikaci a klikněte na tlačítko nahrávání videa v horizontální nebo vertikální orientaci. Psaní videa začne! Abyste zastavili nahrávání, musíte spustit aplikaci a stisknout zastavení.

Všechna videa, která jste zaznamenali, jsou uložena na druhé kartě v aplikaci. Samozřejmě mohou být zaslány do aplikace „Foto“ pro následné vykládání do počítače. To je nutné:

Přejděte na druhou kartu aplikace a klikněte na tlačítko v pravém horním rohu.

Kliknutím na video (nebo několik válců) je vyberte. Na vybraných souborech bude nastavena kontrola.

Klikněte na tlačítko s modrým textem umístěným ve spodní části obrazovky a umožníte přístup k aplikaci k „fotografii“.

obrazovku, iphone, útěku, vězení

Video, které jste nahráli z obrazovky iPhone nebo iPad, půjde do aplikace fotografie a bude k dispozici pro vykládku například prostřednictvím iCloud.

READ  Zobrazit iPhone x

Jak natáčet video iPhone s obrazovkou. Metoda 1

V případě prvního způsobu byste měli provést rezervaci. Tato metoda s podporou iOS 10 umožňuje skrýt aplikaci „kamera“ a ne zcela blokovat zařízení. Na obrazovce však samotný proces střelby není zobrazen. Tato metoda navíc funguje jak na iPhone, tak na iPadu.

obrazovku, iphone, útěku, vězení

Snižte oponu panelu oznámení.

Připraven! Střelba bude pokračovat, zatímco panel oznámení se zobrazí na displeji. Zároveň nebude iPhone nebo iPad automaticky blokován po době uvedeném v nastavení, takže nebudete muset neustále stisknout displej. Také z panelu oznámení můžete jít na obrazovku widgetu (poté, co jste přejeli doprava) a dokonce jít do nabídky jejich ovládacího prvku. Střelba způsobená těmito akcemi nebude přerušena, zvuk bude i nadále nahrávat.

Zbytek cest

Jiné, neméně funkční nástroje pro Windows a MacOS jsou k dispozici. Například programy reflektoru a airserver jsou schopny vysílat (a zaznamenat) obrázek z zobrazení iPhone do počítače pomocí Airplay nebo funkce „Opakování obrazovky“. Obě nástroje jsou placeny, ale mají zkušební verze. Pro chytré telefony, na kterých útěk z vězení je vytvořen, je vhodný rekordér Twik. A uživatelé Mac mohou nahrávat video z obrazovky mobilních zařízení pomocí standardního programu QuickTime (iPhone je připojen k kabelu Lightning PC).

Zakladatel projektu 4Idroid.com, autor stovek článků a příruček pro nastavení a přizpůsobení mobilních zařízení. Již více než 7 let pomáhá při řešení problémů souvisejících s prací chytrých telefonů a tablet spuštěných Android a iOS. Během existence webu nahradil více než 15 zařízení (od výrobců jako Xiaomi, Huawei, Meizu, Samsung, HTC, LG, Google, Nokia, Wileyfox, Bluboo a Blackview), z nichž každá se stala „předmětem“ pro testování a firmware a firmware, systerizace systému, získávání kořenových práv, odemknutí bootloaderu a další manipulace. Nyní průběžně používá dva chytré telefony: iPhone 12 Pro spuštěn iOS 14.7 a Nokia 4.2 na skladě Android 11. Používá se také v práci Xiaomi Redmi 4x, Huawei P Smart 2019 (aktualizováno na EMUI 10), Samsung Galaxy A51 s grafickou skořápkou One UI 2.1, Bluboo D1 a Xiaomi Mi A1. Další informace o autorovi →

Domů / Pokyny / Jak nahrávat video z obrazovky iPhone a iPad se zvukem

| Denial of responsibility | Contacts |RSS