Barvy v telefonu se staly negativním, jak se vrátit

Na tabletu nebo smartphonu huawei nebo cti se obrazovka stala černou a vše je viditelné jako v záporném? Na této stránce najdete podrobné pokyny s obrázky, jak vrátit barevnou obrazovku na Honor a Huawei.

Informace a obrázky v článku budou z The Honor 9 Smartphone, možná je tato metoda vhodná nejen pro chytré telefony a tablety Honora Huawei, ale také zařízení Android jiných výrobců. Pokud vy nebo někdo náhodně změní barevnou obrazovku v nastavení smartphonu, nebojte se a nesete telefon pro opravy, můžete si znovu provést barvu obrazovky v nastavení Android. Možná na vašem smartphonu se název položek může lišit mírně, než je ukázáno níže, ale po přečtení pokynů a zobrazení připojených obrázků můžete snadno najít, kam zapnout nebo odpojit inverzi barev v nastavení. Hodně štěstí!

A tak pokud se obrazovka smartphonu Honor stala jako negativní, pak vrátí barevnou obrazovku na Androidu proveďte následující akce: 1) Otevřete „Nastavení“ v telefonu nebo tabletu. 2) V nastavení najdeme a klikneme na položku „Správa“ vedle kotrymu, bude nápis zvláštní příležitosti. 3) Dále vyberte položku „Zvláštní příležitost“. Podívejte se na níže uvedené snímky obrazovky.

4) Nyní, v nabídce, která se otevírá, najdeme položku „Inverze květu“ naproti, která bude tlačítkem přepínače. Aby se obrazovka smartphonu opět zbarvila z negativního tlačítka a připravila!

Jak odstranit černou a bílou obrazovku a vrátit barvu spánku s čestným telefonem, podívejte se na tento odkaz na jiné stránce.

Pokyny, jak deaktivovat černobílá obrazovka na chytrých telefonech s čistou verzí Androidu, deaktivoval režim odstínů šedé na této stránce.

odstranit, telefonu

Doufám, že vám informace pomohly obnovit barevnou obrazovku na Honor Huawei. Pokud na vašem smartphonu nebo tabletu inverze barev zapne nebo se vypne jinak, pak prosím sdílejte níže uvedené informace v recenzích. Možná, že recenze zařízení, která zbývá, bude pro mnoho majitelů nejužitečnější. Díky za citlivost!

READ  Jak resetovat iPhone 11

Jak povolit inteligentní inverzi na iPhone?

Nyní se podívejme, jak se dostat z negativity na iPhone: Otevřeme se v telefonu nebo tabletu „Nastavení“ dále „Hlavní“ další „univerzální přístup“ a „inverze barev“. Všechna nyní se černá obrazovka opět stane barevným. Jak vidíte, nic komplikovaného, ​​všechno je docela snadné a jednoduché.

Jak na telefonu zčernat?

Nyní se podívejme, jak se dostat z negativity na iPhone: Otevřeme se v telefonu nebo tabletu „Nastavení“ dále „Hlavní“ další „univerzální přístup“ a „inverze barev“. Všechna nyní se černá obrazovka opět stane barevným. Jak vidíte, nic komplikovaného, ​​všechno je docela snadné a jednoduché.

?

Níže klikněte na ikonu malé tužky (to vám umožní upravit panel rychlého nastavení), najděte dlaždice „Reverse Colors“ a přetáhněte je do horní oblasti.

  • Jdeme do nastavení a vybereme další příležitosti.
  • Dále, na předponu Inin KM5Pro, vyberte speciální možnosti
  • Výběr funkce „Inverze barev“. Zde je varování, že to může snížit výkon předpony, takže doporučujeme aktualizovat televizi.

Jak odstranit záporné z obrazovky telefonu?

Otevřeno na LG nebo jiném zařízení „Nastavení“. Najdeme a jdeme k bodu „speciální příležitosti“. Dále najdeme položku „inverze barev“ a vyberte „Zakázat“. Na některých zařízeních je místo „inverze barvy“ naopak „negativní režim“, který musíte nainstalovat kontrolu.

Invertující tým nahrazuje barvy a jas bodů aktuální vrstvy opakem a získá negativní obrázek. Tmavé oblasti se stávají světlými a lehkými. Temný.

Jak odstranit negativní obrazovku na Samsungu?

1) Vypněte negativní režim na obrazovce Samsung tak. Naopak naopak do nabídky Nastavení jdeme do nabídky Nastavení Zvláštní příležitosti.

  • Přejděte na nastavení. speciální příležitosti.
  • Otevřete část „Prostředky zlepšení viditelnosti“.
  • Klikněte na bod „Nastavení barev“.
  • Nastavte přepínač na polohu „inkluzivní“ a vyberte „Shades of Grey“.

Jak odstranit negativní na Android?

Najděte část „Management“. Klepněte na řádek „Speciální příležitosti“. Najděte položku „Inverze květiny“, přesuňte spínač.

READ  Kde je v telefonu htc schránka?. Používání schránky v telefonech se systémem Android

Jak převrátit barvy v Snapseed Otevřete aplikaci Snapseed v telefonu nebo tabletu. Klikněte na „Open“ nebo na ikonu plus, která vás přivede do vaší fotogalerie. Vyberte fotografii, ve které chcete převrátit barvy.

Jak odstranit černou obrazovku obrazovky na Xiaomi a vypnout inverzi barev a znovu vytvořit obrazovku telefonu s barvou

Obrazovka telefonu Xiaomi se stala černobílou nebo je na displeji viditelné vše jako v negativním? Na této stránce najdete podrobné pokyny na Xiaomi a podobných chytrých telefonech a tabletech pro Android Odstraňte černou obrazovku obrazovky nebo vypněte inverzi barev tak, aby se obrazovka telefonu znovu stala barevnou.

odstranit, telefonu

„Odstíny šedé“ nebo „inverze barev“ na Xiaomi můžete zapnout čistě vy nebo někdo jiný, například děti v nastavení byly obnoveny a zapnuty. Při aktivaci těchto funkcí se spotřeba energie baterie na Xiaomi výrazně sníží, což po dlouhou dobu prodlouží výdrž baterie zařízení. Tyto funkce jen zřídka používají a o tom se dozví, když se sami potýkají s problémem, když barva obrazovky zčernala a na telefonu je vše vidět negativně. Níže ukážeme, jak vypnout černou bílou obrazovku na telefonu Xiaomi a odstranit režim negativity. Například jsme použili Xiaomi Mi A2 Lite na čisté verzi Androidu, doufám, že je vhodný pro další chytré telefony a tablety Android.

Nejprve se podívejme, jak odstranit záporné z obrazovky Xiaomi tak, aby se obrazovka telefonu znovu stala barvou: Otevřete se na smartphonu Nastavení. V otevřeném nastavení vyberte položku „Special. Příležitosti „(možná budete muset posunout dolů). Dále, naproti položce „Inverze květiny“ nebo „Reverzní barvy“, v závislosti na modelu smartphonu, posunuli jsme posuvník včetně nebo odpojením této funkce. Aby je to srozumitelnější, podívejte se níže na snímky obrazovky připojené níže, kde jsou zvýrazněny potřebné body.

odstranit, telefonu

Pokud máte tuto funkci a na obrazovce telefonu je vše jako v záporném, pak vypněte a vrátíte barevnou obrazovku a pokud ji potřebujete aktivovat, zapneme tento režim. Jak vypnout černou a bílou obrazovku na Xiaomi Viz níže.

READ  Restart telefonu Samsung Galaxy s7

Nyní se podívejme, jak vytvořit obrazovku telefonu Xiaomi s barvou odstranění režimu „Shades of Grey“. Tímto způsobem také můžete rychle vypnout inverzi barev, když je vše viditelné na obrazovce jako v záporném. Vytáhněte z horního okraje obrazovky dolů a otevřete nabídku pomocí rychlého nastavení telefonu nebo tabletem. V nabídce, která se otevírá, potřebujeme ikonu „odstíny šedé“ kliknutím na kterou můžeme odstranit černou obrazovku obrazovky na telefonu Xiaomi. Podívejte se na snímek obrazovky připojený níže, kde jsou zvýrazněna potřebná tlačítka. Je zde také naznačeno, jak deaktivovat „reverzní barvy“ a odstranit negativní z obrazovky Xiaomi.

Pokud v této nabídce nemáte „odstíny šedé“, možná je na druhé obrazovce, přesuňte tuto nabídku doleva tam, kde musí být. A pokud tam není, přidejte ji tam, klikněte na tuto nabídku na tužce (tužka je uvedena na výše uvedeném snímku) a přetáhněte „odstíny šedé“ na vrchol, po kterém se objeví v této nabídce.

Doufám, že vám informace pomohly vrátit barevnou obrazovku na telefonu Xiaomi. Nezapomeňte opustit kontrolu a zadat model zařízení a metodu, která pomohla odstranit režim černé a bílé obrazovky tak, aby užitečné informace zůstaly od vás ostatním. Pokud problém vyřešíte jiným způsobem, podělte se prosím na recenze. Možná, že informace, které vám zbývá, budou nejužitečnější. Děkujeme za citlivost a vzájemnou pomoc!

odstranit, telefonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS