Skryté kredity/titulky pro televizní programy, filmy a aplikace

Máte novou inteligentní televizi Sony? Výborně, můžete si užít svá oblíbená videa na jasné, křišťálově čisté obrazovce ultra-HD. A nejpříjemnější věc, existuje mnoho nastavení pro nastavení přehrávání videa na vaší televizi Sony.

Tento článek je věnován zahrnutí a mimo titulky, aby získal titulky pro vaše video. Sony usnadnila se za zapnutí / odpojení CC. Pokud však pouze stisknete tlačítko CC na dálkovém ovládání, titulky nemusí hrát. Proto stojí za to seznámit se všechny dostupné možnosti a nabídka.

Jak povolit show titulků v televizi

Když vyjde nový film, aby se zajistilo, že jeho překlad není jednoduchý úkol. Je ještě obtížnější to vyjádřit ve svém rodném jazyce, takže často jsou nové filmy nejprve dodávány s titulky, a teprve potom se objeví dabování. Ačkoli mnoho filmových hůř raději sleduje původní jazyk, aby cítili emoce a hru herců. Někteří tímto způsobem zlepšují své znalosti v angličtině, protože neexistuje lepší praxe, než poslouchat řeč z nativních médií.

Titulky jsou jedinou možností pro lidi s problémy sluchadla. A konečně, titulky mohou být přítomny jako způsob, jak hlasovat televizní programy ve státním jazyce.

Správa podtitul na většině moderních televizních přijímačů je co nejjednodušší, můžete změnit stav displeje několika kliknutími tlačítky dálkového ovládání. Problém je však v tom, že za prvé, mnozí o této možnosti prostě nevědí. Za druhé, v této věci neexistuje obecně přijímaný standard a každý výrobce problém řeší svým vlastním způsobem.

Obvykle v televizním dálkovém ovládání je samostatné tlačítko, které vám umožní vypnout/povolit titulky v televizi, ať už se jedná o LG, Philips nebo Samsung. Ale lze to nazvat jinak. Častěji podřízená, existuje také možnost sub-t nebo jen subt. Pomocí tohoto tlačítka můžete nejen zapnout/vypnout, ale také nastavit titulky na televizi. Například pro použití funkce automatického dabování, pokud je ve video souboru přítomna skladba v cizím jazyce. Když je tlačítko stisknuto, objeví se podnabídka, ve kterém můžete nastavit jazyk výchozích titulků, proveďte nastavení show (velikost, typ písma, na kterém se zobrazí).

READ  Jak zjistit heslo z LG TV

Pokud máte inteligentní televizi, tato nastavení jsou k dispozici v nabídce, obvykle se položka nabídky nazývá „další ovládací prvky“, kde byste měli hledat pododstavec „titulky“. Zde budete mít další možnosti pro správu textového obsahu a při sledování televizních programů poskytnete maximální úroveň pohodlí.

Používejte tyto schopnosti nebo ne, je vaše firma. Jak jsme již poznamenali, některým se této funkci nelíbí, a pokud byly titulky ve výchozím nastavení zapnuty nebo někdo jiný, existuje opačný problém, který má deaktivovat screening titulků.

Kontrola pohybu

Snad méně dobře známá možnost, kterou mají LG Smart TVS, je začlenění magického ovladače. Toto je nastavení, které změní vaše dálkové ovládání na zařízení připomínající řadič Nintendo Wii.

Abychom tuto možnost zapnuli, musí být dálkové ovladače připojeny k televizi. Pokud jste to neudělali při nastavení televize poprvé, musíte to udělat znovu Po dokončení konjugace uvidíte kurzor, který se pohybuje při přesunu ovládání dálkového ovládání.

Jak povolit titulky v procesu prohlížení videa, na LG TV

V procesu sledování filmu zaznamenaného na USB flash jednotku nebo odnímatelném médiu můžete aktivovat titulky v jakémkoli jazyce nebo odpojit stávající nápisy ve spodní části obrazovky. Když začnete sledovat film nebo videoklip, budete muset kliknout na tlačítko s obrázkem šipky, je umístěn ve středu obrazovky na pravé straně. Dále postupujte podle části „Zobrazit další kontrolní prvky.

  • Pamatujte, že pokud titulky v televizi nelze vůbec odstranit, to znamená, že doprovázejí každý film a v nastavení nemůžete najít způsob, jak se vypnout, je možné, že virus je zastaralý, nebo se v něm virus usadil. v takovém případě budete muset hledat pomoc odborníkům na servisní středisko LG.

Poté budete muset kliknout na sekci s názvem „Sub“ a vybrat parametr titulků: „Externí“ nebo „Interní“. Po rozhodnutí o výběru klikněte na odpovídající režim nabídky a vyberte jazyk, tato příležitost se objeví na vaší obrazovce. Abyste si mohli vybrat jazyk subtitus, věnujte pozornost verzi požadovaného filmu, když jej stáhnete na Flash Drive, mělo by to zpočátku obsahovat takové soubory.

odstranit, kredity

Dále můžete změnit další parametry titulků, jako je kódování, synchronizace, umístění, velikost a barva.

READ  připojení televizoru Sony k notebooku prostřednictvím rozhraní HDMI. Jak připojit notebook k televizoru pomocí dlna

Kromě toho jsou některé modely starých televizorů, nebo spíše ovládací panely, vybaveny speciálním klíčem, nazývá se „podtitul“ nebo „sub-t“. Samozřejmě zde neexistuje žádná taková funkce konfigurace a výstupu titulků, ale stisknutím tlačítka můžete aktivovat nebo je deaktivovat.

Můžete položit otázku Masters z našeho střediska servisního střediska voláním telefonu nebo napsáním vaší otázky ve formuláři zpětné vazby.

Možná vás také zajímá

Jak vypnout titulky na televizi

Domácí televizory jsou deaktivovány tlačítky TKT a TTX z ovládacího panelu. Importované s tlačítky dálkového ovládání „podtitul“ nebo „sub-t“ jsou vypnuty nebo zapnuty. Ale pokud žádné takové neexistují, pak v části „titulky“ je lze zapnout nebo deaktivovat.

Pokud je mediální soubor zobrazen pomocí USB jednotky, zobrazí se textové informace díky nastavení hráče, které je nainstalováno pro prohlížení. Zde můžete změnit typ displeje nebo úplně vypnout. Ale pokud jsou titulky již zabudovány do videa a zaznamenány do souboru jako obrázek, pak nebude možné je deaktivovat.

Je třeba poznamenat, že soubory formátu MKV obvykle nemají problémy s vybavením textových informací.

Jak povolit titulky v televizi?

Vyberte „Sledování televize)“ a klikněte na tlačítko „Enter)“. Kliknutím na „Arrow Down“ vyberte nabídku „Oblíbené (kanály) (Předvolby (kanály))“ a klikněte na tlačítko „Enter“ (Enter). Vyberte „Nastavení podtitul)“ a klikněte na tlačítko „Enter“ (Enter).

Spusťte soubor gmkvextractgui.Exe “, v poli„ vstupní soubory “, okna programu přidává video soubor ve formátu MKV, ze kterého je třeba extrahovat titulky. Program naskenuje video soubor a ve stejném poli zobrazí seznam cest obsažených v něm. Titulky v seznamu budou označeny slovem „titulky“.

Jak odstranit titulky na obrazovce LG TV

Chcete.li vyřešit potřebu, dodržujte popsaný pořadí níže:

  • Nejprve, stejně jako v předchozím příběhu, se musíte vyzbrojit dálkovým ovládáním.
  • Dále klikněte na tlačítko, které je v samém středu obrazovky zařízení. Měla by být šipka.
  • Poté budete mít přístup. Výrazný rys názvu, který bude nabízen pro zobrazení dalších ovládacích prvků.
  • Tam můžete tyto nastavení deaktivovat.
READ  Dálkové ovládání televizoru Samsung Smart TV nefunguje

Je však třeba připravit na skutečnost, že takový plán nemusí fungovat. Tato skutečnost bude naznačovat, že poskytování vaší jednotky je buď zastaralé, nebo je zachyceno virem. V tomto případě budete muset kontaktovat přímo s odborníky jejich podnikání.

Jak povolit show titulků v televizi

Po nějaké době může být nutné sledovat film nebo sérii s titulky. Zapněte je docela jednoduše. Existuje několik možností:

  • Na ovládacím panelu klikněte na TTX nebo TKT, zadejte 888 a klikněte na OK nebo dále.
  • Klikněte na „Podtitul“, poté „titulky“ a vyberte požadovaný jazyk titulků.
  • Na obrazovce vyberte „Další prvky správy“, poté „Titulky“.

Jak vidíte, řešení funkce zapnutí a odpojení titulků je snadné. Výrobci moderního vybavení činí správu techniky pohodlného. Rozhodněte se sami. sledujte film s titulky nebo je odpojte do jednoho kliknutí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS