[Rozhodnutý] Odemkněte telefon Huawei, pokud jste zapomněli heslo

[Závěr]: Chcete smazat blokovanou obrazovku na telefonu Huawei, pokud jste zapomněli heslo na telefonech Huawei? Tento článek vypráví o dvou efektivních způsobech, jak odemknout telefon Huawei s blokovanou obrazovkou, černou obrazovkou, zlomenou obrazovkou atd. D. Včetně Huawei Mate 20/10/9/8/7, Huawei P30 / P20 / P9 / P8 a T. D.

Pokud jste zapomněli heslo na telefonu Huawei nebo nemůžete vstoupit do telefonu, můžete zvážit možnost obnovení továrního nastavení. Resetujte do nastavení továrny hlavně naformátujte telefon, jako byste ho právě vyřadili z krabice. Tento článek vás naučí resetovat hardware nebo resetovat do továrního nastavení telefonu Huawei, aby se telefon odemkl, pokud jste zapomněli na heslo, mobilní telefon nefunguje správně, telefon uvízl na obrazovce černé obrazovky / smrti v bance, Hardware resetovat nebo resetovat do tovární nastavení nastavení telefonu Huawei vám může pomoci vyřešit problém. Kromě toho, pokud chcete prodat svůj starý telefon na základě Androidu, hardwarový resetování nebo resetování na hodnoty továrny vymaže všechna data z Androidu, takže tvrdý reset se také používá k bezpečné přípravě mobilního telefonu pro další prodej. Lidé také čtou: Neustále vymazat údaje o Androidu před prodejem

Ukážeme vám, jak odemknout Huawei P30 / P20 / Mate 20 / Mate 10 a T. D. Pomocí hardwarového resetu nebo resetování softwaru (reset nastavení do tovární nastavení), před resetováním hardwaru nebo obnovení továrních nastavení musíte zálohovat všechna data z telefonu Huawei do počítače. Za prvé, protože úplný resetování a návrat k továrním postojům vymaže všechna vaše data.

Proč potřebujete heslo pro aplikaci

Honor a Huawei Application Lock Heslo umožňuje omezit přístup k instalacím nainstalovaným v zařízení. V případě ztráty smartphonu se to hodí a když jej použije několik členů rodiny. Například můžete omezit přístup k dětem přístup ke hrám a prohlížeči, aby věnovali více času na studium, ne zábavu.

Umístěte heslo na čest nebo Huawei různými způsoby. Chcete.li zablokovat aplikaci na Huawei a Honor, musíte vybrat požadovanou možnost pro odemknutí. To lze provést takto:

 • Jdi do nastavení“.
 • Přejděte do sekce „Security“.
 • Vyberte pododdíl „Blokování aplikace“.

Před uživatelem se otevře okno, které umožní zapnout nebo zakázat zámek aplikací na Huawei a Honor. Existují také nastavení, která vám umožní vybrat si nejpohodlnější způsob blokování. Zvažte každou z navrhovaných metod, které vám umožňují vložit heslo do aplikace bez programů třetích stran.

Digitální

V pravém horním rohu otevřené nabídky je ikona ve formě zařízení. Při jeho stisknutí se otevře okno s možností výběru metody ochrany aplikací na Huawei a cti

První možnost bude relevantní pro ty, kteří mají blízké lidi k smartphonu. Mohou vědět, jaká čísla je třeba zavést pro odemknutí obrazovky, ale jejich přístup bude omezen na některé programy a hry. Ve druhém případě, pro otevření programů, bude nutné zadat stejný kód jako při odemčení obrazovky.

Bez ohledu na to, jaké z navrhovaných možností si uživatel vybere, pak bude muset přijít s kódem a zadat jej 2krát. Pokud vyberete „uživatelský pin-kód“, zařízení vás požádá, abyste přišli s odpovědí na otázku. To je nutné, když jste z nějakého důvodu zapomněli heslo pro aplikaci.

READ  pořídit video obrazovky telefonu. Často kladené otázky o tajných nástrojích pro nahrávání obrazovky

Poté se můžete vrátit do hlavní nabídky sekce a zablokovat aplikaci na Huawei a Honor, s jednoduchým přetahováním posuvníku do inkluzivní polohy.

Grafický klíč

V některých verzích Shell EMUI a Magic UI je možné odemknout telefon Huawei nebo Honor pomocí grafického klíče. To můžete udělat ve stejné nabídce Nastavení.

Přes otisk prstu

Blokování aplikací otisků prstů je také možné na Honor a Huawei. Pokud na smartphonu je skener otisků prstů a jeho práce je zapnutá prostřednictvím „Nastavení“. „Biometrická data“, pak vás zařízení vyzve k tomu, abyste tento způsob používali k blokování aplikací na Huawei nebo cti. A při pokusu o spuštění programu se objeví okno s žádostí o připojení prstu ke skeneru.

Kromě výše uvedených metod mají Honor a Huawei příležitost skrýt aplikaci. Tato metoda vás eliminuje z potřeby neustále zavádět hesla, ale nezaručuje 100% bezpečnost. Kromě toho ne všechny aplikace mohou být skryty na Huawei a Honor.

Program můžete skrýt prostřednictvím části „Aplikace“ v nastavení smartphonu. Chcete.li to provést, klikněte na požadovanou zkratku a poté na tlačítko „Zakázat“. Poté označení programu zmizí z obrazovky.

Ve stejné nabídce můžete vidět skryté aplikace na Huawei a další chytré telefony Android. Chcete.li to provést, vyberte kartu „Neaktivní“. A aby se znovu objevili na obrazovce, stačí kliknout na tlačítko „Povolit“.

Několik tipů, jak se v budoucnu vyhnout problémům

Abychom nepřemýšleli o tom, jak odemknout telefon, pokud jste v budoucnu zapomněli heslo, nejprve nastavte nezapomenutelné kódy: datum narození, telefonní číslo atd Co si pamatujete a nezapomeňte.

Kromě intuitivně nezapomenutelných kombinací písmen a čísel se doporučuje:

 • Proveďte zálohu potřebných dat smartphonu, to pomůže v případě ztráty zařízení. Všechny uložené informace můžete přenést do nového telefonu v plném rozsahu.
 • Konfigurace inteligentního odemknutí, t.E. Odemčení na obličeji, tisk nebo při připojení k telefonu jiného zařízení přes Bluetooth.
 • Napište kód PIN do nějakého notebooku, aby byl vždy po ruce.

Neexistují žádné specifické způsoby odemknutí smartphonů bez ztráty dat, takže je lepší předem se zabývat bezpečností osobních údajů.

Prevence je lepší než léčba

Abyste neodemkli telefon se ztrátou osobních údajů, musíte se o bezpečnost předem postarat. První a nejspolehlivější metodou „dědečka“ je zaznamenat heslo. V moderním světě to není často nalezeno, ale spolehlivost metody jde mimo měřítko, takže rozhodně nebudete muset používat metodu resetování v tovární nastavení.

Včasná záloha pomůže obnovit ztracené informace i při použití tvrdé resert. Všechna potřebná data budou přenesena do vyčištěného zařízení za pár minut.

Abychom se v budoucnu vyhnuli problémům, použití funkcí odemknutí obličeje a otisků prstů. S nimi není třeba si pamatovat ani zadat kód na obrazovce a také přemýšlet o tom, jak odemknout čest, pokud jste zapomněli heslo.

odstranit, heslo, telefonu, huawei

Odstranění grafického hesla Huawei pomocí PC.

Tato možnost akcí pomůže chránit data na smartphonu, pokud jste zapomněli na digitální heslo nebo grafický klíč k ní. Paměť telefonu má soubor, který je zodpovědný za práci grafického klíče. Pokud jej odstraníte, systém nepožádá klíč pro vstup.

Nápověda: Metoda bude fungovat, pokud je gadget aktivní v režimu ladění USB. Lze jej zapnout prostřednictvím „Nabídka vývojáře“.

 • Připojte zařízení pomocí kabelu USB k počítači nebo notebooku.
 • Stáhněte si a nainstalujte program ADB Run.
 • Spusťte nástroj a zadejte požadavek „AdbBlock Gest“.
 • Potvrďte odstranění souboru.

Zabuli⁠ ⁠

Narazil jsem na komentář zde v příspěvku o rodině a jen jsem si vzpomněl: moje babička z jakéhokoli důvodu nudila svého dědečka, a také bez důvodu. Zdá se mi, že je hluchý ve věku 60 let, pokud ji jen neslyší. Křičel, prokletl na něj, porazil, co by muselo být. A dědeček, jak mi řekla: „Tyutya, váhá“, nikdy proti ní neřekl ani slovo. A ona mě naladila proti němu, ale opravdu jsem miloval svého dědečka, byl to velmi laskavý a úžasný člověk, nemám žádná slova, která by ho popsala. Zpočátku jsem se na základě mých let bál hádat se s babičkou, zejména proto, že táta, jejich syn, podporoval moji babičku v této konfrontaci: „Dědeček je hloupý, dědeček špatný, nerozumí ničemu, co říkáme“. To je právě teď, chápu, že můj táta jako kretén jednal se svým otcem. A pak jsem se jen omlouvám za svého milovaného dědečka, který se vždy usmál a mohl se radovat „sledujte, jak krásné vrabci v louži stříkají“ a vyfotografovali to. Po 14 letech jsem bránil svého dědečka a kvůli přechodnému a agresivnímu shromáždění. Moje matka se také spojila, která se ode mě naučila jako otec a babička mého dědečka, po rozvodu mé matky a mého otce se šířily hnilobou pod záminkou „A pozdravili jste tohoto hada v našem domě (dědeček a on a on Opravdu milovala mou matku, jak jeho dcera přijala) a ona dělá to, co vytváří, na matce jejího manžela a její manžel se odváží zvýšit hlas, vede své rozkazy (postaví se pro dědečka), zahřála jste hada “. A jeho dědeček rozkvetl, cítil, že už ve svém bytě není bezmocný skot, ale člověk. Bože, jako otec pokřivil, když moje matka přinesla svého dědečka nové věci, protože v některých šel spoustu let, i když čistý, ale nekoupili pro něj nic nového. A jak se jeho dědeček radoval, když začal dávat zbytek jídla, ale skutečnost, že chce, stále chce plakat, jak rád byl talířem obyčejné polévky, a ne to, co udělali jako prase zbytků jako prase. Píšu, pamatuji si to všechno a chci už plakat z této radosti z tak jednoduché věci. A osobně mu dal důchod (jeho matka od něj obdržela plnou moc, aby vyzvedla důchod, pak také nesla pošťák, a okamžitě pro ni a pro její dědečka dala babičku a bylo to pouhých 10 let). Pak je mi už 25, můj táta umírá, moji prarodiče zůstávají spolu, stále píše ze sebe královnu, ale také předstírá, že její nohy byly s námi odvezeny (náhodou jsme viděli, jak běžela z ledničky do postele, kdy Dorazili jsme bez varování) a pro dědečka. A zjevně okamžik přišel, když nemohl vydržet dohled nad jeho srdcem, vzal ho do nemocnice a moje matka a já jsme samozřejmě neopustili, za den, kdy jsme jeli, aby si přinesli jídlo, umyli, odstranili, odstranili, pokud jsme se odstranili, pokud jsme to je to. A šel ke své babičce, políbil ji na tvář a řekl: „Miluji tě moc, moje válcovaná tyč (její Katya byla povolána). Bože, jak jsme s matkou vzlykali. A babička jí narazila na rty a znovu začala křičet, že předstíral, že se s ním zachází, a nemělo nic společného s „scénou tragické scény“ do domu mého dědečka, která se vrátila z nemocnice. A babička si teprve potom uvědomila, že ji celý život miluje, a to všechno utrpěl právě kvůli lásce. Mám charakter své babičky a po sňatku mého manžela jsem jednou Bamwed. A to jsem si všechno pamatoval a uvědomil jsem si, že to nechci být takové. A doufám, že ne a ne. Tento příklad je pro mě na celý život dost, také řeknu své dceři tento rodinný příběh, možná také vyvodí své závěry a vyhýbá se chybám.Dnes je pouhých 12 let, protože se mnou není dědeček. A je mi velmi líto, že neměl čas říct své dceři „Podívejte se, jak krásně se vrabci v louži stříkají“.

READ  Odemknutí telefonu pomocí účtu Google. Odemknutí hovorem

Metody resetování grafického klíče bez ztráty dat

Jednou z nejjednodušších metod je více vstupů Špatný klíč. K tomu potřebujete:

 • Několikrát zadejte nesprávný grafický klíč;
 • Počkejte na okno s podobou požadavku na účet Google;
 • Zadejte přihlášení (poštovní schránka) a heslo.

Poté bude váš grafický klíč zrušen. Existuje však jeden, ale zdaleka není možné zkontrolovat údaje o účtu, protože nemusí existovat žádné připojení k internetu. V tomto případě potřebujete:

odstranit, heslo, telefonu, huawei
 • Najít aktivní přístup Wi-Fi;
 • Spusťte vytáčení stisknutím „nouzového volání“;
 • Zadejte kód volání inženýrské nabídky (například ###);
 • Vyberte v testech služby. okno WLAN, které se objeví;
 • Připojte se k přístupovému bodu.

Pokud z nějakého důvodu tato metoda pro vás není vhodná, můžete použít metodu aktivního okna. Chcete.li to provést, proveďte následující:

 • Stáhněte si a nainstalujte proprietární nástroj HISUITE;
 • Připojte smartphone k počítači pomocí kabelu-USB;
 • Spusťte nástroj a přejděte do části „Kontakty“ a poté „Můj e-mail“;
 • Po objevení oznámení vytáhněte status bara oponu a přejděte do nastavení systému;
 • Odpojte ochranu pomocí grafického klíče.

Pokud neexistuje žádný počítač v blízkosti nebo z nějakého důvodu nemůžete provádět pokyny, můžete počkat na vypouštění baterie a když se objeví předběžné okno, použijte záclonu pro volání nastavení.

Pokud je vaše zařízení zničeno a je na něm nainstalováno vlastní zotavení, můžete se pokusit samostatně smazat soubor daty grafického klíče. V tomto případě bude po restartování možné zavést jakékoli gesto pro odemknutí zařízení. To je nutné:

 • Stáhněte si správce souborů Arom a umístěte jej do kořene paměťové karty;
 • Spusťte vlastní zotavení;
 • Flash archiv s nástrojem;
 • Po spuštění správce souborů Aroma přejděte do adresáře kořene/dat/systému/smažte soubor gesta.Klíč.

Pokud vlastní zotavení na vašem zařízení chybí nebo spustí pouze ze systému, můžete si vyzkoušet štěstí s Stokovem Rekaver. Chcete.li to provést, budete muset skript blikat pomocí delece souboru dat grafického klíče:

 • Spusťte zotavení (vzhůru vzhůru);
 • Vyberte položku „Nainstalovat.ZIP „,“ Nainstalovat aktualizaci.Zip „(nebo t.Str. V závislosti na zařízení);
 • Výběr našeho archivu a blikání jej.
READ  Jak přenést hudbu z iPhonu do iPhonu. Synchronizace hudby z iPhonu přímo do iTunes

Na to vlastně všechno. Pokud vám žádná z těchto metod nepomohla, musíte vyzkoušet extrémní způsoby. Pokud vám to neodpovídá, musíte se obrátit na oficiální servisní středisko.

Odstraňujeme zámek z obrazovky Huawei pomocí resetování nastavení

Pokud vám žádná z výše uvedených metod nepomohla, proveďte resetování nastavení. Při resetování, aplikace, fotografie, videa a další soubory nejsou odstraněny. Tato metoda vymaže heslo a nastavení internetu.

Chcete.li tedy odstranit zámek obrazovky na cti, proveďte následující:

Přejděte na „nastavení“ a najděte „rozšířená nastavení“.

Dále, na samém dně, klikněte na „Obnovení a resetování“.

Teď buďte opatrní! Vyberte „Obnovit všechna nastavení“. Je to první.

V dalším okně si přečtěte, co bude smazáno, a klikněte na „Resetování všech nastavení“.

Budete požádáni o provedení hesla pro potvrzení resetu, po kterém proces začne.

Jakmile všechno půjde úspěšně, bude blokování z cti obrazovky odstraněno. Pokud vám tyto metody pomohly odstranit zámek obrazovky na cti Huawei nebo jste čelit problému, zanechte svůj komentář, pokusíme se pomoci pomoci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS