[Průvodce] Jak trvale odstranit Apple ID z iPhonu / iPadu / Macu / počítače se systémem Windows

To se mnoha uživatelům iOS nestane, když potřebují odebrat své Apple ID. Pokud však chcete chránit své soukromí, doporučujeme vám udělat toto. Ať už se chystáte prodat starý iPhone nebo ho darovat dalším přátelům, přejít z Apple na jinou značku Android, nahradit kompromitovaný účet atd. Д., Své staré Apple ID musíte odstranit pro případ, že by ho používaly jiné osoby a poškodily vaše zájmy.

Jak trvale odebrat Apple ID?? Vzhledem k tomu, že odstranění Apple ID není tak běžné, mnoha lidem připadá zvláštní se jím zabývat. Na fórech jsem viděl mnoho lidí, kteří se ptali na otázky typu „jak odstranit Apple ID“.

V tomto článku jsem uvedl všechny způsoby, jak trvale odstranit účet Apple ID. Apple ID můžete z iPhonu, iPadu nebo Macu odebrat podle svých potřeb.

Jak se zbavit cizího Apple ID v iPhonu

Pokud jste zakoupili použitý iPhone s registrovaným Apple ID, můžete se ho zbavit následujícími třemi způsoby. Seznamte se s nimi a vyberte si ten, který vám vyhovuje.

Odstranění Apple ID pomocí účtu nápovědy Wner

Pokud jste zakoupili použitý iPhone, bude odstranění Apple ID z tohoto iPhonu vyžadovat pomoc předchozího majitele.

Vytáhněte iPhone, přejděte do Nastavení [Apple ID] Odhlásit a požádejte jej o zadání hesla pro odhlášení.

Po dokončení procesu nebude váš iPhone přiřazen k žádnému Apple ID, můžete se na něm přihlásit ke svému vlastnímu ID.

Ukončení Apple ID

Vlastníka můžete požádat, aby zařízení z tohoto Apple ID odebral prostřednictvím služby iCloud.com. Ukažte mu následující kroky.

Klikněte na možnost Všechna zařízení a z rozevíracího seznamu vyberte tento iPhone.

Krok 3 Odstranění z účtu

Stiskněte tlačítko Vymazat iPhone, iPhone se během několika sekund restartuje. Poté klikněte na ikonu možnosti Odebrat z účtu.

Tímto způsobem bude tento iPhone zcela odstraněn z předchozího Apple ID.

Odstranění Apple ID pomocí Aiseesoft Screen Recorder

Můžete se zbavit ID, když majitel není ochoten pomoci?? Vyzkoušejte Aiseesoft Screen Recorder. Je to profesionální odblokovač pro iOS, takže můžete snadno odstranit Apple ID z iPhonu bez hesla k účtu. Svého cíle můžete jednoduše dosáhnout pomocí několika kroků bez jakýchkoli triků.

Jak odstranit cizí Apple ID v iPhonu.

Krok 1 Stáhněte si iPhone Unlocker do počítače

Krok 2 Spusťte jej a vyberte možnost Odstranit Apple ID.

Po spuštění se zobrazí 3 hlavní funkce rozhraní.

 • Vymazání hesla: vymazání uzamčené obrazovky uzamčeného nebo zakázaného zařízení iDevice.
 • Odstranění Apple ID: Odstranění přidruženého Apple ID v zařízení se systémem iOS.
 • Čas u obrazovky: Obnovení hesla pro omezení iPhonu / iPadu.

Zde musíme odstranit Apple ID.

Krok 3 Připojení iPhonu k počítači

K připojení zařízení k počítači použijte příslušenství USB a ujistěte se, že máte stabilní připojení.

Krok 4 Odstranění ID

Klikněte na tlačítko Start a odstraňte Apple ID, nastanou 2 situace:

 • Pokud je funkce Najít můj iPhone v tomto zařízení vypnutá, je stisknutí tlačítka Start poslední věcí, kterou musíte udělat. Odemknutím iPhonu se automaticky vymaže vaše ID a stačí počkat.
 • Pokud je v tomto zařízení povolena funkce Najít můj iPhone, musíte ji nejprve vypnout. Můžete přejít do Nastavení Obecné Resetovat Resetovat všechna nastavení v zařízení Resetováním nastavení v zařízení vypnete funkci Najít můj iPhone. Poté můžete v aplikaci iPhone Unlocker stisknout tlačítko Start a odstranit Apple ID z telefonu. Funguje to však pouze na zařízeních se systémem iOS 11 nebo starším.
READ  Instalace služby viber do tabletu bez karty SIM. Jak nastavit Viber v zařízeních se systémem Windows

Pomocí 4 jednoduchých kroků nebude váš iPhone spojen s žádným Apple ID, můžete se přihlásit ke svému účtu a bezproblémově používat služby Apple.

Neexistuje žádný nástroj, který by pomohl odstranit Apple ID z iPhonu se systémem iOS 15 nebo novějším, když je v motivu povoleno Najít můj iPhone. Existuje však nástroj, který vám pomůže zablokovat vaše předchozí Apple ID a umožní vám přihlásit se k účtu na tomto iPhonu, Tenorshare 4Mekey.

Software je navržen tak, aby obešel aktivační zámek iCloudu na iPhonu, a také vám pomůže snadno se zbavit cizího Apple ID bez hesla. Pomocí 4Mekey se budete moci přihlásit ke svému Apple ID na tomto iPhonu.

Tenorshare 4Mekey však provede jailbreak iPhonu a přeruší spojení mezi Apple ID a Apple Serverem, což zakáže funkce související se SIM na iPhonu. iPhone nedokáže rozpoznat vaši SIM kartu, takže nemůžete telefonovat, posílat textové zprávy a používat mobilní data v tématu. Přesto jej můžete připojit k síti Wi-Fi a stahovat položky z obchodu App Store.

Pokud je na vašem iPhonu aktivační zámek, může vám jej 4Mekey pomoci obejít. Přístup k tomuto iPhonu je tedy možný.

Pokud jsou výsledky přijatelné, můžete si stáhnout software a začít mazat Apple ID v iPhonu.

Odstranění Apple ID pomocí klíčenky iCloud

Máte šanci získat heslo k odhlášení z Apple ID, i když to není váš účet. Chcete-li však získat heslo, ujistěte se, že je Klíčenka v iCloudu. Nastavení iCloudu [Apple ID] zjistíte tak, že přejdete na stránku.

Jak trvale odstranit účet Apple ID ze serveru Apple

Máte představu o vedlejších účincích odebrání Apple ID ze serveru Apple?? Pokud ne, raději si přečtěte následující obsah a pečlivě prozkoumejte nevratné účinky.

Vedlejší účinky trvalého odstranění Apple ID

 • K tomuto účtu se již nelze přihlásit. Účet můžete znovu vytvořit se stejnou identifikační adresou a heslem, ale dříve smazaný účet nelze nikdy obnovit, a to ani prostřednictvím společnosti Apple Inc.
 • Všechny údaje a data spojená s tímto Apple ID budou ze serveru společnosti Apple trvale odstraněny, včetně záložních souborů iCloud a záznamů iTunes. (Raději si data načtěte z iCloudu nebo iTunes, můžete vyzkoušet FoneLab, který vám pomůže.)
 • Do služeb iCloud, App Store, iTunes Store, Apple Books, Apple Pay, iMessage, FaceTime a Najít můj iPhone se již nelze přihlásit ani je používat pomocí Apple ID.
 • Schůzky v Apple Store a AppleCare budou zrušeny.
 • Aplikace a platební položky v Apple Storu lze na zařízeních se systémem iOS stále používat, ale nelze je aktualizovat ani obnovovat.
 • Nebudete přijímat žádné hovory, e-maily ani zprávy zaslané na váš účet z aplikací FaceTime, Mail a iMessage.

Pokud jste připraveni odebrat ID, postupujte podle následujících kroků.

Trvalé odstranění Apple ID provedete podle následujících kroků

Krok 1 Přihlaste se ke svému Apple ID v části „Data a soukromí“.

Přihlášení do aplikace Data a soukromí v prohlížeči Přihlaste se pomocí Apple ID, které chcete odstranit.

Pokud jste zapomněli své ID nebo heslo, klikněte na možnost Zapomenuté Apple ID nebo heslo?“Získání ID nebo hesla.

Krok 2 Odstranění účtu.

Chcete-li zahájit mazání účtu, klikněte na tlačítko Žádost o odstranění účtu.

Poté podle pokynů na stránce odstraňte ID. Svůj požadavek musíte potvrdit zodpovězením několika bezpečnostních otázek.

Po dokončení celého procesu bude deaktivace vašeho Apple ID trvat několik dní. O výsledku obdržíte e-mailové oznámení od společnosti Apple Inc.

READ  Feather ve Photoshopu je grafický tablet

Nyní máte všechny dovednosti potřebné k odebrání Apple ID ze zařízení iOS nebo serveru Apple. Můžete si to vyzkoušet sami. Jen si uvědomte, že vaše data mohou být ztracena, takže si nezapomeňte vytvořit zálohy nebo přenést data do jiných zařízení.

Odstranění iPhonu z účtu iCloud

Pokud jste smartphone koupili z ruky a prodejce ho zapomněl odpojit, pošlete mu tyto pokyny. To vám umožní odstranit Apple ID ze smartphonu, aniž byste se museli osobně setkat nebo sdílet důvěrné údaje.

Přejděte na webovou stránku iCloud.com a přihlaste se k účtu, ke kterému jste iPhone připojili. Na domovské obrazovce vyberte možnost Najít iPhone.

V seznamu dostupných zařízení vyberte požadovaný smartphone a klikněte na „Vymazat iPhone“.

Stisknutím tlačítka „Erase“ potvrďte, že jste připraveni resetovat všechna data a nastavení smartphonu a vymazat jej ze svého účtu a lokátoru.

Smartphone bude poté smazán a restartován a připraven k nastavení jako nový.

Bezohledný prodejce by mohl požadovat peníze za odpojení iPhonu od Apple ID. V takovém případě se vyplatí kontaktovat policii a nahlásit podvodnou činnost, protože ani převod peněz nezaručuje, že prodávající dodrží svůj slib. V nejhorším případě může zařízení na dálku označit jako ztracené, čímž vás připraví o jakoukoli možnost odemknutí.

Důsledky vymazání účtu

Mnoho uživatelů se ptá, jaké důsledky bude mít vymazání Apple ID. Ve skutečnosti žádné zvláštní problémy nevzniknou, jen uživatel:

 • ztratíte přístup ke všem nákupům v App Store, iBooks a iTunes, protože je nelze přenést na nově zaregistrovaný účet.
 • Nebudete moci kontaktovat přátele ani přijímat zprávy zaslané na adresu vašeho profilu prostřednictvím iMessage, Face Time nebo iCloud Mailu.
 • Nebude možné zrušit objednávky zadané v internetovém obchodě Apple nebo záruční opravy.
 • Nakonec přijdete o fotografie, videa a dokumenty uložené na iCloudu, budou jednoduše odstraněny ze všech serverů.

To znamená, že před odstraněním profilu se musíte na všech zařízeních odhlásit z účtu Apple ID a zkopírovat všechny informace na vyměnitelné paměťové zařízení třetí strany.

Jak obnovit heslo iPhone

Chcete-li iPhone odemknout bez hesla, musíte si nejprve stáhnout nástroj do počítače Mac nebo Windows. Po instalaci softwaru je třeba připojit iPhone, abyste mohli obnovit heslo, a vybrat příslušnou možnost nabídky.

Po stisknutí tlačítka „Start“ se spustí proces obnovení hesla iPhonu. Za tímto účelem si aplikace stáhne nejnovější verzi systému iOS. její instalace je nedílnou součástí postupu obnovení hesla. Po stažení firmwaru začne odstraňovat heslo ze zařízení. Bez ohledu na složitost hesla můžete resetovat cokoli, včetně iPhonu X.

Program je velmi jednoduchý. připojíte svůj chytrý telefon nebo tablet a během několika minut máte zařízení bez hesla. Jedinou nevýhodou tohoto řešení je, že resetování hesla odstraní také všechna data z vašeho smartphonu nebo tabletu. Je to malá cena za to, že můžete znovu používat iPhone nebo iPad se zapomenutým heslem.

Jak dočasně deaktivovat účet na iPhonu

Pokud se chcete dočasně zbavit. Účet iPhone můžete snadno deaktivovat podle následujících kroků. Kdykoli se budete chtít vrátit, jednoduše znovu aktivujte svůj účet jednoduchým přihlášením.

Co se stane, když deaktivujete účet iPhone?

 • Lidé nemohou vidět váš rozvrh ani vás vyhledat.
 • Některé informace, jako jsou například odeslané zprávy, mohou zůstat viditelné pro ostatní.
 • Jste stále viditelní v seznamu přátel na adrese
 • Svůj účet můžete kdykoli znovu aktivovat.

Možná vás bude zajímat, jak vyhledávat lidi na u.

Akce pro deaktivaci účtu iPhone

Přejít na Nastavení a ochrana osobních údajů Nastavení účtu Osobní údaje Obecné Správa účtu.

Budete vyzváni k zadání hesla. Zadejte své heslo a stisknutím tlačítka „Pokračovat“ potvrďte, že chcete deaktivovat svůj účet na iPhonu.

Pokud chcete Messenger používat i nadále, nechte jej aktivní nebo se do něj přihlaste, až deaktivujete svůj účet na iPhonu.

READ  kde je na směrovači zapsáno heslo Wi-Fi. Nic nefunguje - co dělat?

Jak ukončit iCloud bez hesla pomocí PassFab iPhone Unlocker

K prolomení hesla v telefonu můžete použít nástroj PassFab iPhone Unlocker. Chcete-li obejít aktivační obrazovku zámku a aktivovat iPhone, postupujte podle následujících kroků.

Dále se můžete podívat na videonávod, jak používat PassFab iPhone Unlocker:

Situace 2 Odstranění dat z iPhonu bez hesla iCloudu

Pokud heslo zapomenete, bude mnohem těžší iPhone vymazat a vrátit do normálního stavu, ale existuje několik dalších způsobů, jak to udělat nebo heslo obnovit. Podívejte se na to.

Získání hesla iCloudu

Po zapnutí funkce Keychain v iPhonu budete moci obnovit heslo iCloudu pomocí přístupového kódu na obrazovce.

Klíčenka. je funkce iCloudu, která ukládá hesla a informace o kreditních kartách, které jste uložili, před daty na schválených zařízeních iOS. Po zapnutí můžete pomocí přístupového kódu na obrazovce obnovit heslo iCloudu, protože systém převezme vlastnictví vašeho účtu a zařízení a poskytne vám zkratku pro obnovení hesla iCloudu.

Přejděte do Nastavení na svém zařízení a klikněte na banner Apple ID. Přejděte do sekce Heslo a zabezpečení Změnit heslo a zadejte přístupový kód obrazovky. V dalším okamžiku se dostanete na stránku Změnit heslo.

Po dokončení nastavení nového hesla můžete mít nové heslo k vymazání.

Na iPhonu klikněte na Nastavení a přejděte na Obecné resetování a zadejte Obnovit všechna nastavení a obsah. Zadejte nové heslo iCloudu a potvrďte resetování. Poté bude váš iPhone smazán.

Vymazání dat iPhone pomocí iPhone Unlocker

Chcete-li iPhone zcela vymazat bez hesla, můžete vyzkoušet iPhone Unlocker. iPhone Unlocker je naprogramován jako účinný nástroj pro odemknutí systému iOS, ale díky svým speciálním funkcím jej můžete použít také k vymazání dat iPhonu. Po instalaci vám iPhone Unlocker pomůže vymazat iPhone bez hesla iCloudu. Nemusíte se starat o to, zda to vyžaduje metody nebo dovednosti, iPhone můžete snadno vymazat ve 3 krocích.

Zde je návod, jak můžete vymazat data z iPhonu.

Krok 1 Stáhněte si iPhone Unlocker do počítače a nainstalujte jej.

Krok 2 Chcete-li vymazat data z iPhonu, zvolte „Odstranit Apple ID“.

V rozhraní vidíte 3 možnosti: Vymazat heslo, Odstranit Apple ID a Čas u obrazovky. Zde budeme potřebovat Odstranit Apple ID k vymazání dat z iPhonu a odstranit z něj ID, aby byla všechna data v telefonu zcela vymazána.

Krok 3 Vymazání iPhonu

Stiskněte tlačítko Start, připojte zařízení k počítači pomocí adaptéru USB.

Pokud je funkce Najít iPhone vypnutá, odemknutí iPhonu zahájí mazání dat z iPhonu.

Pokud je však funkce „Najít iPhone“ povolena, musíte ji vypnout.

 • Ve vašem zařízení je nainstalován systém iOS 11.3 nebo novější, přejděte do Nastavení Obecné Obnovit všechna nastavení. vypnutí funkce „Najít iPhone“. Po dokončení resetu se vraťte do aplikace Unlocker a klepněte na možnost Zkusit to znovu. Váš iPhone bude vymazán.
 • Ve vašem zařízení je nainstalován systém iOS 11.4 nebo později přejděte do Nastavení [Apple ID] Najít můj iPhone, vypněte jej a stisknutím tlačítka Start na iPhone Unlocker začněte mazat.

Po provedení těchto kroků bude váš iPhone úspěšně vymazán. Zapněte ji a nastavte, je zdarma.

Nyní víte, jak vymazat data z iPhonu bez hesla nebo hesla iCloudu. Všechny možnosti uvedené v tomto průvodci se ukázaly jako aktivní a užitečné, vyberte si tu, která vám nejlépe vyhovuje, a vyzkoušejte ji. Doufejme, že váš iPhone bude vymazán bez problémů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS